Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddałem konto 6037 r14/16 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Oddałem konto 6037 r14/16 3 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,003 Ankieta - średnia ocena: 1,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Oddałem konto 6037 r14/16 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takiemu plackowi strasznemu o nr 14093


Było to kilka dni Wstecz ale mnie męczy placek o temat na forum :/
13-09-2020 21:30 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To niech placek potwierdzi

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

16-09-2020 22:41 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Wikingg
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 50

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wikingg
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W związku z tym że nie było weny do gry a kolega prosił o to by oddać mu pasy do konta to mu dałem. Jak widać nie chciał chyba grać bo nie potwierdził wziacia konta a z tego co się dowiedziałem dziś że konto oddał komuś innemu... Proszę o zwrot konta gdyz osobą której dałem pasy oddala konto bez mojej wiedzy a miał pograć sobie tylko na jakiś czas.
13-03-2021 16:00 Wikingg jest offline Szukaj postów użytkownika: Wikingg Dodaj Wikingg do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddałem konto 6037 r14/16

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH