Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » spacja w treningu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony spacja w treningu 6 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,506 Ankieta - średnia ocena: 8,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

spacja w treningu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyznaję się bez bicia - nie użyłem opcji "szukaj".
na swoje usprawiedliwienie mam tylko kilka wypitych piw w ten halołinowy wieczór.
ok, ad rem: chodzi mnie ino o to, żeby zakładkę "trening" uczynić nieco czytelniejszą i wstawić tam spację w kosztach treningu żeby zamiast "KOSZT: 1682528" było: "KOSZT: 1 682 528".
a po co?
ano po to, żeby to było czytelniejsze.
tylko tyle i AŻ tyle.
AŻ zwłaszcza po wspomnianych wyżej kilku piwach. Wink
to drobiazg (chyba), zmiana - zdaje się - kosmetyczna, więc pytam: da się?
jeśli da się, w miarę bezboleśnie i łatwo, to dajcie to, będę rad. Wink
jak nie - to trudno, gra będzie toczyć się dalej, losowator wciąż nie będzie mi wylosowywał epików na r1 ani pozwalał na wbicie miotacza na dsk. +5 na r2... Wszechświat nie odczuje Waszej, Administracjo, decyzji, aczkolwiek część graczy (lubiących pograć nieco pod wpływem...) być może ucieszycie Smile



PS.
mam nadzieję, że udało mi się te wypociny stworzyć w miarę bezbłędnie...

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
01-11-2015 00:30 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przenoszę

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

01-11-2015 00:38 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nemo_Neo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a czemu?! Smile

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
01-11-2015 00:42 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nemo_Neo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wygląda na to, że kolejny mój pomysł umiera śmiercią naturalną... Frown

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
02-11-2015 20:12 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przyjrzymy się przy mniejszym patchu

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-11-2015 14:36 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Nemo_Neo
Member


Data rejestracji: 14-08-2007
Postów: 47
Kraina: Necropolia; Moria

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Nemo_Neo
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wow, Sushi mi odpisał i (chyba) wprowadzi zaproponowaną przeze mnie zmianę! Big Grin
teraz, to już mogę umrzeć spokojnie... Wink

PS
temat do zamknięcia. Smile

__________________
r1 - Serbitar
r2 - Ellen
09-11-2015 18:42 Nemo_Neo jest offline Szukaj postów użytkownika: Nemo_Neo Dodaj Nemo_Neo do Listy kontaktów
krysiaczek
Ex-Team


Data rejestracji: 15-07-2009
Postów: 159
Klan: R E P T O L I A
Kraina: Necropolia II
Skąd: Your DREAMS

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

.../

__________________


Moderator
System gry
Scenariusze/Opisy , Wyglad gry


REG HANDLU , REG O GRACZACH , REG SALI TROFEUM



Popelnilem blad - napisz PW ja nie gryze ;-)
chytry rotfl chytry


10-11-2015 02:14 krysiaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krysiaczek Dodaj krysiaczek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Scenariusze/Opisy » spacja w treningu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH