Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nasze dropy podczas karawany wypraw 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
payo
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 6

Nasze dropy podczas karawany wypraw Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witamSmile jakie wam wypadły najlepsze itemy podczas karawany wypraw? bo w moim np. przypadku to jak dotąd podczas karawany dalekich wypraw (bo tylko na takie ostatnio chodze) to... dobra pałka Frown
jak myślicie? opłaca sie wogole chodzić na te karawany? pozdrawiamSmile

__________________
Nick: rOOt
ID: 24160
03-01-2007 15:23 payo jest offline Szukaj postów użytkownika: payo Dodaj payo do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie oplaca sie

maczuga - najlepsze z najlepszych

__________________
R18 : PanWampir


03-01-2007 15:26 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
Tungo
Forum Ace


images/avatars/avatar-3164.jpg

Data rejestracji: 16-12-2006
Postów: 97
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi wypadla Kąsajaca palka zwinnosci Smile Moj najleszpy drop z karawany

__________________


Świat wampirków Smile Czesio rulezzz xD

R3:Gens
03-01-2007 15:47 Tungo jest offline Szukaj postów użytkownika: Tungo Dodaj Tungo do Listy kontaktów
Akrome
Forum Legend


images/avatars/avatar-20157.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 1.943
Klan: Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia IX
Skąd: Gdańsk/Oslo/Singapur

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oplaca sie jak sie niema czasu

__________________
Knowledge is power, guard it well

top1 : r1,r2,r3,r14

Neurobiopsycholog, pm, ekspert od spraw marketingu, inwestor.
Akrome@gmail.com kontakt fb/Kromistrz
03-01-2007 15:50 Akrome jest offline Szukaj postów użytkownika: Akrome Dodaj Akrome do Listy kontaktów
stefan7
Emperor


images/avatars/avatar-4872.jpg

Data rejestracji: 03-11-2006
Postów: 1.315
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akrome wlasnie z tą mysla została stworzona ta karawana

__________________
R18 : PanWampir


03-01-2007 15:57 stefan7 jest offline Szukaj postów użytkownika: stefan7 Dodaj stefan7 do Listy kontaktów
payo
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez payo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to jest oczywisteSmile jak sie nie ma czasu to tylko karawny wchodza w gre, ale jesli chodzi o dropy to chyba nie ma kogos takiego kto by znalazl np. kurtke kobry na karawnie lub jakas lepsza bizuterieTongue

__________________
Nick: rOOt
ID: 24160
03-01-2007 15:58 payo jest offline Szukaj postów użytkownika: payo Dodaj payo do Listy kontaktów
Fruti2
Double Ace


images/avatars/avatar-1406.jpg

Data rejestracji: 15-10-2006
Postów: 125
Klan: need clan :)
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ee rogaty kask podroznika Frown i milion palek i nozy

__________________
W razie wygranej licytacji pisac na PW Smile Pleased Pleased

03-01-2007 16:08 Fruti2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruti2 Dodaj Fruti2 do Listy kontaktów
Yolinus
Double Ace


images/avatars/avatar-30.jpg

Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 105
Skąd: X-World

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nic, po prostu nic
Karawana dziesięciu krótkich wypraw - pierwsza i ostatnia Smile

__________________
chasm.cba.pl
03-01-2007 16:42 Yolinus jest offline Strona domowa Yolinus Szukaj postów użytkownika: Yolinus Dodaj Yolinus do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karawany są beznadziejne Wink opłaca sie je robić tylko jak nie masz czasu
żeby sobie poklikać Tongue

__________________
Mindless Self Indulgence
03-01-2007 16:45 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
Staszek
Lord


images/avatars/avatar-25645.png

Data rejestracji: 08-10-2006
Postów: 435
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli sie nie ma czasu to sie bardzo opłąca np ja wraca czasmi puzno to wtedy blogoslawie karawany ale dropy z nich to fatalna sprawa a po za tym jak chodze na nie to wylancznie na bliskie bo dalekie mi nie wchodza a najlepszy dop to dobra kolczugaBig Grin

__________________
R17 - Damaji

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Staszek: 03-01-2007 16:49.

03-01-2007 16:49 Staszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Staszek Dodaj Staszek do Listy kontaktów
kielbik666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1138.gif

Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 236
Kraina: Moria II
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na 11 wypraw 7 weszlo - i najlepszy droop to SZTYLET Wink
(wyprawy dalekie w 3 strefie)
Big Grin

__________________
my name is Kiełbik --->Kiełbik 666 Tongue
03-01-2007 16:49 kielbik666 jest offline Szukaj postów użytkownika: kielbik666 Dodaj kielbik666 do Listy kontaktów
Evander
Forum Legend


images/avatars/avatar-8862.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 1.812
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do Niczego!!! Karawane puściłem(pielgrzymek) jak musiałem na kilka godzin wyjechać. Zaliczyłem, ale nie miałem dropu. Wole sobie poklikać i mieć fajny dropik!!!

__________________


Nadgorliwy Tmod: Unger

03-01-2007 17:12 Evander jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander Dodaj Evander do Listy kontaktów
DrGreenthumb
King


Data rejestracji: 23-10-2006
Postów: 795
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kumpel msiwca na karawanie...........
03-01-2007 17:47 DrGreenthumb jest offline Szukaj postów użytkownika: DrGreenthumb Dodaj DrGreenthumb do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to znaczy że jak by klikał była by orcha Tongue

PS. karawana jest a..fe Tongue

__________________
Mindless Self Indulgence

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordenkain: 03-01-2007 18:35.

03-01-2007 18:34 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
in_flames
Viking


images/avatars/avatar-3764.jpg

Data rejestracji: 28-10-2006
Postów: 702
Klan: Moonlight
Kraina: Moria
Skąd: Kuźnia Demogorgonów Dwóch Szwadronów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie karawana pasuje, przynajmniej moge cyknąć pielgrzymki jak mnie nie ma, bo do zwykłych bilskich i dalekich to lepiej się pomęczyć i poklikaćSmile najlepszym itemem była ostra pałkaSmile

__________________

R2 Gahe & Pies
R3FR Dog Soldier



A kto umarł, ten nie żyje

03-01-2007 18:38 in_flames jest offline Szukaj postów użytkownika: in_flames Dodaj in_flames do Listy kontaktów
Arturias
Double Ace


images/avatars/avatar-5730.jpg

Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 136
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzy okolice miasta topór dwuręczny topór dwuręczny i ciężka maczuga. Znajoma zrobił a 3 dalekie na karawanie i ma szmaragdowego seta. Moje szczęście to 0 jej chyba też choć nie jestem pewien.

__________________
Wróciłem. R4 nick Adder

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arturias: 05-01-2007 17:19.

03-01-2007 19:03 Arturias jest offline Szukaj postów użytkownika: Arturias Dodaj Arturias do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jakie kto ma szczescie a mi nic kompletnie nic same palki albo wiekszosc nieudanych <beczy>

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

03-01-2007 21:18 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
payo
Newbie


Data rejestracji: 01-12-2006
Postów: 6

Autor tematu Temat rozpoczęty przez payo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no ja na tych karawanach (dalekich) przy 9 szczescia jak juz wczesniej wspomnialem dobra palke przynioslem Tongue

__________________
Nick: rOOt
ID: 24160
03-01-2007 23:12 payo jest offline Szukaj postów użytkownika: payo Dodaj payo do Listy kontaktów
Ouragan
King


images/avatars/avatar-296.jpg

Data rejestracji: 30-09-2006
Postów: 759

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

karawana - nie dziękuję !!!

__________________
Moj Nick:

Pisk_boga

Czy droopienie doskonałych pałek uzależnia?

Tak, bardziej niż oczekiwanie na kolejna nieudana pielgrzymkę
03-01-2007 23:13 Ouragan jest offline Szukaj postów użytkownika: Ouragan Dodaj Ouragan do Listy kontaktów
GEORG1988
Triple Ace


images/avatars/avatar-1300.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 222
Klan: X-World
Skąd: Kolbuszowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra pika Big Grin ostatnia wyprawa nie maja sensu jak drop slaby :/

__________________
nick w grze:GEORG


X-World Monsters
zawsze w mej pamieci

03-01-2007 23:34 GEORG1988 jest offline Szukaj postów użytkownika: GEORG1988 Dodaj GEORG1988 do Listy kontaktów
Gabryjel
Triple Ace


images/avatars/avatar-485.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 193
Klan: [3Misie]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia X
Skąd: Jasło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pałki, kurtki, noże, ziemniaki, pomidory, dyskorolki, lamy tybetańskie, dobre zepsute hulajnogi orchidei...

super drop...

nawet 2 dorsze mi wpadły.


NIC!

nie opłaca się totalnie... zresztą z pojedyńczych też nic nadzwyczajnego nie dostawalem, no ale jakies prefixy i sufixxy byly, wiec szansa jakas na ... orchi Smile

__________________

Skala wszechświata.. ! Czadowa Smile Klikajcie na obrazkach !
- KLIK -

>> R 1 - Gebriel <<
>> R 16 - Gebriel <<
04-01-2007 00:40 Gabryjel jest offline Strona domowa Gabryjel Szukaj postów użytkownika: Gabryjel Dodaj Gabryjel do Listy kontaktów
prince2
Lord


images/avatars/avatar-2.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 279
Klan: High Templars Conclave
Kraina: Necropolia
Skąd: Persja

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ponieważ w święta nie miałem czasu to puszczałem karawany bliskich i jedyne pre / su -fixy które mi wypadły to: kąsający, zwinności, mocy. Na pałkach i nożach oczywiście Tongue .

__________________

Baldur (r1), Fiolkowa-Furia (irc)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez prince2: 04-01-2007 00:58.

04-01-2007 00:58 prince2 jest offline Szukaj postów użytkownika: prince2 Dodaj prince2 do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moj najlepszy drop to dobry srebrny pierscien Big Grin czyli jednym slowem go..o Evil .
04-01-2007 01:02 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
x_x_x
Member


Data rejestracji: 14-11-2006
Postów: 32
Klan: KZOO
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi przy zerowym szczęściu wpadła raz tylko rytualna maska a tak to same pałki, noże, kaski i sztylety

Nawet raz nie miałem czasu grać to puściłem 23 daleki i znalazłem 8 pałek i 2 noże. Pamiętam do dziś

__________________
"Mądry naród karze swoich głupców, głupi - mędrców."
id 23404
04-01-2007 01:04 x_x_x jest offline Szukaj postów użytkownika: x_x_x Dodaj x_x_x do Listy kontaktów Zobacz profil MSN x_x_x
Diabellus
Lord


Data rejestracji: 12-09-2006
Postów: 447
Kraina: Moria
Skąd: Sosnowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobre uzi, pierscien twardej skory... 0 szczescia.

__________________
Klik Klik
04-01-2007 06:27 Diabellus jest offline Strona domowa Diabellus Szukaj postów użytkownika: Diabellus Dodaj Diabellus do Listy kontaktów
Szakal06
Junior Member


images/avatars/avatar-3367.gif

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 23
Klan: Terra Inc0gnita

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Karawany robie tylko wtedy gdy nie mam wyjścia.
Ostatnio wypadły mi Giętkie Spodnie Big Grin

__________________
ID 10540

04-01-2007 13:12 Szakal06 jest offline Szukaj postów użytkownika: Szakal06 Dodaj Szakal06 do Listy kontaktów
elmo
Newbie


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 1
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Generalnie syf ... ale ostatnio spaczony pierścień celności Big Grin wiec nie jest źle
04-01-2007 13:38 elmo jest offline Szukaj postów użytkownika: elmo Dodaj elmo do Listy kontaktów
yezuss
Member


images/avatars/avatar-364.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 26
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Land of the Dead

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepszy drop ... Dobry sztylet Roll Eyes

__________________
Mój nick w grze jest taki sam jak na forum.

Kupie Dobrą Antyczną/Demoniczną Kosę
04-01-2007 14:47 yezuss jest offline Szukaj postów użytkownika: yezuss Dodaj yezuss do Listy kontaktów
Surem
King


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 856
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obręcz Przezorności ZAMKNIJ

Hełm

Obrona: 1

Cechy: CHARYZMA +5, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ +2
Wymagania: POZIOM: 6, SIŁA: 1

Cena sprzedaży: 3 500 PLN

Antyczna Pałka ZAMKNIJ

Broń jednoręczna

Obrażenia: 8 - 11

Cechy: Trafienie +4, obrażenia broni +5, ZWINNOŚĆ +10
Wymagania: SIŁA: 10, POZIOM: 8

Cena sprzedaży: 5 100 PLN

A mi to sie losnelo
Jesio pare paleczek nozykow i kaskow Tongue
04-01-2007 15:08 Surem jest offline Szukaj postów użytkownika: Surem Dodaj Surem do Listy kontaktów
Speed
Lord


images/avatars/avatar-2687.gif

Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 279
Klan: -Fusion-
Kraina: Necropolia
Skąd: 4/29/3

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja na 24 wybrawach dalekich udalo mi sie zrobic 11 i na nich dostalem strzelbe alulet celnosci ktorego sprzedalem i kilkanascie palek wiec uwazam ze ta karawana do dobra zecz pozdrawiam Speed

__________________
SpeedPL

Chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulękne bo ono jest we mnie.

Zdejmijcie tego super tmoda DiM'a czepia sie wszystkiego
04-01-2007 16:51 Speed jest offline Szukaj postów użytkownika: Speed Dodaj Speed do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Speed
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Nasze dropy podczas karawany wypraw

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH