Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Wasze najfajniejsze momenty 18 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,3918 Ankieta - średnia ocena: 8,39
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
bedaman12
Junior Member


Data rejestracji: 05-07-2007
Postów: 19
Klan: Shadow Light
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Miedzna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moje to takie:

kupilem dobrą elfią kolczuge za 2700pr
sprzedalem zdradziecki ring za 20k ,a kupilem za 5k
a i jeszcze kupilem msciwy pierscien za 1k
16-07-2007 22:37 bedaman12 jest offline Szukaj postów użytkownika: bedaman12 Dodaj bedaman12 do Listy kontaktów
tomi369
Viking


images/avatars/avatar-4267.jpg

Data rejestracji: 17-02-2007
Postów: 578
Klan: For Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ja pobije wszystkich :
Kupiłem mściwy ring za szmaragdowy pierścień i 50pr A sprzedałem za 12k
A puźniej kupiłem od tego samego gościa dobry amu twardej skury za 50pr i nieźle go sprzedałem ale nie pamiętam za ile

__________________
Polecam grafika Zbyś Polarny Miś i tomek1044


Nie gram już na r1
16-07-2007 23:06 tomi369 jest offline Szukaj postów użytkownika: tomi369 Dodaj tomi369 do Listy kontaktów
kurczak
Lord


images/avatars/avatar-4485.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 297
Klan: r1-Midian
Kraina: Necropolia
Skąd: 1/1/1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja kupiłem d runiczny kask za 2k Tongue

__________________


r1-nudy-nie wróce
r2-przerwa
r3-Naster
uk-przerwa

17-07-2007 07:20 kurczak jest offline Szukaj postów użytkownika: kurczak Dodaj kurczak do Listy kontaktów
norekx
Full Member


Data rejestracji: 27-09-2006
Postów: 54
Klan: BK
Kraina: Necropolia
Skąd: KATOWICE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moje: Big Grin



Przedmioty zaoferowane: Dobry Mściwy Pierścień, Dobry Mściwy Amulet, Dobry Rogaty Kask, Spodnie Przemytnika, Dobry Nóż Biegłości.
Przedmioty uzyskane: Runiczne Spodnie.
Zaoferowane pkt rozwoju: 10000.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
r1: HYPNOS
r14:hypnos

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez norekx: 17-07-2007 08:51.

17-07-2007 08:49 norekx jest offline Szukaj postów użytkownika: norekx Dodaj norekx do Listy kontaktów
hustla
Triple Ace


images/avatars/avatar-2302.gif

Data rejestracji: 01-09-2006
Postów: 203
Klan: Dark Templars
Kraina: Necropolia
Skąd: prosto z serca

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do pana nade mną: nie ma to jak się pochwalić leszczeniem...ehh...brak słów

dla mnie najlepszym momentem było rozpoczęcie tej gry...niestety po roku stwierdzam, ze czas kończyć ten cyrk...bo to co kiedyś było czymś fajnym teraz okazało się nic nieznaczącą klikaniną....

__________________
ID 5666



Brakuje PR? Zajrzyj Tutaj WLK Member
17-07-2007 09:58 hustla jest offline Szukaj postów użytkownika: hustla Dodaj hustla do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe...mój najlepszy moment to dołączenie do WLK i jeszcze znalezienie 1 stycznia o 8 rano na pierwszej wyprawie w nowym roku D. Ak(stało wtedy po 45k).

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

17-07-2007 10:52 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
radrek95
Lord


Data rejestracji: 18-11-2006
Postów: 330
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez radrek95
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Evander napisał(a)
Hehe...mój najlepszy moment to dołączenie do WLK i jeszcze znalezienie 1 stycznia o 8 rano na pierwszej wyprawie w nowym roku D. Ak(stało wtedy po 45k).


Te czasy niestety minęły fajnie by było gdyby daka nadal tyle kosztowałoBig Grin

__________________
Nick :Naadir
r14
17-07-2007 11:07 radrek95 jest offline Szukaj postów użytkownika: radrek95 Dodaj radrek95 do Listy kontaktów
Kalina5
Member


images/avatars/avatar-4023.jpg

Data rejestracji: 18-07-2007
Postów: 28
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehe...Mój najlepszy moment to zalogowanie się po raz 1 do BW

__________________

18-07-2007 21:46 Kalina5 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kalina5 Dodaj Kalina5 do Listy kontaktów
Aikon5
Member


Data rejestracji: 17-07-2007
Postów: 48
Klan: Flay For Fun
Kraina: Necropolia
Skąd: wrz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy momen to wtedy gdy pierwszy raz miałem 20k pr hehe
18-07-2007 22:02 Aikon5 jest offline Szukaj postów użytkownika: Aikon5 Dodaj Aikon5 do Listy kontaktów
violet
Junior Member


Data rejestracji: 03-06-2007
Postów: 18
Klan: Immortal Symphony
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Zielona Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mój kiedy kupilam spodnie tropiciela za 200PR, a później dowiedziałam się, że sa warte 7K Smile
06-08-2007 16:56 violet jest offline Szukaj postów użytkownika: violet Dodaj violet do Listy kontaktów
Stigi
Double Ace


images/avatars/avatar-5564.png

Data rejestracji: 18-06-2007
Postów: 103
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moj to był wtedy gdy kupiłem dobry szybki sztylet zwinnosci 4 miechy temu za 10k xD

__________________

06-08-2007 22:17 Stigi jest offline Szukaj postów użytkownika: Stigi Dodaj Stigi do Listy kontaktów
_Maxymilius_
Triple Ace


images/avatars/avatar-4527.jpg

Data rejestracji: 20-05-2007
Postów: 229
Klan: CASTLE
Kraina: Necropolia
Skąd: ja mam to wiedzieć ??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy ?? Smile
hmm
Znalezienie na 3 wyprawach Dobrego wieszcza i Dobrego Aka 9w 10 minut 45k xD)
Aka poszło za 15k, wieszcz za 30k Smile


i to tez Big Grin


http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=57876190&key=28747c7d82

__________________

www.JumpForce.pl
cytat:
adrosx - ban stały w grze za całokształt

Układy są nawet w Bw Mad
HWDAiM

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez _Maxymilius_: 07-08-2007 13:47.

06-08-2007 23:52 _Maxymilius_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Maxymilius_ Dodaj _Maxymilius_ do Listy kontaktów
marios411
Junior Member


Data rejestracji: 06-03-2007
Postów: 16
Klan: Obecni Dragon- Ball
Kraina: Necropolia III
Skąd: Obecni Dragon- Ball

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj najlepszy moment to był kiedy znalazłem dobra orche xD

__________________
Nick - Mariusel
ID - 3433

Gram tylko na r4 Wink

Jeżeli coś kupiłem/sprzedałem pisz na bw Big Grin
20-09-2007 19:53 marios411 jest offline Szukaj postów użytkownika: marios411 Dodaj marios411 do Listy kontaktów
Kraken
Member


images/avatars/avatar-4975.jpg

Data rejestracji: 26-08-2007
Postów: 44
Klan: Night Monsters
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Paliblantowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój najlepszy moment był wtedy kiedy kolczuge orchidei wymieniłem na set sczęścia i sprzedałem go za 90k czyli x2 d. demon nóż + lewitka cała + mściwy set + dopłata 29k



rotfl Big Grin Tongue rotfl Big Grin rotfl Tongue Tongue Roll Eyes Evil

__________________
Dawno Dawno temu w pewnej krainie żył żulik o imieniu Kraken...

Necropolia 4 - ever NICK : Kern



Sygna została skopiowana od razu mówię.
22-09-2007 17:34 Kraken jest offline Szukaj postów użytkownika: Kraken Dodaj Kraken do Listy kontaktów
Sleather
Lord


images/avatars/avatar-3110.jpg

Data rejestracji: 13-09-2006
Postów: 311
Klan: HTC
Kraina: Necropolia
Skąd: Oleśnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój fajny moment, to z ekspedycji w 3s na białasa Zbroja Warstwowa Szybkości

__________________


Kupie sufixowane Diamenty, dobrze płace w PR
22-09-2007 21:54 Sleather jest offline Szukaj postów użytkownika: Sleather Dodaj Sleather do Listy kontaktów
majlet
Full Member


images/avatars/avatar-6782.jpeg

Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 53
Kraina: Necropolia III
Skąd: z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moja wspaniała chwila mając niecałe 20pkt znalazłem na dalekiej Runiczne spodnie

__________________
r4=Majlet


Golem ubity
22-09-2007 23:17 majlet jest offline Szukaj postów użytkownika: majlet Dodaj majlet do Listy kontaktów
Ranke
Lord


images/avatars/avatar-4468.gif

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 344
Klan: Blue Dragon
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX; Necropolia XI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heeh, moje mam dwa:
I - przyjęcie mnie do Akademii NCCN (teraz już Necronomicon nie istnieje, ale wtedy ;D), kiedy miałam dużo mniej punktów niż wymagane, ale jakoś się udało, może miałam ładne podanie? Big Grin W każdym razie strasznie się cieszyłam Wink

II - znalezienie d ak(warte wtedy 20k), które było szczytem moich marzeń, bo jestem łapaczką i wtedy było mi baardzo potrzebne. To było w nocy, ucieszona, ściągnęłam mojego chłopaka z łóżka, żeby się pochwalić xD

__________________
R1 - była Ranke, S_L i VVV.
R12 - była Blair, Blue Dragon.
R18 - Lucienne
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=196523 - Oblężenie literackie Wink

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ranke: 22-09-2007 23:57.

22-09-2007 23:45 Ranke jest offline Strona domowa Ranke Szukaj postów użytkownika: Ranke Dodaj Ranke do Listy kontaktów
deshain
Member


images/avatars/avatar-2481.jpg

Data rejestracji: 02-03-2007
Postów: 37
Klan: Konglomerat Bloody Kingdom II
Kraina: Necropolia
Skąd: Thorn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

osiągnięcie setnego punktu, zaliczenie wszystkich pielgrzymek, ubicie pierwszego Białego Smoka (z odznaką) Smile

__________________
nick w grze: zbina
ID: 2795
a TUTAJ takie coś Big Grin
26-09-2007 19:36 deshain jest offline Strona domowa deshain Szukaj postów użytkownika: deshain Dodaj deshain do Listy kontaktów
Yakup
King


Data rejestracji: 13-11-2006
Postów: 927
Skąd: Siedlce / Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pewnie zdobycie odznaki łowcy feniksów. Chociaż sam nie wiem, czy z pierwszej odznaki za białaska bardziej się nie cieszyłem Tongue

Do tego znalezienie Dobrego Akacza (gdy stał prawie 20k) i znalezienie orchy (gdy stała niecałe 30k).

W sumie niewiele takich naprawde wspaniałych momentów na prawie 200pkt. Ehh...
26-09-2007 21:31 Yakup jest offline Szukaj postów użytkownika: Yakup Dodaj Yakup do Listy kontaktów
tupaczek
Lord


images/avatars/avatar-21691.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 251
Klan: Krwawa Armia Khorna
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: mordor

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaliczenie sposta (pielgrzymki) po ponad 250 probach w czym wylosowana ja mialem jakies 80 razy i drop z niej dosk szybka palka Big Grin

__________________
r1 tupaczek



r7 tupaczek
27-09-2007 14:57 tupaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: tupaczek Dodaj tupaczek do Listy kontaktów
Vladimir
Full Member


Data rejestracji: 22-02-2007
Postów: 68
Klan: ABK
Skąd: z Kątowni

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

heh moj naj naj moment to jak sie dowiedzialem ze amu sily chodzi teraz po 200 PR a akurat mi 3 sily brakowalo do zalozenia dobrej szybkiej kosy precyzjiBig Grin

__________________
R6 Nazaria
Dałeś KT na moj predmiot? Wygrałem aukcję? Proszę, podeślij linka na pw w grze...

Skrzyczta mnie jak będę bzdecił
24-10-2007 10:53 Vladimir jest offline Szukaj postów użytkownika: Vladimir Dodaj Vladimir do Listy kontaktów
Ginevra
Forum Ace


images/avatars/avatar-5236.gif

Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 78
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój jak dropnełam d.wieszcza Big Grin

__________________
pisać na nick student16 tamte konto oddane...
gg:1900545
zlot bw w szczecinie IV


24-10-2007 13:27 Ginevra jest offline Szukaj postów użytkownika: Ginevra Dodaj Ginevra do Listy kontaktów
cieplyj
Viking


images/avatars/avatar-9986.jpg

Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 605
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vladimir napisał(a)
heh moj naj naj moment to jak sie dowiedzialem ze amu sily chodzi teraz po 200 PR a akurat mi 3 sily brakowalo do zalozenia dobrej szybkiej kosy precyzjiBig Grin


tylko że taka kosa nie istnieje Big Grin Big Grin

mój to wtedy jak zdobyłem 100 pnkt

__________________

Stary wyjadacz Tongue

Bonusy setowe [Morie]

24-10-2007 15:41 cieplyj jest offline Szukaj postów użytkownika: cieplyj Dodaj cieplyj do Listy kontaktów
zabuza12
Member


images/avatars/avatar-5459.jpg

Data rejestracji: 26-09-2007
Postów: 27
Klan: BK
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak Miałem 40k Pleased

__________________


R3- Ixeon
.....

24-10-2007 21:13 zabuza12 jest offline Szukaj postów użytkownika: zabuza12 Dodaj zabuza12 do Listy kontaktów
zarkhir
Lord


images/avatars/avatar-14367.jpg

Data rejestracji: 10-02-2007
Postów: 346
Klan: PL - emerytura ;) | uk-r1 - D.B.
Skąd: ok. Rzeszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój najlepszy moment był jak po rozpoczeciu kariery pielgrzymiarza dropneły mi 2 fajne itemkiWink
1. ds.lekki sztylet precyzji (+26 zwinki) i szybko sprzedalem go za 30k
2. wydropienie itemu który był dla mnie dostępny tylko poprzez wypożyczanieWink
http://r1.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=66965615&key=0822d4c546

no i jeszcze zakupienie d.wieszcza i skompletowanie wreszcie calego d.diament setuWink

__________________

25-10-2007 10:34 zarkhir jest offline Szukaj postów użytkownika: zarkhir Dodaj zarkhir do Listy kontaktów
LoLsoN
Junior Member


Data rejestracji: 03-10-2007
Postów: 19
Klan: LoL
Kraina: Necropolia
Skąd: LoL

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TEraz kiedy zaliczyłem za 1 razem wyglada

ZAnim odszedłem z gry poprzednio kiedy znalazłem spodnie nocy:d

__________________
LoLBig Grin Nick LooooooooooL ( 10 o)Big Grin
28-10-2007 21:20 LoLsoN jest offline Szukaj postów użytkownika: LoLsoN Dodaj LoLsoN do Listy kontaktów
Spartakus11
Full Member


images/avatars/avatar-5333.gif

Data rejestracji: 25-07-2007
Postów: 64
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a moj jak
znałazlem kd
a dzisiaj k.p http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=2...&key=9427123999
ijak sam ulepszyłem zabójcza maczuge na dora +2
i jak zdoblyem 400repa i zyskałem posatc 106 punktowca

__________________
http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?a=profile&uid=14359
Pokonalem Rayvenena !!!
28-10-2007 22:10 Spartakus11 jest offline Szukaj postów użytkownika: Spartakus11 Dodaj Spartakus11 do Listy kontaktów
filemonka
Forum Ace


Data rejestracji: 13-01-2007
Postów: 81
Klan: a różnie;)
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Spartakus11 napisał(a)
a moj jak
znałazlem kd
a dzisiaj k.p http://r2.bloodwars.pl/showmsg.php?mid=2...&key=9427123999
ijak sam ulepszyłem zabójcza maczuge na dora +2
i jak zdoblyem 400repa i zyskałem posatc 106 punktowca



to byłoby już pożegnanie dla Pana k. duszy ani przemiany nie występują na Necropolii 1

tylko na Morii

__________________
R 1 - Wojak_Szwejk
29-10-2007 14:23 filemonka jest offline Szukaj postów użytkownika: filemonka Dodaj filemonka do Listy kontaktów
Mikel-Angelo
Triple Ace


images/avatars/avatar-8677.gif

Data rejestracji: 23-09-2007
Postów: 152
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jak zdobylem pierwsza odznake i 1,5k pr za expa to sie cieszylem jak dziecko Big Grin

__________________
"Władza nie słuzy konkretnemu celowi. Ona jest celem samym w sobie."

02-11-2007 00:40 Mikel-Angelo jest offline Szukaj postów użytkownika: Mikel-Angelo Dodaj Mikel-Angelo do Listy kontaktów
:Aureliusz:
Emperor


images/avatars/avatar-22836.jpg

Data rejestracji: 12-08-2007
Postów: 1.030
Klan: zMrok
Kraina: Moria II
Skąd: Dziki Zachód

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak mi dropiło fajne itemy a nie pałki,noże i jak przyszedłem z pierwszej ekspedycji Big Grin
02-11-2007 09:23 :Aureliusz: jest offline Szukaj postów użytkownika: :Aureliusz: Dodaj :Aureliusz: do Listy kontaktów
Strony (9): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wasze najfajniejsze momenty

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH