Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » gry z pc na androida oraz inne dobre - zna ktoś coś? ;p » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony gry z pc na androida oraz inne dobre - zna ktoś coś? ;p
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

gry z pc na androida oraz inne dobre - zna ktoś coś? ;p Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W łapki dorwę jutro tablecik, w związku z tym zacząłem przeglądać gry, a zwłaszcza porty na andka, i ku memu zaskoczeniu okazuje się, że kilka przybyło, i to bardzo ciekawych pozycji - np obie części baldura wraz z dodatkami i kotor(tak, ten właśnie) - testował to to ktoś, widział, słyszał?
Pytam głównie dlatego, że jeśli są dobre, to nie będę piracił i kupię, a podobno są to pełne konwersje, a nie jakieś badziewia żerujące na marce Smile
Pytanie, jakiego sprzętu to to by potrzebowało, by było grywalne?
Tablet 8" z kit-katem, 4-rdzeniowym snapdragonem i 1gb ram styknie?
Kompletnie się tak na prawdę nie znam na możliwościach tabletów etc, ale ten mój jest ze średniej półki, lg g-pad, nie pamiętam jaki dokładnie, wziąłem na próbe lte z tym właśnie tabletem ;p

P.s zna ktoś jeszcze jakieś hity z pc/konsoli na andka?

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 11-01-2016 23:14.

18-11-2015 21:21 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
trusekpl
Lord


Data rejestracji: 30-12-2009
Postów: 346
Klan: Public Enemies
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

This war of mine.
https://play.google.com/store/apps/detai...wommobile&hl=pl

__________________
Trusekpl

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Kastracje ma przeprowadzić wprawny weterynarz czy wolisz opłacić szpital?

18-11-2015 21:40 trusekpl jest offline Szukaj postów użytkownika: trusekpl Dodaj trusekpl do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hirołsy 3 HD polecam jeśli chodzi o klasyki

gram w to na iOS ale na androida też chyba jest dostępne

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez maIef: 18-11-2015 22:17.

18-11-2015 22:17 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Faktycznie ;D
Btw, to podobno da się oba fallouty odpalić, ale przez emu, coś a la dosbox, choć grywalność pewnie pozostawia wiele do życzenia - z drugiej strony, dla jaj odpaliłem kiedyś hirołsy 3 z pc na telefonie przez emulator XD
I to na kiepskim, z 512ram i jednordzeniowym cpu, chodziło jak stara... pani lekkich obyczajów, ale chodziło ;p
O ile kojarzę, to na andka wyszedł jakiś fallout niedawno i to darmowy, coś na kształt gry ekonomicznej, shelter się to to zwie, grał ktoś?

Ciekawe, jak z emulacją nds sobie poradzi - na tym samym telefonie o którym wspominałem wyżej odpala sporo gier, a połowę płynnie, na tabletce powinno śmigać Wink



Heh, te nowe gry są fajne, ale nic nie pobije klasyków, do dziś się zastanawiam, czemu nie ma bg3 albo planecape torment 2(no dobra, planescape 2 jest, ale nie nazywa się planescape :p)

__________________
[
18-11-2015 22:39 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak chcesz kląć na wszystko na czym świat stoi polecam baldur's gate EE
tak świetnie przeniesiony port z pc na androida/ios że przy obszarówkach spadek fpsów do 5 klatek sie rejestruje
dorzucasz do tego jeszcze jakiś inny czar i gra zdycha Big Grin

a o wchodzeniu w jakiekolwiek drzwi możesz tylko pomarzyć

xD

aha - i cena to 10$
a jak chcesz dwie dodatkowe postacie i questy do nich to kolejne $ trza wydać na dlc xDDDD


polecam Big Grin
18-11-2015 23:56
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A na jakim sprzęcie ten baldur tak zdycha?

__________________
[
19-11-2015 10:54 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
klogg123
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ahanaell napisał(a)
A na jakim sprzęcie ten baldur tak zdycha?


wszyscy co nie jest pctem xD
19-11-2015 15:13
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziwne, czytałem po forach etc, że chodzi płynnie na np galaxy note 2 a nawet gorszychWink

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 19-11-2015 21:16.

19-11-2015 21:16 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
maIef
Full Member


images/avatars/avatar-25471.jpg

Data rejestracji: 12-06-2014
Postów: 68
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z baldursem to nie wiem, nie kupiłem, zresztą nigdy mnie jakoś specjalnie nie wciągnął... Wolałem plansecape a potem genialne icewindy 1 i 2 Smile

Fallout shelter jest za free (wciąż pisze bazując na iOS ale to sie raczej przenosi na Androida), po 3-4 dniach wywaliłem bo ogólnie nuda. Budujesz schron, ściągasz ludzi, szkolisz ludzi, budujesz schron, wysyłasz ludzi w świat po skarby, co jakiś czas pojawiają sie nowe ludzie, budujesz schron, szkolisz ludzi, rozmnażasz ludzi (niestety tylko buzi buzi a dupci dupci za parawanem Tongue ), budujesz, szkolisz, co jakiś czas odpierasz ataki mutantów... mnie znudziło ale jak kto lubi

__________________

19-11-2015 22:06 maIef jest offline Szukaj postów użytkownika: maIef Dodaj maIef do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kwestia gustu, bg 2 to dla mnie opus magnum, planescape też, choć baldura bardziej lubię, planescape jest o wiele bardziej oryginalny, zarówno od względem mechaniki jak i fabuły, baldur to klasyczny erpeg D&D, ale też baldur 2 to mój pierwszy erpeg, więc mam do niego ogromny sentyment Wink
A icewindy były fajne, ale mnie nie zachwyciły - tzn przeszedłem dwójkę ze 2-3 razy, podobała mi się, ale do bg nie ma porównania ;p

Swoją drogą, to jest emulator na andka, GemRB, dzięki któremu można pecetową wersję odpalić, podobno nawet da się pograć, i obsługuje i bg, i planescape, icewindy też Wink
Odpaliłem na komórce kiedyś, ale wywalało często, no i ekran ciut za mały był, ale na tabku...? chytry

Ciekawe, czy ten emu obsługuje myszkę, bo do tableta da się podłączyć za pomocą otg o ile wiemXD

__________________
[
20-11-2015 00:13 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak informacyjnie, BG2: EE na lg g-pad 8.0 chodzi idealnie płynnie ;p

__________________
[
26-11-2015 01:02 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem jeszcze 2 świetne porty - sanitarium i star wars: kotor(Big Grin )

Obie chodzą bardzo dobrze, kotor może mieć z niektórym sprzętem problemy, no wymagania są nie zdefiniowane, jest podana lista kompatybilnych urządzeń, mojego tableta tam nie ma, ale chodzi idealnie Smile

Sanitarium to o dziwo mało znana przygodówka point&click (chociaż sterowanie polega ma przeciąganiu, nie klikaniu, co imho jest jedynym mankamentem) , w konwencji... e, horroru psychologicznego?
Trudno określić, ale klimat ma niepowtarzalny.
Gra jest dość stara, graficznie mi się skojarzyła od razu z planescape: torment, ale mi to nawet odpowiadało, taki oldschool :p

I na koniec dodam serię the room - nie jest to port z pc na androida, ale odwrotnie, z andka na pc.
Jest to przygodówka, fabuła jest szczątkowa, ale to nie przeszkadza, celem gry jest rozwiązywanie zagadek, przeważnie są to układanki, urządzenie które trzeba uruchomić etc, przypomina to bardziej rozbudowaną wersję gier typu room escape, gierka bardzo klimatyczna, również w konwencji horroru, grafika i animacje bardzo ładne, mimo prostoty warto zagrać Smile
Na andka są 3 części.

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 11-01-2016 23:38.

11-01-2016 23:31 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok, właśnie odpaliłem Diablo 2 za pomocą ExaGear rpg Big Grin
Po podpięciu myszki do tableta da się grać, kursor ma lekkie opuźnienie, ale ogólnie płynnie chodzi Smile

Fallout 2 też chodzi, ale na mapie zwalnia, w lokacjach chodzi płynnie ;p

Teraz trzeba spróbować warcraft 3 ;p

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 30-05-2016 03:16.

30-05-2016 03:15 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No, teraz wyszedł na androida Planescape...
Aż się boję, bo to jest chyba największy klasyk rpg i jak spieprzyli, to nie daruję, no ale się przekonamy Smile
Jeszcze Fallout 2, IW2, kotor2 i gothic, a wszystkie moje ulubione gry/serie rpg doczekają się portów Big Grin
No, IW2 nie jest mi jakieś szczególnie bliskie, ale fallout 2 i kotor 2(kotor 2 raczej będzie, bo 1 wyszła, więc 2 to tylko kwestia czasu) to co innego ;D
Kojarzę, że ma wyjść jeszcze bg siege of dragonspear, czyli taki spinoff serii baldurs gate, łączący bg1 i bg2, jak na niekanoniczną część baldura ponoć daje radę(na pc wyszło już) choć sam nie grałem Smile


Edit: dodam, że Planescape w pełnej polskiej wersji językowej Smile
Jak na razie wszystko miodzio ;D

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 17-04-2017 13:17.

16-04-2017 19:01 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
ewulka
Newbie


Data rejestracji: 06-04-2017
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzieś czytałam że na Planescape idzie się zawieść więc ostrożnie Crying

__________________
https://matrixpartner.pl
19-04-2017 18:37 ewulka jest offline Strona domowa ewulka Szukaj postów użytkownika: ewulka Dodaj ewulka do Listy kontaktów
bulinka
Newbie


Data rejestracji: 21-06-2016
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ze wszystkim trzeba obchodzić się ostrożnie.
21-04-2017 08:55 bulinka jest offline Szukaj postów użytkownika: bulinka Dodaj bulinka do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem kolejną ciekawą grę, p.t. "Bully" - to taki symulator gimbusa XD
Tyle, że w stylu gta Smile
Grę zresztą wydało Rockstar, zamiast glin są prefekci, a bronie to np proca, ale jest za to dość rozbudowany system walki, misje, a nawet respekt.
Można być obrońcą uciśnionych, albo zakapiorek gnębiącym kujonów, co kto woli.
I jak na androida to naprawdę dobra grafika.
P.s. bez 2Gb ramu nawet nie podchodzić, na moim tablecie z 1Gb gra chodzi płynnie, ale wywala po 2-3 minutach ;p

W sumie pomysł nietypowy, ale z drugiej strony, to grając miałem wrażenie, że to szkółka dla przyszłych bohaterów gta XD

__________________
[
11-06-2017 03:03 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
hackerowaty
Newbie


Data rejestracji: 13-06-2017
Postów: 0
Kraina: Necropolia XI
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam Limbo, jedna z lepszych platformówek w jakie grałem ;-)
13-06-2017 11:55 hackerowaty jest offline Szukaj postów użytkownika: hackerowaty Dodaj hackerowaty do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A coś słyszałem o tej grze, jest jeszcze The Cave, chyba też coś a lá platformer, ale też nie grałem, nigdy mnie nie ciągnęło do wszelakich platformówek, jedyne w co kiedyś grałem to Oddworld: Abe's Oddysee Big Grin
A propo Oddworld, to na androida jest jeszcze Oddworld: Stranger's wrath, jedna z niewielu ciekawych pozycji typu fps na androida Big Grin
Osobiście nie grałem, ale jest jeszcze na andka Mount and Blade, problem w tym, że to na nvidia shield jest, w każdym razie na tegrę 4, ale podobno da się uruchomić na innych urządzeniach, tylko kombinować trzeba, zdaje się, że potrzebny jest też root.
Swoją drogą, to rzekomo ma wyjść mobilna wersja Space Rangers, stosunkowo mało znana gra z pc, którą osobiście wysoko cenię Smile
Tzn ma wyjść "normalna" wersja, bo jakiś czas temu wyszła tekstówka, ale to nie to samo Big Grin
A, a propo kosmicznych gier, to galaxy on fire 2 jest fajna, co prawda jest to free2play, czyli darmowa z mikropłatnościami, ale od czego są mody Big Grin
Zresztą za free też da się grać, choć non stop czegoś brakuje, to sprowadza się to głównie do konieczności poświęcenia większej ilości czasu Smile
Heh, swoją drogą, to niektórych zdrowo pogięło z tymi mikropłatnościami, w fallout shelter np za element, w postaci 1000 sztuk zasobu potrzebnego do skracania czynności, typu dotarcie/powrót z ekspedycji etc, kosztuje prawie 500zł...
Niby opcjonalne, ale niektóre questy potrafią trwać po 2 dni, a z tym skrótem jakieś 30 sekund...
Ściągnąłem edytor, w sumie z ciekawości raczej, dodałem sobie te 1000 sztuk, i wykorzystałem w GODZINĘ wszystko XD
To trochę tak, jakby w bw skrócenie wypraw kosztowało 20zł dziennie...
No sorry, dla mnie to jest na poziomie naciągania ludzi na telefon do wróżki, też niby pcjonalne, a zawsze jakiegoś frajera się znajdzie Big Grin
Choć w zasadzie to bardziej mnie irytują mikropłatności w płatnych grach, kojarzę, że jest np jakaś gra na franczyzie Walking Dead, która jakoś prawie 30zł kosztuje, a potem się okazuje, że jest to tylko kawałek gry, tzw "epizod" - choć ja w zasadzie nazwałbym to odcinaniem kuponów level hard XD
Nie brak też innych gier, które kosztują w sumie niemało, jak na androida, a wpieprzone mają tyle mikropłatności, że aż się chce płakać, kuźwa, albo rybki albo akwarium, a niektórzy to by jednego schabowego chcieli przez rok jeść Wink

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 19-06-2017 23:19.

19-06-2017 23:17 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem kolejną pozycję pt. Syralim 2 - całkiem przyjemny rogalik, tzn o ile ktoś lubi gry typu roguelike Big Grin
O tyle ciekawy, że jest to "zbieranko-łapanka" jak ja to nazywam, czyli się zbiera potworki, raczej tworzy ze składników pozyskanych od przeciwników oraz przez breedowanie" - czyli coś a lá rogalikowa wersja shin megami tensei Smile
Gameplay to taki dungeon crawler, a rogalik bo poziomy generowane losowo, a grafika, cóż, jak to w rogalach, raczej prosta XD
Gra płatna niestety, ale chocisż nie ma żadnych mikropłatności, reklam i innego syfu.

__________________
[
29-06-2017 23:22 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kolejna pozycja - The Quest.
To w sumie klon Might and magic, z tym, że walka turowa, a reszta podobna wręsz udeżająco, widok fpp, brak 3d, skille główne i poboczne, zaklęć uczy się z ksiąg, etc, jest też np zaklęcie umagicznienia przedmiotu, czy portalu do miasta, albo ustawienia w dowolnum miejscu teleportu, podobnie jak w might and magic.
Walka turowa nie ma osobnego ekranu, po prostu jak pojawi się wróg, porusza się on tylko jak ty się poruszasz, sprowadza się to do wykonywaniu akcji na zmianę z przeciwnikiem.
Nawet nieumarłym można grać, choć wtedy nie można używać zaklęć leczących, za to jest wyssanie życia etc ;p
Sporo questów pobocznych, nawet ciekawych, tzn nie każdy sprowadza się do idź, ubij potwora, wróć, sporo questów można wykonać na kilka różnych sposobów, przy czym wykonanie 1 questa czasem uniemożliwia wykonanie innego(zazwyczaj jest to na zasadzie wykonania zadania dla 1 z 2 stron)
Do tego jest to taki mały sandbox,można iść gdzie się chce, choć na początku raczej nie polecam ;D
Na początku system poruszania irytuje, są strzałki przód, tył, lewo, prawo, obrót i idzie się pogubić, ale idzie ogarnąć.
Wadą jest dość wysoka cena, no, ale...

__________________
[
15-07-2017 06:30 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
Ahanaell
Emperor


images/avatars/avatar-17368.gif

Data rejestracji: 01-07-2007
Postów: 1.238
Klan: Zakon prastarych
Kraina: Moria II
Skąd: Anwnn

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ahanaell
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłem koleją gtę pt. Thimbleweed park - jest to staroszkolna przygodówka w stylu monkey island, zresztą tych samych twórców, grałem jak na razie z 10 minut, ale już wiem, że mi się podoba Big Grin
Dość specyficzny humor, logiczne zagadki, sterowanie znane z monkey island - tzn opcje takie jak give, look, open etc.

Signal is strong tonight ;D

__________________
[

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ahanaell: 23-10-2017 00:12.

18-10-2017 12:59 Ahanaell jest offline Szukaj postów użytkownika: Ahanaell Dodaj Ahanaell do Listy kontaktów
magater
Newbie


Data rejestracji: 07-12-2017
Postów: 0

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja grywam w to, co znajdę w sklepie play. Polecicie mi coś ciekawego z tamtego miejsca ?
07-12-2017 13:18 magater jest offline Szukaj postów użytkownika: magater Dodaj magater do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » gry z pc na androida oraz inne dobre - zna ktoś coś? ;p

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH