Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 17 18 [19] 20 21 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.) 110 Ankieta - średnia ocena: 4,32110 Ankieta - średnia ocena: 4,32
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
lib66 napisał(a)
**Dobra, bo trzeba:
Obecna sytuacja po paczu wygląda tak, że jeśli ktoś lvl kisił - ten i kisić będzie dalej, zwłaszcza na necro.


I tutaj się mylisz. Ja stwierdziłem, że teraz nie ma to sensu, bo będę tracił coraz więcej, dlatego latam po jak najwięcej poziomów. Jak stwierdzę, że sobie tym już dostatecznie zepsułem postać, to po prostu zakończę grę i tyle Smile


Kiedyś miałem postać, którą leciałem z poziomem, przez co odstawała we wszystkim, na ekspach nic nie robiła, w niczym nie pomagała. Zirytowany tym stanem rzeczy postanowiłem się skasować. Po jakimś czasie stwierdziłem, że spróbuję ponownie, zrobię konto, na którym nie będę zasuwał z poziomami i w końcu zacznę być przydatny. No i do tej pory tak było, przyjemnie mi się grało, no ale zostało zabrane przez administrację. Na szczęście coś już tam wypracowałem, więc postać nie będzie taka słaba jak ta pierwsza, która od początku leciała z poziomem.. No ale współczuję ewentualnym nowym kontom na starych serwerach, które chciałyby teraz pograć.


Oczywiście nie ma mowy tutaj o ewentualnym nowym serwerze, bo jak głupim by trzeba było być, by tam od początku chcieć spowalniać rozwój? rotfl A gdzieś czytałem o argumentach mówiących właśnie o spowolnionym rozwoju a nowym serwerze rotfl

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
24-11-2018 10:38 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
I tutaj się mylisz. Ja stwierdziłem, że teraz nie ma to sensu, bo będę tracił coraz więcej, dlatego latam po jak najwięcej poziomów.

Ale co tracisz nie robiąc poziomów?
Bo co tracisz je robiąc, to wiadomo: [(Xrun+Yewo+Zitemów+Kłpc+Uwłpc+Cumagów)*dni nie spędzone na poziomie.

Przyjmując dla porównania:
X=1
Y=35
Z=30
K=30
U=3
C=1

Możesz sobie policzyć ile zyskujesz każdego dnia.
Wraz z wyższym poziomem wymagania rosną i są wyższe niż przyrost XYZKUC. W związku z sytuacją "zastaną" przyrost wymagań jest kosmiczny (on jest nawet na tym samym poziomie - fartowne konta), a XYZKUC zdobywa się w praktyce tak samo (nie wiąże się on w ogóle z poziomem).

A co wynika z samego poziomu? HP/KREW/TREN, które nie zbilansują straty wynikłej zwiększonych praktycznych wymagań per poziom. Oczywiście farciarze mają tam jakieś dmg/poziom ale niech sobie levelują. Dlatego można by powiedzieć, że najwięcej zyskałoby się gdyby spaść na 1lvl mając to co się ma. Po co mi levelować jak mnie zmiatają w trzech atakach postacie na tym samym poziomie co ja. Niech se idą do przodu po prostu, nie ma problemu.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kaagular: 24-11-2018 12:47.

24-11-2018 12:45 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka prawd o BW , ale za nim o nich napiszę, to przedstawię motto twórców gry , które widnieje od lat, jak byk na stronie głównej BW : Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji!.
Pochwalam ADMINISTRACJĘ za wprowadzenie dla urozmaicenia gry :
1. Ekspedycji.
2. KW
3. Talizmany

i wszystkiego co jest powiązane z tymi ekspedycjami (np. Umagi , RUNY , Repa )
Natomiast największym IDIOTYZMEM Twórców gry było wprowadzenie horendalnie wysokich nagród w pr za przejście EKSPEDYCJI ( za przejście KRONOSA SOLO około 2 milionów pr ) .
Jak to się ma w porównaniu z walkami i wyprawkami wszyscy wiemy .
Obecnie gra sprowadziła się do zaliczania EKSPEDYCJI , czym poziom wyższy , tym lepiej , a jeszcze lepiej , gdy zaliczamy je SOLO
To zupełnie zepsuło tą grę , doprowadzając do szczególnego levelowego WYŚCIGU SZCZURÓW .
Na każdym nowo ruszającym serwerze zawsze było kilkunastu szczęśliwców , którym przyfarciło SUPER DROPEM na początku gry, co pozwalało im lać wszystko i wszystkich dookoła , a przede wszystkim szybko zaliczać kolejne poziomy EKSPEDYCJI , byle tylko
w najprostszy sposób zdobywać nadmierne punkty pr i co za tym idzie kolejne levele . Tego typu gra zaczęła doprowadzać do co raz większych dysproporcji pomiędzy graczami .
Kolejnym IDIOTYZMEM ADMINISTRACJI jest uleganie naciskom TOPOWYCH graczy i robienie patchy pod ułatwienie im gry , np możliwość atakowania przez gracza TOP , graczy do 200 pozycji w RANKU , co dla mnie kojarzy się bardziej z EGZEKUCJĄ , niż z walką .
Ostatni patch jednak przebił wszystkie dotychczasowe , gdyż uśrednianie LEVELOWO TRENU i bonusowe przeliczanie LEVELI , doprowadziło do jeszcze większej dysproporcji graczy , nim miało to miejsce przed patchem , co wykazałem we wcześniejszym moim poście .
Oczywiście zaraz będę krytykowany przez TOPOWYCH GRACZY , gdyż beneficjenci patcha cóż innego mogliby robić i napisać, ale wróżę BW , że niestety za niedługi czas na serwerach pozostanie nieliczna garstka graczy TOP , gdyż patche pozbawiły graczy spoza TOPEK możliwości rywalizowania , a natura ludzka ma to do siebie , że nie znosimy być chłopcami do bicia , tylko chcemy sami wygrywać swoje walki .
Jednocześnie Administracja niech zapomni o napływie NOWYCH GRACZY na stare serwery , gdyż nie ma opcji rywalizowania w grze , nie mówiąc już o dojściu swoim wysiłkiem w grze do choćby TOP 50.
To są takie moje spostrzeżenia i wnioski po prawie 9 letniej gry na BW i bliżniaczej TE .
POZDRO . NIUNIO
24-11-2018 14:26 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Borghi, podsumuję Ciebie jednym zdaniem- to nie gracze chcieli przeliczenia, tylko administracja. xD jak już coś piszesz, to się zastanów.

Ps. nikt nie klepie obecnie kronków solo Wink
24-11-2018 14:49 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Welen nie wazne kto chcial wazne ze przeliczenie zostalo skopane to najwiekszy bubel w historii tej gry
24-11-2018 19:12 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracze nie chcieli mówisz, tak? Ciekawe skąd te prawie 67% głosów na tak? Chodzi o temat: Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Prawda, w tym temacie było trochę przeciwników, w tym ja, no ale zostaliśmy zakrzyczeni, że płaczemy, że inne.. A w tym temacie kolorowi mieli podpórkę, ubzdurali to sobie jako konieczność no i poszło.. Wtedy się trzeba było z nami zgadzać.


Swoją drogą, "jestem za jak najszybszym przeliczeniem" i weszło po roku Big Grin

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 24-11-2018 22:45.

24-11-2018 22:45 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle że to co tam pisali całkowicie odbiega od tego, co zostało wprowadzone. Przeliczenie było niezbędne i tak uważam, ale na te formę ludzie nie głosowali, tylko coś zupełnie innego. Nie podpinajmy tamtego głosowania pod te przeliczenie, bo to są 2 zupełnie różne formy wykonania
24-11-2018 23:50 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Welen będę z Tobą polemizował , jak wyjdziesz z ukrycia i się przedstawisz , chodzi o nick postaci i serwer na jakim grasz , albo postacie , o ile masz MULTI i wykażesz się lepszymi statystykami od moich , bo trzepanie EXP w tej grze , to nie wszystko .
Tu masz moje osiągnięcia i weż pod uwagę ,że swoją pierwszą postać po około 8 miesiącach zresetowałem zaczynając zabawę od nowa .
Serwer R 18 . Poziom: 172 lvl , Miejsce w rankingu 124 Walki Zwycięskie - 16758 , Przegrane - 1156 , Remisy 144 . 92% skuteczność , z czego połowę przegranych walk zaliczyłem , gdy awansowałem do TOP 200 , a raptem do TOP 200 awansowałem pod koniec czerwca . Wiadomo TOPKA graczy dla punktów EVO bez skrupułów dokonuje egzekucji najsłabszych względem siebie graczy , oczywiście też za przyzwoleniem SZANOWNEJ ADMINISTRACJI . NOWA ARENA 1/1 Walki Zwycięskie - 1211 , Przegrane - 390 , Remisy - 77 . Biorąc pod uwagę reset mojej pierwszej postaci , chyba nie napiszesz ,że kisiłem levele :-) , bo to są najczęstsze argumenty graczy podobnych do Ciebie , czyli beneficjentów beznadziejnego przeliczeniowego PATCHA . Podawaj również do polemiki jakieś argumenty , a nie tylko posługujesz się inwektywami ,które nic nie wnoszą do dyskusji. POZDRO . NIUNIO R 18
25-11-2018 00:11 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wełen napisał(a)
Tyle że to co tam pisali całkowicie odbiega od tego, co zostało wprowadzone. Przeliczenie było niezbędne i tak uważam, ale na te formę ludzie nie głosowali, tylko coś zupełnie innego. Nie podpinajmy tamtego głosowania pod te przeliczenie, bo to są 2 zupełnie różne formy wykonania



No właśnie... Niestety nie byliśmy w stanie uświadomić tego administracji i w dalszych tematach, więc zostało wprowadzone to coś co jest teraz.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
25-11-2018 09:30 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdzie jest SZANOWNA ADMINISTRACJA ???? Wprowadzili DEBILNY PATCH i zniknęli , a tu tyle wątpliwości i pytań bez jakiejkolwiek odpowiedzi .
25-11-2018 11:05 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Robią poprawki do tego patcha, np. do krwawego, którego wrzucili po PTR zamiast potestować na PTR rotfl

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
25-11-2018 11:29 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Robią poprawki do tego patcha, np. do krwawego, którego wrzucili po PTR zamiast potestować na PTR rotfl


O przepraszam ADM ciężko pracuje. Przygląda sie 1mc. słownie jeden miesiąc, aby wyłapać patologię co do krwawego i innych elementów...podobno na 6 mają być jednorożce....borze tucholski wyszedł ze mnie kacik... Confused

a powaznie szkoda czasu Konrad z Sm pochowali sie po kątach, Buc tez wyłaczył opcje pw na forum, bedzie musi rewolucja...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

25-11-2018 11:44 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli wychodzi na to, że bardziej się opłacało założyć konto na R18, wbijać exp jak leciał [a leciał 2x szybciej], wbijać perki trochę w tren, ale jak był za drogi to sobie chomikować do liczby setek kk, a po przeliczeniu, nie dość, że cofnęli im lvl i wbiją sobie jeszcze raz te same lvl i dostaną bonusy za te same parzyste to jeszcze za przeliczone niemal w zerowym stopniu [patrząc po skali pr] setki kk pr wytrenują sobie po 150-160 wybrane staty Big Grin

I bardziej się opłaciła taka gra niż np. przez 8-9-10 lat dbanie o postać, zbieranie złomu, szukanie/sprzedawanie dropa i wrzucanie setek milionów w tren.

rotfl

Ja się nie dziwię, że nikt z administracji się nie odzywa bo i co by mieli napisać? "O kurcze, ale siara!"?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
25-11-2018 14:48 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)


Ja się nie dziwię, że nikt z administracji się nie odzywa bo i co by mieli napisać? "O kurcze, ale siara!"?


Moim zdaniem chłopaki zatrzymali sie w realiach r1 gdzie sami gracze na początku mówili co i jak ma grać. Potem wyciągnęli to z zakurzonego kufra z napisem pacze i wrzucają sukcesywnie...tylko co ja pacze a co widze to są dwie różne sprawy, o młotki bym spytał, ale jak zwykle bedzie olane.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

25-11-2018 16:06 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mało jest sensownych i rzeczowych opini graczy na FORUM , dlatego nie dziwię się , że zagląda tu niewielu graczy . Sam co nieco zaktywizowałem się na FORUM po ostatnim patchu , który mnie rąbnął niesamowicie , co jest powodem mojej rezygnacji z gry .Niestety większość tu zaglądających , to w moim odczuciu cwaniakowaci zadymiarze , nic nie wnoszący do dyskusji o problemach gry , o czym świadczą ich wypociny na FORUM . Szkoda jedynie ,że ADMINISTRACJA zatraciła własny rozsądek i kierując się wypocinami zadymiarzy dokonuje radykalnych , debilnych zmian w zasadach mechaniki gry . Jak napisałem wcześniej , mało który z graczy śledzi z oczywistych powodów FORUM ( czasem aż żal poświęcać czas na czytanie wypocin ) , dlatego ADMINISTRACJA o tak poważnych zmianach w grze powinna uprzedzać poprzez pw każdego z graczy na kilka miesięcy wcześniej . Myślę że taka forma zaktywizowałaby większość graczy do dyskusji o zmianach w grze , a tak to się odbywa ni z gruszki , ni z pietruszki . Teraz mamy , to co mamy , czyli śmiechu warty PATCH , a Twórców Gry ani widu , ani słychu .
25-11-2018 17:04 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No bo jak administracja ma się zaktywizować jak jedynym powodem przeliczenia miało być "sprawniejsze wprowadzanie paczy". A tu tyle czasu mija i nie ma (zapowiedzianych już) zmian krwawego i opcji gaszenia nowych raportów.
Wiadomo było, że taki powód to jaja są, ale żeby się z tym tak odkryć świeżo po paczu? Cmon.

I przywróćcie rezygnecje z ekspa, bo zaraz będą mnie kerować postacie z niższym lvl ;d
25-11-2018 17:12 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Lauris
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2011
Postów: 60
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi w paczuszka najbardziej się podoba kw, cytke np 4 się mieści z lvlami a potem spasiony podmiot 3 rundy z rzędu blokuje wszystkim ataki Smile
25-11-2018 19:43 Lauris jest offline Szukaj postów użytkownika: Lauris Dodaj Lauris do Listy kontaktów
burns
Newbie


Data rejestracji: 14-02-2011
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r2.fr.bloodwars.net/showmsg.php?...&key=96b9a93360

It seems normal to you that you just need a bloody set and a lot of regeneration to win?
When this set is going to be modified? or at least not allowed theses damages to give regen.
It's just ridiculous actually.

Regeneration was removed for people who didn't hit the opponnent, the same problem reappeared here because of the bloody set.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez burns: 25-11-2018 22:27.

25-11-2018 22:00 burns jest offline Szukaj postów użytkownika: burns Dodaj burns do Listy kontaktów
Lauris
Full Member


Data rejestracji: 24-03-2011
Postów: 60
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yea we try to make them change it but they drowned. So no idea what when if.
26-11-2018 12:32 Lauris jest offline Szukaj postów użytkownika: Lauris Dodaj Lauris do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 zamkniety temat bez wyjasnien odpisz na te kilka bytan nie sa trodne na niektore wystarczy tak nie


Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora Przeskocz na górę strony
MasterOfPuppets

to ty dalej ignorujesz graczy nie odpisujesz olewasz wyliczenia niektorym piszesz ze roznica wziela sie z tego iz statystyki sa tansze a drudzy nie odczuli tego iz sa tansze odpisujesz wybiurczo zawsze to samo spadl koszt statystyk roznica poziomow roznica parzystych




zapoznaj sie z linkami (dobrze znane) i odpowiedz na pytania

https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=a2ec0927b5
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=7a319b672f
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=f453191010
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=21a11a4471
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=1374913c4d

1 Zafira
jak i inni z topki stracili lvl lecz przed przeliczeniem odebrali juz bonus w postaci statystyk za parzysty lvl

czemu teraz maja dostac ponownie ten bonus??
wszedzie tlumaczysz ze roznica statystyk wynika z tego ze ma ktos wyzszy poziom wiecej parzystych

10 parzystych to 30 statystyk, czyli minimum 3 do każdej. Przed przeliczeniem różnica między Wami w poziomach była mniejsza, teraz się powiększyła. Więcej parzystych to wyższy trening


czemu dostala jakiekolwiek punkty za ponadprzecietny trening majac tyle pr w zapasie?czemu z racji tego nie ma odjetego bonusu za parzyste lvl
jest co celowe dzialanie czy niedopatrzenie??
jak to sie ma do graczy z serwerow innych niz speed??
jest to uczcziwe??
jak odleci ze statystykami w porownaniu do innych pakujac te pr w trening??
jak bardzo dostajac jeszcze dodatkowo parzyste lvl


na jakiej zasadzie byl liczony sredni trening na danym poziomie na r 18 ?


miedzy graczem top 1 a to 2 bylo 3lvl roznicy
miedzy graczem top 1 top 3 bylo 14lvl roznicy
miedzy graczem top 1 top 9 bylo 37lvl roznicy

sredni trening na danym poziomie jak zostal wyliczony na podstawie 1 osoby???

Wolne punkty rozwoju

jak zostaly obciete??
co oprocz poziomu postaci mialo wplyw na obciecie pr??

385 080 811/498 339 873 *100%=77,2727%
165 006 489/ 213 341 723*100%=77,3437%
204 358 032 /261 241 195*100%=78,2258%
1 051 141/1 199 378 *100% =87,640%
61 227 891/68 478 562 *100%=89,4117%
6 251/6 842 *100%=91,362%



zgadza sie tez z linkami z innych serwerow

na pierwszy rzut oka widac pewna zaleznosc nie jest to wziete z powietrza jest pewien wzor okreslajacy ilosc zostawionych pr w zaleznosci od lvl nie ma zadnego powiazania ze wbitymi statystykami mozna dokladniej przeanalizowac uwzgleedniajac poziom i inne rzeczy ale widac ze zostalismy oszukani kto dbal o trening stracil pakujac z statystyki i nie majajac pr a ktos kto nie dodawal w statystyki zyskal zabrano 23% ale obnizono koszt treningu i na tym wygrali

usunieto kalkulator treningu nie dajac nowego zeby ludzie sie nie polapali jak zostali oszukani i ze te ich wyliczenia nie maja nic wspolnego z kosztami treningu

Przelicznie treningu

temat zamkniety nie wytlumaczony ominieto wiele zagadnien

zostalo wyliczone zkad sa te bonusowe statystyki

poziom postaci przed przeliczeniem minus 100 *0,15 jest to przyblizona wartosc jedak wszystkie linki spelniaja to

nie liczy sie iz ktos mial lepszy trening mimo nizszego poziomu liczy sie tylko poziom postaci podajcie linki z r18 ktore nie spelniaja i znaczaco odbiegaja od tych zaleznosci robicie z graczy idiotow


MasterOfPuppets

kilka osb pokazuje to samo jednak brak odzewu pokaz linki ktore zaprzeczaja napisz ze to wszystko nie prawda ze to tylko przypadek zbieg okolicznosci


0 wyjasnien co do sposobu przeliczenia tylko ogolniki powtarzane za kazdym razem ze parzyste ze obnizony koszt treningu ze wyzszy lvl ze za to by wbil tyle a tyle a teraz to mniej nie bylo zadnych takich wyliczen za duzo zabawy z tym poszliscie na latwizne

tyle dni bez odzewu unikales pisania udawales ze Cie nie ma wyjasnij jak to jest ale na przykladach masz linki (a nie ogolnikowo)

podziel sie linkami obliczeniami (nie musza byc dokladne takie na jakich zostalo przeliczone ) pokaz jak zmienil sie koszt treningu wyzej wymienionych postaci

dalej bedziecie oklamywac graczy czy milczec i unikac odpowowiedzi lub odpowiadac tak ze nic nie wyjasniacie czekasz az wszystkie linki wygasna??



https://zapodaj.net/be7ba9a941818.png.html
https://zapodaj.net/a732ba2cac021.png.html
https://zapodaj.net/4ea3a9098acef.png.html
https://zapodaj.net/ae7f55e39a4c1.png.html
https://zapodaj.net/21e4dc36e2819.png.html
https://zapodaj.net/27b1a819b455d.png.html







+1 za spam.
Wklejasz to samo po raz kolejny, pomimo że odpowiedź już padła.
//MasterOfPuppets



nie padla zadna odpowiedz z Twojej strony po za tym napisales ze nawet tego nie bedziesz czytac
skoro twierdzisz ze jednak podales odpowiedz wskaz mi w ktorym miejscu

r18 - arene miedzy serwerowe

masz na czerwono zaznaczone kilka pytan odpisz na nie po koleji bo nie dales zadnej odpowiedzi a twierdzisz inaczej

oraz wnosze o cofniecie ostrzezenia gdyz nie udzieliles odpowiedzi niewygodne tematy zamykasz i dajesz ostrzezenia



Ignorujesz totalne podstawy, bez których jestem bezsilny. Nie jestem w stanie nauczyć Cię mnożenia, jeśli nie potrafisz dodawać.
//MasterOfPuppets


__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez galanonim3: 26-11-2018 14:16.

26-11-2018 14:07 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID 2381 Serwer R 18 Postać NIUNIO . Jak nie umiesz , bądż nie chcesz czytać ze zrozumieniem , to przynajmniej nie dodawaj głupich , debilnych komentarzy . Na stronie głównej BW oto mamy taką reklamę TEAM BW : Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji! . Na serwerze R 18 zacząłem zabawę od jego otwarcia, czyli 1.04.2015 . Po 8 miesiącach gry, będąc w TOP 20 na zasadzie gonienia leveli podjąłem decyzję o resecie postaci i zaczęcia zabawy od nowa , ale z założeniem , że będę budował postać w oparciu o TREN , gdyż jak wiemy z DROPEM w tej grze dzieją się też dziwne rzeczy , jednemu daje w nadmiarze innych DROP omija :-) Włożyłem mnóstwo pracy , żeby dojść do punktu sprzed PSEUDO PATSCHA . Na FORUM był poruszany temat , jak będzie przeliczany TREN graczy i ADMINISTRACJA na tymże FORUM wszem i wobec zapewniała , że gracze dbający o TREN najwięcej skorzystają , a na pewno nie będą stratni na przeliczeniach levelowo-trenowych . Dzięki mojemu dbaniu o TREN , przy braku DROPA , bo mnie jakoś szczególnie on omija udawało mi się jakoś prowadzić grę . Nie to żebym się chwalił , ale warto spojrzeć na moje statystyki : Poziom: 172 , Miejsce w rankingu 124 Walki Zwycięskie - 16758 , Przegrane - 1156 , Remisy 144 . 92% skuteczność , z czego połowę przegranych walk zaliczyłem , gdy awansowałem do TOP 200 . Wiadomo TOPKA graczy dla punktów EVO bez skrupułów dokonuje egzekucji najsłabszych względem siebie graczy , oczywiście też za przyzwoleniem SZANOWNEJ ADMINISTRACJI . NOWA ARENA 1/1 Walki Zwycięskie - 1211 , Przegrane - 390 , Remisy - 77 . Teraz do meritum , czyli do PATSCHA , nie wiem kto i komu zlecił w TEAM BW ( czytaj pseudo ) sprawiedliwe przeliczanie TRENU - POSTACI , ale podaję teraz konkretne przykłady jakiego KNOTA stworzył TEAM BW : zaczynałem zabawę na R 18 razem z Zafirką , grając nawet w jednym Klanie , różnica pomiędzy nami polega na tym , że jak wcześniej pisałem po 8 miesiącach gry zresetowałem swoją pierwszą postać . Oto patschowy link Zafiry
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=1374913c4d , no i dla porównania mój link https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431 . Oto co widzimy - porównajmy :-) Zafira Poziom: 307 Wolne punkty rozwoju: 498 339 873 , NIUNIO Poziom 172 Wolne punkty rozwoju: 1 199 378 . Oto są dla porównania statystyki sprzed patscha Lista statystyk: Zafira - NIUNIO SIŁA: 102 - 87 , ZWINNOŚĆ: 104 - 90 , ODPORNOŚĆ: 95 - 82 , WYGLĄD: 88 - 77 , CHARYZMA: 97 - 82 WPŁYWY: 96 - 82, SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 93 - 88, INTELIGENCJA: 91 - 83, WIEDZA: 97 - 82 i oto są dla porównania statystyki sprzed patscha . Rozumiem np. Zafirę z tym ,że zbierała wolne punkty pr , gdyż na jej poziomie koszt trenu przed patschem był już kosmicznie drogi , a może też zbierała na LEG - DSK Tygrysie Szorty Nocy :-) , bo jak wiem walczy białą , ale jeżeli rozważymy fakt różnicy w levelach , to okazuje się że gdybym doszedł do jej poziomu levelovego , to po drodze zaliczyłbym 67 razy levele parzyste , a jak wszyscy wiemy łącznie z MASTEROFPUPPETS level parzysty dodaje bonus 3 staty losowe do statystyk treningowych , zatem zobaczmy 67 X 3 = 201 , które należałoby podzielić przez 9 , gdyż tyle mamy statystyk w TRENIE . 201 : 9 = 22.333 , czyli gdybym doszedł do poziomu levelowego Zafiry z urzędu , z załozenia gry , bez jakiegokolwiek już inwestowania po drodze w TREN moje staty w TRENIE wzrosły by mi o 22 poziomy średnio i jeszcze cosik by zostało . Nie będę się tu bawił w rozpiskę i dodawanie tych wartości , ale wystarczy podstawowa znajomość matematyki ( czego zabrakło twórcom patscha ) , żeby zobaczyć o ile swoja pracą w TRENIE przegoniłbym Zafirę dochodząc do jej poziomu levelowego bez patscha . Na dokładkę warto zauważyć ,że Zafira na swoim poziomie uzyskała 987 kk pr z gry , a ja raptem 187 , więc kolejne spostrzeżenie jest takie , że dochodząc do jej poziomu i nie inwestując w cokolwiek uzbierałbym 800 kk wolnych pr . Teraz kolejny gwóżdż patscha - czyli przeliczenia POSTACI przez TEAM BW :-) Podam staty sprzed i po patschu : Zafira Siła 102 - 132 , Zwinność 104 - 135 , Odporność 95 - 123 , Wygląd 88 - 114 , Charyzma 97 - 126 , Wpływy 96 - 124 , Spostrzegawczość 93 - 121 , Inteligencja 91 - 118 , Wiedza 97 - 126 . Teraz zobaczcie i porównajcie przeliczenia dla średniaka NIUNIO : Siła 87 - 99 , Zwinność 90 - 102, Odporność 82 - 93, Wygląd 77 - 87, Charyzma 82 - 93, Wpływy 82 - 93 Spostrzegawczość 88 - 100 , Inteligencja 83 - 94 , Wiedza 82 - 93 . Czyżby według TEAM BW w grze byli równi i równiejsi ???? Jest to kolejny patsch . który preferuje graczy TOP powiedzmy 50 - 60 , bo jak inaczej nazwać przeliczenie TRENU TOP Zafiry np Zwinność 104 - 135 przyrost w trenie o 31 , a moje średniaka w grze NIUNIO Zwinność 90 - 102 przyrost raptem o 12 . Przed patchem różnica w Zwinności pomiędzy mną , a Zafirą wynosiła : Zafira 104 - NIUNIO 90 , czyli 14 , a co mamy po sławetnym patchu ??? Zafira Zwinność 135 - 102 NIUNIO, czyli różnica w stacie urosła z 12 sprzed patcha do 33 po patchu . Teraz popatrzmy jeszcze z tej strony , ja pchałem wolne pr w tren , dlatego przed patchem niewiele tego mi zostało , natomiast na przykładzie Zafiry można było z wielu powodów chomikować wolne pr , które obecnie przy potanieniu kosztów TRENU robią z takich graczy bonzów :-) Teraz podstawowe pytanie do TEAM BW , gdzie to Wasze uczciwe , rzetelne , sprawiedliwe przeliczenie graczy . Nie dość , że wielu graczy , w tym mnie orżnęliście totalnie z pracy jaką włożyli w rozwój własnej postaci , to jeszcze tym patchem doprowadziliście do jeszcze większej dysproporcji pomiędzy graczami . DROGA OSZUKAŃCZA ADMINISTRACJO czyż nie łatwiej było zapowiedzieć , że tworzycie PATCH pod graczy TOPowych z różnych serwerów, żeby LEVELOWY WYŚCIG SZCZURÓW mógł być dalej kontynuowany ??? a reszta graczy nie spada , bo Topowcy są w stanie Was PREMKAMI utrzymać , i po co te reklamy na głównej stronie BW Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji! , jak nijak się to ma w grze z rzeczywistością . Grałem w Wasze gry w BW i TE od początku 2010 roku płacąc do tej pory Premium , ale po takich debilnych Waszych decyzjach , niestety kończę zabawę , bo ewidentnie Wasze gry nie są zrównoważone rozwojowo dla wszystkich graczy , natomiast pod PRESJĄ TOPOWYCH graczy psuliście i psujecie grę stwarzając warunki gry dla wybrańców . Okres ochronny zakończony. Możliwe jest usunięcie postaci! . Do poniedziałku mnie już tu nie będzie , a jeszcze tą chwilę poświęcam dla współklanowiczy i Klanu w którym grałem . POZDRO . BORGHI Postać na R 18 NIUNIO
Na zawarte w tym poście pytania i prosby o wytłumaczenie przeliczeń , wyliczeń ADMINISTRACJA również milczy , a ja cierpliwie czekam na rzetelne wyjaśnienia , będąc oczywiście na URLOPIE w grze , bo nie zamierzam płacić kolejnych PREMIUM , będąc tak walonym po rogach przez TWÓRCÓW GRY .
Przyzwoitość , choćby za to że płacimy na Wasze utrzymanie PREMKAMI nakazuje wam odpowiadać na zadawane pytania . POZDRO . NIUNIO
26-11-2018 15:06 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Naucz się pisać posty i stosować entery i akapity, to pogadamy, bo tego nie da się czytać Wink
26-11-2018 15:33 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla satysfakcji Wełena , żeby mógł przeczytać ze zrozumieniem :-)
Moje ID 2381 Serwer R 18 Postać NIUNIO .
Jak nie umiesz , bądż nie chcesz czytać ze zrozumieniem , to przynajmniej nie dodawaj głupich , debilnych komentarzy .
Na stronie głównej BW oto mamy taką reklamę TEAM BW :
Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji! .
Na serwerze R 18 zacząłem zabawę od jego otwarcia, czyli 1.04.2015 . Po 8 miesiącach gry, będąc w TOP 20 na zasadzie gonienia leveli ( 80 lvl ) podjąłem decyzję o resecie postaci i zaczęcia zabawy od nowa , ale z założeniem , że będę budował postać w oparciu o TREN , gdyż jak wiemy z DROPEM w tej grze dzieją się też dziwne rzeczy , jednemu daje w nadmiarze innych DROP omija :-) Włożyłem mnóstwo pracy , żeby dojść do punktu sprzed PSEUDO PATCHA .
Na FORUM był poruszany temat , jak będzie przeliczany TREN graczy i ADMINISTRACJA na tymże FORUM wszem i wobec zapewniała , że gracze dbający o TREN najwięcej skorzystają , a na pewno nie będą stratni na przeliczeniach levelowo-trenowych .
Dzięki mojemu dbaniu o TREN , przy braku DROPA , bo mnie jakoś szczególnie on omija udawało mi się jakoś prowadzić grę . Nie to żebym się chwalił , ale warto spojrzeć na moje statystyki :
Poziom: 172 lvl , Miejsce w rankingu 124 Walki Zwycięskie - 16758 , Przegrane - 1156 , Remisy 144 . 92% skuteczność , z czego połowę przegranych walk zaliczyłem , gdy awansowałem do TOP 200 . Wiadomo TOPKA graczy dla punktów EVO bez skrupułów dokonuje egzekucji najsłabszych względem siebie graczy , oczywiście też za przyzwoleniem SZANOWNEJ ADMINISTRACJI .
NOWA ARENA 1/1 Walki Zwycięskie - 1211 , Przegrane - 390 , Remisy - 77 .
Teraz do meritum , czyli do PATCHA , nie wiem kto i komu zlecił w TEAM BW sprawiedliwe ( czytaj pseudo ) przeliczanie TRENU - POSTACI , ale podaję teraz konkretne przykłady jakiego KNOTA stworzył TEAM BW :
Zaczynałem zabawę na R 18 razem z Zafirką , grając nawet w jednym Klanie , różnica pomiędzy nami polega na tym , że jak wcześniej pisałem po 8 miesiącach gry zresetowałem swoją pierwszą postać .
Oto patchowy link Zafiry :
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=1374913c4d
no i dla porównania mój link
https://r18.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=928df9d431
Oto co widzimy - porównajmy :-)
Zafira Poziom: 307 Wolne punkty rozwoju: 498 339 873
NIUNIO Poziom 172 Wolne punkty rozwoju: 1 199 378
Teraz dla porównania statystyki sprzed patcha Lista statystyk:
Zafira - NIUNIO
SIŁA: 102 - 87
ZWINNOŚĆ: 104 - 90
ODPORNOŚĆ: 95 - 82
WYGLĄD: 88 - 77
CHARYZMA: 97 - 82
WPŁYWY: 96 - 82
SPOSTRZEGAWCZOŚĆ: 93 - 88
INTELIGENCJA: 91 - 83
WIEDZA: 97 - 82
Rozumiem np. Zafirę z tym ,że zbierała wolne punkty pr , gdyż na jej poziomie koszt trenu przed patchem był już kosmicznie drogi , a może też zbierała na LEG - DSK Tygrysie Szorty Nocy :-) , bo jak wiem walczy białą, natomiast ja każde wolne pry pchałem w TREN .

Jeżeli rozważymy fakt różnicy w levelach , to okazuje się że gdybym doszedł do jej poziomu levelovego , to po drodze zaliczyłbym 67 razy levele parzyste , a jak wszyscy wiemy łącznie z MASTEROFPUPPETS level parzysty dodaje bonus 3 staty losowe do statystyk treningowych , zatem zobaczmy 67 X 3 = 201 , które należałoby podzielić przez 9 , gdyż tyle mamy statystyk w TRENIE . 201 : 9 = 22.333 , czyli gdybym doszedł do poziomu levelowego Zafiry z urzędu , z załozenia gry , bez jakiegokolwiek już inwestowania po drodze w TREN moje staty w TRENIE wzrosły by mi o 22 poziomy średnio i jeszcze cosik by zostało .
Nie będę się tu bawił w rozpiskę i dodawanie tych wartości , ale wystarczy podstawowa znajomość matematyki ( czego zabrakło twórcom patcha ) , żeby zobaczyć o ile swoja pracą w TRENIE przegoniłbym Zafirę dochodząc do jej poziomu levelowego bez patcha .
Na dokładkę warto zauważyć ,że Zafira na swoim poziomie uzyskała 987 kk pr z gry , a ja raptem 187 , więc kolejne spostrzeżenie jest takie , że dochodząc do jej poziomu i nie inwestując wolnych pr w cokolwiek uzbierałbym 800 kk wolnych pr .

Teraz kolejny gwóżdż patcha - czyli przeliczenia POSTACI przez TEAM BW :-) Podam staty sprzed i po patchu .
Zafira :
Siła 102 - 132
Zwinność 104 - 135
Odporność 95 - 123
Wygląd 88 - 114
Charyzma 97 - 126
Wpływy 96 - 124
Spostrzegawczość 93 - 121
Inteligencja 91 - 118
Wiedza 97 - 126
Teraz zobaczcie i porównajcie przeliczenia dla średniaka NIUNIO :
Siła 87 - 99
Zwinność 90 - 102
Odporność 82 - 93
Wygląd 77 - 87
Charyzma 82 - 93
Wpływy 82 - 93
Spostrzegawczość 88 - 100
Inteligencja 83 - 94
Wiedza 82 - 93
Czyżby według TEAM BW w grze byli równi i równiejsi ????
Jest to kolejny patch . który preferuje graczy TOP powiedzmy + 50 - 60.
Jak inaczej nazwać przeliczenie TRENU TOP Zafiry np Zwinność 104 - 135 przyrost w trenie o 31 , a moje średniaka w grze NIUNIO Zwinność 90 - 102 przyrost raptem o 12 .
Przed patchem różnica w Zwinności pomiędzy mną , a Zafirą wynosiła :
Zafira 104 - NIUNIO 90 , czyli 14 , a co mamy po sławetnym patchu ??? Zafira Zwinność 135 - 102 NIUNIO, czyli różnica w stacie urosła z 12 sprzed patcha do 33 po patchu .

Teraz popatrzmy jeszcze z tej strony , ja pchałem wolne pr w tren , dlatego przed patchem niewiele tego mi zostało , natomiast na przykładzie Zafiry można było z wielu powodów chomikować wolne pr , które obecnie przy potanieniu kosztów TRENU robią z takich graczy bonzów na BW :-)
Teraz podstawowe pytanie do TEAM BW :
Gdzie to Wasze uczciwe , rzetelne , sprawiedliwe przeliczenie graczy . Nie dość , że wielu graczy , w tym mnie orżnęliście totalnie z pracy jaką włożyli w rozwój własnej postaci , to jeszcze tym patchem doprowadziliście do jeszcze większej dysproporcji pomiędzy graczami .
DROGA OSZUKAŃCZA ADMINISTRACJO, czyż nie łatwiej było zapowiedzieć , że tworzycie PATCH pod graczy TOPowych z różnych serwerów, żeby LEVELOWY WYŚCIG SZCZURÓW mógł być dalej kontynuowany ??? a reszta graczy niech spada :-)
Może TOPowcy są w stanie Was PREMKAMI utrzymać , i po co te reklamy na głównej stronie BW ???
Bezmyślne levelowanie? Nigdy więcej! Zaawansowany system rozwoju postaci pozwala na obmyślanie własnych, unikalnych dróg ewolucji! .
gdyż nijak się to ma w grze z rzeczywistością po patchu .
Grałem w Wasze gry w BW i TE od początku 2010 roku płacąc do tej pory Premium , ale po takich debilnych Waszych decyzjach , niestety kończę zabawę , bo ewidentnie Wasze gry nie są zrównoważone rozwojowo dla wszystkich graczy .
Ktoś tu napisał , że zasad gry nie powinno się zmieniać w trakcie gry i to tak drastycznych , co w zupełności popieram .
Natomiast pod PRESJĄ TOPOWYCH KRZYKACZY graczy psuliście i psujecie grę stwarzając warunki gry dla wybrańców .
Okres ochronny zakończony. Możliwe jest usunięcie postaci! . Do poniedziałku mnie już tu nie będzie , a jeszcze tą chwilę poświęcam dla współklanowiczy i Klanu w którym grałem . POZDRO . BORGHI Postać na R 18 NIUNIO
Na zawarte w tym poście pytania i prosby o wytłumaczenie przeliczeń , wyliczeń ADMINISTRACJA również milczy , a ja cierpliwie czekam na rzetelne wyjaśnienia , będąc oczywiście na URLOPIE w grze , bo nie zamierzam płacić kolejnych PREMIUM , będąc tak walonym po rogach przez TWÓRCÓW GRY .
Przyzwoitość , choćby za to że płacimy na Wasze utrzymanie PREMKAMI nakazuje wam odpowiadać na zadawane pytania . POZDRO . NIUNIO
26-11-2018 18:05 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BORGHI przed znakami interpunkcyjnymi NIE stawiamy spacji! Tego nadal nie da się czytać.

W sumie dopiero się zorientowałem, że licznik wartości treningu z UnModa już przestał być aktualny. Tak? Jeśli tak to administracja powinna dodać do ekranu treningu taki licznik. To jest coś czym gracze żyją od zarania! Ustawiają wartość treningu w profilach, dzielą się tym na forum itd. Jest to też wyznacznik "rozwoju" postaci (od dawna nic nie znaczący ale jest). Czy będzie taki licznik?
26-11-2018 19:00 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeciez papet tlumaczyl juz
Roznica leveli i staty z parrzystych plus przed paczem treni g na wysokich levelach byl mega drogi us teraz koszt statow spadl
Wiec musisz najpierw piczyc ile bys dostal musial wydac po starych cenach dochpdzac do jej levelu a ile wydasz faktycznoe teraz

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
26-11-2018 19:00 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale on nic by nie musial wydawac same parzyste by mu daly przewage

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
26-11-2018 19:10 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
BORGHI
Full Member


Data rejestracji: 25-04-2012
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiem jedno :-) przed patchem różnica w statach wynosiła średnio po około 11 - 12 , po patchu róznica ta wynosi ponad 33 , żeby skały srały , to różnica 100 w levelach pomiędzy mną a obecnie Zafirą , to tylko 50 parzystych X 3 losowe staty , czyli 150 podzielone na 9 statystyk daje średnio ponad 16 na stat . Czyli ze 33 różnicy odrobię 16 , to jest właśnie sprawiedliwość tego PATCHA .
Jedni gracze mieli w dupie pracę nad trenem i gonili levele ,a teraz dostali bonusy z racji wysokich leveli , a inni między innymi ja przykładałem się do TRENU ; co nie znaczy ,że kisiłem levele ( TREN lvl 172 2 391 528 128 ) i cała moja moja gra poszła się j....... , bo ktoś sobie wymyślił uśrednienie TRENU do poziomu levelowego , nie biorąc pod uwagę wartości wypracowanego trenu . Kalkulatory Treningu przestały funkcjonować , pewnie dlatego, żeby nie można było wykazać , jakim babolem stał się ten patch . Gadki typu ,ze mogę inwestować dalej w staty włóżcie sobie w bajki , bo beneficjenci patcha , czyli wszelkiej maści TOPKA ma obecnie jeszcze łatwiejsze możliwości , żeby podnosić swoje staty w TRENIE . Dla średniaków ta gra się skończyła , chyba ,że któś siedzi tu dla zabicia czasu i w dupie ma to ,że leje go jakiś dupek o ponad 100 leveli wyżej w Ranku , jak to wielu robi dla rzekomo punktów EVO :-)
26-11-2018 20:13 BORGHI jest offline Szukaj postów użytkownika: BORGHI Dodaj BORGHI do Listy kontaktów
Apeek
Double Ace


Data rejestracji: 23-10-2018
Postów: 110

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
BORGHI napisał(a)
Wiem jedno :-) przed patchem różnica w statach wynosiła średnio po około 11 - 12 , po patchu róznica ta wynosi ponad 33 , żeby skały srały , to różnica 100 w levelach pomiędzy mną a obecnie Zafirą , to tylko 50 parzystych X 3 losowe staty , czyli 150 podzielone na 9 statystyk daje średnio ponad 16 na stat . Czyli ze 33 różnicy odrobię 16 , to jest właśnie sprawiedliwość tego PATCHA .


A gdzie staty wbite za PR zdobyte podczas "odrabiania roznicy lvl'a"? Za same te PR bedziesz mogl podniesc sobie tylko zwinke i sposta - coz, masz wybor, ona nie miala - o jakies pewnie po 30 kazdej conajmniej. Zrozum to.

cytat:
BORGHI napisał(a)
Jedni gracze mieli w dupie pracę nad trenem i gonili levele ,a teraz dostali bonusy z racji wysokich leveli , a inni między innymi ja przykładałem się do TRENU ; co nie znaczy ,że kisiłem levele ( TREN lvl 172 2 391 528 128 ) i cała moja moja gra poszła się j....... , bo ktoś sobie wymyślił uśrednienie TRENU do poziomu levelowego , nie biorąc pod uwagę wartości wypracowanego trenu . Kalkulatory Treningu przestały funkcjonować , pewnie dlatego, żeby nie można było wykazać , jakim babolem stał się ten patch . Gadki typu ,ze mogę inwestować dalej w staty włóżcie sobie w bajki , bo beneficjenci patcha , czyli wszelkiej maści TOPKA ma obecnie jeszcze łatwiejsze możliwości , żeby podnosić swoje staty w TRENIE . Dla średniaków ta gra się skończyła , chyba ,że któś siedzi tu dla zabicia czasu i w dupie ma to ,że leje go jakiś dupek o ponad 100 leveli wyżej w Ranku , jak to wielu robi dla rzekomo punktów EVO :-)


Tego nie bede komentowal. Coz, to jest Twoj punkt widzenie. Mozesz sie kasowac - bo nikim wiecej po za sredniakiem do klepania nie bedziesz. Ale skoncz gadac, Twoj placz i tak niczego nie zmieni. Albo zaakaceptuj ten fakt, albo zrezygnuj z gry, Nikt na sile Cie nie trzyma, ani nie przyklada pistoletu do glowy.
26-11-2018 20:40 Apeek jest offline Szukaj postów użytkownika: Apeek Dodaj Apeek do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apeek jesli Ty nie widzisz ze graczy ktorzy inwestowali w tren bw team po prostu wyruchal to chyba jestes niedorozwiniety; czlowieku ludzie podaja konkretne przyklady wyliczenia a jedyne co umiesz napisac to: kasuj sie nikt nie bedzie za toba plakal i inne takie dyrdymaly; ludziska jestem coraz bardziej przekonany ze to konrad albo sushi pod innym nikiem a jesli nie to niezly z ciebie lizodupSmile
26-11-2018 21:16 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Apeek napisał(a)

A gdzie staty wbite za PR zdobyte podczas "odrabiania roznicy lvl'a"? Za same te PR bedziesz mogl podniesc sobie tylko zwinke i sposta - coz, masz wybor, ona nie miala - o jakies pewnie po 30 kazdej conajmniej. Zrozum to.


No właśnie Zafira nie pakowała tych pr w tren, tylko skrzętnie je odkładała. Przeliczenie polegało na tym że jej słaby trening porównano do jakiejś bliżej nieokreślonej "średniej wartości". Problem polega na tym że nie porównywano ilości pr wydanych na trening tylko ilość statystyk. I tak np jej 97 wiedzy było o 3% słabsze niż średnia wartość wytrenowanej wiedzy, która wynosiła dajmy na to 100. Po przeliczeniu Zafira ma 126 wiedzy czyli o 3% mniej niż średnia wart która wynosi 130. A to że ktoś na podbicie tych 3 pkt wiedzy przed przeliczeniem wydał powiedzmy 200kk no to jak by powiedział MOP mówi się trudno. Cały wałek polega na tym że ktoś taki jak Zafira śmieje się teraz z reszty serwera bo ona teraz za te 400kk za które inni wypracował I tą przewagę 3-5 może 10% wbije sobie tyle stat że i owszem przewaga będzie ale po jej stronie.

__________________
r14 Martha

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Martha12345: 26-11-2018 21:55.

26-11-2018 21:32 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Strony (22): « pierwszy ... « poprzednie 17 18 [19] 20 21 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Changelog - patch v 2.0 (premiera 13.11.2018 r.)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH