Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R18 » MULTIKONTA 27530, 27546, 27623, 27622, 27624 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Go to the bottom of this page 27530, 27546, 27623, 27622, 27624 11 Votes - Average Rating: 7.5511 Votes - Average Rating: 7.5511 Votes - Average Rating: 7.55
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R4, R6+R10, R18, EN i TR

images/avatars/avatar-25351.jpg

Registration Date: 16-10-2006
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III

27530, 27546, 27623, 27622, 27624 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

ID 27530
Postać Adiwampi

ID 27546
Postać Ewelka

ID 27623
Postać Bandziorek

ID 27622
Postać Anime

ID 27624
Postać Erykson

Wielokrotna i regularna sprzedaż przedmiotów z konta Adiwampi pozostałym kontom po zawyżonych cenach. Ban staly na wszystkie konta.

29-06-2020 10:53 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Adiwampi
Newbie

Registration Date: 29-06-2020
Klan: KK
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Necropolia XI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam. Zgłaszam sprzeciw. Po pierwsze nie ma nigdzie ustalonego cennika przedmiotów. Po drugie ceny przedmiotów podglądane były z cen zakończonych aukcji innych graczy. Po trzecie wszystkie przedmioty nie pochodzą z dropów były kupione po cenie złomu od innych graczy dzięki czemu ożywiałem aukcję i grę, i sprzedane po cenie normalnej nigdy nie były to ceny kosmiczne jak pojawiają się w innych aukcjach typu kilka milionów za do niczego nieprzydatny pierścień. Cała akcja miała na celu pobudzić i ożywić handel i umierającą gre. Nie mogę patrzeć jak fajne potrzebne itemy schodzą po cenie złomu a śmieci schodzą po kilka milionów - dlaczego temu się nikt nie przyjrzy. Po czwarte dzisiaj doładowałem konto premium i proszę o okazanie łaski jestem aktywnym graczem nie mam jakiegoś wypasionego konta. Gram i pomagam innym w grze zostało nas już tak nie wielu aktywnych graczy. Ze względu na to iż to moje pierwsze przewinienie proszę o złagodzenie kary i danie mi szansy grać w grę którą kocham. Wrażam skruchę i proszę o możliwość poprawy mojego zachowania.
Proszę o potraktowanie tej sytuacji jako nikomu niezagrażający lekki pushing i zmniejszenie kary.
Po nad to proszę o ustalenie oficjalnego cennika przedmiotów i dodania linka do gry.Nie jest to duży wysiłek a pomoże uniknąć takich niesmacznych sytuacji.
Bardziej osobiste wyjaśnienie na PW po co robić śmiech ku uciesze zazdrośnikom. Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy i szybką odpowiedź. Dziękuje.

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by Adiwampi: 29-06-2020 15:15.

29-06-2020 14:28 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
Ewelkar18
Newbie

Klan: Q
Rasa w grze: Kultysta

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dolanczam sie do prosby powyzej. Prosze i zlagodzenie kary i szanse na dalsza gre. Zgadzam sie na monitorowanie mojego konta w przyszlosci.

29-06-2020 15:57 Ewelkar18 is offline Homepage of Ewelkar18 Search for Posts by Ewelkar18 Add Ewelkar18 to your Buddy List AIM Screen Name of Ewelkar18: Q YIM Account Name of Ewelkar18: Q View the MSN Profile for Ewelkar18
Adiwampi
Newbie

JEŻELI CZYTA TO KTOŚ Z MOJEGO KLANU TO PROSZĘ O WSPARCIE. PROSZĘ O WSPARCIE RÓWNIEŻ WSZYSTKIE OSOBY Z SERWERA R18 NIE BÓJCIE SIĘ GRA JEST DLA NAS GRACZY A ADMINISTRACJA TO NIE POTWORY O KAMIENNYCH SERCACH. PROSZĘ O POMOC BO KAŻDEGO Z WAS MOŻE SPOTKAĆ COŚ TAKIEGO. Z GÓRY DZIĘKUJE I WIEM ŻE NAM SIĘ UDA, TAK SAMO I JA WAS NIE ZOSTAWIĘ W RAZIE CO BĘDĘ WALCZYŁ Z WAMI.
29-06-2020 16:30 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
Szeszej

Thread Starter Thread Started by Szeszej

Znaczy ożywiałeś handel poprzez handlowanie sam ze sobą i wystawianie przedmiotów z zawyżoną ceną minimalną, które były kupowane przez inne twoje postacie? Co do cen to rzeczywiście nie ma cennika, ale twoje ceny ZNACZNIE odbiegały od tych z poprzednich aukcji.

29-06-2020 19:09 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Ewelkar18
Newbie

Musze wstawic sie za Adim on nie jest winien. Wystawial przedmioty po cenie minimalnej ja kupowalem. Gdybym nie kupil nic by nie bylo bo CM mozna wystawiac jakie sie chce co widac na aukcji. Biore wine na siebie. Oswiadczam ze nie jestesmy jedna osoba co mozna sprawdzic po logowaniach. Kazdy gra ze swojego telefonu znamy sie ale to nie jest zakazane. Kazda z w/w pistaci to jest inna osoba grajaca na swoim telefonie. Po za tym nikt nie cierpial, gra i handel nawt zyskala ozywienie. Prosze o poniwne rozpatrzenie sprawy to tylko wspolna zabawa. Nie przesadzajmy z tak micnymi karami jest nas na serwerze garstka nie wybijajmy ostatnich. Zaden postrony gracz nie cierpial. Dajcie nam sznse poprawy, monitorujcie nasze konta, bedziemy wzorem graczy. Kocham ta gre jak i pozostali. Licze na ludzkie podejscie do sprawy. Przepraszam za swoje postepowanie. Nie zabijajcie nas prosze.

29-06-2020 19:39 Ewelkar18 is offline Homepage of Ewelkar18 Search for Posts by Ewelkar18 Add Ewelkar18 to your Buddy List AIM Screen Name of Ewelkar18: Q YIM Account Name of Ewelkar18: Q View the MSN Profile for Ewelkar18
Adiwampi
Newbie

Drogi Senszeju jeżeli nie ma cennika to jak moje ceny mogły być zawyżane? Moje ceny są gorsze od innych graczy? Może ceny były zaniżane przez innego gracza? Pozostaje kwestia wpłaty na konto premium które wczoraj 2 godziny przed zablokowaniem konta przedłużyłem choć miałem je jeszcze ważne kawałek czasu. Czy w razie gdy administracja nie zmniejszy mi wymiaru kary ze stałego na czasowy moje niewykorzystane pieniądze zostano przelane na moje konto bankowe? Dlaczego prowadząc czynności wyjaśniające nie powiadomiono mnie żebym nie przedłużał konta i nie tracił pieniędzy bo prowadzone jest dochodzenie i mogę mieć zablokowane konto. Nie ma żadnego powiązania mojego konta z kontem ewelki oprócz tego że kupował odemnie przedmioty po normalnych nie zaniżonych cenach. Proszę o sprawdzenie logowań.
Napiszę jeszcze tu K2M DORADZTWO INWESTYCYJNE MACIEJ PRASAL może pan Maciej pomoże w końcu pieniążki idą na jego konto.
Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy. I zmianę kary na czasową blokadę.
Proszę o ułaskawienie jak skazany prezydenta. Prezydent ma prawo do ułaskawienia i wierze że administracja którą reprezentujesz może mi takiego ułaskawienia udzielić.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Adiwampi: 30-06-2020 08:46.

30-06-2020 08:21 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
Szeszej

Niezależnie od tego ile osób gra na tych kontach, łamaliście regulamin, a konkretnie zapisy o pushu. Mojej decyzji nie zmienię, ale możecie teraz napisać odwołanie do C47.

Za wykupione konto premium nie zwracamy pieniędzy.

30-06-2020 08:48 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Adiwampi
Newbie

Dziękuje za poświęcony czas na ponowne rozpatrzenie sprawy. Z wielkim smutkiem przyjmuję decyzje Szeszeja nie mam żalu taką masz funkcję i musisz kierować się przepisami nie sercem. Choć uważam, że kara jest zbyt wysoka do przewinienia. Wystarczyła by blokada kilkudniowa i zwrot PR na konta od których je zarobiłem bo trzymam je na koncie i nie wydałem ani nie zainwestowałem w swoją postać. Chciałbym przeprosić kolegów z klanu, że zawiodłem ich zaufanie i przyniosłem złą opinie poprzez tą sytuację. Podkreślam że nikt z klanu mi nie pomagał w tym przewinieniu i żaden z kolegów nie miał pojęcia o tym co robię. Dziękuję za wspólną grę i pozdrawiam cały KRWAWY KRĄG najfajniejsi ludzie i klan na serwie r18. Afro dzięki za zaufanie z S2 . Super ekipa i pozostaną mi piękne wspomnienia. Dbajcie o małego Secundona niech się rozwija i rośnie choć będzie mu ciężko takim koksom dorównać Pleased
Pozdrawiam cały serwer 18 i jeszcze raz dziękuje za wspólną gre - było cudownie.
Niech moja kara będzie przykładem dla was wszystkich że trzeba znać regulamin i stosować się do niego. Trzeba go przeczytać a nie tylko kliknąć że przeczytane jak jaPleased
Mimo tego złego co mnie spotkało Szeszej i C47 to porządni ludzie. Miłej zabawy życzę , szkoda tylko że bezemnie Frown ((
30-06-2020 13:46 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
Ewelkar18
Newbie

Adi zalatwo sie podajesz. Ja sie odwoluje. Co do klanu przyznam racje wspaniali ludzie szczegolnie Daro :*, Rebus :*, maly secundon :*, Afro :* i cala reszta ekipy. Dzieki za wszystko trzymajcie sie. To byl zaszczyt i prawdziwa przyjemnosc grania w takiej ekipie. Do zobaczenia Wink byc moze ... Frown

30-06-2020 16:26 Ewelkar18 is offline Homepage of Ewelkar18 Search for Posts by Ewelkar18 Add Ewelkar18 to your Buddy List AIM Screen Name of Ewelkar18: Q YIM Account Name of Ewelkar18: Q View the MSN Profile for Ewelkar18
Adiwampi
Newbie

szeszejku masz PW rotfl
28-07-2020 10:32 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
violator.74.
Junior Member

images/avatars/avatar-25709.jpg

Registration Date: 07-05-2020

Szeszej Brawo Big Grin , takie cos trzeba tępic, cfaniactwo nie popłaca.

28-07-2020 11:58 violator.74. is offline Search for Posts by violator.74. Add violator.74. to your Buddy List
Szeszej

ID 27530
Postać Adiwampi

ID 27546
Postać Ewelka

Odblokowane po odwołaniu. Pozostałe konta nie będą odblokowane. Dodatkowo spushowane PR zostaną zabrane postaci Adiwampi

28-07-2020 13:14 Szeszej is offline Homepage of Szeszej Search for Posts by Szeszej Add Szeszej to your Buddy List
Ewelkar18
Newbie

Kochany :************************* najlepszy ze wszystkich administratorow :*********

28-07-2020 13:30 Ewelkar18 is offline Homepage of Ewelkar18 Search for Posts by Ewelkar18 Add Ewelkar18 to your Buddy List AIM Screen Name of Ewelkar18: Q YIM Account Name of Ewelkar18: Q View the MSN Profile for Ewelkar18
Adiwampi
Newbie

Zachowałeś się jak trzeba...Dziękuje. Od dziś mówcie do mnie pan regulamin. Jednak istnieje sprawiedliwość na BW. Szeszej na prezydenta!!! Ma mój głos. Możecie się śmiać ale ta kara naprawdę bolała...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Adiwampi: 28-07-2020 16:22.

28-07-2020 14:08 Adiwampi is offline Homepage of Adiwampi Search for Posts by Adiwampi Add Adiwampi to your Buddy List AIM Screen Name of Adiwampi: a YIM Account Name of Adiwampi: a View the MSN Profile for Adiwampi
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R18 » MULTIKONTA 27530, 27546, 27623, 27622, 27624

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH