Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 2 [3] Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia 26 Votes - Average Rating: 2.8826 Votes - Average Rating: 2.8826 Votes - Average Rating: 2.88
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Amelinium
Newbie

Registration Date: 24-05-2018
Kraina: Necropolia XI

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja ponownie apeluje o to, żeby ilość miejsc w klanie była OD RAZU docelowa - czyli 30.

Bardzo proszę o jakikolwiek argument za tą ułańską fantazją z obecnym rozwiązaniem w którym start jest na 20 miejsc i zwiększa się z lvl. JAKIKOLWIEK. Bardzo proszę żeby administracja się wypowiedziała w tej kwestii.

Ma to bezpośredni negatywny skutek taki, że jest chaos, ludzie się zniechęcają, bo brakuje miejsc, trzeba tworzyć klany tymczasowe, a sporo osób rezygnuje z gry przez to potem. Nie da się tego sensownie ogarnąć i zgrać mimo szczerych chęci na początku. Argumentów za tym rozwiązaniem nie widzę żadnych w tej chwili.
11-11-2020 12:49 Amelinium is offline Search for Posts by Amelinium Add Amelinium to your Buddy List
Asmiran123456
Lord

Registration Date: 15-11-2010
Kraina: Necropolia VIII

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

dostałem dzisiaj zadanie dzienne, że mam wygrać przedmiot na aukcji. jak mam tego dokonać skoro aukcje wystartują za 5 dni? wypadałoby ogarnąć takie rzeczy.

12-11-2020 11:25 Asmiran123456 is offline Search for Posts by Asmiran123456 Add Asmiran123456 to your Buddy List
Opium
Full Member

images/avatars/avatar-16373.gif

Registration Date: 12-12-2006
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X; Necropolia XI; Necropolia S

Ja mam lepsze

"Zdobądź pkt ewolucji z ataków" na 1lvlu Smile

12-11-2020 18:30 Opium is offline Search for Posts by Opium Add Opium to your Buddy List
Sekibun
Junior Member

Registration Date: 23-11-2019
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria VII

@Opium przy takiej liście krain na których grasz powinieneś wiedzieć że jest to dość proste zadanie
12-11-2020 19:11 Sekibun is offline Search for Posts by Sekibun Add Sekibun to your Buddy List
Opium
Full Member

Kraina: Necropolia; Necropolia II; Necropolia III; Necropolia IV; Necropolia V; Necropolia VI; Necropolia VII; Necropolia VIII; Necropolia IX; Necropolia X; Necropolia XI; Necropolia S

Taak tylko evo z atakow dostaje sie od III Aktu a ja jestem na 10lvl i drugi raz mam takie zadanie.

13-11-2020 00:16 Opium is offline Search for Posts by Opium Add Opium to your Buddy List
dawidmen
King

images/avatars/avatar-11552.jpg

Registration Date: 17-11-2007
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

cytat:
Opium napisał(a)
Taak tylko evo z atakow dostaje sie od III Aktu a ja jestem na 10lvl i drugi raz mam takie zadanie.

nieprawda , odpalasz bonus z srebrnych monet i nawet w 1 akcie mozesz trzaskac juz evo na zaś

13-11-2020 01:33 dawidmen is offline Search for Posts by dawidmen Add dawidmen to your Buddy List
Asmiran123456
Lord

drugi dzień dostaję zadanie dzienne wygrać przedmiot na aukcji. tego już w ogóle nie da się ogarnąć

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Asmiran123456: 13-11-2020 09:38.

13-11-2020 09:38 Asmiran123456 is offline Search for Posts by Asmiran123456 Add Asmiran123456 to your Buddy List
Kaagular
Forum Legend

Registration Date: 25-12-2008
Kraina: Necropolia III

A powie ktoś czemu zniknęło moje konto na r20? Ze 3 miechy grałem na sezonie, premka była kupowana... :S
13-11-2020 23:29 Kaagular is offline Search for Posts by Kaagular Add Kaagular to your Buddy List
Bolgar
Member

Registration Date: 20-04-2010
Kraina: Necropolia VII

Ja mam wrażenie że administracja BW olała już dawno tą grę a niskim wkładem starają się utrzymać resztki graczy.

14-11-2020 22:55 Bolgar is offline Search for Posts by Bolgar Add Bolgar to your Buddy List
dawidmen
King

images/avatars/avatar-11552.jpg

Registration Date: 17-11-2007
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Tak patrzac teraz to osoba z 2 pktem zajmuje prawie 700 miejsce , wiec 300 osob dostanie "nagrode" za zalozenie konta? XD

14-11-2020 23:22 dawidmen is offline Search for Posts by dawidmen Add dawidmen to your Buddy List
abbath
Full Member

Registration Date: 04-07-2014

apeluję do BWT żeby wprost powiedzieli że nas graczy mają gdzieś, że już nie zamierzają rozwijać tego projektu. To wasze zachowanie jest po prostu bezczelne...
16-11-2020 08:40 abbath is offline Search for Posts by abbath Add abbath to your Buddy List
Bolgar
Member

Zgadzam sie niech sie wypowiedza co zamierzaja zrobic. Jakis pomysl na nowych graczy ? Aha no tak nowy content a na to trzeba miec checie

16-11-2020 09:08 Bolgar is offline Search for Posts by Bolgar Add Bolgar to your Buddy List
-DMX-
Member

images/avatars/avatar-21208.jpg

Registration Date: 16-04-2011

Gdzie jest moje konto na r20? Ostatnie 2 miesiace gralem tylko dolaczajac do aren. Nagle 2 dni po resecie serwera nie ma mojego konta??? Prosze o odniesienie sie do tematu.
16-11-2020 10:01 -DMX- is offline Search for Posts by -DMX- Add -DMX- to your Buddy List
Kaagular
Forum Legend

Registration Date: 25-12-2008
Kraina: Necropolia III

cytat:
-DMX- napisał(a)
Gdzie jest moje konto na r20? Ostatnie 2 miesiace gralem tylko dolaczajac do aren. Nagle 2 dni po resecie serwera nie ma mojego konta??? Prosze o odniesienie sie do tematu.

Dokładnie. Też czekam na info.
Premka potwierdza, że konto było:
14.06.2020 K2M DORADZTWO INWESTYCYJNE MACIEJ PRASAL, R20, 1923,KAAGULAR
Bez kategorii
-30,00PLN
16-11-2020 10:40 Kaagular is offline Search for Posts by Kaagular Add Kaagular to your Buddy List
C47
Super Operator Gry + OP R8

images/avatars/avatar-25255.jpg

Registration Date: 08-08-2006

Kaagular
Ostatnie logowanie było 2 mies temu
Jeśli korzystałeś ze skróceń itp. to premium zostało już widocznie zużyte i konto zostało usunięte z powodu braku założonej postaci w nowym sezonie.

Super Operator Gry (R1-R7,R9-18) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ

Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
16-11-2020 14:02 C47 is offline Homepage of C47 Search for Posts by C47 Add C47 to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Kraina: Moria

Thread Starter Thread Started by MasterOfPuppets

Konrad jeszcze dzisiaj sprawdzi te konta, dam Wam znać na PW jak tylko będę coś wiedział.

16-11-2020 15:08 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Bolgar
Member

Uwielbiam to, Community menager odpisał tylko na posta dotyczącego Premki a resztę postów olał totalnie.

+1 za spam
//MasterOfPuppets

17-11-2020 15:09 Bolgar is offline Search for Posts by Bolgar Add Bolgar to your Buddy List
abbath
Full Member

Registration Date: 04-07-2014

cytat:
Bolgar napisał(a)
Uwielbiam to, Community menager odpisał tylko na posta dotyczącego Premki a resztę postów olał totalnie.

+1 za spam
//MasterOfPuppets

no a co jest najważniejsze w tym produkcie jakim jest Bloodwars? pieniążki, a to czy gracz poczuje sie jak klient a nie śmieć jak to teraz jest to mają głeboko wiadomo gdzie. Już nawet nie chce im sie kłamać ze pracują nad jakimś contentem
18-11-2020 17:45 abbath is offline Search for Posts by abbath Add abbath to your Buddy List
Denis
Full Member

Registration Date: 06-05-2008

Bo to będzie niespodzianka, big update, zmiana czcionki jako świąteczny gift Big Grin

właśnie wpadło mi zadanie 200 ewo tylko muszę uzyskać 10 000 000 krwi 1 ataku.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Denis: 19-11-2020 00:02.

18-11-2020 19:19 Denis is offline Search for Posts by Denis Add Denis to your Buddy List
Asmiran123456
Lord

zmniejszyliście liczbę ataków o połowę to trzeba było zmienić genetyka, aby dawał 2 dodatkowe punkty evo.
teoretycznie -32 ataki dziennie x 30 dni w miesiącu = -960 evo mniej miesięcznie

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Asmiran123456: 19-11-2020 21:18.

19-11-2020 21:18 Asmiran123456 is offline Search for Posts by Asmiran123456 Add Asmiran123456 to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Asmiran123456, liczba otrzymywanych punktów ewolucji została zwiększona dwukrotnie, jest o tym informacja w changelogu. Dotyczy to także punktów za genetyka.

20-11-2020 12:51 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Asmiran123456
Lord

Gdy wchodzę w zakładkę z bonusami za srebrne monety pojawia się informacja, ze dostanę dodatkowy punkt a nie dwa punkty za atak.
Jest to co najmniej mylące
Dostając zadanie dzienne zdobądź 40 pkt evo z ataków w 1 i 2 akcie wydaje się to nie do wykonania.

20-11-2020 13:53 Asmiran123456 is offline Search for Posts by Asmiran123456 Add Asmiran123456 to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Gdy masz np. aktywną premię czasową "Szał bitewny", to w zakładce z bonusami dalej pokazuje że Genetyk doda 1 punkt ewolucji. W razie wątpliwości wystarczy np. zrobić atak i zwrócić uwagę na otrzymaną liczbę punktów ewolucji.

20-11-2020 14:10 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
radlog
Member

Registration Date: 08-06-2008
Kraina: Necropolia IX

http://prntscr.com/vn4f1w

Naprawde juz kilka razy mialem take zadanie a do a3 jeszcze chwile nie wspomne o zadaniah z ludzmi na 1kk 10kk
tak wygladaja zmiany ?

21-11-2020 00:06 radlog is offline Search for Posts by radlog Add radlog to your Buddy List
zakonik
Double Ace

Registration Date: 16-03-2008

Ja odpuściłem grę na R20 właśnie przez te zadania, miałem dzień kiedy po zmianie jednego zadania 2 razy, nadal nie mogłem go wykonać. Paranoja.

Kolejne elementy, które są męczące to:
- zaliczanie pielg w A2/A3(cisza i spokój na wyprawie...)
- wykrywanie ataków, ilość wykryć z 80/90% męczy

Na serwerze speed można, by to zmienić, szczególnie że od aktu 2 do 3 mija kilka dni...
24-11-2020 15:46 zakonik is offline Search for Posts by zakonik Add zakonik to your Buddy List
Opium
Full Member

Mam 54lvl, dlaczego takie zadania wyskakują, przecież to bez sensu tak samo jak zadanie w której nagrodą jest esencja do run, bo takie też dzisiaj mialem. Jedno zadanie po drugim się wylosowało.

Przecież to miało być poprawione. 1kk ludzi jest nierealne a KW nie mogę nawet postawić/dołączyć.

25-11-2020 11:28 Opium is offline Search for Posts by Opium Add Opium to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 2 [3] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Zakończenie pierwszego sezonu na serwerach Necropolia

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH