Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Obraza 2 Votes - Average Rating: 5.50
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
xenocyd3
Member

Registration Date: 19-02-2009
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III; Necropolia VI; Necropolia VII

Obraza Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

https://r18.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...=6672123&type=1

https://r18.bloodwars.interia.pl/?a=msg&...=6671604&type=1

Dodam, że w lutym dostał kilka dni za wulgaryzmy i jak widać nic to nie dało. Dalej po ataku na jaśnie pana zaczyna prowokacje. Ja dostałam bana na 2 dni za słowo, które on pierwszy użył i jemu to nie przeszkadzało.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by xenocyd3: 01-07-2020 01:02.

01-07-2020 00:37 xenocyd3 is offline Search for Posts by xenocyd3 Add xenocyd3 to your Buddy List
Guzz
Newbie

Registration Date: 07-02-2018

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

skoro nie widzisz różnicy to Ci powiem, ja to napisałem z wyczuciem a Ty jak cham z pod sklepu
01-07-2020 05:02 Guzz is offline Search for Posts by Guzz Add Guzz to your Buddy List
xenocyd3
Member

Thread Starter Thread Started by xenocyd3
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Do Ciebie nic innego nie dociera. Tylko płaczesz, że Cię atakuje ktoś w grze w której się atakuje. I jeszcze na forum obraza: cham spod sklepu. No super miły i uprzejmy z Ciebie gracz. Tylko najpierw trzeba dorosnąć a później wdawać się w dyskusje.

01-07-2020 09:57 xenocyd3 is offline Search for Posts by xenocyd3 Add xenocyd3 to your Buddy List
xenocyd3
Member

Thread Starter Thread Started by xenocyd3

I jeszcze jedno, naprawdę myślisz, że jak się nie myjesz a perfumujesz to jesteś czysty??

01-07-2020 10:14 xenocyd3 is offline Search for Posts by xenocyd3 Add xenocyd3 to your Buddy List
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R4, R6+R10, R18, EN i TR

images/avatars/avatar-25351.jpg

Registration Date: 16-10-2006
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III

ID 20017
Postać guzol

48h i również proszę dawać znać gdyby się powtórzyło

01-07-2020 12:06 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Guzz
Newbie

Registration Date: 07-02-2018

popłacz se jeszcze troche.....
01-07-2020 13:32 Guzz is offline Search for Posts by Guzz Add Guzz to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R18 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Obraza

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH