Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Charon » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Charon 5 Ankieta - średnia ocena: 6,40
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gildarts
Newbie


Data rejestracji: 29-01-2015
Postów: 1
Klan: [LS_Mass]
Kraina: Necropolia IX

Charon Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:


Drodzy klanowicze i inne ssaki

Apropo tej naszej nieszczęsnej loterii...

Każdy gracz liczy na dobry traf i strzał w 10-tke
Każdy pragnie strzelic w epika i wybrać ta (szybką pięśc niebios Big Grin )

Ale coś nie wychodzi, prawda??
Ciekawe co to może być ?? Moze to że ludzi którzy nigdy nie wygrali nadal nie potrafią dobrze strzelić ? A moze to, że ludzie którzy logują się raz na100 dni trafiają epika ?

Mam 2 konta na r3 i r14

Pisząc to co mi na sercu leży

Na r3 po raz 3 trafiam 300pkt evo
Na r14 po raz3 trafiam 300 pkt skarbu

To jest jakiś zaplanowany traf ze strony bw ?? Algorytm cały czas ciach tych samych graczy ??
No coś jest nie tak skoro mój kumpel z r3 potrafi złapać 1xepik + 1 raz Konto premium + drop non stop... (gratki szwagier Big Grin )


Zgadzacie się ze mną??

P.S Szczęśliwego Nowego roku

P.S2 ... I chyba juz bez Bw skoro walą w ciach


Pozdrawiam
Anonim

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Askarianh: 02-01-2021 15:27.

31-12-2020 01:39 Gildarts jest offline Szukaj postów użytkownika: Gildarts Dodaj Gildarts do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toć to spisek! Jak można nie trafić głównej nagrody, gdy jest 853 głosy i tylko jeden interesujący?!

Ja nie trafiłem, gdy było poniżej 100 głosów, a ostatni obrazek jaki widziałem, to:
Pozostało losów w puli: 51 / 853

Wyobraź sobie być osobą, która wyciągała 52 los, albo 53, czy jakikolwiek poniżej 100 i trafić 5 złomu.

Loterie rządzą się swoimi prawami, buga brak chytry

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!
31-12-2020 03:31 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak to spisek, kurde dotarłeś do tego. Teraz wytrzyj łzy i się skasuj.

__________________
R4 Freya
31-12-2020 08:03 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

[Nekro] Ściana płaczu

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-12-2020 10:24 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Askarianh
Bug Killer Mod


images/avatars/avatar-24959.jpg

Data rejestracji: 08-05-2009
Postów: 642
Klan: Lux ex Tenebris
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze brak buga, po drugie ostrzeżenie za rzucaniem mięsem.

__________________


Służbista na posterunku



chytry Bugi i problemy techniczne chytry


chytry Offtopic chytry


02-01-2021 15:27 Askarianh jest offline Strona domowa Askarianh Szukaj postów użytkownika: Askarianh Dodaj Askarianh do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Charon

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH