Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Podróż źle policzyła krew r20 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Podróż źle policzyła krew r20 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Podróż źle policzyła krew r20 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Mocny02
Przeglądarka internetowa: Opera

Opis problemu: Witam, chciałbym zgłosić zażalenie i błąd w obliczeniach, mianowicie według gry 1097 pkt krwi - 500 pkt krwi daje nam... 497 pkt krwi. Żeby to potwierdzić wysyłam screeny.


https://cdn.discordapp.com/attachments/7...366/unknown.png

Tutaj dowód, że krew mam na plusie.

https://cdn.discordapp.com/attachments/7...488/unknown.png

Tutaj wyraźnie napisane, że miałem 1097 pkt krwi w czasie jak dołączyłem do walki z bossem. Użyłem raz krwi do ataku, koszt 500. Powinno mi zostać 597 pkt krwi lecz zamiast tego zostało jej 497.

Proszę o analizę tej podróży oraz jeśli łaska o 200 ewo, o które tak się starałem razem z zadaniami. Ewo jest bardzo ważne a strata boli.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
17-06-2020 20:17 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest możliwe aby skrypt pomylił się w dodawaniu. Za to sytuacja na screenie możliwa jest, jeśli najpierw zużyje się 250 punktów krwi na przeciwniku (zostaje 847/1097), następnie odbierze się 150 punktów krwi z zadania (997/1097) i zużyje 500 na bossa (497/1097).

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


18-06-2020 09:10 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kost użycia na bossie kosztuje 500 a nie 250 pkt krwi, 250 pkt krwi jest na zwykłego przeciwnika przed bossem. Proszę pomóżcie mi dojść wtedy jak to się stało jeśli to napewno nie błąd w wyliczeniu. A i nie brałem żadnych zadań, to raz, a dwa to żadne statystyki po wejściu w walke już nie są doliczane, sprawdzałem z treningiem raz.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 18-06-2020 09:28.

18-06-2020 09:26 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak pisałem - przed lub w trakcie podróży odebrałeś bonus w postaci 150 punktów krwi, a następnie zużyłeś na zwykłego przeciwnika 250 i 500 na bossa.
-250 -500 +150 = -600.
Nie ma innego wyjaśnienia.

PS. Zmiana statystyk z treningu i sprzętu nie jest doliczana w trakcie podróży, ale nagrody z zadań już tak. Zresztą w tym przypadku mogłeś odebrać bonus przed podróżą, nawet poprzedniego dnia - na początku miałbyś 1247/1097.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


18-06-2020 09:32 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wystarczy sprawdzić w logach, że nic nie brałem. Czy gdziekolwiek są takie informacje o moich działaniach zawarte, nigdy w czasie podróży nie brałem nic dodatkowego, zawsze ustawiam się przed podróżą i puszczam do końca.

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
18-06-2020 09:34 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pragnę przypomnieć o temacie Wink

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
19-06-2020 11:04 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
20-06-2020 19:19 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
NowyGraczzz
Newbie


Data rejestracji: 15-05-2020
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możliwe, że dostałeś bonus z zalogowania dziennego.
21-06-2020 14:10 NowyGraczzz jest offline Szukaj postów użytkownika: NowyGraczzz Dodaj NowyGraczzz do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE
22-06-2020 01:02 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ElGollas, +1 za spam. Tematów w systemie się nie upuje.

2020-06-17 00:15:06 :: DailyTasks / ClaimReward: Odebrano nagrodę za wykonanie zadania "Wykonaj pielgrzymkę": PKT KRWI +200 do trwającej lub kolejnej Podróży.
2020-06-17 18:30:53 :: DailyTasks / ClaimReward: Odebrano nagrodę za wykonanie zadania "Wykonaj ekspedycję (swoją)": PKT KRWI +200 do trwającej lub kolejnej Podróży.

Na podróży miałeś 1497 punktów krwi, więc albo dwukrotnie zużyłeś 500, albo 2x 250 i raz 500.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-06-2020 11:07 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
ElGollas
Double Ace


images/avatars/avatar-20096.jpg

Data rejestracji: 29-11-2009
Postów: 133

Autor tematu Temat rozpoczęty przez ElGollas
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jeszcze proszę logi z walki z bossem, gdzie jak dobrze pamiętam użyłem statystyki przynajmniej raz, krwi miałem 1097 co daje nam wygraną walkę a nie porażkę.

EDIT : Już mi wyjaśnił ktoś jak człowiek, że statystyki w nawiasie nie sa liczone z dodatkami z zadań, są surowe z eq jaki mam bez dodatków. Teraz wszystko ma sens, prosze, dodajcie to do tutoriala bo bardzo by ulatwilo rozumowanie podrozy i oszczedzilo takich mlotkow jak ja do spamowania na forum

__________________
Rzeczy niemożliwe robię od ręki, a cuda do trzech dni ~
SMACZNIE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez ElGollas: 22-06-2020 12:08.

22-06-2020 12:02 ElGollas jest offline Szukaj postów użytkownika: ElGollas Dodaj ElGollas do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W momencie gdy aktywny jest bonus z podróży, pokazane jest np. 1497 na (1097), dodatkowo aktualna wartość jest podświetlona na zielono (dopóki przekracza maksimum). Byliśmy przekonani że ciężko to przegapić Wink
W każdym razie sprawa się wyjaśniła więc zamykam.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-06-2020 13:26 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Podróż źle policzyła krew r20

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH