Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kilka codziennych pytań. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Kilka codziennych pytań. 6 Ankieta - średnia ocena: 4,006 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Kilka codziennych pytań. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam serdecznie.

Po pierwsze chciałbym dostać jedynie odpowiedź od MoP’a który jak sam skrót nicku wskazuje sprząta ten bajzel. Niczyje inne odpowiedzi mnie nie interesują bo i tak nikt (No może większość) nie ma nic ciekawego do powiedzenia poza hejtem w stronę bw.

Dobrze, wiec sprawa wyglada następująco:
Interesuje mnie tylko nekropolia wiec przepraszam ale będę się odnosił tylko do niej. Otóż r18, czyli najnowsze necro, powstało 1.04.2015 r., wtedy tez rozpocząłem swoją przygodę z bw ponownie. Trwała ona do około 100 lvl’a i zakończyła się ze względów osobistych. Zakładam, ze przygoda trwała ponad rok. Rok czasu płaciłem regularnie premke i operowałem wszystkimi skroceniami bo mnie stać, a co. Na jakiś czas zapomniałem o bw czego bardzo żałuje. Po jakimś pół roku/roku naszło mnie na powrót. Nie ma co ukrywać gierka nawet bez zmian bo nie było ich jakoś ekstremalnie dużo jest bardzo fajna i przyjemnie się w nią gra, szczególnie kiedy serwer żyje i jest z kim pogadać. Zacząłem śledzić forum jednak za wiele się nie pojawiło o czymś nowym, później pojawiła się informacja o appce co dało dużo nadziei. I na tym koniec. Ponad dwa lata temu pojawiła się informacja ze nowy serwer może powstanie wraz z appka. I jk widać appki nie ma. I nic na jej temat nie wiadomo. Tutaj pierwsze pytanie, czy wiadomo już coś więcej na jej temat? Prace wciąż trwają czy porzucono projekt? Kolejnym pytaniem jest nowy serwer necro. Dwa dni temu założyłem konto na r18 i do dzisiaj grałem, jednak zauważyłem ze trochę to nie ma sensu. Itemki kupuje w sklepie w okazjach wiec rowniesniccy nie maja szans (0 wyzwania) a na osiągniecie czegokolwiek na tym serwerze i tak nie mam szans. A przynajmniej przez następne 2 lata póki nie pokasuje się cała topka. Ogólnie ktoś siedzi na serwerze i gra ale raczej nikogo nowego nie spotkamy tam. Krótko mówiąc taka umieralnia trochę. Generalnie nic się tam nie dzieje. Chciałbym po prostu wiedzieć czy jest na co czekać? Czy jest jakaś szansa na nowe necro? Wcześniej niż appka lub tez z appka (o ile jesCze jest w planach). Bo szczerze mówiąc nudzi mnie już kilkuletnie czekanie aż cokolwiek się stanie. Już nie mowie o milionach pomysłów na nowe serwery rozgrywane do jakiegos momentu i resetowane po jakimś celu z nagrodami dla najlepszych. Chciałbym po prostu wiedzieć czy mam dalej przez kilka lat sprawdzać co nowego czy sobie totalnie odpuścić.
Nie mam nic do MoP’a bo on wykonuje tylko swoją prace. Ale prosze Cię jako użytkownik forum o to, żebyś spytał przełożonych czy mogą podać Ci jakieś informacje na ten temat. Chyba ze to nic nie zmieni to po prostu odpisz ze nic nie wiesz i nie możesz nic powiedzieć i zamknijmy kolejny temat. Albo napisz ze nie mam na co czekać to po prostu przestane tu wchodzić.

__________________
ardes koks

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lisik: 17-08-2019 11:07.

17-08-2019 11:07 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasadniczo sam sobie odpowiedziałeś na pytanie: nowe serwery wejdą razem z apką, a apka wejdzie... no cóż, tego nie wiedzą nawet najstarsi IndianieBig Grin
Poza tym nie po to były huczne fuzje, żeby otwierać kolejne serwery, które za chwilę znowu trzeba będzie łączyć;]

Cytując MOP-a, to czy spytasz 4 czy 40 razy niczego nie zmieni, bo jeśli MOP nie podaje nowych info, tzn. że ich nie ma, albo nie może nimi się podzielić, bo szef zabronił...

Swoją drogą, to odsyłam do tego posta (i dalszych) - Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19 - gdyż okazuje się, że na francuskim forum wiedzą więcej, niż BWT podaje info na polskim..

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 17-08-2019 12:50.

17-08-2019 11:59 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Śledziłem cały ten temat jednak nie było w nim zbyt dużo sensownych informacji.

__________________
ardes koks
19-08-2019 18:19 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
TUROK*
Top Nup 2014


images/avatars/avatar-11012.gif

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 149
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może podacie chociaż info czy apka i nowy serwer będą tego roku jeszcze? Smile
19-08-2019 20:46 TUROK* jest offline Szukaj postów użytkownika: TUROK* Dodaj TUROK* do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nikogo nie interesuje termin, tylko sam fakt "planu", terminu i tak nie dostaniemy. Chciałbym żeby chociaż MoP przeczytał i odpisał nawet "." i zamknął. Bo jak czekasz 5 dni na odpowiedź od człowieka odpowiedzialnego za "kontakt" to trochę słabo to wychodzi. Ale dzielnie czekam, tak samo jak na appke i nowy serwer.

__________________
ardes koks
22-08-2019 21:39 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widze, że MoP był aktywny na forum i to bardzo ostatnio, a jednak temat został bez odpowiedzi.
Nie masz zamiaru nic napisać to uszanuj chociaż to, że czekam na jakąkolwiek reakcję i zamknij temat. Dla mnie wszystko wtedy będzie jasne.

__________________
ardes koks
24-08-2019 10:35 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odświeżam, może w ciągu miesiąca się coś zmieniło Smile Może w końcu ktoś komu za to płacą się wypowie Big Grin wciąż się zastanawiam jak to jest, że jest ZATRUDNIONY człowiek od kontaktu z graczami, a wypowiada się raz na pare tygodni

__________________
ardes koks
06-09-2019 15:06 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakbys na serio byl zainteresowany odpowiedziami na Twoje pytania to bys poszukal postow MoPa w kilku tematach. Prace nad apka caly czas trwaja, jak bedzie sie zblizac data jej wydania to o tym poinformuja. Nowego serwera mozna spodziewac sie najprawdopodobniej wraz z wypuszczeniem apki, a jak sie cos zmieni to na pewno o tym napisza.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-09-2019 15:17 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W ciągu 2 lat przeczytałem masę postów MoP'a, śledziłem 'aktywność' graczy na forum w tematach dotyczących nowości. Nie ma tam żadnych informacji. Minęło kolejne kilka MIESIĘCY odkąd MoP wypowiedział się na temat appki. Chciałem się dowiedzieć jakie są perspektywy, czy w ogóle jeszcze kontynuują projekt. Pisanie appki 3 lata to jest jeden wielki przekręt i nie wmówisz mi, że nie Smile Po prostu chciałbym wiedzieć cokolwiek. Jak dla mnie w temacie nowości powinien być temat w którym dajmy na to raz w miesiący przestawiają czy dalej np działają nad jakimś pomysłem czy go porzucili, ewentualnie jakies mniej więcej postępy. Po prostu cokolwiek, żeby człowiek nie sprawdzał tego forum po nic. Serio, podziwiam głupote samego siebie oraz innych graczy którzy czekają. Jednak jest sentyment do gierki i ąz przykro się robi jak nic się nie dzieje a gracze są olewani.

__________________
ardes koks
07-09-2019 10:43 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19
Aplikacja mobilna BW, Patche 2017, nowy serwer r19

No minelo kilka miesiecy, w tym czasie dodali patcha 2.3 i sie urlopowali.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
07-09-2019 12:45 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwszy link: 03-07-2019 13:25
"Jeśli będziemy mieli coś do przekazania, to to zrobimy.
Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie."

Ta wiadomość to jest jak brak wiadomości. Co ona daje? Co wnosi? Nic. 0 informacji. To samo jak by nic nie napisał. Nie wygłupiaj się linkując takie wypowiedzi, prosze.

Drugi link: 04-07-2019 13:08 (dzień później)

"Temat zamykam, faktycznie już niczemu nie służy.
O wszystkich nowościach będziemy informować w osobnych postach, tak samo jak w przypadku poprzednich aktualizacji."

Kolejna wiadomość której linkowanie jest dość kontrowersyjne. Zamknę temat w którym ludzie pytali od 2 lat o to co robimy więc lepiej napisać, że niczemu już nie służy i zamknąć. Co prawda juz tam było za dużo śmieciowych tematów i postów ale ze strony administracji nie było tam za dużo informacji.

Pomijając już treść tych Twoich zlinkowanych wiadomości, są to posty z początku lipca. Dwa miesiące. A ja pytam cały czas o coś co było "zapowiedziane" 3 LATA temu. Wynajmując profesjonalistów, w 2 miesiące ta sprawa byłaby załatwiona. Ale, nie wnikam. Po prostu chciałbym cokolwiek wiedzieć.

A patch 2.3? No ok, jest podróż czyli dodanie 10 kliknięć na dzień. Super. Co to zmienia z punktu do którego się odnoszę w swoich wypowiedziach? Fajnie, cieszę się, że coś dodają nad czymś pracują, bo w końcu gdyby nie wydawali appki i nie dodawali nic w międzyczasie to by wyszło na to, że nic nie robią.

"Utworzona: 1.04.2015" i jak tutaj na necro zacząć jakąkolwiek konkurencję? Top 1 jest nie do dogonienia przez top 2 jeśli będzie aktywny. Ja tylko chce infomacji o czymś co było zapowiedziane 3 lata temu bo jest to powiązane z nowym serwerem, na który czekam jakieś 2 lata.

__________________
ardes koks
07-09-2019 13:26 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lisik napisał(a)
Ta wiadomość to jest jak brak wiadomości. Co ona daje? Co wnosi? Nic. 0 informacji. To samo jak by nic nie napisał. Nie wygłupiaj się linkując takie wypowiedzi, prosze.


Czego dokladnie nie rozumiesz w zdaniu w

"Jeśli będziemy mieli coś do przekazania, to to zrobimy.
Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie."

?

Twoj temat nie jest pierwszym na tym forum jesli chodzi "dejcie jakies info TERAZ!!!!!!" i odpowiedz zawsze jest taka sama, beda mieli cos do przekazania albo bedzie sie zblizac data wydania jakiegos wiekszego patcha to po prostu to zrobia.

Jedyne co mozesz zrobic to uzbroic sie w cierpliwosc.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
07-09-2019 15:32 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Lisik
Full Member


Data rejestracji: 04-02-2008
Postów: 55
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Lisik
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Właśnie tego chciałem uniknąć. Ale skoro juz piszesz to czego nie rozumiesz w: "Niczyje inne odpowiedzi mnie nie interesują bo i tak nikt (No może większość) nie ma nic ciekawego do powiedzenia" (otóż przeczytaj to co jest w nawiasie dokładnie bo jest o Tobie, należysz do tej większości). Nie masz nic ciekawego do zakomunikowania to nie pisz. Wszystko co napisałeś wiem doskonale. Jest to temat w misz-masz, i dziekuje z góry za to, że nie będziesz go już zaśmiecał bo nic nie wnosisz Smile

A ja sobie dalej będę czekał na info, może akurat dostanę odpowiedź czy jeszcze ktoś tam pracuje nad appka czy zdecydowali się na coś innego w miedzyczasie. Moj temat nie jest pierwszy i pewnie nie jest ostatnim.

Chce, żeby MoP wiedział, że czekamy! Zawsze tu będziemy! I będziemy czekali! Tylko jeszcze fajnie by było wiedzieć na co czekamy!

__________________
ardes koks
07-09-2019 17:53 Lisik jest offline Szukaj postów użytkownika: Lisik Dodaj Lisik do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, prace nad apką trwają.

Nowy serwer:
Nowy serwer

Na przyszłość:
cytat:
Lisik napisał(a)
Po pierwsze chciałbym dostać jedynie odpowiedź od MoP’a

Jeśli chcesz zadać mi pytanie, to napisz do mnie PW, może szybciej zauważę że zadałeś pytanie.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


09-09-2019 10:22 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Kilka codziennych pytań.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH