Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. 63 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Slayer94
King


images/avatars/avatar-25540.jpg

Data rejestracji: 26-12-2006
Postów: 943
Kraina: Moria VI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Będziecie chcieli mieć na białasku kiedyś 4 runki zwinke na 4lvl i nie będzie Wam akurat zwnika lecieć, to jak się zaczniecie bawić w kostkę to jeszcze wtedy zapłaczecie nad esencją Happy
Ale lepiej płakać już teraz, niż się zastanowić, że jednak może się przydać nie tylko maluchom rotfl

__________________

Envy

01-09-2017 17:29 Slayer94 jest offline Szukaj postów użytkownika: Slayer94 Dodaj Slayer94 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z jednej rozbitej zbędnej runy lvl 4 masz tyle esencji, że nie ma mowy i tym, by jej zabrakło. Ostatnio w kostce mielilem jakieś 70 run, esencji zielonej i niebieskiej praktycznie nie miałem i jakoś kurde starczyło Wink

Czepianie się esencji wynika głównie z 2 rzeczy:

1) zaczęto dawać je dopiero po zmianach z nią związanych
2) prawie połowa miesiąca to wyłącznie esencje.

Niech sobie będą, tylko nie w takich ilościach. Ktoś tu gadał o różnorodności w nagrodach- rozumiem, że widzisz różnorodność w tym, że wszedł nowy typ nagród za logowanie, ile nie widzisz już tego, że nawalono tego na 11 dni? No mega różnorodność Wink a o to się tu głównie rozchodzi. Nie o to, że w ogóle dano esencje.

PS. Nie każda krytyka czegoś, w czym wy nie widzicie nic zdrożnego to płacz, ale podejrzewam, że zrozumienie tego to coś nieco poza waszymi możliwościami Smile
01-09-2017 17:45 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dżinjus napisał(a)
Zmienilbym dzienne esencje ale nie każdemu, maluchom się przydają. Powyżej danego poziomu mogłyby być inne nagrody.


Nie są potrzebne, mam konto prowadzone od 1 poziomu (73 obecnie) i po 15k+ esencji mi zalega, klepie 2 mapę odkąd mogę.

Słabo wyglądają nagrody za logowanie w tym miesiacu... Ale skoro to są tylko za LOGOWANIE, to nie ma co marudzić.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
01-09-2017 18:51 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nagrody za losowanie - administracjo dajcie się przekonać do tego żeby dawać coś naprawdę extra w dwa ostatnie dni. Niech to będzie nagroda dla tych którzy się logują codziennie. Cała reszta jest okSmile

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
01-09-2017 20:18 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Czepianie się esencji wynika głównie z 2 rzeczy:

1) zaczęto dawać je dopiero po zmianach z nią związanych
2) prawie połowa miesiąca to wyłącznie esencje.

Niech sobie będą, tylko nie w takich ilościach. Ktoś tu gadał o różnorodności w nagrodach- rozumiem, że widzisz różnorodność w tym, że wszedł nowy typ nagród za logowanie, ile nie widzisz już tego, że nawalono tego na 11 dni? No mega różnorodność Wink a o to się tu głównie rozchodzi. Nie o to, że w ogóle dano esencje.

PS. Nie każda krytyka czegoś, w czym wy nie widzicie nic zdrożnego to płacz, ale podejrzewam, że zrozumienie tego to coś nieco poza waszymi możliwościami Smile


w jakich ilościach ? hmm masz wgląd w cało-roczny grafik czy piszesz tylko na podstawie września i już płacz ,że nawalili na 11 dni esencji ? Bo jeśli esencja przykładowo będzie tylko we wrześniu czyli 11 dni względem roku to nie jest wcale dużo no ale wielki wełen o tym nie pomyślał zobaczył kalendarz wrześniowy i wykluczył wszystkie inne możliwości
Mógłbym CI przyznać rację gdyby te 11 dni było tylko dla 1 esencji ,ale jest rozłożone na każdą wiec jak dla mnie jest to różnorodność również wśród typie esencji.

Chodzi głównie o to ,że esencja CI się przelewa zobaczyłeś esencje w nagrodach i przy-narzekałeś na forum i tyle.

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

01-09-2017 22:54 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Dark Knight
Triple Ace


Data rejestracji: 20-02-2008
Postów: 210

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja jestem zadowolony że admistracja słucha tego o co prosimy i stara sie to wprowadzić - było kilka tematów o braku esencji i jest efekt. Tylko szkoda że najpierw nie było esencji w zadaniach dziennych a pózniej rozbijania run bo trochę ich rozbiłem żeby dobić inne na 4 poziom - no cóż mogłem sie nie spieszycSmile
Tak więc nie marudzić - znająć admistracje przeczyta? i zmniejszy częstotliwość esencji w nastęnych miesiącach - co by miało sens Smile

Poczekajmy z narzekaniem do grudniaSmile

A i jeszcze jedna sprawa - dajcie kochana administracja lepsze dzienne zadania pod koniec miesiąca - niech to będzie jakaś nagroda za codzienne logowanieSmile
02-09-2017 08:48 Dark Knight jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Knight Dodaj Dark Knight do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z esencjami jest jeden problem - albo zalegają w ogromnych ilościach, albo masz ich mało jesli bawisz sie kostką Smile Ja osobiście mam teraz mało niebieskiej, bo potrzebowałem nadrobić brak zółtych run.

Ogólnie uważam że esencje to nie jest wymażony bonus, ale części graczy mimo wszystko sie przyda, a dla pozostałej części to "zapychacz", jak ujął to Sushi w temacie o bonusach dziennych. Jeśli już coś bym zmieniał to ilość esencji bądź liczbe dni z tym bonusem, ale sama idea zła nie jest. Tym bardziej że podobnie jest z repką, na którą nikt nie narzeka - jednym zalega, inni mają notoryczne braki.

__________________
r18 nick: woycieh
02-09-2017 11:59 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to niech chociaż dadzą możliwosc zamiany run ognia i duszy w inne, bo obecnie jesli ktos sie duzo bawi kostka to wyglada to tak ze esencji ziemi i wody mozna miec malo, przed patchem nawet moglo brakowac czasami, ale akurat ognia i duszy sie tylko zbiera, zbiera i zbiera i nie ma co z nia robic

jak jest rozbijanie run to moze i tworzenie run? 5, 10 tysi esencji za losowa rune lvl 1?
02-09-2017 13:33
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jest mozliwosc tworzenia run z ognia i duszy. "przepis" jest w podpowiedzi obok kostki

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-09-2017 14:14 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba szerloku nie zrozumiałes co napisalem
02-09-2017 20:40
Shadow 7
Double Ace


images/avatars/avatar-21090.jpeg

Data rejestracji: 15-04-2010
Postów: 100

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No dopra SushiMaker skończmy pitolić i przejdźmy do konkretów

KIEDY BĘDĄ TE EPIKI (I CZEMU ICH NIE BĘDZIE) !!!

Co my tu mamy:

Informacja o nowościach na 2017r.
cytat:
"Nowości w 2017 roku!
...
Przedmioty epickie 2.0
Zarówno na serwerach Necro jak i Moriach pojawią się nowe przedmioty epickie o unikalnych właściwościach.
Planowany termin wydania 2 kwartał 2017. "



Informacje z obecnego tematu:
cytat:
Epiki 2.0 oraz 1.0 dla Morii. - w związku z usprawnieniami w strukturze bazy związanymi z generowaniem statystyk przedmiotów, sposobem ich zapisu itp trzeba zrobić nowy generator - praca jest w toku i mam nadzieję, że E1.0 dla Morii ujrzą światło dzienne jeszcze przed końcem wakacji.
W przypadku E2.0 konieczne będzie jeszcze zakodowanie wszystkich efektów specjalnych co powinno zająć od 1 do 1,5 miesiąca dłużej.


A tu...

KOŃCA NIE WIDAĆ...

KOŃCA NIE WIDAĆ...

NIE WIDAĆ, NIE WIDAĆ...

_________________

aFe JA
02-09-2017 23:58 Shadow 7 jest offline Szukaj postów użytkownika: Shadow 7 Dodaj Shadow 7 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dark Knight napisał(a)
A ja jestem zadowolony że admistracja słucha tego o co prosimy i stara sie to wprowadzić - było kilka tematów o braku esencji i jest efekt. Tylko szkoda że najpierw nie było esencji w zadaniach dziennych a pózniej rozbijania run bo trochę ich rozbiłem żeby dobić inne na 4 poziom - no cóż mogłem sie nie spieszycSmile
Tak więc nie marudzić - znająć admistracje przeczyta? i zmniejszy częstotliwość esencji w nastęnych miesiącach - co by miało sens Smile

Poczekajmy z narzekaniem do grudniaSmile

A i jeszcze jedna sprawa - dajcie kochana administracja lepsze dzienne zadania pod koniec miesiąca - niech to będzie jakaś nagroda za codzienne logowanieSmile


Esencja jest bonusem tego miesiąca.

Każdy miesiąc ma swój "tytuł", a tytułem września została Esencja. W kolejnym miesiącu już tak kolorowo nie będzie Wink

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


12-09-2017 10:21 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by SushiMaker
Każdy miesiąc ma swój "tytuł", a tytułem września została Esencja. W kolejnym miesiącu już tak kolorowo nie będzie Wink

znaczy, ze w pazdzierniku bedzie sama zielona esencja? Big Grin

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
12-09-2017 11:12 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Dat Man Szit
Member


Data rejestracji: 23-08-2017
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Dark Knight napisał(a)
A ja jestem zadowolony że admistracja słucha tego o co prosimy i stara sie to wprowadzić - było kilka tematów o braku esencji i jest efekt. Tylko szkoda że najpierw nie było esencji w zadaniach dziennych a pózniej rozbijania run bo trochę ich rozbiłem żeby dobić inne na 4 poziom - no cóż mogłem sie nie spieszycSmile
Tak więc nie marudzić - znająć admistracje przeczyta? i zmniejszy częstotliwość esencji w nastęnych miesiącach - co by miało sens Smile

Poczekajmy z narzekaniem do grudniaSmile

A i jeszcze jedna sprawa - dajcie kochana administracja lepsze dzienne zadania pod koniec miesiąca - niech to będzie jakaś nagroda za codzienne logowanieSmile


Esencja jest bonusem tego miesiąca.

Każdy miesiąc ma swój "tytuł", a tytułem września została Esencja. W kolejnym miesiącu już tak kolorowo nie będzie Wink


Wszedł, zlał sensowne pytania, błysnął inteligencją i zniknął. Twoja ignorancja i pogarda dla klientów jest EPICKA.

__________________
emerytura na R19: Mothay

Smile "ja tę wojnę już wygrałem" Smile

forum od 2006
[/center]
parawany kominkowe
12-09-2017 11:34 Dat Man Szit jest offline Szukaj postów użytkownika: Dat Man Szit Dodaj Dat Man Szit do Listy kontaktów YIM Account Name of Dat Man Szit: Sebastian
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dat Man Szit napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Dark Knight napisał(a)
A ja jestem zadowolony że admistracja słucha tego o co prosimy i stara sie to wprowadzić - było kilka tematów o braku esencji i jest efekt. Tylko szkoda że najpierw nie było esencji w zadaniach dziennych a pózniej rozbijania run bo trochę ich rozbiłem żeby dobić inne na 4 poziom - no cóż mogłem sie nie spieszycSmile
Tak więc nie marudzić - znająć admistracje przeczyta? i zmniejszy częstotliwość esencji w nastęnych miesiącach - co by miało sens Smile

Poczekajmy z narzekaniem do grudniaSmile

A i jeszcze jedna sprawa - dajcie kochana administracja lepsze dzienne zadania pod koniec miesiąca - niech to będzie jakaś nagroda za codzienne logowanieSmile


Esencja jest bonusem tego miesiąca.

Każdy miesiąc ma swój "tytuł", a tytułem września została Esencja. W kolejnym miesiącu już tak kolorowo nie będzie Wink


Wszedł, zlał sensowne pytania, błysnął inteligencją i zniknął. Twoja ignorancja i pogarda dla klientów jest EPICKA.


Tak na dobrą sprawę, to żaden z nas nie jest tu klientem. Jesteśmy co najwyżej użytkownikami, tak jak jesteśmy użytkownikami LoLa, czy WoWa. Fakt kupowania premki niczego w tym nie zmienia. Nie mamy ani statusu, ani tym bardziej praw klienta.
nie mówię tego z przekąsem, czy, żeby zniszczyć komuś światopogląd. Po prostu nie lubię sytuacji, kiedy ktoś czegoś nie wie i brnie w błędne myślenie.
Jeżeli jest tu jakiś prawnik i potrafi podać artykuły prawne, na podstawie których można wnioskować, że jesteśmy klientami, to chętnie zrewiduję moje myślenie pod tym kątem.
12-09-2017 12:27 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
klacho
Triple Ace


images/avatars/avatar-13409.jpg

Data rejestracji: 07-02-2008
Postów: 234
Klan: PSD
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm, tak z ciekawości przed końcem których wakacjach epiki dla morii ?

__________________
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi

17-11-2017 07:51 klacho jest offline Szukaj postów użytkownika: klacho Dodaj klacho do Listy kontaktów
gets
Full Member


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
[...]




Tak na dobrą sprawę, to żaden z nas nie jest tu klientem. Jesteśmy co najwyżej użytkownikami, tak jak jesteśmy użytkownikami LoLa, czy WoWa. Fakt kupowania premki niczego w tym nie zmienia. Nie mamy ani statusu, ani tym bardziej praw klienta.
nie mówię tego z przekąsem, czy, żeby zniszczyć komuś światopogląd. Po prostu nie lubię sytuacji, kiedy ktoś czegoś nie wie i brnie w błędne myślenie.
Jeżeli jest tu jakiś prawnik i potrafi podać artykuły prawne, na podstawie których można wnioskować, że jesteśmy klientami, to chętnie zrewiduję moje myślenie pod tym kątem.[/quote]

Tak na szybko i bardzo ogólnikowo:
- możemy uznać, że rzeczywiście mamy doczynienia z darowizną na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry a nie z zakupem usługi, jednak umowa darowizny ze swojej natury musi mieć charakter nieodpłatny (tzn. nie może zawierać zapisów świadczących o otrzymaniu przez darczyńcę od obdarowanego świadczenia, które ma być ekwiwalentem za otrzymanie darowizny.) - tu pozostawiam ocenie czy usługi premium i samo premium są czy też nie są takim ekwiwalentem Smile
Podstawa prawna Art. 888 paragraf 1 KC

- jeśli przyjmiemy, że nasza wpłata na rzecz BW jest darowizną i nasze uprawnienia w relacji gracz - BW nie mają charakteru i uprawnień w relacji klient - przedsiębiorca to mamy doczynienia z relacją darczyńca - obdarowany.
Skoro nasza darowizna jest przeznaczona na konkretny cel a nie np. na ogólne cele statutowe (firmy czy organizacji non profit - nie sądzę, żeby bw miało takowy)mamy prawo jako darczyńcy oczekiwać realizacji tych celów a także do pewnego stopnia do kontroli wydatkowanych środków. Jeśli darczyńca uzna, bądź zbiorowo uznają, że przekazywane darowizny są wykorzystywane niezgodnie z przeznaczeniem, bądź z innych powodów w sposób niewłaściwy mają prawo cofnięcia darowizny bądź żądania jej zwrotu - choćby na podstawie przepisów o bezpodstawnym wzbogaceniu ( od art. 405 KC)

Pojęcie "rozwój gry" jest pojęciem na tyle otwartym, że każdy może pod nim rozumieć co mu się podoba - można zatem przyjąć, że choćby za pośrednictwem forum darczyńcy wyrażają swoje zdanie np. odnośnie ich interpretacji które zmiany są "rozwojem gry" a które nie są, które są dla nich akceptowalne a które nie z punktu widzenia samej darowizny.

Powyższe może prowadzić np. do wniosku, że to z graczami premium jako darczyńcami należałoby prowadzić konsultacje odnośnie rozwoju gry a głos pozostałych nie premium traktować jedynie jako niewiążące opinie Tongue

Podaję zaledwie podstawowe przepisy z Kodeksu Cywilnego jedynie jako pewną wskazówkę, bądź też pretekst do rozważań o naturze relacji gracz a bw.
Znacznie bardziej przydatne byłoby tutaj orzecznictwo (niestety dość ubogie w materii darowizn na rzecz podmiotów gospodarczych niemniej jednak istniejące) ale forum to chyba nie miejsce na pełne wykłady z prawa Smile


Ps. Odnośnie kwesti użytkowania i bycia użytkownikiem - ta forma też ma swoje prawa Smile
bw dział na terytorium polski, tu ma swoją siedzibę itp, itd zatem w odróżnieniu od wspomnianych przez Ciebie gier zastosowanie ma jedynie prawo obowiązujące na terytorium RP Smile

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 17-11-2017 23:53.

17-11-2017 12:09 gets jest offline Szukaj postów użytkownika: gets Dodaj gets do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ed. Moj post zostal przez kogos moderowany, zmieniajac jego sens i wydzwiek. Sadze, ze byl to Maste of Puppets, ale glowy dac nie moge.

Gets, wiem, ze to nie Twoja wina, ale w tej chwili niczego nie cytujesz, odnosisz sie chyba do wszystkich moich wypowiedzi na forum, dobrze, ze Twoj post jest autonomiczny, bo inaczej nie mialby sensu, w przeciwienstwie do tego.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Archael: 18-11-2017 10:30.

17-11-2017 20:31 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
gets
Full Member


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 50

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chyba, że uznasz, że darowizna jest jedynie czynnością pozorną a tak naprawdę masz do czynienia z zakupem usługi - wtedy relacja typu "klient" Smile
Bw trzyma się tezy, że to darowizna, więc zakładając, że nie chcemy wchodzić w spór natury prawnej mamy relację darczyńca - obdarowany. (przy opłacających premium +/- w czasie jego trwania)
Do tego dochodzi regulamin itp, itd Smile

Ja mam nazwijmy to ... delikatne wątpliwości ale jak wiadomo gdzie dwóch prawników tam trzy opinie Tongue

Dobrze by było gdyby BW Team poprawił przede wszystkim sposób komunikowania się ze społecznością zdaję się, że często dość irytujący sposób komunikowania i przeprowadzania pewnych zmian prowadzi do usztywnienia stanowisk po przeciwnych stronach barykady - a my chyba nie stoimy na wrogich pozycjach tylko wspólnie walczymy o lepsze bw Smile

Na ich usprawiedliwienie działa jednak fakt, że nie są ludźmi od pr ale od tworzenia gry Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez gets: 17-11-2017 23:07.

17-11-2017 23:05 gets jest offline Szukaj postów użytkownika: gets Dodaj gets do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gets, ostrzeżenie ustne (krótki staż na forum); Archael - tobie odświeżam warna. Wiem, że piramidki są bardzo zabawne, niemniej proszę ich nie tworzyć, bo forum robi się nieczytelne.
Proszę też nie zbaczać z tematu, dyskusję możecie kontynuować w misz-maszu jeśli macie taką potrzebę.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 17-11-2017 23:59.

17-11-2017 23:57 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, może uchylisz rąbka tajemnicy, co dla nas szykujecie w nadchodzącym patchem przed końcem roku?
18-11-2017 09:22 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Feldmarshal napisał(a)
Sushi, może uchylisz rąbka tajemnicy, co dla nas szykujecie w nadchodzącym patchem przed końcem roku?


Tu masz z grubsza:

Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Dokładniej ma być kiedyś tam przez patchem w tym spamie co przychodzi na email, o ile dobrze zrozumiałem którąś wypowiedź Tongue

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
18-11-2017 11:12 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tu taki maly link ze strony bwteam
https://www.bwteam.pl/index.php?a=news&ln=pl&page=1&id=171

A ile zrobione ? aby fuzja Big Grin

__________________
Nick na R1: Kedul
26-11-2017 22:56 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dawidmen napisał(a)
a tu taki maly link ze strony bwteam
https://www.bwteam.pl/index.php?a=news&ln=pl&page=1&id=171

A ile zrobione ? aby fuzja Big Grin


Roczny poślizg z Ty już siejesz defetyzm. Poczekaj jeszcze rok, dwa i dopiero wytykaj :/

Eh Ci ludzie ... Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
27-11-2017 13:04 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jako informatyk z wykształcenia rozumiem co to poślizg w realizacji projektu (wdrożenia nowych funkcjonalności). Nie rozumiem jedynie braku wyciągania wniosków z własnych błędów. Tworzycie BW od 11 lat, a nie potraficie oszacować czasochłonności wprowadzenia zmian? Nie podawajcie więc planowanych ram czasowych.

__________________
r18: Asmiran
27-11-2017 13:31 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie wiem czy zauwazyles ale faktycznie bw team stara sie nie dawac zadnych konkretnych terminow tylko jak juz kolejnosc jaka chca wprowadzic zmian badz ogolny termin pierwsza polowa roku itd

to ze najwiekszy projekt czyli apka jest pierwszym takim ich projektem podejrzewam ze sami nie dokonca wiedza ile czasu zajmie i poprostu ich poczatkowe szacunki byly za male (zwlaszcza ze ze wzgledu na ogolny poslizg musieli w miedzyczasie poswiecic czas na bierzace zmiany patche urodziny itd wiec przeciaga sie nawet bardziej...

to ludzie probuja od nich wyciagnac jakies terminy i pozniej sie dziwia ze sie nie wywiazali z nich jak ich naciskali to podali co im sie wydawalo...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
27-11-2017 16:15 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykro nam, że nie możemy robić więcej.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


05-12-2017 13:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Yato_Kami
Triple Ace


Data rejestracji: 22-04-2016
Postów: 222

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Przykro nam, że nie możemy robić więcej.



taaa
i przez miesiąc nie raczysz nawet skomentować wyliczeń i przykładu na żywym organizmie, na to że zaproponowany przez Ciebie sposób przeliczenia lvli na serwery speed jest beznadziejny inaczej niż tendencyjnym tekstem opierając się na "większości graczy", a tak naprawdę na pseudowiększości graczy tylko z forum (czyli w 90% starej gwardii bw, dla której twój bezmyślny sposób przeliczenie lvli jest ekhm dobrym interesem, bo sprawi że ich konta staną się czymś co w normalnej grze nazwane byłoby zcheatowanymi kontami, bo nie będzie możliwości osiągnięcia takiej postaci dla postaci z obecnie mniejszym lvlem [szczególnie na morii])
05-12-2017 21:05 Yato_Kami jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato_Kami Dodaj Yato_Kami do Listy kontaktów
filantrop112
Newbie


Data rejestracji: 27-11-2017
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

obetnijcie pensję pracownikom
podnieście ceny Premium i zatrudnijcie osobę która bez żadnych przeszkód wykona aplikację mobilną w 2-3 miesiące
a nie będziecie się męczyć 2 - 3 lata. a końca i tak nie widać

gruby komentarz.
"przykro nam" i tyle xD

kiedy kolejne " balansowanie ras " ?
mające na celu oczywiście zachęcanie do zmiany rasy w grze Wink ))))
06-12-2017 04:57 filantrop112 jest offline Szukaj postów użytkownika: filantrop112 Dodaj filantrop112 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
filantrop112 napisał(a)
obetnijcie pensję pracownikom
podnieście ceny Premium i zatrudnijcie osobę która bez żadnych przeszkód wykona aplikację mobilną w 2-3 miesiące
a nie będziecie się męczyć 2 - 3 lata. a końca i tak nie widać

gruby komentarz.
"przykro nam" i tyle xD

kiedy kolejne " balansowanie ras " ?
mające na celu oczywiście zachęcanie do zmiany rasy w grze Wink ))))


2-3 miesiące? Biorę.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-12-2017 15:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH