Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » KUPNO/SPRZEDAŻ 11274 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page 11274 12 Votes - Average Rating: 4.0012 Votes - Average Rating: 4.00
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
C47
Super Operator Gry + OP R8

images/avatars/avatar-25255.jpg

Registration Date: 08-08-2006

11274 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

11274
Postać MeDyC

'żart' z próbą sprzedaży konta
30 dni

Super Operator Gry (R1-R7,R9-18) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ

Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
01-01-2015 18:55 C47 is offline Homepage of C47 Search for Posts by C47 Add C47 to your Buddy List
Nethar
Forum Ace

images/avatars/avatar-25171.jpg

Registration Date: 25-05-2010
Kraina: Necropolia VII

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Od nowego roku zmienił się regulamin, że karacie za żarty?

02-01-2015 13:55 Nethar is offline Search for Posts by Nethar Add Nethar to your Buddy List
dudesons
Triple Ace

Registration Date: 06-09-2009
Klan: SAINTS[-akNM-]
Kraina: Necropolia II

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Prosze Pana Super Mega operatora od kiedy za tak zwany przez Pana "żart" z próba sellniecia konta konczy sie na 30 dniach a nie np na 3-2 by gracz ochłonął ? prosze wytłumaczyć pana wyciągniete konsekwencje tym bardziej ze pan już tutaj nie gra Smile dziekuje za warna jak Pan Szanowny c-47 nie potrafi wytłumaczyć swojej decyzji ;]

07-01-2015 02:46 dudesons is offline Search for Posts by dudesons Add dudesons to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R3+R6 » KUPNO/SPRZEDAŻ 11274

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH