Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (27): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars... 49 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,2449 Ankieta - średnia ocena: 9,24
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ghost
Forum Ace


images/avatars/avatar-220.gif

Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj dzieci dzieci to sa dwie rozne gry dali byscie juz temu spokoj Happy btw.: nie wiem skad sie dowiedzialem moze jakies forum... cos musialo mi przeleciec przed oczami z krwia a to juz byl znak ze dawno nie gralem hrhrhr jednak to sgo na bf mnie troche wytracilo z rownowagi krwi i musialem zaczac odreagowywac walczac na rowni z wszystkimi Happy . Pozdrawiam.

__________________

Kupie

Dobry *** Prekognicji info w grze:

ID: 2071

sięśnimisięśnimi

Nie karm trolla... tak szybko odchodzi.
18-08-2006 06:36 Ghost jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghost Dodaj Ghost do Listy kontaktów
primosz
Member


Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 32
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja osobiście znalazłem linka całkiem przypadkowo, łażąc po jakichś onetowych stronach Wink i nie żałuję ( w przeciwieństwie do mojej dziewczyny która mocno narzeka Big Grin )

__________________
------
r20: Despair
18-08-2006 07:53 primosz jest offline Szukaj postów użytkownika: primosz Dodaj primosz do Listy kontaktów
Gandi
Member


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 47

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja od spólki z #diabloclone Smile

__________________

18-08-2006 08:00 Gandi jest offline Szukaj postów użytkownika: Gandi Dodaj Gandi do Listy kontaktów
Krzykacz
Forum Ace


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 93
Klan: BTK forever
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV
Skąd: Ostrowiec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Reklama w onecie, cóż była całe 2 dni chyba ale ją zauważyłem Tongue
Za to po mojej reklamie pośrednio lub bezpośrednio doszło min 5 graczy którzy grają Big Grin

__________________
R13- KRZYKACZka
18-08-2006 08:07 Krzykacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Krzykacz Dodaj Krzykacz do Listy kontaktów
CrazyFrog
Junior Member


Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 15
Skąd: Jaworze Górne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja od gry Arena-Albonu, gdzie na forum był post z linkiem Smile

__________________
UWAGA GRYZZE ];->
Nazwa na forum całkiem inna niż w grze ;]
18-08-2006 08:12 CrazyFrog jest offline Szukaj postów użytkownika: CrazyFrog Dodaj CrazyFrog do Listy kontaktów
Nesill
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 54
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedziałem sie od kolegi ale znam pare osób które dowiedziały sie o tym ze strony www.tibia.com i ta strona nie pasuje do zadnych wymienionych w aniecie oprócz inne źródło.....

__________________

Nick w Grze : MolD3r
ID: 2106

18-08-2006 08:19 Nesill jest offline Szukaj postów użytkownika: Nesill Dodaj Nesill do Listy kontaktów
Evant
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja z innej gry on-line, kliknąłem i tak już zostało
18-08-2006 08:24 Evant jest offline Szukaj postów użytkownika: Evant Dodaj Evant do Listy kontaktów
imer
Newbie


Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 6
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Z innego źródła", na którymś forum człowiek miał opis w stopce. Kliknąłem i tak zostało Smile

__________________

We are the Vampires,
We suck the blood,
We build our empire,
Remember: Blood Is Good!


18-08-2006 08:43 imer jest offline Szukaj postów użytkownika: imer Dodaj imer do Listy kontaktów
Ragabash
Viking


images/avatars/avatar-3263.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 563
Klan: Łowcy Khangurków ;]
Kraina: Moria
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PitBull spamujesz... :? BF umarlo... nie wracajmy do tego... a po za tym masz błąd w swoim podpisie... pisze się ŁĄCZMY, a nie ŁONCZMY... wybacz, jednak taki ort naprawde razi w oczy...
18-08-2006 09:01 Ragabash jest offline Szukaj postów użytkownika: Ragabash Dodaj Ragabash do Listy kontaktów
Ranafe
Lord


images/avatars/avatar-776.jpg

Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 264
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Skąd: Zewsząd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dowiedziałam się z reklamy zamieszczonej na forum rpg Stigmata Garrison. Postanowiłąm to zbadać i ... już zostałam. Konto premium wykupiłam już trzeciego dnia (zazwyczaj skąpię, ale BW mnie zauroczył).

__________________
Decadence, Decados...
18-08-2006 09:30 Ranafe jest offline Szukaj postów użytkownika: Ranafe Dodaj Ranafe do Listy kontaktów
Mattyu
Member


Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 25
Skąd: Jarosław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się dowiedziałem z forum BF Wink
cytat:
Original von Ragabash

BF umarlo... nie wracajmy do tego... .


Jeszcze nie umarło, postanowiłem jeszcze pograć troch, ale jeżeli dalej będą takie przekręty typu reset skilli to serio kasuje konto Smile

__________________

18-08-2006 09:30 Mattyu jest offline Szukaj postów użytkownika: Mattyu Dodaj Mattyu do Listy kontaktów
prochniak
Full Member


images/avatars/avatar-5393.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 71

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dowiedzialem sie od znajomych z klanu BK na BF :twisted:

__________________

18-08-2006 09:31 prochniak jest offline Szukaj postów użytkownika: prochniak Dodaj prochniak do Listy kontaktów
Senior
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja zobaczylem temat na pewnym znanym i lubianym forum o grach Wink .

__________________

18-08-2006 09:34 Senior jest offline Szukaj postów użytkownika: Senior Dodaj Senior do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z forum BF Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
18-08-2006 09:45 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
AlucardL
Full Member


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 50
Klan: Wolny Strzelec
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III
Skąd: From The Darkness

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe ale tu ludzie z BF

__________________
I've died thousands time. But every time I'm reborn from the blood of my victims.

Żegnajcie.

18-08-2006 09:56 AlucardL jest offline Strona domowa AlucardL Szukaj postów użytkownika: AlucardL Dodaj AlucardL do Listy kontaktów
Aylinn
Triple Ace


images/avatars/avatar-1953.jpg

Data rejestracji: 14-08-2006
Postów: 227
Kraina: Moria
Skąd: znikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemasz AlucardL Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
Rasa: Łapacz Bęcków Broń: Okrutny Nóż Do Masła
18-08-2006 09:57 Aylinn jest offline Strona domowa Aylinn Szukaj postów użytkownika: Aylinn Dodaj Aylinn do Listy kontaktów
Artanis
Junior Member


Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 17
Skąd: ten skill ?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z mirca :<

__________________
ger
18-08-2006 09:59 Artanis jest offline Szukaj postów użytkownika: Artanis Dodaj Artanis do Listy kontaktów
Princess_Orgy
Junior Member


images/avatars/avatar-349.jpg

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 17
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znajomi z Klanu na BF wychaczyli reklamkę z WP którą sama na moje Forum Klanowe wstawiłam, ale jakoś nigdy się im jakoś szczególnie nie przyglądałam. Gacuś dzięki Smile
18-08-2006 10:15 Princess_Orgy jest offline Strona domowa Princess_Orgy Szukaj postów użytkownika: Princess_Orgy Dodaj Princess_Orgy do Listy kontaktów
sExplosion
Zbanowany

images/avatars/avatar-538.png

Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 28

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von kamson


sExplosion: widocznie coś przeskrobałeś Wink aa między innymi za system banowania i pręgierz zostałem zlinczowany więc pręgierza nie ma i dowiedzieć się za co i od kogo jest trudno;p



Kamson :
a wyobraź sobie ze ja nic nie przeskrobałam Big Grin pierwsze wyzerowanie dostało pierwsze 20 osób z rankingu pod wzgledem złota na kazdym serverze niby za wysokie lvl (ja mialam 35)....ale nas przywrócili.nastepnie dostałam bana za zbugowane złoto....a czy to moja wina ze gra ma błędy ?
http://tariita.w.interia.pl/pix.GIF to jest wlasnie moja walka.... i za to ze kase wladowalam w staty dostalam rocznego bana,ktorego mi zdjjeli po 2 tygodniach bo sie klucilam Big Grin a teraz ten reset dobił mnie do konca o_O

__________________
Sygnatura usunięta przez Super Moderatora
18-08-2006 10:33 sExplosion jest offline Szukaj postów użytkownika: sExplosion Dodaj sExplosion do Listy kontaktów
KruczoCzarny
Ex-Team


images/avatars/avatar-12757.jpg

Data rejestracji: 03-08-2006
Postów: 1.433
Klan: Exiled/Immortals
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II
Skąd: Krakowskie Wzgorza Mgieł...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hm...dzieki tej ankiecie juz sobie przypomnialme gdzie znalazlem linka Wink
na o2.
przypadkiem kliknalem ;p
i tak patrze - "cholera, kolejna gUpia gra? nie chce mi sie..." ale nie zamknalem okna. No i tak jak juz mi sie znudzilo siedzenie na kompie, to sobie pomyslalem "mozna sprobowac"...

...i teraz uwazam BW za najlepsza gre w przegladarce w jaka gralem Big Grin
a gralem w wiele xD

__________________

"Manipulowanie niepewnością stanowi kwintesencję
zmagań o władzę i jej główną stawkę."

18-08-2006 10:39 KruczoCzarny jest offline Strona domowa KruczoCzarny Szukaj postów użytkownika: KruczoCzarny Dodaj KruczoCzarny do Listy kontaktów
Xalen
Emperor


images/avatars/avatar-7352.jpeg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 1.117
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Princess_Orgy

Znajomi z Klanu na BF wychaczyli reklamkę z WP którą sama na moje Forum Klanowe wstawiłam, ale jakoś nigdy się im jakoś szczególnie nie przyglądałam.


Heh wlasnie stad - zobaczylem reklame na forum klanowym Bloody Kingdom, kliknalem, poczytalem opisy i zostalem Big Grin
18-08-2006 10:40 Xalen jest offline Szukaj postów użytkownika: Xalen Dodaj Xalen do Listy kontaktów
MolD3r
Full Member


Data rejestracji: 10-08-2006
Postów: 50
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z forum jednego sojuszu z OGame :} Szczerze mówiąc Te reklamy z Onet i Wp są mało widoczne Big Grin
18-08-2006 10:47 MolD3r jest offline Strona domowa MolD3r Szukaj postów użytkownika: MolD3r Dodaj MolD3r do Listy kontaktów
Sain
Forum Ace


Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 75

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z www.tibia.org.pl jest tam pelno osob i znam tanią reklame wystawcie jakis przedmiot na allegro i napiszcie tam o grze o wielu takich grach dowiedzialem sie w ten sposób :wink:

__________________


18-08-2006 10:49 Sain jest offline Szukaj postów użytkownika: Sain Dodaj Sain do Listy kontaktów
Nesill
Full Member


Data rejestracji: 07-08-2006
Postów: 54
Skąd: Bartoszyce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Original von Ragabash

PitBull spamujesz... :? BF umarlo... nie wracajmy do tego... a po za tym masz błąd w swoim podpisie... pisze się ŁĄCZMY, a nie ŁONCZMY... wybacz, jednak taki ort naprawde razi w oczy...


LONCZYMY (Miał na myśli analfabetówTongue )

__________________

Nick w Grze : MolD3r
ID: 2106

18-08-2006 10:51 Nesill jest offline Szukaj postów użytkownika: Nesill Dodaj Nesill do Listy kontaktów
Diabolinek
Lord


images/avatars/avatar-1385.gif

Data rejestracji: 17-08-2006
Postów: 484
Klan: B.H.V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja się dowiedziałem z naszego forum klanowego z BF, a konkretnie od Pitbulla i jak wiecie większość graczy jest z BF.

__________________
Przez ostatni czas jestem nieszczęśliwy
18-08-2006 10:57 Diabolinek jest offline Szukaj postów użytkownika: Diabolinek Dodaj Diabolinek do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja dowiedzialem sie na ots.pl
18-08-2006 11:32 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Agnes
Newbie


Data rejestracji: 16-08-2006
Postów: 1
Kraina: Necropolia V
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaznaczyłam z innego źródła, gdyżo grze dowiedziałam się na forum poświęconym BF :x na grono.net Big Grin
18-08-2006 11:51 Agnes jest offline Szukaj postów użytkownika: Agnes Dodaj Agnes do Listy kontaktów
cauchy
Member


Data rejestracji: 02-07-2006
Postów: 42

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

od Thorgi Smile

__________________

acc: retired
opera users: IRC BW chan
18-08-2006 11:54 cauchy jest offline Szukaj postów użytkownika: cauchy Dodaj cauchy do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W moim klanie Bloody Kingdon jakas osoba strasznie zachwalala ta gre , wiec oczywiscie postanowilem sprobowac w to troche pograc >narazie jest ok gra mi sie podoba. Mam tylko nadzieje ze tworcy tej gry nie planuja jakis
resetów :twisted:

Pozdro
18-08-2006 12:10 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Mezar
Member


Data rejestracji: 15-08-2006
Postów: 49

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja sie o tym dowiedziałem od pitbula Big Grin

__________________

18-08-2006 12:40 Mezar jest offline Szukaj postów użytkownika: Mezar Dodaj Mezar do Listy kontaktów
Strony (27): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Skąd się dowiedziałem(am) o BloodWars...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH