Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Naster
Emperor

images/avatars/avatar-14862.jpg

Registration Date: 23-06-2007
Kraina: Moria

Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej? Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hej!

Ostatnio wróciłem do gry i widzę jak moja stara postać jest... słaba Frown

Trochę wypadłem z obiegu i szczerze nie wiem w co się powinienem zacząć ubierać. Coraz częściej myślę nad 2h berkiem i pójście w zwinkowanie. Co o tym myślicie?

Tak wyglądam w tej chwili: https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=44222a4b79

Moje największe pytanie, czy opłaca się iść w epiki tego co mam czy kombinować inny tatuaż i dopiero w niego iść? Chce zwiększyć swoją efektywność na expach i w atakach.

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Razem kupujemy na Necro VIII

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Naster: 28-07-2020 11:38.

28-07-2020 09:45 Naster is offline Search for Posts by Naster Add Naster to your Buddy List
Naster
Emperor

images/avatars/avatar-14862.jpg

Registration Date: 23-06-2007
Kraina: Moria

Thread Starter Thread Started by Naster
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Help me Smile ?

"Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność"

Razem kupujemy na Necro VIII

31-07-2020 08:32 Naster is offline Search for Posts by Naster Add Naster to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v1 (R2/R5/R9/R13/R15) Ssak łowca skarbów na 140 lvl - a co dalej?

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH