Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (73): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III 147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61147 Ankieta - średnia ocena: 8,61
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
FrontLine
Member


images/avatars/avatar-507.gif

Data rejestracji: 06-09-2006
Postów: 39
Klan: Monastyr
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Nidzica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Opsys napisał(a)
ja dobre uzi i miedziany pierścien na koncie władca zwierząt a na moim 2 łapaczu myśli narazie pierścień siły i dobry diamentowy pierścien

Sam siebie wydałeś że masz multi ( ban gwarantowany):d

__________________

***DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE***



R1>Frontline1

10-01-2007 20:33 FrontLine jest offline Szukaj postów użytkownika: FrontLine Dodaj FrontLine do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja niedawno znalazłem dobry spaczony pierścień lewitacji

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
11-01-2007 14:24 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
SonkS_zbanowany
Full Member


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Opsys napisał(a)
ja dobre uzi i miedziany pierścien na koncie władca zwierząt a na moim 2 łapaczu myśli narazie pierścień siły i dobry diamentowy pierścien


no to sie szykuje ban Smile
C47 zaraz zostanie powiadomiony Big Grin

__________________
SonkS
ID - 243

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez SonkS_zbanowany: 11-01-2007 14:41.

11-01-2007 14:38 SonkS_zbanowany jest offline Szukaj postów użytkownika: SonkS_zbanowany Dodaj SonkS_zbanowany do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja umre zaraz ale koleś a ja mam cale stado multi
nazywa sie akademia FC leszcza dla mnie itemy od noobów w 5 strefie
i zarabjają perki (pushing jak nic)
no bez jaj już nie wytrzymam ...

PS, co do dropa z dalekich D. szybki miecz ostatnio.

__________________
Mindless Self Indulgence

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordenkain: 11-01-2007 14:48.

11-01-2007 14:48 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja mam 3 konta ale macie jakiś dowód ? jak macie mnie z banować to najpierw chcem dowodów za co zostane zbanowany Tongue

PS. to był tylko przykład , tak naprawde to mam jedno Tongue

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
11-01-2007 14:51 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
Angadialas
Forum Ace


images/avatars/avatar-883.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 84
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Gród Kraka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kocze spodnie mi ostatnio wylecialy i dobry miotacz plomieni

pupcio bardzo prosto, na forum IP tez mozna przesledzic Smile , dopasowujesz do gry i sprawdzasz czy przekretow niema Smile .

__________________
Twoja moc jest moja moca, twoja sila moja sila!
11-01-2007 19:10 Angadialas jest offline Szukaj postów użytkownika: Angadialas Dodaj Angadialas do Listy kontaktów
Pupcio
Triple Ace


Data rejestracji: 03-01-2007
Postów: 224

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój kolega ma 4 konta i gra tak 2,5miesiąca i żadnego bana nie dostal , wiec ja nie wiem jak oni to śledzą , on sobie na jednym gra a na innych zbiera przedmioty i te najlepsze oddaje postaci numer jeden z dopłatą wszystkich pr jakie ma i tak ciągle Big Grin , on ma chyba staty lepsze niż Turok

__________________
Moje zdjęcie
Sprzedam konto na R2 w top 100 z super itemkami , KLIKNIJ
UZI PO 26PR ZA SZTUKE MEGA OKAZJA
11-01-2007 19:41 Pupcio jest offline Szukaj postów użytkownika: Pupcio Dodaj Pupcio do Listy kontaktów
XaLiN
Forum Ace


images/avatars/avatar-1551.jpg

Data rejestracji: 03-09-2006
Postów: 85
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria II
Skąd: J-NO

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi wczoraj dobry platynowy amulet ... pierwszy raz mi platyna poleciala ale juz sprzedalem Tongue

__________________

12-01-2007 00:06 XaLiN jest offline Szukaj postów użytkownika: XaLiN Dodaj XaLiN do Listy kontaktów
Rodzyn
Newbie


Data rejestracji: 09-12-2006
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na pielgrzymce znalazlem dobry podór dwóreczny Big Grin
12-01-2007 12:45 Rodzyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Rodzyn Dodaj Rodzyn do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pupcio pewny jestes ze ma lepsze staty ?? a widziales chodziaz na oczy mordenkaina staty ?? to wyszukaj w wycenie postac i tam szukaj zalozony temat przez niego. A poki co nie mow ze ma lepsze staty od TOP 1. Nie wspomne ze wtraciliscie spam ale zeby tez spamu nie bylo z mojej strony znalazlem dobry amulet lewitacji, dobry msciwy ring i wiele innych...

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

12-01-2007 16:33 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Socjo
Lord


images/avatars/avatar-2320.gif

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 328
Klan: Krwawa_Armia_Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: -=TBG=-/-= KOTOWA WOLA =-

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no to mam najmniejsze szczescie ja tylko spaczony ring znalazłem Big Grin

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
WOW, zajebioza , po prostu pokłady śmiechu. Może galerię ci urządzić?
ciekawe słownictwo ma nasza administracja rotfl rotfl
R1 ID= 117405 // R12 ID: 1092 // R14 ID: 21358
GG= 3844628
12-01-2007 19:19 Socjo jest offline Szukaj postów użytkownika: Socjo Dodaj Socjo do Listy kontaktów
artor666
Triple Ace


images/avatars/avatar-1173.jpg

Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 248
Klan: eee glupie strasznie;/
Kraina: Necropolia
Skąd: gdansk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sory pomylka

__________________
-click

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez artor666: 16-01-2007 19:20.

16-01-2007 19:19 artor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: artor666 Dodaj artor666 do Listy kontaktów
Fruwek
Triple Ace


Data rejestracji: 27-10-2006
Postów: 182
Klan: PS_L, AS_L, S_L :D
Skąd: sie biorą dzieci?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry antyk sztylet,
runiczny kask,
diament ring,
Spodnie Handlarza Bronią,
Szybki Rapier,
Szmaragdowy SET.
To by było na tyle...

__________________
R1 - tajemnica rządowa

16-01-2007 20:57 Fruwek jest offline Szukaj postów użytkownika: Fruwek Dodaj Fruwek do Listy kontaktów
Arkandor
Triple Ace


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 158
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry szmaragdowy ring na dalekiwj Tongue
18-01-2007 11:04 Arkandor jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkandor Dodaj Arkandor do Listy kontaktów
Zamaro
Lord


images/avatars/avatar-2193.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 270
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Realm Of Torment

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Socjo napisał(a)
no to mam najmniejsze szczescie ja tylko spaczony ring znalazłem Big Grin


to ja mam mniej szczęścia na dalekich tylko amulet wystepku ale mam nadzieję, ze nareszcie mi cos ciekawszego poleci....

__________________

Pochłonęła mnie jedna z Bram w Realm of Torment

(c) by DMN

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zamaro: 28-01-2007 20:06.

19-01-2007 19:37 Zamaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Zamaro Dodaj Zamaro do Listy kontaktów
giertych_skoolwalker
Lord


images/avatars/avatar-19403.jpg

Data rejestracji: 05-01-2007
Postów: 418
Klan: [--WD--]
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz gdzie jestem? ;>

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Heh doskona ly przedmicik...same pałki...troche głupio 2500PLN piechotą nie chodzi pałke to ja sobie w sklepie kupie
25-01-2007 20:45 giertych_skoolwalker jest offline Strona domowa giertych_skoolwalker Szukaj postów użytkownika: giertych_skoolwalker Dodaj giertych_skoolwalker do Listy kontaktów
Mordenkain
Lord


images/avatars/avatar-1825.jpg

Data rejestracji: 25-11-2006
Postów: 390

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobry hełm wieszcza i
dobra przekleta pałka przodkow (szkoda ze nie demoniczna Tongue )

__________________
Mindless Self Indulgence
25-01-2007 20:55 Mordenkain jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordenkain Dodaj Mordenkain do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



takie cuś Big Grin w sumie dużo nie daje ale złom świetny Big Grin

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
26-01-2007 10:48 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
Arius
Debeściak BW


images/avatars/avatar-7294.jpg

Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 4.593
Kraina: Moria III
Skąd: Wa-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdobyłeś 35 pkt. doświadczenia oraz 94 l krwi. W trakcie wyprawy znalazłeś przedmioty: Dobry Kask Prekognicji, Dobry Glock.


a to też się pochwalę, szukałem szukałem, 2 dobre kaski spostrzegawczości, potem dobry kask zmysłów i w końcu upragniona preko Smile

__________________
Pierwszy licencjonowany pielgrzym i zabójca króla wilków na R1 i R3.
Nick R3 Allise BYŁY TOP_1
26-01-2007 10:50 Arius jest offline Szukaj postów użytkownika: Arius Dodaj Arius do Listy kontaktów
oldavir
Triple Ace


Data rejestracji: 16-09-2006
Postów: 234
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kamizelka orchidei
kurtka orchidei
kamizelka kaliguli
dobry srebrny amulet lewitaji
dobre ak
dobry rogaty helm
kilka diamentow i spaczencow
i cos tam jeszcze mniej cennegoSmile
ja tez bym chcial dobra preko

__________________


r1oldavir
r3oldavir
KUPIE dobry rubinowy pierscien szczescia x2 na r3

26-01-2007 23:15 oldavir jest offline Szukaj postów użytkownika: oldavir Dodaj oldavir do Listy kontaktów
Deedee
Junior Member


Data rejestracji: 14-01-2007
Postów: 18
Klan: Shadow Light
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja znalazlam na pielgrzymce zwinnosci PAŁKE : )))))))

__________________
W grze:

ID: 30714

Nick: Diidii
27-01-2007 11:18 Deedee jest offline Szukaj postów użytkownika: Deedee Dodaj Deedee do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Deedee napisał(a)
a ja znalazlam na pielgrzymce zwinnosci PAŁKE : )))))))


nie masz sie czym chwalic bo ja doskonala pauke

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

27-01-2007 19:09 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
konrado1
Double Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja tak dobre ak 47 dobry amulet szczescia,kurtke kobry helm krwi i to wsio

__________________
Wpisy trede modelatorów na moich aukcjach będa traktowane jako spam

Nick w grze Ziomuskalisz
ID 5126
27-01-2007 19:16 konrado1 jest offline Szukaj postów użytkownika: konrado1 Dodaj konrado1 do Listy kontaktów
rolfik
Triple Ace


images/avatars/avatar-1618.jpg

Data rejestracji: 21-11-2006
Postów: 212
Klan: RTS
Kraina: Moria II
Skąd: Nowa Ruda

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Deedee napisał(a)
a ja znalazlam na pielgrzymce zwinnosci PAŁKE : )))))))


warn Ci sie nalezy za spam i za pomylenie tematu co druga osoba znajduje palke na pielgrzymce wiec to zadna nowosc

__________________

28-01-2007 02:43 rolfik jest offline Szukaj postów użytkownika: rolfik Dodaj rolfik do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
rolfik napisał(a)
cytat:
Deedee napisał(a)
a ja znalazlam na pielgrzymce zwinnosci PAŁKE : )))))))


warn Ci sie nalezy za spam i za pomylenie tematu co druga osoba znajduje palke na pielgrzymce wiec to zadna nowosc



To raczej tobie się należy warna za spam, mam pytanie dlaczego w każdym temacie piszesz graty i nic innego?? jeżeli myślisz że jak będziesz miał więcej postów to będziesz fajniejszy to się myslisz

Ja znalazłem dobry amulet krwi ;p
28-01-2007 02:55 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
konrado1
Double Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 118

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre uzi i jeszce dobra palka Big Grin

__________________
Wpisy trede modelatorów na moich aukcjach będa traktowane jako spam

Nick w grze Ziomuskalisz
ID 5126
28-01-2007 13:09 konrado1 jest offline Szukaj postów użytkownika: konrado1 Dodaj konrado1 do Listy kontaktów
Zamaro
Lord


images/avatars/avatar-2193.gif

Data rejestracji: 09-10-2006
Postów: 270
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Realm Of Torment

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W jakich strefach lecą: orcha, dobry wieszcz, prekongnicja? i na jakiego typy wyprawach?

Zeby nie było spamu to ostatnio bojowa kurteczka mi poleciała..

__________________

Pochłonęła mnie jedna z Bram w Realm of Torment

(c) by DMN

28-01-2007 20:07 Zamaro jest offline Szukaj postów użytkownika: Zamaro Dodaj Zamaro do Listy kontaktów
Arkandor
Triple Ace


Data rejestracji: 26-08-2006
Postów: 158
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobre magnum Frown
28-01-2007 21:05 Arkandor jest offline Szukaj postów użytkownika: Arkandor Dodaj Arkandor do Listy kontaktów
bruce_lee
Viking


images/avatars/avatar-2774.jpg

Data rejestracji: 08-11-2006
Postów: 594
Klan: BW LEGEND ;)
Kraina: Necropolia
Skąd: Żrd\/\/

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Zamaro napisał(a)
W jakich strefach lecą: orcha, dobry wieszcz, prekongnicja? i na jakiego typy wyprawach?



-orcha na kazdej ze stref
-d. wieszcz na kazdej ze stref
-prekognicja na 3 strefie Wink

zeby znalesc orche i wieszcza na s5/s4 trzeba miec poprostu szczescie Smile

ja znalazlem d. kurtke zlodzieja i zwyklego rogacza ostatnio Crying

__________________
r14 - Bilon_HG

!Temat zamknięty przedmiotu nie ma!

Zawsze i nie zmiennie...
.:Bilon_HG vel Paprykarz Szczeciński:.

29-01-2007 11:41 bruce_lee jest offline Szukaj postów użytkownika: bruce_lee Dodaj bruce_lee do Listy kontaktów
Jamohlon
Double Ace


images/avatars/avatar-1473.jpg

Data rejestracji: 07-10-2006
Postów: 133
Klan: fajny
Kraina: Necropolia
Skąd: z książki

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry przeklety nozyk, dobre uzi, gietkie spodnie i chyba tyle z ostatnich dni

__________________
NIE GRAM NA R1 BO BYL TAM TAKI KLAN JAK CZARNA KOMPANIA

NIE GRAM NA R2 BO JEST NUDNO
NIE GRAM NA R3 BO MI SIE NIE CHCE BO GRAM W TIBIE
02-02-2007 19:29 Jamohlon jest offline Szukaj postów użytkownika: Jamohlon Dodaj Jamohlon do Listy kontaktów
Strony (73): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Sala Trofeum » Necropolia (R1) » Wspaniałe dropy na dalekich wyprawach w AKCIE I, II i III

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH