Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Rubinowy set » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Rubinowy set
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Gąbka z kwasem
Junior Member

Registration Date: 26-06-2020

Rubinowy set Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: nie istotny
Przeglądarka internetowa: nie istotna

Opis problemu: Nie znalazłem nigdzie informacji, natomiast rubinowy set dawał 12 wiedzy a teraz daje 8 czy to zamierzona zmiana? Brak o tym informacji.

Pozdrawiam
23-02-2021 08:05 Gąbka z kwasem is offline Search for Posts by Gąbka z kwasem Add Gąbka z kwasem to your Buddy List
RwaczMałolat
Lord

Registration Date: 22-06-2008
Klan: Dracula/Illuminati
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria; Moria III

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

na jakim poziomie? warto byloby podac cokolwiek, moria nie moria, która moria? poziom wbicia, screen itd.

"Bloodwars - Nie dla idiotów"
a jednak...

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by RwaczMałolat: Yesterday, 16:32.

Yesterday, 16:31 RwaczMałolat is offline Search for Posts by RwaczMałolat Add RwaczMałolat to your Buddy List
searcher
Najlepszy gracz BW 2015

images/avatars/avatar-25504.jpg

Registration Date: 17-09-2015
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Na moriach tak śmieciowy set nie daje bonusu do wiedzy, więc źle otagowany temat i wypełnienie formułki. Ze względu na to - nie dziwi mnie brak odpowiedzi.

Yesterday, 17:22 searcher is offline Search for Posts by searcher Add searcher to your Buddy List
Gąbka z kwasem
Junior Member

Registration Date: 26-06-2020

Thread Starter Thread Started by Gąbka z kwasem

prosze zamknąć, nie wiedziałem ze na Moiri jest inaczej bo mnie to nie obchodzi Smile
Today, 10:51 Gąbka z kwasem is offline Search for Posts by Gąbka z kwasem Add Gąbka z kwasem to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » WSZYSTKIE Rubinowy set

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH