Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam 18 Ankieta - średnia ocena: 7,5018 Ankieta - średnia ocena: 7,5018 Ankieta - średnia ocena: 7,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: 91971
Przeglądarka internetowa: firefox

Opis problemu: Gram sobie w BW, odpalam karawany, KW i tak już mi się ręka kieruje na sklep BWTeam i już serce chce kupić jakiś gadżet z mojej ulubionej gry i już wyciągam kartę by zapłacić, aż tu nagle...


...wracają raporty i widzę, że znowu nic się nie udało, nic nie wpadło, nic kompletnie nic. To chyba jakiś BUG musi być bo nic innego nie przychodzi mi do mojej pustej głowy. No bo jak wytłumaczyć to, że od roku nie rozwijam w żaden sposób postaci [poza zwyczajnym tuczeniem się expem]? Rok biję jedną lokację solo na max ŁPC i wyciągam ciągle jeden ten sam goły umag, a dropy z wypraw to mogę sobie już sam rozpisać, te wszystkie dobre kąsające pałki zdobywcy znam na pamięć. Obudzony o 4 w nocy mogę podać na jednym oddechu wszystkie jej parametry.

Proszę o poprawę MOJEGO [tylko mojego, nie życzę sobie by dostali to wszyscy] drop rate i umagów na KW. Bez tego odechciewa mi się wspierania waszego projektu i w ogóle smutno mi i źle.

P.S Szkoda, że Macierewicz odszedł z rządu.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 11-01-2018 15:37.

11-01-2018 14:58 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
TyfuS_R8
Lord


images/avatars/avatar-21532.jpg

Data rejestracji: 25-02-2011
Postów: 379
Klan: Gods.Of.War
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Poznań City

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zróbcie coś z tym dropem bo jest tak skręcony że to jest szok, :/ u mnie też od roku kompletnie nic....

__________________

11-01-2018 15:15 TyfuS_R8 jest offline Strona domowa TyfuS_R8 Szukaj postów użytkownika: TyfuS_R8 Dodaj TyfuS_R8 do Listy kontaktów AIM Screen Name of TyfuS_R8: Brak YIM Account Name of TyfuS_R8: Brak Zobacz profil MSN TyfuS_R8
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet wina przeglądarki ;/ zacznij grać na operze lub jakimś mniej znanym i od razu się polepszy.

__________________
Nobody knows who i really am.
11-01-2018 15:52 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Adaala
Newbie


Data rejestracji: 01-09-2008
Postów: 6
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gram na operze i też kapa Frown

__________________
R6-DRUS
R14-Adaala
11-01-2018 16:05 Adaala jest offline Szukaj postów użytkownika: Adaala Dodaj Adaala do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

RE: Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam podobnie do Horneta. Obojętnie ile lucka, z eventem czy bez ciągle taki sam zuom leci. Mój drop rate to jakaś kpina. Prawie 27k zaliczonych pielgrzymek więc chyba mogłoby wreszcie coś ciekawego wpaść.

__________________
r14 Martha
11-01-2018 17:19 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

placz sciana i tyle

od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum)
patrzac na wiekszosc w klanie wsyzscy wciagu od patcha lucka dropneli w ciagu tego samego czasu duzo wiecej niz poprzednio wiec....

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-01-2018 17:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
placz sciana i tyle

od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum)
patrzac na wiekszosc w klanie wsyzscy wciagu od patcha lucka dropneli w ciagu tego samego czasu duzo wiecej niz poprzednio wiec....


temat jest i morii czy necro? a skoro ,,wsyzscy,, dropia w klanie to ja chce do tego klanu, nie wazne gdzie aby dropiło jak wsyzyscym...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

11-01-2018 17:36 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez

ps co ztego ze dales tag r14+r16 skoro piszesz o globalnych rzeczach?
sciana placzu

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
11-01-2018 17:54 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Nymphetamina
Triple Ace


images/avatars/avatar-17083.jpg

Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 226
Klan: r14: Valhalla [Val]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez
placzu


a mi pięknie dropiło na Morii... Tongue
jakieś dowody (linki masz), czy jak zwykle tylko ślinotok, jak w każdym wątku na Forum? chytry

__________________


r10: Nymphetamina RIP
r14: Nymphetamina
11-01-2018 20:32 Nymphetamina jest offline Szukaj postów użytkownika: Nymphetamina Dodaj Nymphetamina do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OOOOOOOOOO temat dla największych droperów z najlepszymi umagami.


Drogi BW team znam tych graczy i mają WSZSYTSKO! Topka serwera.

mnie dajta wincyj Smile
11-01-2018 20:46 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=89de1d1a1a

Drop leci aż miło. Gra jest bardzo fajna . Nie widzę powodu do narzekania. Regularnie kupuję premke i korzystam z wszystkich możliwych udogodnień. Zamierzam też skorzystać ze sklepu i kupić kilka kubków do kawy.
Nasi administratorzy to wspaniali ludzie którzy dbają o grę i graczy.
Bardzo proszę nie narzekać .

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
11-01-2018 22:11 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
aSsaSinO
Lord


Data rejestracji: 09-04-2008
Postów: 274
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
https://r11.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=89de1d1a1a

Drop leci aż miło. Gra jest bardzo fajna . Nie widzę powodu do narzekania. Regularnie kupuję premke i korzystam z wszystkich możliwych udogodnień. Zamierzam też skorzystać ze sklepu i kupić kilka kubków do kawy.
Nasi administratorzy to wspaniali ludzie którzy dbają o grę i graczy.
Bardzo proszę nie narzekać .


oho to pan wyżej ma kody na dropa Smile

tu nie chodzi o to żeby codziennie coś dropic ale jak od ponad roku czasu nic w swoim eq nie zmieniasz bo nic poprostu nie leci no to jest smutek i chodzi mi tylko o poprawę własnego eq poprzez wyprawki ..... ja tam nie wiem czy długo grać będę jeszcze bo poprostu stanie w jednym i tym samym eq jest meczace

splaszczenia dropa nie widać, a tym bardziej fair dropa.....
11-01-2018 22:38 aSsaSinO jest offline Szukaj postów użytkownika: aSsaSinO Dodaj aSsaSinO do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Nekro] Ściana płaczu

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
11-01-2018 23:42 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę do odpowiedniego działu Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




12-01-2018 08:01 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nymphetamina napisał(a)
cytat:
kacik napisał(a)
jarex nie musze wysilac pamieci zeby powiedziec ze na r14 mi dropilo bardzo ladnie i pozostalym z naszej spolki lucka rowniez
placzu


a mi pięknie dropiło na Morii... Tongue
jakieś dowody (linki masz), czy jak zwykle tylko ślinotok, jak w każdym wątku na Forum? chytry


nie wazne są linki ważne ze ,,wsyzscy,, dropia na r 14 na spółce lucka. od patcha leca duzo lepsze jakosci (to minimum) wiec wiesz...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

12-01-2018 08:32 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Hornet87
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, ale wklep moje ID do listy VIP [premium czy extra, obojętnie jak to tam nazywacie], wiem, wiem, że takowa nie istnieje, ale Wink Wink

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
12-01-2018 10:29 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mogę cię dopisać do listy dla wróżki-dropuszki. Jak idąc spać włożysz sobie pałkę (bez skojarzeń) pod poduszkę, to z rana dropnie ci cokolwiek chcesz Wink

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

12-01-2018 14:13 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet, to dla tego, że jesteś dodany do listy "uciążliwych" graczy, którym drop rate jest ustawiony na >1%.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


14-01-2018 18:24 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi, twoje poczucie humoru jest czarne niczym krew orka...

PS "Dlatego" pisze się łącznieBig Grin A to tylko jeden z byków, które notorycznie popełniasz...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 14-01-2018 18:40.

14-01-2018 18:38 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Grax33
Emperor


images/avatars/avatar-16844.png

Data rejestracji: 19-09-2008
Postów: 1.143
Klan: Najlepszy!:)
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: R1 nick: Grax

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Hornet, to dla tego, że jesteś dodany do listy "uciążliwych" graczy, którym drop rate jest ustawiony na >1%.



wreszcie się przyznałeś...

Do tej pory myślałem, że po prostu gry nie ogarniacie a tu taki kwiatek.;D


Odblokuj kolegę i przy okazji Graxa!!! chytry

__________________
nick: Grax.

http://forum.bloodwars.interia.pl/thread.php?threadid=538584
14-01-2018 22:33 Grax33 jest offline Szukaj postów użytkownika: Grax33 Dodaj Grax33 do Listy kontaktów
Gibonek
Double Ace


Data rejestracji: 23-01-2009
Postów: 100
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e18329a82f

mnie jest potrzebna krwawa Smile

__________________
Nick w grze R1 Gibi

W rozliczeniu przyjmuje zlom 1 paczka = 400 pr /// serwer R1
14-01-2018 22:40 Gibonek jest offline Szukaj postów użytkownika: Gibonek Dodaj Gibonek do Listy kontaktów
Sir Ingvarr
Junior Member


images/avatars/avatar-25633.jpg

Data rejestracji: 09-12-2010
Postów: 15
Klan: Legion
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja to bym chętnie przytulił epickiego krwawego speeda na pełnej zbroi. :x

__________________

14-01-2018 22:46 Sir Ingvarr jest offline Szukaj postów użytkownika: Sir Ingvarr Dodaj Sir Ingvarr do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jestem zainteresowany kupnem czegoś ze sklepu BWTeam

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH