Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddałem konto 6037 r14/16 » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page Oddałem konto 6037 r14/16 3 Votes - Average Rating: 1.003 Votes - Average Rating: 1.003 Votes - Average Rating: 1.003 Votes - Average Rating: 1.003 Votes - Average Rating: 1.00
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Wikingg
Full Member

Registration Date: 05-03-2018

Oddałem konto 6037 r14/16 Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Takiemu plackowi strasznemu o nr 14093

Było to kilka dni Wstecz ale mnie męczy placek o temat na forum :/
13-09-2020 21:30 Wikingg is offline Search for Posts by Wikingg Add Wikingg to your Buddy List
Mirabeth
Trade Moderator

images/avatars/avatar-25644.jpg

Registration Date: 06-07-2013
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

To niech placek potwierdzi

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

16-09-2020 22:41 Mirabeth is offline Search for Posts by Mirabeth Add Mirabeth to your Buddy List
Wikingg
Full Member

Registration Date: 05-03-2018

Thread Starter Thread Started by Wikingg
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

W związku z tym że nie było weny do gry a kolega prosił o to by oddać mu pasy do konta to mu dałem. Jak widać nie chciał chyba grać bo nie potwierdził wziacia konta a z tego co się dowiedziałem dziś że konto oddał komuś innemu... Proszę o zwrot konta gdyz osobą której dałem pasy oddala konto bez mojej wiedzy a miał pograć sobie tylko na jakiś czas.
13-03-2021 16:00 Wikingg is offline Search for Posts by Wikingg Add Wikingg to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Wymiana kont » Oddam Oddałem konto 6037 r14/16

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH