Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Wiadomość klanowa; ucięta część wiadomości » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Wiadomość klanowa; ucięta część wiadomości
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
TerrorMaker
Junior Member

Registration Date: 01-08-2020
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia S; Moria S

Wiadomość klanowa; ucięta część wiadomości Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Tehrror
Przeglądarka internetowa: nieistotne, występuje na kilku

Opis problemu:
Wysyłając wiadomość klanową z kombinacją znaków " <- " (otwarty nawias trójkątny i myślnik) zostawia wszystko przed tymi znakami, a po nich kasuje (wliczając te znaki)
tj:
Jeśli chcę wysłać wiadomość taką jak:
"Ekspedycja - zapraszam wszystkich, KW <- tylko zaproszonych"
a zostanie wysłana:
"Ekspedycja - zapraszam wszystkich, KW "

Problem nie występuje w wiadomościach prywatnych.
Próbowało kilka osób, i problem był ten sam.
16-09-2020 12:23 TerrorMaker is offline Search for Posts by TerrorMaker Add TerrorMaker to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzięki za zgłoszenie. Administracja wie o problemie i zostanie on naprawiony przy najbliższej sposobności.

16-09-2020 13:29 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Wiadomość klanowa; ucięta część wiadomości

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH