Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serio?? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Serio??
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Mirabeth
Trade Moderator

images/avatars/avatar-25644.jpg

Registration Date: 06-07-2013
Klan: PuB
Kraina: Necropolia X

Serio?? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Mirabeth: 19-06-2020 13:52.

19-06-2020 13:50 Mirabeth is offline Search for Posts by Mirabeth Add Mirabeth to your Buddy List
Acrivec
Żelkowy Troll

images/avatars/avatar-21762.jpg

Registration Date: 27-09-2007

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Zwykła captcha. Co tu dziwnego?

Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

19-06-2020 15:52 Acrivec is offline Search for Posts by Acrivec Add Acrivec to your Buddy List
wachoscil
Newbie

Registration Date: 06-06-2019

RE: Serio?? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Mirabeth napisał(a)

ale, że co? za trudne?
19-06-2020 16:16 wachoscil is offline Search for Posts by wachoscil Add wachoscil to your Buddy List
Kwinto
Forum Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Pewnie odkąd zmienili kiedyś tam bo ludzie nie mogli zakładać akcji to tak jest.
Też mi wywala na kompie czy telefonie i żyje.
19-06-2020 16:48 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
H-E-R-O-S
Ex-Team

images/avatars/avatar-25609.png

Registration Date: 11-01-2009
Klan: Forever White Dragon
Kraina: Necropolia II

RE: Serio?? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Mirabeth napisał(a)

Również nie dałem rady Frown

19-06-2020 18:29 H-E-R-O-S is offline Search for Posts by H-E-R-O-S Add H-E-R-O-S to your Buddy List
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R4, R6+R10, R18, EN i TR

images/avatars/avatar-25351.jpg

Registration Date: 16-10-2006
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III

Wydaje mi się, że te dwa, ale kto wie - może jestem botem. Mam nadzieję, że pomogłem.

Wink

20-06-2020 19:08 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Mirabeth
Trade Moderator

images/avatars/avatar-25644.jpg

Registration Date: 06-07-2013
Klan: PuB
Kraina: Necropolia X

Thread Starter Thread Started by Mirabeth

chodziło mi bardziej o to, po co to? Poważnie ktoś używa botów do zakładania eks na bw?

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

20-06-2020 19:24 Mirabeth is offline Search for Posts by Mirabeth Add Mirabeth to your Buddy List
Kwinto
Forum Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Podejrzewam, że chodzi o okazje w sklepie. Na expach, KW itd. też jest jakieś zabezpieczenie i prawdopodobnie jak wtedy podmienili captche to automatycznie również tam.
20-06-2020 22:12 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serio??

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH