Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
biggie87
Triple Ace

Registration Date: 06-02-2011
Klan: Siła i Honor
Kraina: Necropolia

Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witajcie, dziekuję wszystkim za grę na

R1
2007-2013 Nick: lukasbiggie

R3+R4
2013-2020 Nick: adek008

Zbyt dużo czasu spędziłem na grze Smile już w 2013 powinienem był skasować całkowicie postać i nie zakładać nowej na R3, jednak coś mnie podkusiło i tak oto straciłem kolejne 7 lat życia.

Oczywiście nie można powiedzieć, że straciłem bo poznałem bardzo wielu fajnych ludzi, najpierw w KZOO, a później w WDN i na końcu w SAL.

Dziękuję wszystkim za wspólna grę Smile

Pozdrawiam serdecznie.

10-07-2020 08:13 biggie87 is offline Search for Posts by biggie87 Add biggie87 to your Buddy List
Kwinto
Double Ace

images/avatars/avatar-25510.jpg

Registration Date: 02-07-2014
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jakby nie patrzeć to gra jest wciągająca, wiec nie dziwne ze zrobiłeś nowe konto i... pewnie znowu wrócisz Wink
Tez miałem już nie grac i wrocilem Big Grin

Trzymaj się, powodzenia i wracaj szybko! Tongue
05-08-2020 19:45 Kwinto is offline Search for Posts by Kwinto Add Kwinto to your Buddy List
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej

images/avatars/avatar-24020.jpg

Registration Date: 18-12-2006
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria IV; Moria VI; Moria VII; Moria S

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

przenoszę

Wielki, zły Buc

Oderint, dum metuant
06-08-2020 12:35 Buc is offline Homepage of Buc Search for Posts by Buc Add Buc to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » Dziękuję wszystkim za wspólną Grę R1, R3+R4

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH