Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - terminy » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (6): « first ... « previous 4 5 [6] Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Fuzje serwerów Necropolia - terminy 48 Votes - Average Rating: 4.4048 Votes - Average Rating: 4.40
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
seba jawor
Member

Registration Date: 10-08-2020
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Odliczanie i zaraz biorę s1 na tydzień Wink

29-09-2020 14:52 seba jawor is offline Search for Posts by seba jawor Add seba jawor to your Buddy List
Apo077
Junior Member

Registration Date: 21-10-2012
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

a po tygodniu S5 ;p

29-09-2020 14:54 Apo077 is offline Homepage of Apo077 Search for Posts by Apo077 Add Apo077 to your Buddy List AIM Screen Name of Apo077: ⭐ YIM Account Name of Apo077: ⭐ View the MSN Profile for Apo077
CHuCKy
Member

images/avatars/avatar-25482.jpg

Registration Date: 09-12-2015
Kraina: Necropolia XI

Coś kiepsko z Waszym zegarkiem...

29-09-2020 15:53 CHuCKy is offline Search for Posts by CHuCKy Add CHuCKy to your Buddy List
Crosss
Lord

Registration Date: 18-01-2009
Klan: Legion Immortal

Jaja se robicie? Ludzie mają odświeżać cały czas, żeby się dowiedzieć czy już świetna fuzja przeszła? Może najpierw zróbcie tą obsrana fuzję a potem np ustalcie dokładną godzinę, żeby każdy spokojnie mógł się zalogować.

29-09-2020 16:17 Crosss is offline Search for Posts by Crosss Add Crosss to your Buddy List
Asimow
Newbie

Registration Date: 22-09-2020

W przyszłości chyba każdy z Nas przy następnej ankiecie o fuzje odpowie NIE.
29-09-2020 16:19 Asimow is offline Search for Posts by Asimow Add Asimow to your Buddy List
Davidka
Junior Member

Registration Date: 19-05-2013
Klan: MASS

przecież o 15:01 już można było się logować Tongue

29-09-2020 16:34 Davidka is offline Search for Posts by Davidka Add Davidka to your Buddy List
wachoscil
Junior Member

Registration Date: 06-06-2019

cytat:
Davidka napisał(a)

a widzisz.. u mnie do 15:40 był napis, że jest przerwa techniczna..
29-09-2020 16:46 wachoscil is offline Search for Posts by wachoscil Add wachoscil to your Buddy List
Davidka
Junior Member

Registration Date: 19-05-2013
Klan: MASS

cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)

trzeba było ponownie się zalogować jak zawsze. z uwagi iż pliki cookies przy zmianie przekierowania na inny serwer musiały się odświeżyć

29-09-2020 16:48 Davidka is offline Search for Posts by Davidka Add Davidka to your Buddy List
nokia3319
Top Dyktator 2016

Registration Date: 17-05-2016

cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)

U mojego klanowego alkoholika tez, potem zalapal ze probuje sie zalogowac przez link r18 Tongue
29-09-2020 16:48 nokia3319 is offline Search for Posts by nokia3319 Add nokia3319 to your Buddy List
wachoscil
Junior Member

cytat:
Davidka napisał(a)
cytat:
wachoscil napisał(a)
cytat:
Davidka napisał(a)

trzeba było ponownie się zalogować jak zawsze. z uwagi iż pliki cookies przy zmianie przekierowania na inny serwer musiały się odświeżyć

Logowałem się tak co chwilę.. i doopa. Cały czas tak miałem. Na szczęście siedzę na s4, więc tak naprawdę nie straciłem, ale co jakbym miał polować na s3, s2 czy s1 ?! -.-
29-09-2020 17:23 wachoscil is offline Search for Posts by wachoscil Add wachoscil to your Buddy List
rodgar66
Junior Member

Registration Date: 20-08-2011
Klan: Emerald League

widzę że
po kilku godz ledwo weszłem , a to znowu kicha kwadrat nie da sie przejąc
napis >
Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
i 30min i kicha olewam na dziś próby a jutro nie bedzie działać to może czas podjac decyzje ,
doradzali z tel ale nie ma takiej opcji bym zasmiecał tel bw

29-09-2020 19:07 rodgar66 is offline Search for Posts by rodgar66 Add rodgar66 to your Buddy List
BORGHI
Full Member

Registration Date: 25-04-2012

Droga Administracjo , zróbcie coś , bo samo odświeżanie strony sprzed FUZJI nie umożliwia zalogowania się do gry . Nie każdy jest w stanie się domyśleć , że trzeba się na nowo logować od początku .
Po Klanach widać ewidentnie , że wielu graczyma z tym problem Big Grin
30-09-2020 10:53 BORGHI is offline Search for Posts by BORGHI Add BORGHI to your Buddy List
rodgar66
Junior Member

Registration Date: 20-08-2011
Klan: Emerald League

jak długo mam siedzieć na tym s5
nadal nie działa umnie ,przejecie pustego s4 ani zadnego innego ,ciagle ten sam komunikat >
Nie udało się wysłać formularza. Spróbuj ponownie.
chyba naprawde nie zalezy wam na graczach i robicie wszystko by jak najwiecej odeszło po fuzji

30-09-2020 16:01 rodgar66 is offline Search for Posts by rodgar66 Add rodgar66 to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Thread Starter Thread Started by MasterOfPuppets

rodgar66, ten komunikat oznacza negatywną weryfikację przez reCAPTCHę Google. Zwykle w takim przypadku pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, ewentualnie możesz użyć innej przeglądarki lub urządzenia.

30-09-2020 16:15 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
wachoscil
Junior Member

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
rodgar66, ten komunikat oznacza negatywną weryfikację przez reCAPTCHę Google. Zwykle w takim przypadku pomaga wyczyszczenie ciasteczek i pamięci podręcznej, ewentualnie możesz użyć innej przeglądarki lub urządzenia.

Nie do końca.. ludzie logowali się "po adresie" z innych serwerów.

wszędzie masz r..bloodwars.interia.pl, a na r14 obecnie masz r14.bloodwars.pl

bez domeny interia.pl

może o to chodzi

PS. A teraz na r14 co klikam na wiadomości to wylogowuje mnie.. tak tak.. czyściłem Kukiza
01-10-2020 09:30 wachoscil is offline Search for Posts by wachoscil Add wachoscil to your Buddy List
Pages (6): « first ... « previous 4 5 [6] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzje serwerów Necropolia - terminy

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH