Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Sprzedam » Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (5): « first ... « previous 3 4 [5] Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi 7 Votes - Average Rating: 4.86
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Szary-w-Bieli
Viking

images/avatars/avatar-5296.jpg

Registration Date: 10-12-2006
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ale jak zrozumiałem to ograniczenie ma na celu spowodowanie żeby był porządek na aukcjach, który może być wynikiem licytacji o wiele przedmiotów. Gdyby wprowadzić aukcje na większą ilość przedmiotów tylko z opcją KT był by porządek. było by mniej tematów czyli większy porządek i mniej roboty dla T-modów, ponieważ tak jeden może sprawdzić jeden temat a nie 3(w przypadku gdy ma 3 działy). Mniej warnów ECT.

KUPIĘ
10-06-2010 15:22 Szary-w-Bieli is offline Search for Posts by Szary-w-Bieli Add Szary-w-Bieli to your Buddy List
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20

images/avatars/avatar-14864.jpg

Registration Date: 26-12-2007
Klan: White_Dragons (D_F)

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tylko nie każdy użytkownik trzyma porządek w swoim temacie.

I mimo iż są przedmioty tylko z KT bałagan nadal istnieje. Wchodzisz do tematu, który ma 3 strony w 1 poscie nie jest odznaczone, co zostało sprzedane a co nie, przekopujesz się przez wszystkie posty, do tego dochodzą edycje postów + to, że 2 (lub więcej) osoby kupiły ten sam przedmiot.

Pomijam już fakt, że Tmod w takich tematach ma ochotę okopać się i ogłosić abdykacje i upadłość.
Ale zwłaszcza nowy użytkownik ma naprawdę wielkie problemy z takimi wyprzedażami.

I taki był nasz cel. Ograniczyć długość tych wątków, przez co staną się bardziej przejrzyste.

Co do tego, że Tmod ma więcej pracy, to wierz mi, że o wiele łatwiej sprawdzić 3-4 tematy z 7 przedmiotami niż 1 kolosalny

10-06-2010 15:33 adagio is offline Search for Posts by adagio Add adagio to your Buddy List
Eshin
Member

Registration Date: 15-02-2010
Kraina: Necropolia VI

Witam Smile
Takie pytanie :
na r12- serwer aukcyjny jeszcze nie wiem czy kupilem, ale najprawdopodobniej- db zwinna palka - dalem 1200 pr
w zakonczonych sprawdzilem - po 50 - 70 kupowane byly - powod - pomylilem sie - chcialem db szybka palke kupic i teraz- 1200 pr stracone to 1, a 2- nie chcialbym bana za push dostac ( dalem ponad 20 X tyle za ile to chodzi), za 1000 - 2k chodza db szybkie wiec dalem cene z mysla o tamtej ale sie zagapilem..
tera zmam to jakos zglosic do operatora?? i jesli tak to jak Wink

EDIT:
Literowki bo szybko pisalem Wink

EDIT2:
Dzieki Caen Smile

r15 Firestorm

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Eshin: 16-06-2010 11:46.

16-06-2010 00:56 Eshin is offline Search for Posts by Eshin Add Eshin to your Buddy List
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk

images/avatars/avatar-16488.jpg

Registration Date: 19-11-2006
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

PW, najlepiej na forum, do operatora serwera. Z dokładnym opisem jakie konto, jaki przedmiot, kiedy i jak to się stało że przepłaciłeś.

Why are you here? - Do you have anything worth living for?

We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

16-06-2010 01:02 Caen is offline Search for Posts by Caen Add Caen to your Buddy List
Szary-w-Bieli
Viking

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?postid=5850586#post5850586

Chciałbym usłyszeć wasze zdanie na ten temat.

osobiście wg mnie zastosowałem się do punktu
quote:
8.1 Działania zabronione:a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji. Wycofać przedmiot z aukcji można tylko po upływie 24 godzin od momentu utworzenia tematu, jeżeli w tym czasie nie padły na niego żadne oferty.

Powołując się na ten paragraf wycofałem swoją ofertę i z grzeczności podałem cene za którą sprzedałem w grze.

KUPIĘ
16-06-2010 17:55 Szary-w-Bieli is offline Search for Posts by Szary-w-Bieli Add Szary-w-Bieli to your Buddy List
Caen

Khem... Nieładnie manipulować.

Punkt który przywołujesz został zmieniony i brzmi tak jak brzmi teraz właśnie z powodu Twojego bana.
Ale jak sam mi udowadniałeś, prawo nie działa wstecz.

We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;

16-06-2010 19:27 Caen is offline Search for Posts by Caen Add Caen to your Buddy List
Szary-w-Bieli
Viking

To zostało zmienione po moim banie? a jeżeli tak to sorry, kolega mi to pokazał i sądziłem że to było już przed. Nie manipuluje,pogodziłem się z tym błędem w regulaminie, który może uchroni innych przed nadgorliwymi banamiSmile Jedyny powód dla którego tak to mnie wkurzyło to to że nie mozna w trakcie bana wzrócić sprzętu znajomemu;/ a jeżeli to jest już po dodane to nie ma co dyskusji wprowadzać bo regulamin został poprawiony na lepszeSmile

KUPIĘ
16-06-2010 21:29 Szary-w-Bieli is offline Search for Posts by Szary-w-Bieli Add Szary-w-Bieli to your Buddy List
wolfdaro2
Junior Member

Registration Date: 26-02-2010
Klan: BA
Rasa w grze: Kultysta

witam mam pytanie co w przypadku jeśli gracz zamknie temat z zaoferowanym cm przed zakończeniem aukcj ?

21-08-2010 03:55 wolfdaro2 is offline Search for Posts by wolfdaro2 Add wolfdaro2 to your Buddy List
Caen

quote:
wolfdaro2 napisał(a)
witam mam pytanie co w przypadku jeśli gracz zamknie temat z zaoferowanym cm przed zakończeniem aukcj ?

quote:
8.1 Działania zabronione:
a)wprowadzanie ceny KT po rozpoczęciu licytacji, oraz sprzedaż przedmiotów przed podanym terminem zakończenia licytacji. Wycofać przedmiot z aukcji można tylko po upływie 24 godzin od momentu utworzenia tematu, jeżeli w tym czasie nie padły na niego żadne oferty.

---> "Skargi"

21-08-2010 04:03 Caen is offline Search for Posts by Caen Add Caen to your Buddy List
xThorgx
Member

Registration Date: 12-02-2010
Klan: Demotywatory
Kraina: Necropolia

Witam. Mam jedno małe pytanko, a mianowicie :

Co się dzieje, jeżeli sprzedający nie napisze CM, tylko samo KT ? (NIE CM=KT tylko samo)

a więc CM wynosi 1 pr, czy CM=KT, a może właściciel tematu dostaje 24 h na dodanie CM...

z góry dziękuje

27-08-2010 19:12 xThorgx is offline Search for Posts by xThorgx Add xThorgx to your Buddy List
Sheenakh
King

images/avatars/avatar-17350.gif

Registration Date: 27-03-2008
Kraina: Necropolia VI; Necropolia IX

nie,jeśli jest Tylko cena KT,to nie ma Cm-
przedmiot można nabyć drogą kupna tylko poprzez danie narzuconej przez sprzedawcę ceny- kt.

ex- fiolet i zielony
27-08-2010 19:20 Sheenakh is offline Homepage of Sheenakh Search for Posts by Sheenakh Add Sheenakh to your Buddy List View the MSN Profile for Sheenakh
Dorotka
Forum Ace

Registration Date: 20-05-2008
Klan: -NEMO-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

to i moje pytanie co do tej auckji i ostrzezenia Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dobra Jastrzębia Bransoleta-koniec promocji

czy ostrzezenie jest słuszne? przeciez upowałam temat przy okazji odpowiadajc na pytanie[z reszta nieregulaminowe].....nie zlamałam tam zadnego pkt dot. sprzedazy i upowania

i jak mozna uznac upa za spam??
regulamin nie precyzuje co dokladnie mam napisac w upie......

NudnaBaba

>>(-'-)<<

07-11-2010 22:07 Dorotka is offline Search for Posts by Dorotka Add Dorotka to your Buddy List
Caen

Było niesłuszne, tmod się widocznie rozpędził. Ale zostało przecież cofnięte.

W takich sytuacjach wystarczy napisać PW do tmoda i wyjaśnić sytuację. A jeśli to nie pomoże - napisać odwołanie do smoda.

07-11-2010 23:58 Caen is offline Search for Posts by Caen Add Caen to your Buddy List
Dorotka
Forum Ace

Registration Date: 20-05-2008
Klan: -NEMO-
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

quote:
Caen napisał(a)
Było niesłuszne, tmod się widocznie rozpędził. Ale zostało przecież cofnięte.

W takich sytuacjach wystarczy napisać PW do tmoda i wyjaśnić sytuację. A jeśli to nie pomoże - napisać odwołanie do smoda.

jak zostalo cofniete to dlaczego mam 2 ostrzezenia? pw bylo ale odpowiedz byla, ze nie mam racji dlatego tu napisalam.....
wczoraj dostalam 1 ostrzezenie za tego upa
pozniej jak sie poskarzylam to 2 za nieregulaminowy upSmile
czyli mod-a zawsze na wierzchu, szkoda tylko , ze katatonia sam(a) nie napisze do mnie , ze to błąd....

Autor tematu
Ostrzeżenia: 2
Nieregulaminowy UP ()

edit:
Wiadomość od Katatonia, dnia 07-11-2010 14:47
RE: FW: Ostrzeżenie

Tak - 'wow, spostrzegawczy jestes....

to nie jest forum misz-masz, wiec prosze bez komentarzy'

komentarz spamu=spam, powinnaś to zgłosić o nie dopisywać.

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Dorotka
Data: 07-11-2010 14:33
Do: Katatonia
Temat: FW: Ostrzeżenie

-----Oryginalna Wiadomość-----
Od: Katatonia
Data: 07-11-2010 14:10
Do: Dorotka
Temat: Ostrzeżenie

Witaj Dorotka,<br />
<br />
Otrzymałeś upomnienie od Katatonia.<br />
Powód: <b>Spam</b> ()<br />
Temat: <a href="thread.php?postid=6211352#post6211352" target="_blank">Dobra Jastrzębia Bransoleta-koniec promocji</a><br />
<br />
Obsługa Forum.

przeciez to moja aukcja....jak moge spamowac w swojej aukcji???

edit:
DziekujeSmile

NudnaBaba

>>(-'-)<<

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Dorotka: 08-11-2010 15:35.

08-11-2010 06:05 Dorotka is offline Search for Posts by Dorotka Add Dorotka to your Buddy List
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20

images/avatars/avatar-14864.jpg

Registration Date: 26-12-2007
Klan: White_Dragons (D_F)

Istnieje pewien temat Kto jest kim i co komu zgłaszać
Jest w nim opisane jak postępować w sytuacji kiedy chcesz się odwołać od przyznanego ostrzeżenia.

Dostałaś ostrzeżenie za nieregulaminowy up dlatego że pomiędzy Twoim postem z 06-11-2010 13:08 a postem z 06-11-2010 14:31 nie minęły regulaminowe 3h. Temat handlowy nie jest dobrym miejscem do prowadzenia dyskusji z Tmodem oraz innymi użytkownikami ponieważ wprowadza to zamieszanie oraz bałagan. Decyzja Katatonii o przyznaniu tego ostrzeżenia była słuszna. Jednak ze względu na okoliczności to ostrzeżenie zamienię na upomnienie słowne.

Kolejne ostrzeżenie dostałaś za temat Doskonała Demoniczna Pałka >> TANIO ale to już zupełnie inna sprawa

08-11-2010 07:18 adagio is offline Search for Posts by adagio Add adagio to your Buddy List
miskovs
Newbie

Registration Date: 12-01-2013

Mam pytanie, bo co do tego chyba nie ma nigdzie wyjaśnienia.
db szorty łowcy , dosk bojowa marynarka, db mściwa bransa, db zwierzece ringi, db ring lucka i inne
Opis sytuacji: Złożyłem ofertę w temacie, bezmyślnie kliknąłem Odpowiedz i skapnąłem się, że zapomniałem umieścić swój nick w poście, więc zedytowałem go (godzina utworzenia posta jest bliska godzinie edycji). Przedmiot został mi sprzedany, ale dziś (po przeszło 24h) upomniał się w grze o owy ring inny użykownik F22 (patrz temat z ringiem i 2 posty niżej od mojego). Cytując treść wiadomości:
quote:
oferta z edytowanym postem jest nie wazna

zatem pierscien leci do mnie

pozdr

Czy mam z tego powodu obowiązek oddania pierścienia tej osobie za tą samą kwotę, czy jednak po dokonaniu wymiany wszelkie zasady dt. postowania tracą moc (patrz: tego typu roszczenia) i przedmiot pozostaje u mnie?
23-01-2013 17:52 miskovs is offline Search for Posts by miskovs Add miskovs to your Buddy List
Liquid
Taki sobie nupek

Registration Date: 14-09-2007
Kraina: Moria VI

quote:
miskovs napisał(a)
Mam pytanie, bo co do tego chyba nie ma nigdzie wyjaśnienia.
db szorty łowcy , dosk bojowa marynarka, db mściwa bransa, db zwierzece ringi, db ring lucka i inne
Opis sytuacji: Złożyłem ofertę w temacie, bezmyślnie kliknąłem Odpowiedz i skapnąłem się, że zapomniałem umieścić swój nick w poście, więc zedytowałem go (godzina utworzenia posta jest bliska godzinie edycji). Przedmiot został mi sprzedany, ale dziś (po przeszło 24h) upomniał się w grze o owy ring inny użykownik F22 (patrz temat z ringiem i 2 posty niżej od mojego). Cytując treść wiadomości:
quote:
oferta z edytowanym postem jest nie wazna

zatem pierscien leci do mnie

pozdr

Czy mam z tego powodu obowiązek oddania pierścienia tej osobie za tą samą kwotę, czy jednak po dokonaniu wymiany wszelkie zasady dt. postowania tracą moc (patrz: tego typu roszczenia) i przedmiot pozostaje u mnie?

Teoretycznie muisz to zwrócić do gracza od którego kupiłeś przedmiot i ten gracz musi dać go tej osobie.
23-01-2013 17:55 Liquid is offline Search for Posts by Liquid Add Liquid to your Buddy List
Szydek
Newbie

images/avatars/avatar-20420.jpg

Registration Date: 18-01-2011
Kraina: Necropolia IX

Witam

Czy można wystawić przedmiot komuś na forum bo jeszcze nie posiada takowego konta ?
Oczywiście z opisem że jest to aukcja grzecznościowa dla gracza XXX i żeby wszelkie pytania kierować do niego

Pozdrawiam

06-05-2013 20:02 Szydek is offline Search for Posts by Szydek Add Szydek to your Buddy List
Caen

quote:
Szydek napisał(a)
Witam

Czy można wystawić przedmiot komuś na forum bo jeszcze nie posiada takowego konta ?
Oczywiście z opisem że jest to aukcja grzecznościowa dla gracza XXX i żeby wszelkie pytania kierować do niego

Pozdrawiam

Tak, aczkolwiek Ty wtedy odpowiadasz za tę aukcję (np. za niewywiązanie się z oferty).

06-05-2013 20:06 Caen is offline Search for Posts by Caen Add Caen to your Buddy List
neroth01
Double Ace

Registration Date: 05-08-2013

witam, pytanie odnosnie serwerow aukcyjnych. jesli ktos wygra licytacje na forum i wystawie przedmiot na aukcje to co sie stanie jak kupi go ktos inny niz osoba, ktora wygrala aukcje? mozna jakos dopilnowac aby item trafil do tej osoby?

(...)
3. Frytki proszę na gdańską + shake waniliowy (duży)

08-09-2013 15:28 neroth01 is offline Search for Posts by neroth01 Add neroth01 to your Buddy List
Liquid
Taki sobie nupek

Registration Date: 14-09-2007

quote:
neroth01 napisał(a)
witam, pytanie odnosnie serwerow aukcyjnych. jesli ktos wygra licytacje na forum i wystawie przedmiot na aukcje to co sie stanie jak kupi go ktos inny niz osoba, ktora wygrala aukcje? mozna jakos dopilnowac aby item trafil do tej osoby?

Niestety nie. Dlatego jak wystawiasz item na forum to nie wystawiaj na aukcje - proste.
08-09-2013 15:33 Liquid is offline Search for Posts by Liquid Add Liquid to your Buddy List
Sonny Psycho
Viking

Registration Date: 15-11-2009
Kraina: Necropolia IX

Jak można zauważyć, powstał nowy dział dotyczący aukcji w grze. Czy jest jakiś wzór dotyczący tego, jak mają wyglądać posty w tym dziale?

28-09-2013 13:53 Sonny Psycho is offline Search for Posts by Sonny Psycho Add Sonny Psycho to your Buddy List
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013

images/avatars/avatar-25232.png

Registration Date: 26-07-2011

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)
Jak można zauważyć, powstał nowy dział dotyczący aukcji w grze. Czy jest jakiś wzór dotyczący tego, jak mają wyglądać posty w tym dziale?

Nie ma, proponuję standardowo napisać Cm (bo tylko takie jest na aukcji) statystyki przedmiotu i swój nick w grze.
Zastanawia mnie czemu powstał taki dział...

Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

29-09-2013 18:00 Pożeracz Dusz is offline Search for Posts by Pożeracz Dusz Add Pożeracz Dusz to your Buddy List
Sonszajn
Matka Boska Promienista

images/avatars/avatar-23220.jpeg

Registration Date: 21-12-2007
Klan: WuDe

cytat:
Sonny Psycho napisał(a)

Najpóźniej we wtorek pojawi się regulamin , do tego czasu tak jak pisał Pożeracz .

quote:
nithrom napisał(a)

Sonszajn- i wszystko jasne...

29-09-2013 20:47 Sonszajn is offline Search for Posts by Sonszajn Add Sonszajn to your Buddy List
saren102
Lord

Registration Date: 22-12-2006
Klan: The Blood Warriors

Witam, mam problem z licytacją, a mianowicie chodzi o temat:
Doskonały rogaty kask pasterza, Doskonała złośliwa opaska pasterza (koniec: 15:44)

chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat, czy zgodne z regulaminem handlu. Dziękuje

30-12-2013 21:32 saren102 is offline Search for Posts by saren102 Add saren102 to your Buddy List View the MSN Profile for saren102
Ptyś
Ex-Team

images/avatars/avatar-24007.jpg

Registration Date: 02-10-2010
Kraina: Necropolia IV

Tak zgodneWink prosze.
Uznajmy oferty bez K jeśli jest to oczywiste (jak w tym przypadku).
Równie dobrze można powiedzieć, że 27K czego? Pr? złomu? "pałek"?

30-12-2013 23:20 Ptyś is offline Search for Posts by Ptyś Add Ptyś to your Buddy List
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej

images/avatars/avatar-24020.jpg

Registration Date: 18-12-2006
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria IV; Moria VI; Moria VII; Moria S

Przypominam o tym temacie, został trochę zapomniany. Frown

Nie uwierzę, że nikomu już regulamin handlu nie sprawia problemów

Wielki, zły Buc

Oderint, dum metuant

quote:
Buc napisał(a)
quote:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink

Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

22-09-2015 21:42 Buc is offline Homepage of Buc Search for Posts by Buc Add Buc to your Buddy List
Pages (5): « first ... « previous 3 4 [5] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Sprzedam » Regulamin Handlu - pytania i odpowiedzi

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH