Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) 10 Ankieta - średnia ocena: 8,9010 Ankieta - średnia ocena: 8,9010 Ankieta - średnia ocena: 8,9010 Ankieta - średnia ocena: 8,90
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Chciałbym zaprezentować wam moje dzieło - nową nutkę klubową. Ze względu na to, że nie miałem za dużo czasu i weny twórczej przez ok. 9 miesięcy nic nie powstało. Jednak podczas choroby, którą niedawno przebyłem napadła mnie chęć stworzenia czegoś... I tak powstała nutka Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming) - pierwsza moja produkcja w tym roku Smile BARDZO proszę o komentarze i przede wszystkim o krytykę (co poprawić i ew. przerobić) zanim puszczę to dalej. Pozdrawiam.

Download (zalecam pobrać, gdyż na podglądzie jest mocno obniżona jakość):
http://www3.zippyshare.com/v/88826907/file.html

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

17-04-2011 11:53 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Hankjunior
Oburzony Emeryt


images/avatars/avatar-20011.png

Data rejestracji: 12-12-2007
Postów: 435
Skąd: Ruda Śląska

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale to chyba będzie lepiej pasowało do działu z twórczością.

__________________

Sygna by Postalowiec - wielkie dzięki

Hank, Emeryt-rencista.
17-04-2011 12:27 Hankjunior jest offline Szukaj postów użytkownika: Hankjunior Dodaj Hankjunior do Listy kontaktów
Iche.
King


images/avatars/avatar-22666.jpg

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 778
Klan: POSZUKIWACZE I, Zbieracze Złomu
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ocena 7/10

Nie gustuje w takiej muzyce ... Jak słucham HandsUp

brakuje mi czegos w tej piosence ... nie moge tego ocenic ale jak dla mnie troche sucha ,troche to dziwnie brzmi...

__________________

R14 ID: 3307

17-04-2011 12:47 Iche. jest offline Szukaj postów użytkownika: Iche. Dodaj Iche. do Listy kontaktów
Merinid_Aleanrahel
Triple Ace


images/avatars/avatar-21916.gif

Data rejestracji: 11-01-2008
Postów: 215
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm kawałek nie jest zły co prawda coś bym zmienił basy trochę zmienił bo troszkę taka głucha jest no ale 8/10 bym dałSmile
Pozdrawiam.

__________________
*Emeryt*

17-04-2011 18:08 Merinid_Aleanrahel jest offline Szukaj postów użytkownika: Merinid_Aleanrahel Dodaj Merinid_Aleanrahel do Listy kontaktów
Sernik ;)
Triple Ace


images/avatars/avatar-24014.png

Data rejestracji: 26-12-2009
Postów: 224
Klan: Samuraj/ White Sparta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Jarosław/podkarpacie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi sie zaczeło podobać od 2:03 ten początek jest niemrawy, reszta jest że tak powiem z siłą Wink posłuchaj pare razy i zobaczysz co zmienić ;D pozdro

__________________
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"


18-04-2011 18:47 Sernik ;) jest offline Szukaj postów użytkownika: Sernik ;) Dodaj Sernik ;) do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za komentarze, chętnie przyjmę następne propozycje Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

18-04-2011 20:39 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
kargi
Viking


images/avatars/avatar-21280.png

Data rejestracji: 06-06-2008
Postów: 655
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mi właśnie się początek bardziej podoba, środek taki dla mnie średni, końcówka bardzo dobra.

Ogółem moim zdaniem świetne.
10/10 Big Grin
Mam nadzieję, iż jeszcze coś zrobisz Big Grin
18-04-2011 22:03 kargi jest offline Szukaj postów użytkownika: kargi Dodaj kargi do Listy kontaktów
Herakles95
Triple Ace


images/avatars/avatar-23917.jpg

Data rejestracji: 18-06-2009
Postów: 176
Klan: Siewcy Śmierci
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chociaż nie lubie tego typu muzy to ta naprawde wpada w ucho Smile

Poczatek jest dobry, a reszta jeszcze lepsza Big Grin

1o / 1o

P.S
Masz jeszcze jakaś muzyke ?? Tongue
19-04-2011 08:41 Herakles95 jest offline Szukaj postów użytkownika: Herakles95 Dodaj Herakles95 do Listy kontaktów
DYMOSZCZAL
Triple Ace


images/avatars/avatar-20001.gif

Data rejestracji: 14-07-2009
Postów: 202
Klan: ParadoX [P_M] [D_M
Kraina: Moria III
Skąd: R9/15 - Głogów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie utwór nie jest zły , choć jak mam słuchać czegoś mocnego , to typowe Hard Electro wolę. Jak ma być to coś lekkiego to House , a takich pośrednich utworów nie lubię. Jednak jak mam być szczery i obiektywnie ocenić , to dałbym 8/10 - ciekawy utwór dla osób lubiących ten styl Smile

Pozdrawiam.

__________________

19-04-2011 14:44 DYMOSZCZAL jest offline Szukaj postów użytkownika: DYMOSZCZAL Dodaj DYMOSZCZAL do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, mam inne utwory, lecz nie dokończyłem jeszcze mojego forum muzycznego + strefy dla producentów. Jak już skończę prace nad nimi to zamieszczę tam moje kawałki i będzie można słuchać i downloadować Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

19-04-2011 21:32 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Venlus
Newbie


images/avatars/avatar-21673.gif

Data rejestracji: 02-05-2011
Postów: 3
Klan: ZBKW
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajne, wpada w ucho i jest całkiem nieźle. Zaraz zgram na mp3 - 9/10

__________________
R14- Venlus
05-07-2011 15:47 Venlus jest offline Szukaj postów użytkownika: Venlus Dodaj Venlus do Listy kontaktów
OBI11
Junior Member


Data rejestracji: 10-04-2009
Postów: 13
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajna nuta, na prawde, ale faktycznie troche bym pozmienial. Mianowicie pododawalbym wiecej motywow, jakichs przejsc, reverbow i pobawilbym sie wiecej equalizerem. Kawalek by sie wydluzyl ale to by mu wyszlo na dobre Smile

Ciekawa, wpadajaca w ucho melodia przewodnia, daje 8/10 Smile

z checia poslucham wiecej Twoich kawalkow Smile
oby tak dalej Smile
07-07-2011 21:11 OBI11 jest offline Szukaj postów użytkownika: OBI11 Dodaj OBI11 do Listy kontaktów
TerminatoRRR
Junior Member


images/avatars/avatar-21605.jpg

Data rejestracji: 26-06-2011
Postów: 19
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: R10

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny kawałek na prawdę wpada w ucho ale przydało by się trochę popracować nad nim ale daje 9/10 Big Grin

__________________

14-07-2011 15:59 TerminatoRRR jest offline Szukaj postów użytkownika: TerminatoRRR Dodaj TerminatoRRR do Listy kontaktów
iksik
Member


images/avatars/avatar-20799.png

Data rejestracji: 15-02-2011
Postów: 38

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kawalek spoko jeszcze jak bys dowalil troche modulacji wiecej by bylo super ale i tak 10/10

__________________
R3--xXxXx



xXxXx
KUPIE:
18-07-2011 22:15 iksik jest offline Szukaj postów użytkownika: iksik Dodaj iksik do Listy kontaktów
y0h
Forum Ace


images/avatars/avatar-21782.jpg

Data rejestracji: 18-07-2011
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fajny kawałek :początek jest moim skromnym zdaniem najlepszy, środek trochę smętny ale tez fajny a na końcówkę nie mam zdanie dam 8/10

Ale ogólnie fajnie ci wyszło Big Grin
26-07-2011 09:14 y0h jest offline Szukaj postów użytkownika: y0h Dodaj y0h do Listy kontaktów
Shaggy
Double Ace


images/avatars/avatar-21917.gif

Data rejestracji: 18-08-2010
Postów: 123
Kraina: Necropolia III
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

7,5/10 Tongue lipny bassik ale takto wpada w ucho ^^

__________________
Necropolia III - Nelka

Necropolia I - Ewunia/My_Pleasure (Juz Niema Tongue )


04-08-2011 12:17 Shaggy jest offline Szukaj postów użytkownika: Shaggy Dodaj Shaggy do Listy kontaktów
JimmyX
Full Member


Data rejestracji: 28-03-2010
Postów: 54
Klan: SiH Duke
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kawałek całkiem przyzwoity. super początek, później trochę słabsze to spokojne przejście. ogólnie 8/10
pozdrawiam

__________________
R1 Jimbo
28-08-2011 12:37 JimmyX jest offline Szukaj postów użytkownika: JimmyX Dodaj JimmyX do Listy kontaktów
CTB1916
Lord


Data rejestracji: 18-06-2011
Postów: 284

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chociaż nie słucham takiej muzyki, kawałek wpada w ucho Wink

10/10
08-09-2011 18:47 CTB1916 jest offline Szukaj postów użytkownika: CTB1916 Dodaj CTB1916 do Listy kontaktów
shadow7
Member


Data rejestracji: 28-08-2011
Postów: 41
Klan: Fajny :D
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Zabrze

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie przepadam za takim rodzajem muzy... ale ten jest dość konkretny GRATULUJE Smile
Szczerze chce więcej Smile hmmm co mógł bym Ci życzyć ... Niech wena Cię nie opuszcza! jak będziesz miał więcej wrzucaj z chęcią posłucham Smile jak masz już wrzucone na YT wrzute albo coś zapodaj link Smile z chęcią rozszerzę to dalej Pozdro
10/10

__________________
Wink ;]
13-09-2011 14:03 shadow7 jest offline Strona domowa shadow7 Szukaj postów użytkownika: shadow7 Dodaj shadow7 do Listy kontaktów Zobacz profil MSN shadow7
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naprawdę dobry kawałekSmile
bis, bis!

Dostaniesz 10 i proszę o więcej, oby tak samo dobrychWink

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

13-09-2011 18:36 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Blade z Cymerii
Triple Ace


images/avatars/avatar-20768.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 227
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Warriors Of Night

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Słucham różnej muzy - i w tym kawałku widać twój nastrój w danej chwili tworzenia, syntymentalny spokojny z nutką romantyzu. 9/10 WIĘCEJSmile

__________________

29-09-2011 09:26 Blade z Cymerii jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade z Cymerii Dodaj Blade z Cymerii do Listy kontaktów
Ptyś
Ex-Team


images/avatars/avatar-24007.jpg

Data rejestracji: 02-10-2010
Postów: 2.765
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie lubię takiej muzyki, i po tym kawałku nie polubiłemTongue
Imo zbyt monotonne ale moze tak miało być, jak dla mnie średnie.

__________________
Regulamin Handlu


29-09-2011 13:01 Ptyś jest offline Szukaj postów użytkownika: Ptyś Dodaj Ptyś do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O.o widzę, że rośnie nam nowy Dj Jacold rotfl

Lubię muzykę tego typu, a ten kawałek jest całkiem interesujący Wink

Jeśli masz więcej "dzieł" muzycznych to zamieść je Big Grin Tongue

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

29-09-2011 14:40 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Blade z Cymerii
Triple Ace


images/avatars/avatar-20768.jpg

Data rejestracji: 29-01-2011
Postów: 227
Klan: Wojownicy Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Warriors Of Night

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sorki że Spamuję ale wiekszość prosi o więcej

__________________

29-09-2011 19:53 Blade z Cymerii jest offline Szukaj postów użytkownika: Blade z Cymerii Dodaj Blade z Cymerii do Listy kontaktów
Tafutek
Lord


Data rejestracji: 27-08-2011
Postów: 254
Klan: AIR
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gedania

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lubię elektroniczną muzykę, ale ta dla mnie zbyt monotonna jest :|

Masz może jakieś inne kawałki ?

__________________

29-09-2011 20:01 Tafutek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tafutek Dodaj Tafutek do Listy kontaktów
ania_cml
Member


images/avatars/avatar-21073.jpg

Data rejestracji: 02-04-2010
Postów: 48
Klan: C_D/Z_D
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: K-ce/GDAŃSK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8/10 Pleased
super
a jak już stworzysz cos w stylu KAI Tracid:
http://youtu.be/PPlX0R4O1b8
to dla mnie bedziesz mistrzem swiata Big Grin

__________________
R1-L o B o BAN STAŁKA- za reklamę?

cytat:
Wyvernos napisał(a)
Czytam te posty topki i po prostu ludzie ze złota, każdy chce dobrze tylko k.rwa jakoś nie wychodzi Wink

02-10-2011 10:37 ania_cml jest offline Szukaj postów użytkownika: ania_cml Dodaj ania_cml do Listy kontaktów
mattes
Lord


images/avatars/avatar-22306.jpg

Data rejestracji: 07-02-2009
Postów: 371
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ładna nuta dodał bym jeszcze jakis głos kobiety czy cosik w tym stylu Smile

__________________
Kriksus nie ma wacka Smile
Markesz

31-10-2011 22:41 mattes jest offline Szukaj postów użytkownika: mattes Dodaj mattes do Listy kontaktów
sloniuuuu
Full Member


images/avatars/avatar-21783.png

Data rejestracji: 01-06-2010
Postów: 56
Klan: Najlepszy ^^
Kraina: Moria II; Necropolia VIII
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobra nuta ale bass zwiekszyc troszke Big Grin wpada w ucho Big Grin
9/10

__________________
R5 SloninA
01-11-2011 00:33 sloniuuuu jest offline Szukaj postów użytkownika: sloniuuuu Dodaj sloniuuuu do Listy kontaktów
Jacold
Lord


images/avatars/avatar-19854.gif

Data rejestracji: 09-11-2010
Postów: 312
Klan: Błękitna Armia Necro [B.A.N]
Kraina: Necropolia
Skąd: POZnan*

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Jacold
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
GreSs napisał(a)
O.o widzę, że rośnie nam nowy Dj Jacold rotfl

Lubię muzykę tego typu, a ten kawałek jest całkiem interesujący Wink

Jeśli masz więcej "dzieł" muzycznych to zamieść je Big Grin Tongue


Nowy? Znasz już jakiegoś DJ Jacolda?

Ech... Wiele ludzi myli producentów muzycznych i DJ'ów. Pozwolę sobie objaśnić kilka kwestii

Producent muzyczny - tworzy muzykę
DJ - Gra na imprezach i/lub radiach, robi sety z czyichś kawałków i... niektórzy do tego tworzą...

Wyżej widać powód, dlaczego producentów często nazywa się DJ'ami rotfl

Reszcie dziękuję za komentarze. Strefa z moimi nutkami jest jeszcze produkowana (jako że przez pewien czas nic nie szczypałem tejże strefy a w międzyczasie dużo się nauczyłem o tworzeniu stron internetowych i stwierdzam, iż trzeba przebudować skrypt, który nie został jeszcze skończony :rotlfSmile
Dam znać w tymże temacie jak w końcu skończę.

Przy okazji, nowa nutka w drodze ale sądzę, że wyjdzie do końca tego miesiąca (zrobiłbym ją w tym lub następnym tygodniu ale próbne matury...)

Pozdrawiam Smile

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)
To pewnie przez tą tatarsko-mongolską krew Wink

19-11-2011 00:38 Jacold jest offline Strona domowa Jacold Szukaj postów użytkownika: Jacold Dodaj Jacold do Listy kontaktów
Mahazel1994
Emperor


images/avatars/avatar-18753.jpg

Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 1.100
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria III
Skąd: Z Gwardii Samaela

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Trzymaj się i zapodawaj nowego bitaBig Grin

__________________

Nau vel'bol?
r9:Azazel Blade

r15:Azazel Blade

24-11-2011 20:29 Mahazel1994 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mahazel1994 Dodaj Mahazel1994 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Jacold - New Beginning 2011 (The Sun Is Coming)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH