Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Aukcja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Aukcja 7 Ankieta - średnia ocena: 4,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Aukcja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=e251f15f30

Z jakiej racji moja pnka została ścięta? Na jakiej podstawie skoro była to pierwsza wystawiona sztuka? Na otwartej aukcji serwerowej osiągnęła taką a nie inną cenę więc jaka jest podstawą złodziejstwa na 20kk po 8 miesiącach od sprzedaży..

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
10-10-2020 21:39 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Owszem była pierwszą sprzedaną, dlatego przez jakiś czas nie reagowałam nie mając żadnych wytycznych. Jednakże:

- we wrześniu poszły dwie, za zdecydowanie mniejszą kwotę (10-12kk)
- nie schodziły dotychczas wystawione za 60kk
- przy zakupie twojej była tylko jedna oferta

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

10-10-2020 21:47 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To, że schodziły taniej to takie prawo rynku. Kiedyś speed kosztował 20kk teraz się go złomuje więc to żadna wytyczna.


Gdyby najpierw zeszły dużo taniej to okej tnij aukcje ale skoro moja była pierwsza to nie wiem czemu dzialasz wstecz. Demoniczna pnka stoi nadal za 180kk nie tknieta.


Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Przodków
1 30 000 000
2020-08-16
05:01:01
2020-08-16 03:52:08
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios
1 35 000 000
2020-06-08
19:01:07
2020-06-08 18:20:04
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios
1 35 000 000
2020-06-08
19:01:07
2020-06-08 17:38:34
Zgłoś aukcję do operatora
Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios
1 35 000 000
2020-03-04
19:01:01
2020-03-04 17:38:53
Aukcja zgłoszona do operatora
Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios
1 35 000 000
2020-02-26
17:01:01
2020-02-26 15:29:01

Czyste demony 27 zwiny w mojej było 33. Czyli 6 zwiny wyceniasz na 5kk? Te wyżej sprzedane w podobnym okresie. Kurcze tak patrze w jakos te 850k za jeden punkt zwiny więcej mnie nie przekonuje. Także wysokość tego ścięcia tez pozostawia wiele do życzenia.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Tata_Muminek: 11-10-2020 17:21.

11-10-2020 16:58 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Demoniczna pnka była rok wcześniej i miała licytujących oraz regulaminowe przebicia. U ciebie była jedna jedyna oferta dająca twoją wywoławczą. Także nie ma co porównywać nawet tych dwóch aukcji.

2. Technicznie rzecz ujmując masz rację z porównaniem, jako że niby zwinki ciut mniej (27) a demoniczne pn chodziły po 30-35kk a w lutym (wtedy kiedy i twoja ) zeszła raz za 40kk.

JEDNAKŻE....

W tym samym czasie nie było chętnych na przeklętą piąstkę ani za 60kk ani nawet za 40kk - a zwinki przecież ma więcej. I tylko z tego powodu przycięłam twoją cenę do 40kk - czyli do podobnej ceny co demoniczna pn.

3. I nie, nie rozliczam zwinki w pr'ach.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

12-10-2020 23:26 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. A u mnie gdzie jakieś nieregulaminowe przebicie? Na forum bodajże elastyk krwi tez miał oferty i regulaminowe przebicia i został obcięty.
2. Po tylu latach gry gdzie tren ładuje pol roku jedna state 6 to nie jest ciut. Więc moja lepsza a czysty demon to dla Ciebie 5kk lub równa cena jak to możliwe?

Jak możesz ciąć item do gorszego od niego? Ty nie roliczasz zwinki w pr a gracz owszem bo musi mieć staty dlatego nie rozumiesz cen i robisz właśnie rzeczy takie jak wyżej.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek
13-10-2020 16:32 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że dla ciebie 1 w zwinkę jest wart X kk, nie oznacza to, że będzie wart tyle samo dla kogoś innego.
U ciebie nie było żadnej licytacji de facto, tylko samo CM - nie wiem nawet w tym momencie skąd wzięte. Jeśli z wycen, to mogło być zawyżone i po aukcjach tego samego itemu oraz mu podobnych wszystko wskazuje na to, że te 60kk było właśnie zawyżone. I dlatego aukcja została przycięta.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

14-10-2020 00:38 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytam dlaczego została ścięta do 40kk gdzie item gorszy za tyle się sprzedawał. Teraz cena jest jest nieadekwatna bo moj przedmiot jest lepszy. Proszę wyrównać cenę bo item nie jest porównywalny do leg dsk demon pn.

Dla mnie jest warty x widocznie dla kogoś tez bym skoro zdecydował się kupić.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tata_Muminek: 14-10-2020 16:11.

14-10-2020 16:10 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poczucie wartości twoje i ew jednego kupującego, nie jest jednak równoznaczne ze średnią rynkową czy też nawet szacowaną wartością.

Itemy są podobne mimo że twierdzisz inaczej. Po kolejnych próbach sprzedaży za 60kk i 40kk nie było chętnych, co oznacza, że zwyczajnie twoje cw nie było adekwatne. A że demoniczna pn się sprzedawała a przeklęta nie.... widać niekoniecznie była na tyle lepsza.

Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Dowódcy 1 14 000 000
2020-09-09

Legendarna Doskonała Demoniczna Pięść Niebios 3 16 537 500
2020-08-28


Legendarna Doskonała Przeklęta Pięść Niebios Biegłości 1 10 000 000
2020-09-25


Legendarna Doskonała Przeklęta Pięść Niebios Biegłości 11 12 155 063
2020-09-16

Na dodatek w czerwcu demony schodziły po 35kk, a za 33kk nikt przeklętej biegłości nie chciał.

Jako przykład..... obecnego stosunku cen pomiędzy tymi pn'kami.

Jak dla mnie temat jest zakończony.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

15-10-2020 00:23 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Tata_Muminek
Forum Ace


Data rejestracji: 04-07-2018
Postów: 75
Klan: DATE
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Tata_Muminek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie nie jest zakończony bo wklejasz mi ceny z pol roku później to co Ty porównujesz? Pokaż mi do maks 3mies tak jak jest ze zgłaszaniem sprzedaży masz w jednej cenie z demonem.


Jak zwykle robisz syf w aukcjach dodatkowo robisz to losowo. Obecny stosunek mnie nie obchodzi interesuje mnie ten z czasu sprzedaży wtedy było ścinać ale Ty jak zwykle wakacje a potem szybko, szybko żeby było, ze cos robisz.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tata_Muminek: 16-10-2020 15:44.

16-10-2020 15:41 Tata_Muminek jest offline Szukaj postów użytkownika: Tata_Muminek Dodaj Tata_Muminek do Listy kontaktów
Sephiroth
Mroczna Bestyjka - Operatorka Serwera R1


images/avatars/avatar-24925.jpg

Data rejestracji: 29-01-2007
Postów: 3.686
Klan: Templars, The Cursed
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Moria V
Skąd: nieistotne

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze, pięść nie była zgłoszona, żebym mogła ją wtedy ruszać, a nie jestem w stanie sprawdzać wszystkich sprzedawanych itemów. Cena mogła się wydawać ok wtedy, co nie oznacza, że faktycznie była.
Zgłosił ją ktoś ostatnio, dlatego zweryfikowałam ceny. I porównując nawet stosunek tych dwóch itemów, jak i sprzedaży chwilę później - została ścięta.

Jeśli nie zgadzasz się z tym, możesz się odwołać do SOP'a.

__________________
____________

Operator R1
"Bydlatko srednio poczciwe i podle"

Dyskusje odnosnie
Skarg i Pręgierza:

R1




"When you stare into the abyss, the abyss stares back into you"

18-10-2020 14:06 Sephiroth jest offline Szukaj postów użytkownika: Sephiroth Dodaj Sephiroth do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Aukcja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH