Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pożegnanie z OP » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Pożegnanie z OP 27 Ankieta - średnia ocena: 6,33
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sejan
Emerytowany Mistrz Ciętej Riposty


images/avatars/avatar-11233.jpg

Data rejestracji: 19-01-2007
Postów: 7.293
Klan: O_o
Skąd: Kraków

Pożegnanie z OP Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i stało się, Sejan schodzi z pokładu Wink . Ostatnimi czasy praca zajęła mi na tyle duży obszar życiowej aktywności, że niestety na "sprawowanie opieki" Wink nad krnąbrnymi graczami niestety już zaczęło brakować czasu... Głównym powodem mojej rezygnacji jest świadomość, że niestety nie jestem w stanie już wykonywać swoich obowiązków jako operator, z dokładnością i częstotliwością taką, którą ja sam, administracja, a przede wszystkim gracze byliby w stanie zaakceptować. Jednocześnie serdecznie przepraszam za ostatnie tygodnie gdzie próbowałem jakoś wytrwać jeszcze na posterunku, z mizernymi skutkami- zwłaszcza w zakresie frekwencji na forum. Niestety nie da się Wink .

Na stanowisku OP wytrwałem jeśli dobrze pamiętam 3 lata (1 czerwca 2008 ), wcześniej przebrnąwszy przez wszystkie możliwe niższe rangi na forum. Od T-moda "Wycen", przez moderatora "Systemu Gry" oraz "Bugów i problemów", S-moda do Operatora. Przez te 4 i pół roku, od kiedy zetknąłem się z BW, poznałem całą masę ciekawych i wartościowych ludzi, zarówno graczy jak i członków TEAM'u (wymieniać nie będę bo by mi miejsca zabrakło). Poznałem także całą masę ludzi kompletnie bezwartościowych, życiowo sfrustrowanych a wręcz chamskich Wink . Jednak to chyba oni dali mi najwięcej frajdy z wykonywanych obowiązków bo potyczki z "niesłusznie zbanowanymi, pokrzywdzonymi przez system i ****** (tu wstawić epitet) operatora" zawsze przysparzały mi sporą dawkę radości Wink . I nie tylko mi z tego co mi wiadomo Tongue .

No to by chyba było na tyle, mam nadzieję, że na emeryturze będę się jeszcze czasami przewijał na forum, już bez presji obowiązków Wink . Pozdrawiam

__________________

EX-Operator Serwerów r5, r10 i r11

Pożegnanie z OP




30-06-2011 19:13 Sejan jest offline Szukaj postów użytkownika: Sejan Dodaj Sejan do Listy kontaktów
kilus
Ex-Team


Data rejestracji: 04-11-2006
Postów: 986
Skąd: Słupsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kurde Sejan Shocked Szkoda.....;-) no ale cóż na każdego czas przychodziWink

A praca i życie są najważniejsze Wink


Życzę CI powodzenia i dalej Ciętego Języka w Życiu Wink
30-06-2011 19:18 kilus jest offline Szukaj postów użytkownika: kilus Dodaj kilus do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No kurde Sejan, myslalem ze wrocisz do czynnego operowania Smile
I kto bedzie bany dawal na r5 teraz? Frown Albo wysluchiwal wyjasnien "dla mnie naprawde ten przedmiot jest wart 26kd" Big Grin
Powodzenia Wink

edit: O, no wlasnie, forum stracilo Mistrza Cietej Riposty Wink

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 30-06-2011 19:19.

30-06-2011 19:18 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Acrivec
Żelkowy Troll


images/avatars/avatar-21762.jpg

Data rejestracji: 27-09-2007
Postów: 1.594

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



__________________


Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

30-06-2011 19:23 Acrivec jest offline Szukaj postów użytkownika: Acrivec Dodaj Acrivec do Listy kontaktów
ElMasmix
Forum Legend


Data rejestracji: 19-09-2009
Postów: 1.685
Kraina: Moria II
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



A na serio, to wielka szkoda. Może nie wszyscy Cię kochali, ale długo pozostaniesz w pamięci dzięki swoim tekstom (vide twój fanklub Big Grin ).
Powodzenia w życiu realnym, powróć jeszcze kiedyś. Wink

__________________

30-06-2011 19:26 ElMasmix jest offline Szukaj postów użytkownika: ElMasmix Dodaj ElMasmix do Listy kontaktów
barx
Emperor


images/avatars/avatar-22586.jpg

Data rejestracji: 16-06-2007
Postów: 1.226
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Powodzenia w realu Wink .

__________________

30-06-2011 19:29 barx jest offline Strona domowa barx Szukaj postów użytkownika: barx Dodaj barx do Listy kontaktów
wir
Viking


images/avatars/avatar-71.jpg

Data rejestracji: 21-10-2006
Postów: 514

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fajnie sie czytalo niektore twoje riposty
moze i nie znalem ale trzeba umiec odejsc z podniesiona glowe Smile

powodzenia w realu

__________________
W sprawie handlu nick w grze - Wir
30-06-2011 19:34 wir jest offline Szukaj postów użytkownika: wir Dodaj wir do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A już myślałem, że to C47 Big Grin
A tak poważnie powodzenia w życiu realnych. !
Żyj długo i szczęśliwie Xd

Tak jak już ktoś napisał, mistrz ciętej riposty odchodzi : / ciekawe czy ktoś go zastąpi, szczerze wątpię Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kargi: 30-06-2011 19:36.

30-06-2011 19:35 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
Vilku
Tańczący z Userami


images/avatars/avatar-400.gif

Data rejestracji: 02-10-2006
Postów: 2.263
Klan: Łoczka O_o
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Poznań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BU Tongue

Sejan, kłamią ci co mówią że jest życie poza BW Wink

tak serio, bardzo dobrze rozumiem twoją sytuację, pozdro, może jeszcze kiedy będzie okazja napić się piwka

__________________
Big Grin

30-06-2011 19:46 Vilku jest offline Szukaj postów użytkownika: Vilku Dodaj Vilku do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oh Sejan, Sejan Big Grin

I co ja teraz będę czytał Smile

A tak serio to powodzenia oraz do zobaczenia niebawem

__________________

30-06-2011 19:52 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Lides
King


images/avatars/avatar-24953.jpg

Data rejestracji: 15-10-2008
Postów: 850
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale ty tak naprawdę chcesz wyjść z tego ciemnego pomieszczonka? Tak normalnie odsłonić okna i wyjść tam do tych takich normalnych ludzi? Takich zwyczajnych normalnych tam na zewnątrz gdzie jest źle i są problemy i tak dalej?

Tak serio - trzymaj się i powodzenia. Mamy nadzieję że ktoś taki jak ty przejmie operowanie twoich serwerów ;d

__________________
Fioletowy T-Mod, od działu Wycen.
Regulamin Wycen, czyli dlaczego mam zamknięty temat, najczęstsze przewinienia
cytat:
10. Zabronione jest:
- edytowanie pierwszego postu.
- dodawanie kolejnych przedmiotów do wyceny (nawet do zestawu) w trakcie jej trwania.
11. Minimalny czas trwania wyceny (czyli otwarty temat) to 48h. W celu zamknięcia tematu należy wysłać zgłoszenie do trade moderatora działu. Po 10 dniach od założenia, temat zostanie zamknięty przez trade moderatora.


cytat:
Cerbin napisał
dlaczego?
czy szansa na zaliczenie wyprawek albo pani od polskiego też ma rosnąć?

30-06-2011 19:54 Lides jest offline Szukaj postów użytkownika: Lides Dodaj Lides do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to Sejan trzeba urządzić bibę pożegnalną w Krakowie Pleased
Trzymaj się ciepło Smile

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

30-06-2011 20:07 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Atomos
Forum God


images/avatars/avatar-21949.jpg

Data rejestracji: 01-02-2008
Postów: 2.046
Kraina: Moria
Skąd: Lądek-Zdrój

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



Nie możesz sobie pójść, za mało barwnych ludzi na forum zostanie :/.

__________________


cytat:
Mądre cytaty dobrze wyglądają na profilach.

30-06-2011 20:15 Atomos jest offline Szukaj postów użytkownika: Atomos Dodaj Atomos do Listy kontaktów
Veyron*
Royal Blue xD


images/avatars/avatar-21984.jpg

Data rejestracji: 28-10-2008
Postów: 165
Klan: MASS, Scream, Valhalla
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bądź zdrów Operatorze koparki ręcznej Wink
Powodzenia w życiu prywatnym Wink

__________________

ZMIEL KORZENIE SKRUCHY
Z LIŚCIEM PRZEBACZENIA
W MOŹDZIERZU SERCA
MŁOTEM JEDNOŚCI.
PRZESIEJ TO PRZEZ SITO SPRAWIEDLIWOŚCI I SŁUSZNOŚCI.
GOTUJ W OGNIU MIŁOŚCI
Z MIODEM UCZUCIA
JEDZ TO RANO I WIECZOREM
PALCEM ZADOWOLENIA.

30-06-2011 20:21 Veyron* jest offline Szukaj postów użytkownika: Veyron* Dodaj Veyron* do Listy kontaktów
wilk_szary
-= Szary Emeryt =-


images/avatars/avatar-22227.jpg

Data rejestracji: 20-08-2006
Postów: 781
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To teraz będziesz: Emeryt z zepsutą koparką? Tongue

__________________



cytat:
Xzar napisał(a)
Nikomu nie można zabronić bycia idiotą Tongue

30-06-2011 20:40 wilk_szary jest offline Szukaj postów użytkownika: wilk_szary Dodaj wilk_szary do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mistrz ciętej riposty odchodzi Red Face

Powodzenia Big Grin

Niechaj moc będzie z Tobą !!!

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
30-06-2011 20:47 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Żubr
Ex-Team


images/avatars/avatar-24619.jpg

Data rejestracji: 28-08-2009
Postów: 348
Klan: PoSSeSSeD
Kraina: Moria
Skąd: Piekielna Kuźnia

RE: Pożegnanie z OP Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Shocked

To ja już nic nie ogarniam, a do tej pory sądziłem, że coś tam ogarniam... Roll Eyes

Jak to człowiek mało wie, a jak go niektóry potrafią zaskoczyć. Happy

Oby i mnie taka mądrość życiowa naszła. Zobaczymy na jak długo starczy cierpliwości mojej kobiecie... Wink

Sejanik wszystkiego najlepszego na "nowej" drodze ŻYCIA Smile

P.S. Na zlotach masz się pojawiać Tongue

__________________

Gram bardzo rekreacyjnie, bardzo...
Trochę tmodowałem, tak troszkę, troszczkę...
Ex Tmod



30-06-2011 21:11 Żubr jest offline Szukaj postów użytkownika: Żubr Dodaj Żubr do Listy kontaktów
Sonszajn
Matka Boska Promienista


images/avatars/avatar-23220.jpeg

Data rejestracji: 21-12-2007
Postów: 1.567
Klan: WuDe
Kraina: Necropolia II
Skąd: Stalowa Wola

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o masz Ci los Shocked

Sejan, ja na Twoim miejscu bym zrezygnowała z pracy a została w teamie ale znając Ciebie marne szanse Smile

Żegnać się nie będę bo mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy powiem tylko że szkoda. Byłeś najlepszym Operatorem Koparki Ręcznej jakiego znałam i to nic, że znałam tylko Ciebie XD ale prawdą jest, że będzie brakować Twojej riposty i poczucia humoru Wink



Czyli co? bocian ? chytry

__________________




cytat:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

30-06-2011 21:14 Sonszajn jest offline Szukaj postów użytkownika: Sonszajn Dodaj Sonszajn do Listy kontaktów
Kermasa
Triple Ace


images/avatars/avatar-21634.jpg

Data rejestracji: 08-10-2009
Postów: 214
Klan: Bloody Kingdom
Kraina: Necropolia VII
Skąd: Leżajsk/Giedlarowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sherem* napisał(a)
No to Sejan trzeba urządzić bibę pożegnalną w Krakowie Pleased
Trzymaj się ciepło Smile



No na zlocie przyszłym Sejanku zrobimy ci pożegnanie takie jak na polaków przystałoTongue

No szkoda że jednak nie doczekasz tego r15 planszowego (Wtajemniczeni kumają o co biega) A tak pozatym to powodzenia w realu, ale rozumie się że zegnasz się tylko z OP'em, a na bw pozostaniesz?? Czy definitywnie koniec z BW???
30-06-2011 21:24 Kermasa jest offline Szukaj postów użytkownika: Kermasa Dodaj Kermasa do Listy kontaktów
Evander.
Viking


images/avatars/avatar-20156.jpg

Data rejestracji: 27-11-2008
Postów: 558
Klan: League of Shadows
Kraina: Necropolia X; Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sejan Ciebie to na r2 jeszcze poznałem dawno, dawno temu Big Grin

Super się razem grało i Cię polubiłem.

Powodzenia w realu Smile
30-06-2011 21:26 Evander. jest offline Szukaj postów użytkownika: Evander. Dodaj Evander. do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

...ehh wiec pozostaje tylko zyczyc powodzonka - "operuj w realu" !

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


30-06-2011 21:29 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
tharin12
Emperor


images/avatars/avatar-21746.gif

Data rejestracji: 10-01-2008
Postów: 1.035
Klan: Bananas
Kraina: Moria
Skąd: Wejherowo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O nie, czyje cięte riposty będą kwiatkami na tym forum? Crying
Caen się nie nadaje (bez urazy Caen, ty jesteś bardziej od merytorycznych wyjaśnień Big Grin ), nikt inny raczej też nie Crying


Powodzenia Tongue

__________________

30-06-2011 21:42 tharin12 jest offline Szukaj postów użytkownika: tharin12 Dodaj tharin12 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lipa -Twoje zdrowie SEJAN R.I.P bo co tu kryć , warto było poczytać to i owo.. kawałek historii bw odchodzi do lamusa ...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 30-06-2011 21:50.

30-06-2011 21:50 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia w realu... Happy

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

30-06-2011 21:52 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Alvaria
Lord


images/avatars/avatar-23695.jpg

Data rejestracji: 05-03-2009
Postów: 372
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Okolice Poznania :)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony



wielka szkoda Frown

Ale operatorem koparki ręcznej zostaniesz Big Grin ?
to co zakładamy fan club (prawdopodobnie) byłego operatora?

edit:
wiem że był już fan club Red Face
to się zmieni jakoś nazwe i przejdzie

__________________
cytat:
Ptyś napisał(a)
stałka+1= ban

R14: ID:14180

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alvaria: 30-06-2011 23:28.

30-06-2011 21:57 Alvaria jest offline Szukaj postów użytkownika: Alvaria Dodaj Alvaria do Listy kontaktów
turlacz1
King


Data rejestracji: 09-03-2009
Postów: 823
Klan: Saint/PUB...oraz w mej pamięci Plusz
Skąd: Ślesin...Bydgoszcz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytałem wszystko co tu było do czytania i dalej jestem w szoku chyba większym niż po otrzymaniu wyników matury Roll Eyes

Nie wiem co napisać więc po wpływem napisze tylko to:

Powodzenia w realu i oby Ci się wiodło tam Happy

__________________
Tonąca_rybka
30-06-2011 22:07 turlacz1 jest offline Szukaj postów użytkownika: turlacz1 Dodaj turlacz1 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bez Sejana to już nie będzie to samo forum, niestety.
Sejan, ja też kiedyś myślałem, że już nie mam czasu na bw. A teraz sam widzisz.
btw. Mid dobry obrazek wstawił.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-06-2011 22:08 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
cheapgun
Viking


images/avatars/avatar-21728.jpg

Data rejestracji: 12-03-2008
Postów: 502
Klan: Armia Cienia/Siewcy Smierci
Kraina: Necropolia III; Necropolia VIII; Moria IV
Skąd: Armia Cienia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zaluje, naprawde zaluje.. Jedna z niewielu osob z teamu prowadzaca opieke nad forum w sposob wyjatkowy Smile )

Szkoda, jakim cudem pewna opcja przewinela sie przez moja 'kariere' forumowicza, jednak bez Ciebie to juz nie bedzie to samo Frown

Szkoda, no..... Mad

__________________


by Alvaria

chytry MESS chytry

Beware the Beast man, for he is the Devil's pawn...

30-06-2011 22:15 cheapgun jest offline Szukaj postów użytkownika: cheapgun Dodaj cheapgun do Listy kontaktów
H-E-R-O-S
Ex-Team


images/avatars/avatar-25609.png

Data rejestracji: 11-01-2009
Postów: 1.840
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II
Skąd: KOSZALIN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż,powodzenia życzę.

__________________

30-06-2011 22:19 H-E-R-O-S jest offline Szukaj postów użytkownika: H-E-R-O-S Dodaj H-E-R-O-S do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja już prowadziłem pewną akcję jak odchodziłeś z R2. Zmuszasz mnie żebym ją ponowił, tym razem skutecznie i z dowodami Tongue

Na cześć Mistrza Ciętej Riposty obecnie znanego jako Emeryt - hip hip...

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

30-06-2011 22:22 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Pożegnanie z OP

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH