Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
DżonyŁasicki
Junior Member

Registration Date: 02-10-2020
Kraina: Necropolia S

Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Cześć szukam kogoś kto zajmuje się grafiką komputerową, tworzeniem logo, banerów etc.
Niedawno stowrzyłem profil na Youtube gdzie dodaje poradniki do Bloodwars. Dzisiaj wystartuje też grupa na facebook-u gdzie postaram się zjednać społeczność BW Smile .

Dlatego umieszczam tu zlecenie na baner który umieszczę na obydwu stronach oraz logo które będzie widniało na profilu Youtube. Mój kanał nazywa się : StaryNerd. Chciałbym aby grafiki które zostaną wstawione na profil stały się moją własnością dlatego też proponuję odpowiednie wynagrodzenie (możemy się dogadać w poprzez email) starynerdofficial@gmail.com

Jeśli chodzi o kolory które chciałbym żebyś użył/ła do storzenia logo to dominujące odcienie czarnego, czerwonego, granatowego
W przypadku baneru liczę na Twoją kreatywność jednak chciałbym tam ujrzeć elementy związane z wampirami, krwią, mroczny klimat
07-01-2021 21:24 DżonyŁasicki is offline Search for Posts by DżonyŁasicki Add DżonyŁasicki to your Buddy List
CL0SER
Full Member

images/avatars/avatar-15769.jpg

Registration Date: 12-11-2008
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

A próbowałeś discorda? To znacznie lepsze niż grupy na fb

A co do całego contentu, który robisz to super! Trzymam kciuki
07-01-2021 21:32 CL0SER is offline Search for Posts by CL0SER Add CL0SER to your Buddy List
DżonyŁasicki
Junior Member

Registration Date: 02-10-2020
Kraina: Necropolia S

Thread Starter Thread Started by DżonyŁasicki
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

dzięki za dobre słowo! Smile

tak średnio ogarniam DC Tongue wiem że to teraz potężne medium Tongue ale narazie napisałem na jakiejś grupie na Fb
07-01-2021 21:40 DżonyŁasicki is offline Search for Posts by DżonyŁasicki Add DżonyŁasicki to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Grafika » Grafika na profil YouTube oraz grupę na Facebook

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH