Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Nekro] Ściana płaczu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (40): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony [Nekro] Ściana płaczu 67 Ankieta - średnia ocena: 7,7267 Ankieta - średnia ocena: 7,7267 Ankieta - średnia ocena: 7,72
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mysterio
Viking


images/avatars/avatar-25694.jpg

Data rejestracji: 25-01-2010
Postów: 710
Klan: ¤ The Citizens ¤
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia S
Skąd: MilkyWay

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ej wiecie moze o co chodzi z tą ankietą pod sklep BW-team??
moze bedzie jakas jedyna szansa na zmiane rasy?
bo bedzie nagroda w postaci premki..tylko niewiem kto ją moze wygrac? ten kto kliknął kultka,czy ssaka :p
Wiecie co nie co?

__________________
"Gęsty mrok..i żywej duszy nie ma wokół..
przyśpieszony puls, powoli narasta niepokój..."

R20s: Marynarz Bilbo
¡Que Mala Suerte!

06-12-2010 20:00 Mysterio jest offline Strona domowa Mysterio Szukaj postów użytkownika: Mysterio Dodaj Mysterio do Listy kontaktów
rysio7243
Full Member


images/avatars/avatar-22179.png

Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 66
Klan: <<PUB>><<KHORN>>
Kraina: Moria; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Zelów/ Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mi też się przecież podoba tylko jak zawsze jest problem żeby przekonać do niego administracje Tongue
EDIT:
no pewnie chcą poznać ile % ludzi chciałoby zmienić rasę więc może jak będzie dużo graczy za zmianą to wprowadzą takie coś. rotfl
A nagroda będzie losowana i jest pewnie dlatego żeby gracz w ogóle kliknął w ta ankietę rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez rysio7243: 06-12-2010 20:07.

06-12-2010 20:03 rysio7243 jest offline Szukaj postów użytkownika: rysio7243 Dodaj rysio7243 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podejrzewam że ankieta to coś pod akt 3 może być..
to co najbardziej popularne może dostać w pałkę Tongue

__________________
Big Grin

06-12-2010 21:34 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
MadMac
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 181
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Niestety ankieta mi się nie podoba. Świadczy o tym, że administracja poważnie się zastanawia nad możliwością zmiany rasy w A3. I teraz ci wszyscy, którzy się potępili na 50-60 levelu (co daje mega kopa w tym etapie gry) znowu zmienia rasę na to pod co dropneli sprzet - WZ, Kultek, ŁM.
A kogo obchodza gracze którzy męczą się od 1 levelu jakimś ssakiem czy WZ, bez dropa, bez exp (bo sprzet słaby), dostając baty na oblegach itp. Frown

__________________
R11: Lyana
07-12-2010 09:06 MadMac jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMac Dodaj MadMac do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MadMac napisał(a)
Niestety ankieta mi się nie podoba. Świadczy o tym, że administracja poważnie się zastanawia nad możliwością zmiany rasy w A3. I teraz ci wszyscy, którzy się potępili na 50-60 levelu (co daje mega kopa w tym etapie gry) znowu zmienia rasę na to pod co dropneli sprzet - WZ, Kultek, ŁM.
A kogo obchodza gracze którzy męczą się od 1 levelu jakimś ssakiem czy WZ, bez dropa, bez exp (bo sprzet słaby), dostając baty na oblegach itp. Frown



xDDDDDDDDDD no prawdziwy płacz xDDDDD

troche sie mylisz na starych serwach jak sie zaczyna grac to jest duzo latwiej niz jak jest nowy serwer masz bardzo tani sprzet do tego 50 lvl, natomiast jest dużo trudniej dostac sie do s3, s2

przyklad d. Ak nowy serwer wartość ok 20k pr, na starym to złom 200 pr. można dorobić się fortuny na złomie a drop jest tak losowy że nie ma co narzekać na topke, topka nie świadczy w 100% że komuś się poszczęsciło z dropem Frown może np. olać trening i kupić fajny sprzęt żeby normalnie grać Wink (a później tylko na bliskie chodzić) xDD, nie mowiac ze jak zaczynasz na starym serwie to wchodzac do klanu na poczatku gry masz prawie wszystko za pol darmo Wink (krew, lucek, itp)


co do zmian klasy w 3a to też mi się to nie uśmiecha bardziej bym widział dobranie jakieś arkany Wink albo nową rasę Wink moim kultkiem się super gra i czy będzie czy nie będzie możliwość to raczej nie zmienie mojego żaru na nic innego ;P


edit a stwierdzenia "I teraz ci wszyscy, którzy się potępili na 50-60 levelu (co daje mega kopa w tym etapie gry) znowu zmienia rasę na to pod co dropneli sprzet - WZ, Kultek, ŁM." jest co najmniej nie zrozumiałe Wink

potepiony wszystkim dobrze wymiata i jest to bojowa klasa Wink wiec zmienic mogliby sie tylko po to żeby na pielgach im było łatwiej (5, 10, 20 lucka)

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez naughty: 07-12-2010 09:41.

07-12-2010 09:39 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co Wy na to żeby w 3a dodali jakieś bonusy rasowe np. Kultek2% Pkt Krwi
07-12-2010 12:49 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
MadMac
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 181
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@naughty: Nie mówię tu o starych serwerach bo tam faktycznie kupisz sprzęt za śmieszne sumy. Patrze przez perspektywę R11, gdzie gram prawie od samego początku. Na etapie mniej więcej 50 levelu, gdy wszyscy pozaliczali pielgi masa ludzi z klanów top się potępiła, dla przykładu przejrzyj temat:
NBK vs. KURAI

Większość ludzi w tych klanach to potępieni. Dlaczego? Bo na tym etapie łatwo się potępić, kupić palną i chodzić na lepsze expy. Ci ludzie odskoczyli w rankingu o setki punktów w porównaniu do jakichś białasów. Teraz wychodzi, że na dłuższą metę nie sa tacy top, bo widać, że mają kiepski trening i dobra biała ich zaczyna bić. Ale daj im szansę i zobaczysz, że spora część zmieni rasę (zwłaszcza jeśli dropneli fajne itemy pod białą).

W sumie widzę, że się zgadzamy co do zmiany rasy w A3, tylko chyba nie zrozumiałeś co napisałem.

PS: to nie jest płacz, bo sam nie mogę narzekać ani na drop, ani na skuteczność mojego WZ. Po prostu widzę, że ssaków czy WZ w top300 jest tyle co kot napłakał, a większość to potępieni.

__________________
R11: Lyana
07-12-2010 13:53 MadMac jest offline Szukaj postów użytkownika: MadMac Dodaj MadMac do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MadMac napisał(a)
@naughty: Nie mówię tu o starych serwerach bo tam faktycznie kupisz sprzęt za śmieszne sumy. Patrze przez perspektywę R11, gdzie gram prawie od samego początku. Na etapie mniej więcej 50 levelu, gdy wszyscy pozaliczali pielgi masa ludzi z klanów top się potępiła, dla przykładu przejrzyj temat:
NBK vs. KURAI

Większość ludzi w tych klanach to potępieni. Dlaczego? Bo na tym etapie łatwo się potępić, kupić palną i chodzić na lepsze expy. Ci ludzie odskoczyli w rankingu o setki punktów w porównaniu do jakichś białasów. Teraz wychodzi, że na dłuższą metę nie sa tacy top, bo widać, że mają kiepski trening i dobra biała ich zaczyna bić. Ale daj im szansę i zobaczysz, że spora część zmieni rasę (zwłaszcza jeśli dropneli fajne itemy pod białą).

W sumie widzę, że się zgadzamy co do zmiany rasy w A3, tylko chyba nie zrozumiałeś co napisałem.

PS: to nie jest płacz, bo sam nie mogę narzekać ani na drop, ani na skuteczność mojego WZ. Po prostu widzę, że ssaków czy WZ w top300 jest tyle co kot napłakał, a większość to potępieni.



a dlaczego tak zrobili? bo inwestycja w trening strasznie ogranicza gre Frown nie masz dropu nie pograsz jak bedziesz dawal wsio w trena, taka jest brutalna prawda Frown dasz kase na sprzet to mozesz powojowac expy ataczki oblegi i na bliskie zawsze starczy Wink i tak samo sie tyczy innych klas nie tylko brzydala chociaz brzydal po kultku ma najprostrze expienie Wink

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582
07-12-2010 14:28 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
PuszekOkruszek
Forum Ace


images/avatars/avatar-19984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2010
Postów: 92

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PuszekOkruszek napisał(a)
ja od mikołaja dostałem bana... na r6/7/11
kiepsko co?
ja mam dopiero czego płakać Frown

56838 ; r7:721 ; r11:42


Frown Frown Frown
Vilku a może Ty coś zaradzisz? Crying
<załamany>

__________________

r6 GorącaPałka
r7 GorącaPałka
07-12-2010 14:35 PuszekOkruszek jest offline Szukaj postów użytkownika: PuszekOkruszek Dodaj PuszekOkruszek do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj tam Wink , poszukaj se nowego konta Smile ew zacznij grać na nowym serwerze, niebawem otwierać ponoć coś mają Wink

__________________
Big Grin

07-12-2010 14:38 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uznajmy to za płacz ale:

Zacząłem grać na r12....a jestem graczem Moriowym i muszę przyznać, że dziękujmy Panu za Morie bo na takim necro to jedyną słuszną drogą jest ŁM + palna 1h....jak Boga Kocham w 2s siedzę i 3/4 wjazdów to łm na palnej 1h...zresztą nie dziwię się gdyż średnia z jaką unikają moich ciosów to około 40% Big Grin

Statystyka nie kłamie w top 50 jest zero ssaków i władców w top 100 jest ich po 2 Pleased

+ paru kultków którym gram a tak to ŁM i potępieni z czego większość na palnej...

Zerowy wybór obranej drogi....a na Morii mam 3 konta 3 różne tatki 3 różne ścieżki i wszystkie się sprawdzają...

Edit bo przeczytałem post Vilka...

Moje zdanie jest takie, że powinno się zrobić coś z unikami ŁM to raz i wzmocnić WZ....ssak jest niedoceniany. Bo jeżeli wpada do mnie łm a ja walczę 2h i on unika 30-40% moich ciosów a sam wali ich 15 na rundę to moje szanse są zerowe

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kilus: 09-12-2010 09:39.

09-12-2010 09:35 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

E tam ;p

Ja od zawsze na necro ŁM białas i zawsze daje rade. Trzeba kombinować i liczyć na farta w dropie. Większość gra palną, bo być przeciętnym palniakiem mniej pr trzeba wydać niż by być przeciętnym białaskiem. I ogólnie raczej łatwiej się gra...
09-12-2010 10:38 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No o tym piszę...a ja lubię mieć wybór...a teraz wybierając kultka 2h i mając sprzęt za kupę szmalu jestem jechany przez ludzi których sprzęt nie jest wart tyle co moja broń...bo nie trafiam.

Podsumowując wg mnie Necro kuleje wobec Morii Big Grin

CO do zmian pomysły są ale to nie temat do tego
09-12-2010 11:16 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
No o tym piszę...a ja lubię mieć wybór...a teraz wybierając kultka 2h i mając sprzęt za kupę szmalu jestem jechany przez ludzi których sprzęt nie jest wart tyle co moja broń...bo nie trafiam.

Podsumowując wg mnie Necro kuleje wobec Morii Big Grin

CO do zmian pomysły są ale to nie temat do tego



dolacze sie do placzu bo to racja przy bialej 2h jak ktos mija 3 z 4 atakow to lekkie przegiecie nie mowiac o gigantycznej roznicy w zwince Frown

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582
09-12-2010 11:23 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
rysio7243
Full Member


images/avatars/avatar-22179.png

Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 66
Klan: <<PUB>><<KHORN>>
Kraina: Moria; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Zelów/ Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Drodzy Gracze,

w dniach 27-31.12.2010 na wszystkich serwerach aktywny będzie patch Świąteczny dający +50 szczęścia dla WSZYSTKICH.

Życzymy udanych dropów.

Z poważaniem
BWTeam


rotfl Może nasz płacz z powodu dropu zmieni się w okrzyk radości rotfl
ale, że jeszcze nie ma ma tego eventu to troche popłaczmy Crying Crying Crying Crying Crying rotfl
10-12-2010 17:01 rysio7243 jest offline Szukaj postów użytkownika: rysio7243 Dodaj rysio7243 do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Vilku
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kilus napisał(a)
No o tym piszę...a ja lubię mieć wybór...a teraz wybierając kultka 2h i mając sprzęt za kupę szmalu jestem jechany przez ludzi których sprzęt nie jest wart tyle co moja broń...bo nie trafiam.

Podsumowując wg mnie Necro kuleje wobec Morii Big Grin

CO do zmian pomysły są ale to nie temat do tego


skoro kuleje, zastanawia mnie fakt że jest popularniejsze od Morii Oo

__________________
Big Grin

10-12-2010 19:19 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
redboss12
Forum Ace


Data rejestracji: 22-03-2010
Postów: 92
Klan: [BK]/[NN] bo fuzja
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: wezme dropa??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja bym chciał na r3 topce pobrylować dropami ale nie mam czym Frown Frown Frown Frown

__________________
nick r3: -->Pred12<--

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez redboss12: 11-12-2010 16:58.

11-12-2010 16:57 redboss12 jest offline Szukaj postów użytkownika: redboss12 Dodaj redboss12 do Listy kontaktów
Sheeva
Junior Member


Data rejestracji: 11-12-2010
Postów: 10
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do pomysłu odnośnie sztandarów...

Myślę że to mógłby być dobry pomysł by ożywić oblężenia. To dla mnie najciekawszy element gry...

Taki sztandar mógłby być znaleziony tylko przez lidera lub jego vice na wyprawie. Dawałby klanowi różnego rodzaju bonusy w zależności od rodzaju znalezionego itemu np

- + 10 miejsc w zbrojowni klanowej,

- jakiś tam przyrost reputacji dla członków klanu. Dawno już w BW nie grałem i nie wiem jaka wartość przyrostu byłaby ok (czekam na nowy serwer). Tą wartość może podpowiedzieć ktoś bardziej doświadczony niż ja

- Jakiś tam przyrost surowców

- bonus lucka - znów jakiś tam

- + do obrażeń lub uników na oblężeniach

- + do max ilości wampirów w klanie

- lub inne wymyślone bonusy


Taki sztandar można by odebrać innemu klanowi w wyniku oblężenia. By nie było tak, że najsilniejsze klany zebrałyby najlepsze sztandary i znów popadły w stagnację, to te (jak zaproponował vilku) zużywałyby się. Np jeden sztandar "działałby" powiedzmy przez tydzień. Sztandary musiałyby być odpowiednio dobre by walka o nie miała sens. Wydaje mi się że każdy klan powinien móc posiadać 3 sztandary.

I też haczyk by klany top raczej walczyły między sobą a nie gnębiły malutkich... Sztandar mógłby być odebrany tylko wtedy gdy walka byłaby w miarę wyrównana (jak w przypadku przyznawania reputacji).

I tu jest problem, który nie wiem jak rozwiązać. Chodzi o to by uniknąć sytuacji w której broniący się klan nie podejmuje walki a więc oblężenie nie jest wyrównane i atakujący nie otrzymują sztandaru. Może uzależnić możliwość walki o sztandar od ilości pkt klanu? Klan mający 1000 pkt może zaatakować klan mający 900 pkt i odebrać mu sztandar nawet wtedy gdy nikt z broniącego się klanu nie dołączy do oblegu... To pod rozwagę


Jak już wspominałem bonus z posiadania sztandaru musiałby być odpowiednio wysoki by klany czuły motywację do walki o taką dopałkę

Co o tym myślicie?

__________________

12-12-2010 23:20 Sheeva jest offline Szukaj postów użytkownika: Sheeva Dodaj Sheeva do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheeva
rysio7243
Full Member


images/avatars/avatar-22179.png

Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 66
Klan: <<PUB>><<KHORN>>
Kraina: Moria; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Zelów/ Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A moim skromnym zdaniem pomysł, że sztandar mógłby być znaleziony na wyprawie jest bez sensu...Dlaczego? ponieważ znów było by to uzależnione od szczęścia poszczególnych graczy, a co dopiero jakby mieli być to lider i vice.

Czyli co nie dropią dobrych itemów tego też nie wydropią. Ja byłbym za tym co opisałem wcześniej w tym temacie: owe sztandary trzeba byłoby złożyć z paru itemów wylatujących z moba expedycyjnego(z każdego moba inny sładnik).

Ale co tu dużo pisac I TAK TO NIE WEJDZIE W ŻYCIE !!! rotfl
13-12-2010 18:19 rysio7243 jest offline Szukaj postów użytkownika: rysio7243 Dodaj rysio7243 do Listy kontaktów
Sheeva
Junior Member


Data rejestracji: 11-12-2010
Postów: 10
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Szczecin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rysio Twój pomysł też jest dobry. Dałem tylko ogólny zarys pomysłu na rozruszanie oblężeń. Ale czy ten item wylatujący z moba... szansa na znalezienie takiego wynosiłaby 100%?

Z resztą wydaje mi się że jeśli takie składniki sztandaru znajdowałoby się na ekspach ze 100 % skutecznością to najlepsze klany miały by gdzieś oblegi o sztandar. A jeżeli byłaby to określona szansa to znów wracamy do punktu gdzie nie każdy dropi jak chce...

__________________

13-12-2010 18:29 Sheeva jest offline Szukaj postów użytkownika: Sheeva Dodaj Sheeva do Listy kontaktów Zobacz profil MSN Sheeva
neerczys
Double Ace


Data rejestracji: 19-05-2010
Postów: 136
Klan: Pogromcy
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do sztandarów żeby były dropione przez lidera i zielonego nie ma najmniejszego sensu Smile
Załużmy że zileony kończy wyprawki nie dropnął sztandaru to przekazuje zielonego komus innemu i tak w kółko
13-12-2010 18:35 neerczys jest offline Szukaj postów użytkownika: neerczys Dodaj neerczys do Listy kontaktów
rysio7243
Full Member


images/avatars/avatar-22179.png

Data rejestracji: 21-08-2009
Postów: 66
Klan: <<PUB>><<KHORN>>
Kraina: Moria; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Zelów/ Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No masz rację, nie wziąłem pod uwagę tym razem twojego pomysłu z oblężeniami.
Jeśli miałaby być też opcja walki o te sztandary to 100% szansy na zdobycie składniku jest do bani, z drugiej strony wtedy znów wchodzi w grę rola "szczęściarzy" więc ten pomysł trzeba by bardzo głęboko przemyśleć.
13-12-2010 18:46 rysio7243 jest offline Szukaj postów użytkownika: rysio7243 Dodaj rysio7243 do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pomysł sztandaru który rzuciłem kilka postów temu, mógłby ewaluować znaczy ... może niekoniecznie wydropić... może sztandar mógłby się pojawiać po analizie oblężeń?? nie kaszana.. ale po poświęceniu peerek, lub pkt reptacji i dodatkowych itemów mógł by się pojawić w zależności jaką droga chciałby pójśc klan (jak to jest w RPG w zależności w kogo chcemy przemienić postać taką ścieżkę wybieramy) i w odp okienka lider klika poświęcając jakieś itemy peerki rep (klanowy lub może pojawiło by się coś na kształt morale klanu) i zato formujemy nasz sztandar, i kierujemy zawarte w min zaklęcia runy itp w tę stronę w którą chcemy jak klan dropiarski ma byc do bonus taki jak wojenny to taki.. a może pomyśleć nad morale klanu nowe pkt im więcej wygranych obleżęń na zasadzie sumy zdobytych pkt repy i przelicznik na morale za ktore mozna uformowac sztandar sztandar może być aktywny jeden, można formowac nowy ale stary wtedy znika... po zwycięskim oblegu i znaczym zniszczeniu morale sztandar zostaje spalony ...i klanowi zalezy na odbudowaniu morale klanu ... czyli wygranie oblężeń zeby zyskać rep za któy jest przelicznik na morale...
holerka moze zbyt skomplikowane pojawia sie problem ustawek pod rep.. ale może coś to ruszy...
lub dodatkowe morale za przejęcie s3 s2 s1..?

moze to skonsoliduej ludzi w klanie do dzialania na wspolne dorobek... oraz wywoal pewne walki ..

co do przejęcia sztandaru mógłby on być aktywny jako drugi dodatkwoy sztandar dla klanu przez następne 24h po tym czasie by znikał.. kombinujmy dalej

PS: zapomnialem dopisac, może po silnym złąmaniu morale czyli znaczny ich spadek klan autoamtycznie sie rozpada... i trzeba zwolac go na nowo niby nic ale zanim ludzei sie pologują i podolaczają do ponownie zwolanego klanu troche czasu mija

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pavelsk: 13-12-2010 22:11.

13-12-2010 22:08 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
Kostuszek3
Lord


images/avatars/avatar-19897.jpg

Data rejestracji: 04-05-2010
Postów: 409
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV
Skąd: Olsztyn

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

CE ODDAJ MI DROPA!!

__________________
Wsadź sobie swój KiRRF w... Big Grin
Big Grin Napinki Big Grin
14-12-2010 07:36 Kostuszek3 jest offline Szukaj postów użytkownika: Kostuszek3 Dodaj Kostuszek3 do Listy kontaktów
Pavelsk
Lord


images/avatars/avatar-19598.jpg

Data rejestracji: 29-05-2008
Postów: 438
Klan: Twórca: White Dragons Legion/ Nest
Kraina: Necropolia II
Skąd: Bydgoszcz / Sochaczew

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MORALE KLANU\
tak mi wyskoczył przy okazji sztandaru... wiec jeszcze dodam (poza faktem pierdzielonego skrótu klawiszowego ze znaczkiem windowsa któy ktos mógłby grzecznie usunąc z klawiatury)

jakby takie morale spadło poniżej pewnej wartości klan by sie rozsypywał \
lider mógłby założyc kolejny klan po 12h chyba ze ktos inny to moglby od razu tylko trwało by zebranie powylogowywanych ludzi to byłby czas na polowanie na nich pojedynczo jask klan by sie zebrał ponowny atak ponpwne złamanie klanu i jego rozsypka... mozan by dodać kolejńa opcję oblężenie w celu złamania morale...
to by mogło zniechęcić i prawdziwych ludzi i mocno poirytować.... można by rozbnić klan faktycznie w grze i poza gra Smile \\

sztandary były by jak pisalem wczensniej 'szyte'? za pkt moral,, które zdobywalo by sie za wygrane oblęzęnia o klocki.. fizyczne morale na sztandar by spadało,, a tak jak jest w przypadku pr zdobyte morale wchodzilo by w licznik nieruszalny i na tym liczniku było by widać ile pkt brakuje w dół do złamania morale klanu... lub do przejścia poziom wyżej zeby upgrejdować sztandar,,,\

moze i dobry pomysl na rozruszanie starych serwow a pomysl z rozbiciem klanu dlaby wieksza szanse na upolowanie tego i owego i moze wyrównał sznase wygrywali by CI faktycznie dobrze poorganizowani

podrzuć ten pomysł ktoś dalej nmoże wejdize w IIIA

__________________

r3 (Pavelsk), r7(Baroness), r10(Achilles), r14(Tron)
Twórca i lider WHITE DRAGON LEGION
Twórca projektu WHITE DRAGONS NEST
[

15-12-2010 22:00 Pavelsk jest offline Szukaj postów użytkownika: Pavelsk Dodaj Pavelsk do Listy kontaktów
naughty
Double Ace


Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 119
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
W przyszłym tygodniu wypuścimy więcej informacji, jak już będziemy wiedziemy co wejdzie a co nie i w jakiej ostatecznie formie.

naughty, średnio nam się widzi zatrudnianie studenta, który będzie miał dostęp do kodu, pilnowanie go, żeby czegoś nie spieprzył i potem ewentualne poprawianie po nim i uczenie go Smile


no i co Frown koniec tygodnia znow 0 info temat zamkneli Frown i co dalej kolejne mydlenie oczu jakims konkursem gdzie niby poszly maile a jakos nikt jeszcze nie dostal Frown

BW nudy na pudy - Sytuacja jaka panuje na kilku serwerach


Dropa jak nie bylo tak nie ma

Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying Crying

__________________
nick: R10 naughty


klick Big Grin http://r10.bloodwars.interia.pl/r.php?r=22582
19-12-2010 09:38 naughty jest offline Szukaj postów użytkownika: naughty Dodaj naughty do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak inni uważają ale dla mnie ten event +50 Szczęścia tylko pokazał że to Szczęście jest g.... warte. Żadnego widocznego wzrostu liczby jakichkolwiek prefów i sufów , dla przykładu na 27 itemów które wpadły na Pielgrzymkach były 2 sufy, 1 pref. No to litości... Jak tak wyglądają pielgi na 125 lucka to tak samo jak nie lepiej wyglądają na 50.

Jak patrzę na ilość itemów która pojawiłą się na wycenach na R10 podczas tego eventu to tez widze że nic, ale to absolutnie nic się nie zmieniło. Ci dropili wcześniej dropią nadal, cała reszta nie dropi, żadnego wysypu itemów na tym "wspaniałym" evencie.

Jakbym mógł to bym sam sobie wyłaczył ten event bo tylko człowiek narwy ma przez to, udał się wam evant, tylko nazwę zmieńcie na Świąteczny Koszmar Kaina lepiej...

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643
30-12-2010 19:39 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
rozzie
Full Member


images/avatars/avatar-15338.gif

Data rejestracji: 27-07-2009
Postów: 65
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gupi gupi gupi event, taką mi nadzieję zrobił, a już byłem w stanie totalnego fatalizmu i beznadziejności, ach, jak mi było dobrze Happy
30-12-2010 20:18 rozzie jest offline Strona domowa rozzie Szukaj postów użytkownika: rozzie Dodaj rozzie do Listy kontaktów
Ksin
Lord


images/avatars/avatar-16543.jpg

Data rejestracji: 10-12-2009
Postów: 344
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Było by miło jakby jasno podali np że +50 Szczęścia powoduje zwiększenie szansy na pojawienie się prefa/sufa o.... no własnie o ile ? o 0,0001 % ? Może nie do końca ktoś to dobrze policzył i może założyli że my sobie kopytkujemy na 200 Szczęścia....

__________________
_

R10 Ksin
ID 30643

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ksin: 30-12-2010 20:40.

30-12-2010 20:40 Ksin jest offline Szukaj postów użytkownika: Ksin Dodaj Ksin do Listy kontaktów
4everyoung2
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2010
Postów: 98
Klan: RUNE
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: z miasta;)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przez ten głupi event nie spałam, po nocach a i tak nic nie wpadło Crying (((((


dupaaaa!!!!

Kasuje się :/

__________________
r10 - Bling xD
02-01-2011 00:59 4everyoung2 jest offline Szukaj postów użytkownika: 4everyoung2 Dodaj 4everyoung2 do Listy kontaktów
Strony (40): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » [Nekro] Ściana płaczu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH