Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) -----> OGÓLNOSERWEROWY KANAŁ NA DISCORD + Konkurs premium (180 Dni premium!!!) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page -----> OGÓLNOSERWEROWY KANAŁ NA DISCORD + Konkurs premium (180 Dni premium!!!) 6 Votes - Average Rating: 5.50
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
DżonyŁasicki
Junior Member

Registration Date: 02-10-2020
Kraina: Necropolia S

-----> OGÓLNOSERWEROWY KANAŁ NA DISCORD + Konkurs premium (180 Dni premium!!!) Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

KONKURS NA PREMIUM 1x 180 Dni, 2 x 45 dni

Po zgromadzeniu 100 osób na serwerze Discord
oraz 100 Subskrybentów na kanale Youtube
wystartuje konkurs

Czołem ekipa!

Jako że jest to gra mocno społecznościowa i to właśnie MY JĄ TWORZYMY to chciałem was zaprosić na nowo powstały serwer na Discordzie.
Postaram się tu zgromadzić graczy ze wszystkich serwerów w jednym miejscu.

Na serwerze znajdziecie już powstałe kanały tekstowe.

Wampirki Nerdziaka

Wybór padł na discord, ponieważ facebook wydaje się być zbyt prywatny

-----------

a tu macie link do mojego kanału Youtube:
StaryNerd

63/1000 Subskrypcji

This post has been edited 7 time(s), it was last edited by DżonyŁasicki: 16-01-2021 07:53.

09-01-2021 01:57 DżonyŁasicki is offline Search for Posts by DżonyŁasicki Add DżonyŁasicki to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) -----> OGÓLNOSERWEROWY KANAŁ NA DISCORD + Konkurs premium (180 Dni premium!!!)

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH