Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D 26 Votes - Average Rating: 7.1226 Votes - Average Rating: 7.12
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Koluch
Full Member

Registration Date: 08-06-2011
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

ŻADEN Z NIŻEJ UMIESZCZONYCH OBRAZKÓW NIE MA NA CELU OBRAZIĆ KOGOKOLWIEK, POTRAKTUJCIE TO JAKO 'BLOODŁORSOWY KABARET' ;D

temat: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=1190530

1.

2.

3.

Na razie tyle, jak się spodoba może będzie więcejBig Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Koluch: 04-09-2012 22:43.

28-08-2012 14:27 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
seba_gala
Junior Member

Registration Date: 30-07-2012

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Bardzo ciekawe obrazki klocuchu, bardzo mi się podobają, daje okejkę!
Jako Twój wierny fan proszę Cię żebyś nadal pracował nad kolejnymi tego typu pracami
Pozdrowienia z MUZG :*
28-08-2012 15:23 seba_gala is offline Search for Posts by seba_gala Add seba_gala to your Buddy List
Koluch
Full Member

Thread Starter Thread Started by Koluch
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

CZUJĘ SIĘ TEN MEDAL TO WIELKIE WYRÓŻNIENIE, TERAZ NA PEWNO WEZMĘ SIĘ DO ROBOTY XD

28-08-2012 15:33 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
gihad
Viking

images/avatars/avatar-5619.gif

Registration Date: 10-08-2007
Kraina: Moria IV

Zaraz nam ktoś to zamknie ale jednak...

Nie da się.

28-08-2012 15:48 gihad is offline Search for Posts by gihad Add gihad to your Buddy List
Askarianh
Bug Killer Mod

images/avatars/avatar-24959.jpg

Registration Date: 08-05-2009
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III

Przepraszam , nie bijcie mnie od razu za to co zaraz napisze Big Grin

Przykro mi ale w moich oczach to jest słabe Crying

No ale- Czekam na kolejne więc może zrobisz coś porządnego chytry

Pozdrawiam Wink

Służbista na posterunku

chytry Bugi i problemy techniczne chytry

chytry Offtopic chytry

28-08-2012 15:54 Askarianh is offline Homepage of Askarianh Search for Posts by Askarianh Add Askarianh to your Buddy List
Koluch
Full Member

Spoczkoo Askarianh, widocznie nie czujesz gimbazy xD

28-08-2012 16:14 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
Kargho
Zło w proszku

images/avatars/avatar-25467.jpg

Registration Date: 17-08-2007

twórczosć do naszej twórczości, a tak wogle to nawet do offtopu sie nie nadaje

zamykam ten spam.

28-08-2012 16:38 Kargho is offline Homepage of Kargho Search for Posts by Kargho Add Kargho to your Buddy List
Kargho
Zło w proszku

images/avatars/avatar-25467.jpg

Registration Date: 17-08-2007

Na prośbę przenosze do naszej twórczości i otwieram.

04-09-2012 20:21 Kargho is offline Homepage of Kargho Search for Posts by Kargho Add Kargho to your Buddy List
Koluch
Full Member

Ostatnia graficzka dotycząca bana pewnej grupki ludzi na r13(konkretnie chodzi o Jezusa)

link do tematu dla ciekawych http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=8100559#post8100559

Dzisiejsza graficzkaBig Grin
temat: http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=8097503#post8097503

grafika:

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Koluch: 04-09-2012 22:17.

04-09-2012 20:47 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
Gipson
Junior Member

Registration Date: 21-04-2012

Graficznie to siedzi w rowie i kwiczy, ale liczy sie przekaz Big Grin

Rób tego więcej jak masz pomysły, przynajmniej można się pośmiac Big Grin
04-09-2012 22:21 Gipson is offline Search for Posts by Gipson Add Gipson to your Buddy List
Elric
Viking

images/avatars/avatar-25699.gif

Registration Date: 20-06-2012
Kraina: Necropolia XI

H3H3H3H3HH3H3H3H3RBATAAA Big Grin rotfl

SWIERDZAM OCENĘE 10 ;___________;

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Elric: 04-09-2012 22:36.

04-09-2012 22:35 Elric is offline Search for Posts by Elric Add Elric to your Buddy List
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej

images/avatars/avatar-24020.jpg

Registration Date: 18-12-2006
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria IV; Moria VI; Moria VII; Moria S

Zajrzałem tutaj po raz pierwszy w życiu i jakoś tego nie kupuję. No nie Wink Może nie czaję bazy, może jestem za stary, albo za głupi. Ale skoro kogoś to cieszy, to niech temat zostanie Wink

Wielki, zły Buc

Oderint, dum metuant

quote:
Buc napisał(a)
quote:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink

Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

04-09-2012 23:09 Buc is offline Homepage of Buc Search for Posts by Buc Add Buc to your Buddy List
JMPK
unregistered

Buc muszę stwierdzić, że no cóż ale
quote:
widocznie nie czujesz gimbazy xD
(ed: ale to dobrze)
do osób w Twoim wieku to nie trafi, ale znajdzie się wielu, którym to przypadnie do gustu.

Osobiście nie jestem fanem komiksów w stylu "prosiałkę i puchałkę"(wręcz ich nie lubię), ale w połączeniu z tym co się dzieje w skargach i pręgierzu powiem szczerze, że to niezły efekt daje i mnie to bawi, a najbardziej rozwaliła mnie grafika o Jezusie z tekstem pfk(może dlatego, że w skardze na nick się udzielałem Tongue ), jest best of the best, ode mnie 10 za to Wink

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by JMPK: 05-09-2012 00:09.

04-09-2012 23:48
Gerald_Tarrant
Triple Ace

images/avatars/avatar-24868.jpg

Registration Date: 26-06-2008
Klan: NM/MASS

Zgłupiałem na moment od tej twórczości Tongue Dobrze że mój rocznik (88 ) jest chyba za stary na zachwyt taką hmm, powiedzmy specyficzną twórczością.

zbroje r14, wyceny r12.

the man who could have been

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Gerald_Tarrant: 05-09-2012 13:37.

05-09-2012 13:37 Gerald_Tarrant is offline Search for Posts by Gerald_Tarrant Add Gerald_Tarrant to your Buddy List
Koluch
Full Member

@up 3 lata różnicy, a taka przepaśćBig Grin
dzięki za ocenki, czekam na kolejne perełki z serwera i zabieram się do 'roboty' ;d

05-09-2012 15:24 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
Gipson
Junior Member

Registration Date: 21-04-2012

quote:
Gerald_Tarrant napisał(a)
Zgłupiałem na moment od tej twórczości Tongue Dobrze że mój rocznik (88 ) jest chyba za stary na zachwyt taką hmm, powiedzmy specyficzną twórczością.

jestem rocznik '91 ale jakos mnie to bawi, a puchałke i prosiałke lubie tak samo jak CS (skrótem, żeby nie używać wulgaryzmów) Big Grin
05-09-2012 21:52 Gipson is offline Search for Posts by Gipson Add Gipson to your Buddy List
Koluch
Full Member

Dobra, spreparowałem dziś komigzBig Grin

Każdy kto zna gwiazdy jutuba, powinien rozpoznać mordkę użytą na końcu, pozdro;d

07-09-2012 22:00 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
Banana Juice
Viking

Registration Date: 30-08-2009
Kraina: Necropolia III

Do mnie moja kulo Big Grin beka Big Grin

07-09-2012 22:08 Banana Juice is offline Search for Posts by Banana Juice Add Banana Juice to your Buddy List
Koszmar Powraca
Zbanowany

images/avatars/avatar-23320.jpg

Registration Date: 01-04-2012

^ suabe

ale raszta nawet ujdzie

5/10

no to cóż rzec ? Powodzenia dalej i nich Ci czarne pyty straszne nie będą

Happy
07-09-2012 22:09 Koszmar Powraca is offline Search for Posts by Koszmar Powraca Add Koszmar Powraca to your Buddy List
Koluch
Full Member

Wiem że temat oklepany, ale nie mogłem się powstrzymać ;d

07-09-2012 22:10 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
MATI1977
Newbie

images/avatars/avatar-22413.gif

Registration Date: 23-11-2009
Kraina: Necropolia VI

Koluch powiem tak :

do twórczości komiksowej potrzebny jest talent i własne pomysły bo to co tu odstawiłeś to ni w płacz nie w śmiech .

zapodaj jakieś sobie dobre komiksy poczytaj pośmiej się i zacznij wtedy tworzyć , jak coś dobrego zrobisz zapodaj ogólnie na forum wtedy będzie sens jakiś

życzę powodzenia w twórczości LEX

R-3 Pitagoras
R-12 lex

od 100.000 do 499.999 - 10.000pkt
od 500.000 do 999.999 - 50.000pkt
od 1.000.000 do 4.999.999 - 100.000pkt
od 5.000.000 w zwyż - 500.000pkt
07-09-2012 22:23 MATI1977 is offline Search for Posts by MATI1977 Add MATI1977 to your Buddy List
Koluch
Full Member

Dzięki za konstruktywną krytykę, ale to nie jest komiks, tylko KOMIGZ xD Więc argument nie jest trafiony ;d

Szkoda że Ci się nie podoba, ale właściwie to się nie dziwię - wnioskując po nicku, jesteś z 77-ego, czo Ty możesz wiedzieć o komigzach;d(no offence ofc)

edit:

DZIEKI BANANA JUICE XD WIDZĘ ŻE WYŁAPAŁEŚ TEŻ DRUGIE POWIĄZANIE Big Grin

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Koluch: 07-09-2012 22:31.

07-09-2012 22:28 Koluch is offline Search for Posts by Koluch Add Koluch to your Buddy List
Cinokid
Lord

Registration Date: 22-01-2008
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII

mnie się najbardziej podobała ostatnia praca z moim idolem Kulą w roli głównej, 7/10 i oby tak dalej Wink

08-09-2012 17:54 Cinokid is offline Search for Posts by Cinokid Add Cinokid to your Buddy List
martinsss
Ex-Team

images/avatars/avatar-4035.jpg

Registration Date: 04-03-2007
Klan: ...:::: H T C ::::...
Kraina: Necropolia

SPAAAAAAAAAAAAAAAAM ????!!!!

06-10-2012 21:38 martinsss is offline Search for Posts by martinsss Add martinsss to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Radosna twórczość dotycząca niedawnych wydarzeń na r13:D

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH