Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny »
Przeskocz na dół strony Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna 75 Ankieta - średnia ocena: 7,9675 Ankieta - średnia ocena: 7,9675 Ankieta - średnia ocena: 7,96
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ze względu na to że Spamer przestał zamieszczać aktualizację, umieszczam linki do wszystkich oblężeń GB z PSD.

Oblężenie na Gabriel. (9.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Honey. (7.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Spamer. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Gabriel. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Maciupa. (6.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Lopezzo. (5.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Igutek. (4.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Zamur. (3.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Hauru. (2.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Pimp. (1.06.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na kontek. (31.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na pazurzasta. (30.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na McNab. (29.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Evo. (28.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na mama. (27.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Tagtsher. (26.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Cerbin. (26.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Rafaell. (25.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na Pimp. (24.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na Wendigo. (23.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na meros. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Hauru. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na ISKON. (21.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Carnea. (20.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Hauru. (20.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na Che_Deva. (19.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na sirlook. (18.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Acolt. (17.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na misiek_NBG. (16.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Hauru (15.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Rafaell (15.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Lopezzo (14.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na Xalen (14.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na igutek (13.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na furia (13.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Oblężenie na AdorisE (11.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na malekith (10.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na STRAD (09.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na Xalen (08.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenie na Spamer (08.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK

Oblężenia na Hauru (07.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Edit: Aktualizacje zawsze po zakończonym oblężeniu


NATOMIAST W TYM TEMACIE możecie rozmawiać do woli o tym co się dzieje :

Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 36 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 09-06-2009 12:28.

16-05-2009 08:29 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Nikt
King


images/avatars/avatar-14580.jpg

Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 828
Klan: Fenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obleg na sir look`a wyjatkowo mi sie podobal , atakowalem jako pierwszy.
Przewaga Perwersow nad Psd+MK+Saints+Plama+nie wiadomo kto znaczna.
Dwureki stracily na znaczeniu , palna jak zawsze , biala i kolejnosc atakow po naszej stronie. Zal biednej Kathy ktora jako jedyna nie przezyla oblezenia po naszej stronie Wink


Postanowiłeś odmienić swoje życie i zacząć nowe wyzwanie.
Przejąłeś kwadrat 5/4/1.

Klocek Lopezzo (PSD) mi sie dzis spalil Frown

cytat:
misieknbg napisał(a)

ciekawe kto mial wieksza przyjemnosc ty czy hauru jak palil pierwsza strefe ariusa Wink

no tak ale tak nup jak cieszyl by sie z palenia nawet 5s Big Grin nic na ciebie terz przyjdzie czas


Z hurtowego palenia ciesze sie zawsze , z jednostkowego rowniez , spalimy Was od podstaw Pleased 1s ? Arius ma prawie 100k repa Pleased wiec na pol roku na bazyla mu starczy Pleased A zwrot : `TERZ` pisze sie inaczej Pleased Jenzyka Polska byc trudna Pleased Zamiast sleczec na necie - poczytaj slownik ;]
Na mnie przyjdzie czas ? rotfl Chyba Ci sie baterie wyczerpaly Pleased Nigdy na mnie czas nie przychodzil Pleased Jestem nie do wy....a Pleased

Lopek Smile Znamy sie 100 milionow lat Tongue Liczy sie zabawa Smile Co nie ? Tongue Nowych zawodnikow moze Wam dac tylko Heros Tongue Inaczej cienko Was widze Tongue

cytat:
Lopezzo napisał(a)
Jak dla mnie to w tej wojence straca tylko nizsze klany bo 3 stref jest 144 a u nas w klanach moze byc tylko 24 Big Grin wiec palic mozna do woli a i tak bedzie mozna sobie nowa trojeczke zalatwic Big Grin

Oblezenia wtapiamy

Pozdrawiam przeciwnikow !!


Nom - Tylko to PSD bedzie musialo te kloce komus brac i robic QQ mniejszym i tu apel do serwera hehe Pleased Pleased

Po raz kolejny sprawdzilo sie przyslowie : Uderz w stol , a nozyczki sie odezwa Pleased
Pozdrawiam Serdecznie Przeciwnikow Tongue

ps. bo nie doczytalem - wiecie - grill i wodeczka Tongue

cytat:
Lopezzo napisał(a)
, ogolnie jakos tak to kiepsko wyglada .


No raczej Smile Wtapiacie na calej linii Smile

__________________
gg : 10113142

Ten post był edytowany 14 raz(y), ostatnio edytowany przez Nikt: 23-05-2009 13:42.

18-05-2009 18:28 Nikt jest offline Strona domowa Nikt Szukaj postów użytkownika: Nikt Dodaj Nikt do Listy kontaktów
misieknbg
Full Member


Data rejestracji: 28-11-2008
Postów: 59
Kraina: Necropolia II
Skąd: Night Mare

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nikt napisał(a)
Postanowiłeś odmienić swoje życie i zacząć nowe wyzwanie.
Przejąłeś kwadrat 5/4/1.

Klocek Lopezzo (PSD) mi sie dzis spalil Frown


ciekawe kto mial wieksza przyjemnosc ty czy hauru jak palil pierwsza strefe ariusa Wink

no tak ale tak nup jak cieszyl by sie z palenia nawet 5s Big Grin nic na ciebie terz przyjdzie czas

wilk_szary: Warn za spam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 18-05-2009 20:27.

18-05-2009 18:45 misieknbg jest offline Szukaj postów użytkownika: misieknbg Dodaj misieknbg do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Haha Nikt pauko Wink Wcale mnie to nie zabolało , ciezko bedzie zrobic kuku kiedy jest limit 12 klockow w klanie Smile Jak dla mnie to w tej wojence straca tylko nizsze klany bo 3 stref jest 144 a u nas w klanach moze byc tylko 24 Big Grin wiec palic mozna do woli a i tak bedzie mozna sobie nowa trojeczke zalatwic Big Grin

Oblezenia wtapiamy i mysle ze bedziemy wtapiac przynajmniej do momentu kiedy nie dostaniemy nowych zawodnikow z nowym sprzetem Smile Na razie nie ma rownej walki . W PSD marnotrastwo legend akaczy , za maly spost - krytyki jakos tak nie siadaja , ogolnie jakos tak to kiepsko wyglada . Wygra i tak lepszy jak na kazdej wojnie a pozniej bedzie znowu nudno Big Grin

Pozdrawiam przeciwnikow !!

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
18-05-2009 18:46 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Che_Deva. (19.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK


W końcu Big Grin postanowili się bronić Big Grin Tongue

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 19-05-2009 08:39.

19-05-2009 08:26 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Agacia84
Full Member


Data rejestracji: 19-11-2007
Postów: 69
Kraina: Necropolia II
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tutaj tradycyjnie bez napinek Tongue

# Rafaell wykonuje atak specjalny Groza, ptychol zastyga w bezruchu.
# Acolt wykonuje atak specjalny Groza, ptychol zastyga w bezruchu.

# Zamur wykonuje atak specjalny Groza, 78dyzio zastyga w bezruchu.
# Waldeo wykonuje atak specjalny Groza, 78dyzio zastyga w bezruchu.

# Xalen wykonuje atak specjalny Groza, nostres zastyga w bezruchu.
# Von wykonuje atak specjalny Groza, nostres zastyga w bezruchu.

to dla mnie bez sensu Big Grin

EDIT:
cytat:
przemus napisał(a) Hehe chlopcy wyzej powinni wiedziec przeciez ze groze nie wiadomo na kogo sie puszcza to jest losowe Wink


kurcze nie rób ze mnie blondynki Big Grin (tak, jestem blondynką :rolleyesSmile i CHŁOPCA Shocked Chodziło mi o to, że system powinien nie zezwalać na uderzenie grozą osoby, która już jest zablokowana. Zauważ, bylyby zablokowane trzy osoby wiecej Smile i jeszcze ciekawsza 2 runda Wink


__________________
M

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Agacia84: 20-05-2009 06:54.

19-05-2009 09:19 Agacia84 jest offline Szukaj postów użytkownika: Agacia84 Dodaj Agacia84 do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tagtsher zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Antyczny Korbacz Inkwizytora, Caradriel zostaje zraniony za 888 PKT ŻYCIA.
Marianna zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz Podstępu, Inconnu zostaje zraniony za 532 PKT ŻYCIA.
Marianna zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz Podstępu, Beek zostaje zraniony za 736 PKT ŻYCIA.
ładnie z tej korby bijesz
co do tego wyżej
# Rafaell wykonuje atak specjalny Groza, ptychol zastyga w bezruchu.
# Acolt wykonuje atak specjalny Groza, ptychol zastyga w bezruchu.

# Zamur wykonuje atak specjalny Groza, 78dyzio zastyga w bezruchu.
# Waldeo wykonuje atak specjalny Groza, 78dyzio zastyga w bezruchu.

# Xalen wykonuje atak specjalny Groza, nostres zastyga w bezruchu.
# Von wykonuje atak specjalny Groza, nostres zastyga w bezruchu.
jest to wielki bez sens że 2 osoby daja groze na tego samego przeciwnika

Dargon zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Korbacz Samobójcy, orestblod zostaje zraniony za 524 PKT ŻYCIA.
# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, dex91 zostaje zraniony za 680 PKT ŻYCIA.
# malekith atakuje bronią Doskonały Zatruty Korbacz, Spamer unika ciosu.
# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, TID zostaje zraniony za 572 PKT ŻYCIA.
to bardzo fajnie wyglądało ze względu że już na początku 2 osoby dostały mocnego strzałą Big Grin

oczywiście gratuluje wygranej a nam to się należał w****dol za dołączanie jak to widać teraz

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
19-05-2009 15:25 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
przemus
Viking


Data rejestracji: 04-10-2006
Postów: 515
Klan: Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe chlopcy wyzej powinni wiedziec przeciez ze groze nie wiadomo na kogo sie puszcza to jest losowe Smile a czym wiecej sie jej da tym wieksze mozliwosci zablokowania wiekszej ilosci graczy Smile . . . . Smile Mala zmiana a ile szkody zrobila Wink

wilk_szary: Zapomniałeś skomentować oblężenia. Warn za spam.

__________________
R14
Nick: przemus

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 23-05-2009 10:33.

19-05-2009 19:33 przemus jest offline Szukaj postów użytkownika: przemus Dodaj przemus do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Hauru. (20.05.2009) PRZEGRANY <-KLIK



śmiertelny cios dla nas Tongue

# Kane zadaje cios krytyczny z broni Legendarna Dobra Przeklęta Halabarda, Xalen (@) zostaje zraniony za 980 PKT ŻYCIA.
# Xalen (@) kończy swoje nie-życie na polu walki.


10% w plecy Smile fajna Halabarda Wink


Hauru RASA- POTĘPIONY rotfl rotfl rotfl

czego się nie robi by obronić kwadrat, bła ha ha ha rotfl

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 20-05-2009 06:03.

20-05-2009 05:59 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

żeby sprawa była jasna sam mu to doradzałem - te 10 lucka przy jego sprzęcie i tym że jak się PSD pozbiera to będzie mieć jedynkę nic mu nie daje w sumie.

Identycznie radzę Maarowi i Spamerowi - podobny potencjał postaci będą mieć bojowych a na ich poziomie i tak więcej zależy nie od dropu tylko od exp (raziel ty też byś musiał się w sumie potępić taka rada).


Oblegi coraz lepsze i jestem bardzo ciekawy czy GangBang wykaże się podobną determinacją jak PSD - jak i co powoli widać dopasowywaniem sprzętu pod rasę (aczkolwiek tu jeszcze sporo można poprawić).


temat oceniam wysoko jest uporządkowany i nie zawiera napinek co ułatwia śledzienie tego jedynego w chwili obecnej konfliktu w klanach top na wszystkich serwerach - co jak widać czynię.

10/10 dla raziela za systematyczne kronikarskie wręcz uzupełnianie tematu pomimo wyników nie zawsze korzystnych dla niego - a jak wiadomo jest uczestnikiem konfliktu.

Edit dla ariusa:
No co zrobisz skoro tak się wam nudzi że kloce sobie palicie to nie ma.

A co do doświadczenia to się nie wypowiem bo ja tu jestem tylko kibicem - co prawda PSD jaiś czas temu prosiło mnie o rady ale z nich nie skorzystali ani razu (mają tam jakiegoś gracza dirkpitt czy coś w ten deseń co się zajął ustawianiem klanu) - no jedyny wyjątek to hauru i potępienie się (co musisz przyznać zrobiło z jego postaci pewnego zadawacza dużego dmg na początku kolejki).

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 20-05-2009 10:55.

20-05-2009 08:40 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Carnea. (20.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 33348
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 48140

next Wink psikus

cytat:
Okrutnik napisał(a)
(raziel ty też byś musiał się w sumie potępić taka rada).


po co Smile mnie to potępia 75% tego serwera Tongue a nie będę się z nimi solidaryzował Smile

Poza tym jestem w stanie na łapaczu na moich uzikach wyciągnąć z 105sposta Smile tylko szkoda mi PR na treningi i sprzęt który wiem kto ma na sprzedaż Smile

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 20-05-2009 09:33.

20-05-2009 09:24 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Okrutnik napisał(a)
żeby sprawa była jasna sam mu to doradzałem - te 10 lucka przy jego sprzęcie i tym że jak się PSD pozbiera to będzie mieć jedynkę nic mu nie daje w sumie.


Hmm no to doradziłeś Smile
Biorąc pod uwagę, że 1 obleg wtopiliśmy głównie z powodu przedwczesnego zejścia Xalena (który padł od dwuraka kultysty) tylko 6-7k hp różnicy.
To w drugim z praktycznie niezmienionym składem przeżyło u nas 30 kilka osób
(a mi się padło z wrażenia Smile ).
Z własnego doświadczenia (r trójkowatego, nie jedynkowego) powiem, że nie w potępieniu droga do sukcesu PSD Smile

A oblegi aż miło. Z obu stron wola walki, pewna doza niepewności. Co też przeciwnicy wymyślą, czym znowu nas zaskoczy algorytm losowań Smile

Oblegi 10/10 Smile
Tego mi brakowało na r3 Smile
A Okrutnik i 10 lucka z katedry już nie działa, ponieważ jej nie ma. I pewnie już nie będzie Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Arius: 20-05-2009 10:33.

20-05-2009 10:22 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
Adorise23
Forum Ace


Data rejestracji: 02-09-2008
Postów: 76

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Musze przyznac , ze nie spodziewalam sie takiego obrotu sytuacji .. poczatkowo marnie to wygladalo ..ale trzeba bylo na Nas mocno nakrzyczec zebysmy wzieli sie do roboty ..
Milo popatrzec jak 2 gigantow sie leje .. 42 vs 42 .. jest co przegladac..

PSD zaczeli poddawac walki ... liczac na reorganizacje .. ale .. chyba nie doszlo do tego? Bo wiekszych zmian oprocz ras nie widze...

Czyzby jeszcze mieli Nas czym zaskoczyc? Smile

Macie jesczze jakiegos Asa w rekawie?Tongue
Oby ta wojan szybko sie nie skonczyla .. zeby znow Nas nud nie dopadla .. mimo wszystko wciaz mam sentyment do paru "cwaniaczkow" z PSD .. Oni wiedza o kim mowa Wink

No i oczywiscie 10/10 Smile

__________________
r10 --AdorisE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Adorise23: 20-05-2009 12:56.

20-05-2009 12:56 Adorise23 jest offline Szukaj postów użytkownika: Adorise23 Dodaj Adorise23 do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na ISKON. (21.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Wink

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

21-05-2009 06:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

(R:1) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, cez zostaje zraniony za 832 PKT ŻYCIA.
&#8224;&#8224;&#8224; Kowale z kuźni dusz znów będą mieli robote. Wampir cez poległ.

(R:1) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, Vogos zostaje zraniony za 532 PKT ŻYCIA.

(R:2) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, Maciupa zostaje zraniony za 728 PKT ŻYCIA.
&#8224;&#8224;&#8224; Kowale z kuźni dusz znów będą mieli robote. Wampir Maciupa poległ.

i w końcu się udało bo crytyki nawet wchodziły obleg jednak bez żadnego szokowania dla nas ale i tak gratuluje przeciwnikowi podjętej walki

pozdro for4

edit:
niżej
fakt nie szukałem wszystkich ponieważ szedłem do szkoły to te bardziej widoczne pokazałem bez obrazy Smile

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Inconnu: 21-05-2009 12:09.

21-05-2009 07:08 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
=achaja=
Lord


Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 356
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II
Skąd: lublin,kuopio

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Inconnu napisał(a)
(R:1) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, cez zostaje zraniony za 832 PKT ŻYCIA.
&#8224;&#8224;&#8224; Kowale z kuźni dusz znów będą mieli robote. Wampir cez poległ.

(R:1) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, Vogos zostaje zraniony za 532 PKT ŻYCIA.

(R:2) Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, Maciupa zostaje zraniony za 728 PKT ŻYCIA.
&#8224;&#8224;&#8224; Kowale z kuźni dusz znów będą mieli robote. Wampir Maciupa poległ.

i w końcu się udało bo crytyki nawet wchodziły obleg jednak bez żadnego szokowania dla nas ale i tak gratuluje przeciwnikowi podjętej walki

pozdro for4


to ja moze dokoncze historie o krytykach Big Grin Big Grin i bez obrazy Tongue

Inconnu zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Napromieniowany Korbacz, Toxygen zostaje zraniony za 72 PKT ŻYCIA.


no ale gratki obrony. jestescie orzechem w miekkiej gebie PSD ;P jak narazie. Smile i przeciwnik sie bedzie musial nameczyc zanim was rozlupie Smile

__________________
r3: dawniej achaja
obecnie ; blade217
21-05-2009 09:17 =achaja= jest offline Szukaj postów użytkownika: =achaja= Dodaj =achaja= do Listy kontaktów
Alvaro_majonez
Newbie


Data rejestracji: 21-05-2009
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wojna bardzo ciekawa, zacieta. Chcialbym aby PSD wygralo cala wojne i zyskalo 1 s. Sa bardziej powazniejszym klanem, niz zalosne cytaty GB(Twoj stary, twoja stara) prosze was to na poziomie podstawowki. Zauwazcie GB wojne wygrywa, ale kto jest najlepszym uczestnikiem wojny?. Nie Allise, tylko Hauru. Allise pomimo, iz jest top 1 jest bardzo slaba. Widac nie ma zdolnosci do tej gry.
PSD zycze abyscie wygrali cala wojne Wink
21-05-2009 17:30 Alvaro_majonez jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaro_majonez Dodaj Alvaro_majonez do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaro_majonez napisał(a)
Zauwazcie GB wojne wygrywa, ale kto jest najlepszym uczestnikiem wojny?. Nie Allise, tylko Hauru. Allise pomimo, iz jest top 1 jest bardzo slaba. Widac nie ma zdolnosci do tej gry.
PSD zycze abyscie wygrali cala wojne Wink


zacznijmy od tego że Allise to nie ona tylko on jak nie wiesz to nie pisz ....
Hauru ma + bo ma leg.dos.szybkość dlatego ma przewagę już na start a nie liczy się siła jednostki tylko całości więc sam Hauru czy sam Arius nie da rady wygrać wojny my mamy jednak przewagę

co do oglebów bardzo wyrównane z przewagą GB jednak ale przypuszczam że PSD jeszcze się pozbiera i także coś im się uda ale nie s1 Smile

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta
21-05-2009 17:37 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaro_majonez napisał(a)
Wojna bardzo ciekawa, zacieta. Chcialbym aby PSD wygralo cala wojne i zyskalo 1 s. Sa bardziej powazniejszym klanem, niz zalosne cytaty GB(Twoj stary, twoja stara) prosze was to na poziomie podstawowki. Zauwazcie GB wojne wygrywa, ale kto jest najlepszym uczestnikiem wojny?. Nie Allise, tylko Hauru. Allise pomimo, iz jest top 1 jest bardzo slaba. Widac nie ma zdolnosci do tej gry.
PSD zycze abyscie wygrali cala wojne Wink


To jakis dowcip ? Czy kiepska prowokacja Wink ?

Po pierwsze PSD juz mialo 1 strefe okolo tydzien. Ale kiedy zaczeli przegrywac woleli ja spalic i porzucic takze nie wiem po co im ona teraz Wink Poza tym wojna nie toczy sie o 1 strefe Tongue

Po drugie jak juz kogos oskarzasz to wypadaloby zacytowac wybrany fragment, by uargumentowac dowodami swoje oskarzenia

Po trzecie moze i Hauru jest najlepszy na oblegach tylko co z tego, jesli nie ma to az tak wielkiego przelozenia na wynik oblegow ? Wojen nie wygrywa sie jednostkami tylko armią.

Po czwarte Allise (Arius) slyszysz - jestes slaby rotfl kurde stary zdradz cheaty jak sie nabija punkty. No bo skoro nie masz zdolnosci do gry to skad tyle ich masz ? No przeciez na pewno Ci dodaja je jakos Tongue a wszyscy sie lituja i zabieraja Cie na expy jako zapchajdziure bylebys tylko byl top 1 Big Grin
Wez sie skasuj Tongue

Psd zycze wiecej takich fanow Wink bedzie sie z czego posmiac zamiast napinac Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 21-05-2009 18:02.

21-05-2009 17:54 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
SickBoy^
Triple Ace


images/avatars/avatar-12675.jpg

Data rejestracji: 13-01-2009
Postów: 219
Klan: LeT
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaro_majonez napisał(a)
Wojna bardzo ciekawa, zacieta. Chcialbym aby PSD wygralo cala wojne i zyskalo 1 s. Sa bardziej powazniejszym klanem, niz zalosne cytaty GB(Twoj stary, twoja stara) prosze was to na poziomie podstawowki. Zauwazcie GB wojne wygrywa, ale kto jest najlepszym uczestnikiem wojny?. Nie Allise, tylko Hauru. Allise pomimo, iz jest top 1 jest bardzo slaba. Widac nie ma zdolnosci do tej gry.
PSD zycze abyscie wygrali cala wojne Wink


rotfl rotfl Ty za to masz staż na forum i w grze zabójczy rotfl Konta stworzone tylko do prowokacji ? chytry A co do zwrotu "Twój stary", "Twoja stara" to chyba tu o mnie chodzi ? o_O Znasz mnie ? Nie Wink Więc zamilcz Tongue



A co do oblegów to dalej jest nasza wygrana niepewna, PSD ostatnio podskoczyło z dmg i bardzo ciekaw jestem co wyjdzie z dzisiejszego oblega Smile

10/10.

__________________

21-05-2009 19:02 SickBoy^ jest offline Szukaj postów użytkownika: SickBoy^ Dodaj SickBoy^ do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Hauru. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

22-05-2009 06:12 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
shadow_mk
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Oblężenie na Hauru. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK


nie wiem czy nazwac wygrana jak przejmuje sie gorszy klocek ....

walka zachowawcza bez pelnego skladu duzo jest do zrobienia po obydwu stronach - do dopracowania bo ramy jako takie jak widac sa Wink
22-05-2009 07:32
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadow_mk napisał(a)
nie wiem czy nazwac wygrana jak przejmuje sie gorszy klocek ....


weź sobie jeszcze raz przejrzyj ten kwadrat, a nie pleciesz trzy po trzy. Poza tym temat ten służy do oceny oblężeń, a nie spekulacji kto jaki kwadrat dostał.

Tu masz Regulamin Pól Bitew zapoznaj się Wink

Tutaj natomiast Odnośnie Pojedynku Gigantów na R3 temat w którym możesz sobie spekulować


Wracając do oblężenia to oceniam 6/10 bo PSD sobie odpuściło, bo repa nam nie chcieli dać, albo coś tam, chomik zachorował lub co innego

No w końcu Mal coś zrobił Tongue

# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, Krax zostaje zraniony za 792 PKT ŻYCIA.
# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, Acolt zostaje zraniony za 788 PKT ŻYCIA.
# Acolt kończy swoje nie-życie na polu walki.
# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, Waldeo zostaje zraniony za 676 PKT ŻYCIA.
# malekith zadaje cios krytyczny z broni Doskonały Zatruty Korbacz, Jarema zostaje zraniony za 364 PKT ŻYCIA.


edit:literówka

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 22-05-2009 07:58.

22-05-2009 07:54 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
shadow_mk napisał(a)
cytat:
Raziel_Garet napisał(a)
Oblężenie na Hauru. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK


nie wiem czy nazwac wygrana jak przejmuje sie gorszy klocek ....

walka zachowawcza bez pelnego skladu duzo jest do zrobienia po obydwu stronach - do dopracowania bo ramy jako takie jak widac sa Wink


Czy gorszy to bym nie powiedzial - z tego co pamietam to byl lvl rynku mniej i schronisko tez o 1 lvl mniej, za to lepszy garnizon i handlarz. Stwierdzilem ze dojedziemy do konca w celu treningu.
To Wy byliscie w niepelnym skladzie i to Wy powinniscie cos zrobic. My sobie radzimy Wink
Przy okazji - w ilu oblezeniach GB bylo w niepelnym skladzie (nie mowie tutaj o 1-2 osobach, bo to zawsze sie moze zdarzyc) a w ilu PSD olalo obleg ? GB bodajze w jednym, brakowalo nam 5 osob, PSD mialo serie 4 oblegow gdzie dolaczalo po 20-25 osob.
Takze prosze nie wrzucac obu klanow do jednego worka. Najlepiej dopisz tam "walka zachowawcza bez pelnego skladu ze strony PSD"

Edit: do Pana ponizej.
Nie, nie jestem tepy. Za to Ty widze czegos nie rozumiesz. PSD mialo 1 strefe na poczatku wojny. Rozbudowana z katedra. Trzymali ja prawie tydzien. Kiedy zaczeli przegrywac po prostu ja spalili i porzucili. Uwazasz nadal ze wojna toczy sie o ten kwadrat ? W takim razie nie rozumiem strategii PSD. Zyskac kwadrat, spalic go, porzucic, nastepnie prowadzic o niego wojne, i przypuscmy ze wygraja ja, odzyskac pusta 1 strefe i beda sobie ja od nowa budowac ? Wybacz ale to by bylo troche idiotyczne nieprawdaz ? Ale skoro wedlug Ciebie o to im chodzilo to ok. Ale przyznales sie ze nie grasz takze po prostu sobie spamujesz i prowokujesz - mozna i tak.
Piszesz jaki to Hauru jest mocny i jaki ogromny dmg zadaje. Szkoda tylko ze on sam jeden i dalej dlugo nic. No coz my wolimy prowadzic oblegi w inny sposob, by nie dmg jednostki decydowal o wyniku tylko odpowiednie dobranie sprzetu wszystkim klanowiczom. Poki co sprawdza sie. Oczywiscie moznaby ubrac Allise w najlepszy sprzet z calego klanu, oslabiajac tym 5 innych osob, tylko jaki w tym sens ?
A poza tym wyluzuj troche, ja Cie nie obrazalem a Ty juz na dzien dobry wyskoczyles ze jestem tepy Wink Nerwy puszczaja Smile ?
Poza tym twierdzenie ze skoro Ciebie cos nie smieszy, a co moze smieszyc innego, swiadczy o jego niedojrzalosci jest dosc niebezpieczne. Tak samo jak ja bym stwierdzil ze nie smiesza mnie Twoje slowa "jestes tepy czy udajesz?" ,wiec jestes niedojrzaly. A z ta kultura to ostrozniej troche bo w swoim poscie wlasnie ja pokazales Wink

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Xalen: 22-05-2009 13:43.

22-05-2009 08:06 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
Alvaro_majonez
Newbie


Data rejestracji: 21-05-2009
Postów: 4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Inconnu
W grze jest kobietą, więc zwracam się do niego jako do kobiety


@Xalen
Mówie to co myśle o Allise. Nie mówie o zdolności do nabijania punktów. Bo tu jest b.dobra. Ale do dobierania sprzętu. Ty jesteś taki tępy czy udajesz?. Życzyłem im aby zyskali 1s, o co innego może pójść w wojnie najlepszych gildi na r3 jak nie o 1s ;/. Jak o coś innego, to wybacz nie wiem bo nie gram. Dla mnie PSD jest najlepszą gildią bo nie ośmieszają się żałosnymi cytatami "Twój stary czycha na dinozaura", "Twoja stara zdaje wygląd w zdradzieckim secie". Was to śmieszy mnie nie, widać kto tu jest dojrzały. xD
Ty się śmiejesz ze mnie ja z Ciebie proste?. Potrafie pisać, wytaczam swoje argumenty, odnosze się kulturalnie w stosunku do Ciebie, więc masz powód aby się ze mnie śmiać. Nie. Ale GB się śmieje z każdego kto powie im prawde odnośnie ich gildi.

@SickBoy^
Do starego konta zapomniałem hasła i e-maila.
Nie, nie znam Cie ale dla mnie to żałosne są wypowiedzi typu "Twój stary", "Twoja stara" to jest na poziomie podstawówki...

wilk_szary: Warn za spam. Rozmowy prowadź na PW.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 22-05-2009 13:22.

22-05-2009 12:56 Alvaro_majonez jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaro_majonez Dodaj Alvaro_majonez do Listy kontaktów
Inconnu
Double Ace


Data rejestracji: 30-06-2007
Postów: 121
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alvaro_majonez napisał(a)
@Inconnu
W grze jest kobietą, więc zwracam się do niego jako do kobiety


@Xalen
Mówie to co myśle o Allise. Nie mówie o zdolności do nabijania punktów. Bo tu jest b.dobra. Ale do dobierania sprzętu. Ty jesteś taki tępy czy udajesz?. Życzyłem im aby zyskali 1s, o co innego może pójść w wojnie najlepszych gildi na r3 jak nie o 1s ;/. Jak o coś innego, to wybacz nie wiem bo nie gram. Dla mnie PSD jest najlepszą gildią bo nie ośmieszają się żałosnymi cytatami "Twój stary czycha na dinozaura", "Twoja stara zdaje wygląd w zdradzieckim secie". Was to śmieszy mnie nie, widać kto tu jest dojrzały. xD
Ty się śmiejesz ze mnie ja z Ciebie proste?. Potrafie pisać, wytaczam swoje argumenty, odnosze się kulturalnie w stosunku do Ciebie, więc masz powód aby się ze mnie śmiać. Nie. Ale GB się śmieje z każdego kto powie im prawde odnośnie ich gildi.

@SickBoy^
Do starego konta zapomniałem hasła i e-maila.
Nie, nie znam Cie ale dla mnie to żałosne są wypowiedzi typu "Twój stary", "Twoja stara" to jest na poziomie podstawówki...


jak chcesz ja tą gre traktuj jak zabawe aby dobrze się bawić

co do oblegów no psd musicie coś zrobić bo jak macie tak dołączać to ani repa nie ma nikt z nas my/wy ani nie staracie się nawet walczyć za bardzo

obleg 4/10 ze względu na to że ten obleg jednostronny był ze względu na ilość dołączonych przeciwników

wilk_szary: Pisz więcej w swoich komentarzach. Za 4 jednozdaniowy, mało wnoszący do tematu post dostaniesz warn.

__________________
r3:Inconnu
gg:1900545
ta gra robi mnie w hu** zobaczcie walke 50% na cryta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez wilk_szary: 22-05-2009 13:29.

22-05-2009 13:10 Inconnu jest offline Szukaj postów użytkownika: Inconnu Dodaj Inconnu do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na meros. (22.05.2009) WYGRANY <-KLIK



Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 43856
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 24693


pfff w ataku lepiej nam poszło niż w obronie rotfl


orestblod zadaje cios krytyczny z broni Dobry Demoniczny Korbacz, hellfrogg zostaje zraniony za 8 PKT ŻYCIA.

mój bunkierek działa \o/

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Raziel_Garet: 22-05-2009 23:45.

22-05-2009 23:21 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Mruwek
Member


Data rejestracji: 26-06-2008
Postów: 45
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masz rację Razjel masz rację twój bunkier nieźle działa ale tylko nieźle skoro ktoś robi coś takiego co już pominąłeś oczywiście.

Pimp atakuje bronią Doskonały Przeklęty Korbacz, hellfrogg zostaje zraniony za 156 PKT ŻYCIA.

Co do oblegów bo pozwólcie mi ocenić całość mimo iż już nie walczę i grać nie będę a konto na dniach skasuję były momenty że było ciekawie pamiętam jak ty spamer krzyczałeś że masz wszystko opracowane że może pierwsze 2 oblegi perwy wygrają ale potem nie mają już szans najmniejszych.

Pamiętam jak kombinowaliście cudowaliście itd. ale zbytniego efektu nie widzę w PSD ludzie co wy krótko dystansowcy jesteście nie żartujcie sobie nawet oba klany zastanawiały się i huczały o wojnie od dawna ochrzaniając siebie i kłócąc się o to a tu jak wreszcie macie okazję potańczyć to odpuszczacie oblegi.

Powiem na koniec jeszcze 2 mądre rzeczy jedna od strada jakoś tak to brzmiało powiedziałem mu że chwilowo cza się przeorganizować a nie walczyć odpowiedział mi na to że oczywiście prawdę mówię ale musimy też zebrać więcej informacji i dlatego oblegi też są ważne.

No i na koniec coś za co perwy mają szansę mnie zwymyślać ludzie opanujcie się po kiego grzyba na siebie bluzgacie to jest tylko gra to są tylko słowa i literki zupełnie obcych sobie osób bawcie się ale miejcie też trochę kultury osobistej to oczywiście nie tylko do perwów było no to powodzonka życzę (perwom) a PSD nie traćcie ducha pewnie jeszcze coś dacie radę wymyślić.

__________________
R10 Nick Mruwka
23-05-2009 18:20 Mruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mruwek Dodaj Mruwek do Listy kontaktów
Raziel_Garet
Forum God


images/avatars/avatar-16746.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 3.253
Klan: Lider Kodex'u - spoczywam w spokoju
Skąd: Zjednoczone Emiraty Poznańskie

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Raziel_Garet
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oblężenie na Wendigo. (23.05.2009) WYGRANY <-KLIK

Klan PERWERS - suma zadanych obrażeń 46109
Klan PERWERS - suma otrzymanych obrażeń 29399
Klan POSSESSED - suma zadanych obrażeń 29399
Klan POSSESSED - suma otrzymanych obrażeń 46109

__________________

Assasin przygarnięty przez Let
wychowany w Decados, z Legionem Kodexu
przemierzał przez Opary Absurdu
by odnaleźć swój KONIEC.

23-05-2009 18:27 Raziel_Garet jest offline Strona domowa Raziel_Garet Szukaj postów użytkownika: Raziel_Garet Dodaj Raziel_Garet do Listy kontaktów
Ludano
Member


images/avatars/avatar-10204.jpg

Data rejestracji: 13-07-2008
Postów: 41
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje gratulacje dla GB jak narazie macie sporą przewagę. Jednak dalibyście spokój osobom, ktore chcą pomóc PSD. Wywieranie na nich presji żeby czasami nie wspomagali nas sprzetowo nie jest zbyt eleganckie. Spodziewałem sie po Was nieco więcej. Dajcie spokoj z tym asekuranctwem i dajcie nam powalczyc na maksa, zobaczymy co z tego wyjdzie. Miłej zabawy życze.
~K~

__________________
r3 : Kane
gg: 10685017

23-05-2009 22:40 Ludano jest offline Szukaj postów użytkownika: Ludano Dodaj Ludano do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Oficjalne Forum Blood Wars » Archiwum » Inne » Nekropolia II (R3) » OBLĘŻENIE Pojedynek Gigantów - czyli tzw wojna

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH