Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (7): « first ... « previous 5 6 [7] Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Stats Tracker 27 Votes - Average Rating: 8.6727 Votes - Average Rating: 8.6727 Votes - Average Rating: 8.6727 Votes - Average Rating: 8.67
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
szczepak
Viking

images/avatars/avatar-17074.jpg

Registration Date: 20-09-2008
Kraina: Necropolia; Moria II
Skąd: wziąć na słoneczny set?!?! - to już mam, teraz zbieram na sufowany ;)

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czy jest opcja żeby autor wrzucił moby z nowej mapy na tę stronę (+odpowiednik Necro)?. Wydaje mi się, że nie byłoby z tym dużej roboty, bo wystarczy wrzucić cokolwiek, nazwę, zdjęcie i tabelkę, a raporty już same poszerzą, przynajmniej chyba tak to miało działać. Aha, i myślę, że można śmiało usunąć zakładkę Moby-Arena, bo szczerze mówiąc nawet nie pamiętam na czym polegała stara arena Tongue

01-08-2015 14:59 szczepak is offline Search for Posts by szczepak Add szczepak to your Buddy List
specjalista
unregistered
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

dodałem się dzisiaj i pokazuje mi takie coś:

http://statstracker.pomocebw.org/index.p...id_gracza=12345

http://screenshooter.net/101869761/hhnvyia

gdzie:
a) nie puściłem jeszcze żadnej wyprawki
b) od niedawna klikam wyłącznie pielgi
12-08-2015 01:44
toczym
Full Member

Registration Date: 31-10-2011
Kraina: Moria II

Jak jest ktoś kto może dokonywać zmian, to potrzebne są moby z nowych map, ludzie by wklejali linki, ale potrzebne zakładki z nowymi mobami.
27-10-2015 19:36 toczym is offline Search for Posts by toczym Add toczym to your Buddy List
Counselor
Ex-Team

images/avatars/avatar-25249.jpg

Registration Date: 27-03-2008
Klan: LoS
Kraina: Necropolia VI

http://r10.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=a2b57e3949

skrypt błędnie pokazał spostrzegawczość, zamiast niej jest inteligencja
24-12-2015 08:58 Counselor is offline Search for Posts by Counselor Add Counselor to your Buddy List
yogun
Newbie

Registration Date: 19-06-2007
Klan: Troy
Kraina: Moria

możne odgrzewam kotleta ale możne jest możliwość dodania mobów z 2 mapy co by zbierać ich statystyki

18-07-2016 00:20 yogun is offline Search for Posts by yogun Add yogun to your Buddy List
twardy
Tutorial Mod

Registration Date: 10-02-2008
Kraina: Moria III

cytat:
yogun napisał(a)
możne odgrzewam kotleta ale możne jest możliwość dodania mobów z 2 mapy co by zbierać ich statystyki

http://www.bwevents.zz.mu/tmp/boss_stats.php

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...#gid=1580703864

18-07-2016 00:42 twardy is online Search for Posts by twardy Add twardy to your Buddy List
Nosferek
Forum Legend

images/avatars/avatar-12233.jpg

Registration Date: 03-01-2008
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III

A po ostatnim paczuchu chyba już całkiem zdechło niestety

Chociaż nie wiem czy na długo:

quote:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

01-11-2016 20:18 Nosferek is offline Search for Posts by Nosferek Add Nosferek to your Buddy List
Ciuszon
Full Member

images/avatars/avatar-1177.jpg

Registration Date: 24-12-2006
Klan: Mini Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia

niestety coś się posypało :/ bynajmniej R1 :/

30-11-2016 12:05 Ciuszon is offline Homepage of Ciuszon Search for Posts by Ciuszon Add Ciuszon to your Buddy List AIM Screen Name of Ciuszon: BRAK YIM Account Name of Ciuszon: BRAK View the MSN Profile for Ciuszon
bla_bla_bla
Viking

Registration Date: 19-09-2015

cytat:
Ciuszon napisał(a)
niestety coś się posypało :/ bynajmniej R1 :/

To w końcu się posypało, czy nie?Big Grin

http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/

EDYTA DAŁN
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
bla_bla_bla
+1 za spam

Jak to miło że strony pana moderatora, że zawsze jest na posterunku, gotowy pomóc, poradzić... wlepić warna [bo dziś był zły dzień]Big Grin
A user wyżej nie dostanie warna (bodaj językowego... znaczy oralnegoBig Grin ) za utrwalanie negatywnych wzorców językowych wśród społeczności BW?chytry

PS Poza tym gdzie szanowny pan moderator widzi jakikolwiek spam? Gościu najpierw pisze, że ma problem, po czym twierdzi, że jednak go nie ma [przynajmniej na R1Big Grin ]... No to jak człowiek człowieka spytałem, czy się posypało, czy jednak się nie posypało... A tu wpada woźny działu i wali warnem za szczerą chęć pomocy (piękne postawy promujecie, tam w BW Teamie, nie ma co)...

quote:
SushiMaker napisał
skoro tak Pan ta gra denerwuje i nie potrafi Pan z tym żyć to zapraszamy do konkurencji.
rotfl
"a czy ty masz już swój biznesjan biznesplan?"chytry

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by bla_bla_bla: 30-11-2016 22:25.

30-11-2016 18:05 bla_bla_bla is offline Homepage of bla_bla_bla Search for Posts by bla_bla_bla Add bla_bla_bla to your Buddy List
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013

images/avatars/avatar-25232.png

Registration Date: 26-07-2011

bla_bla_bla
+1 za spam

Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

30-11-2016 21:49 Pożeracz Dusz is offline Search for Posts by Pożeracz Dusz Add Pożeracz Dusz to your Buddy List
Madmen
Forum Legend

Registration Date: 09-10-2008
Kraina: Moria

wiadomo czemu stats tracker padł???

A synthesis of propaganda, terror and deceit

We are the cattle; they the slaughter; our meat: gasoline

r5- Alveanerle
r13- też
r15- jww
29-01-2017 00:32 Madmen is offline Search for Posts by Madmen Add Madmen to your Buddy List
Pages (7): « first ... « previous 5 6 [7] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Stats Tracker

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH