Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Przyszłość gry? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Przyszłość gry? 7 Ankieta - średnia ocena: 6,29
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Przyszłość gry? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powróciłem ostatnio po dobrych kilku latach przerwy żeby sobie znowu poklikać i ponarzekać na lipne dropy, ale widzę że generalnie mimo tony nowych rzeczy, 3 akt, nowa mapa ekspedycyjna czy jakieś runy których jeszcze nie ogarnąłem na większości serwerów nomen-omen śmierdzi trupem Tongue

Pytanie może zbyt ogólne ale czy są jakieś plany na ożywienie tego dogorywającego wampira czy projekt będzie powoli wygaszany i generalnie jak wpływy z gry przestaną się opłacać powiemy BW baj baj? Byłoby szkoda bo zarówno universum jak mechaniki gry jak uważałem 10 lat temu tak dalej uważam za kozackie.

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

19-03-2021 12:39 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
CL0SER
Forum Ace


images/avatars/avatar-15769.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 86
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X
Skąd: Miałem wiedzieć że jest niepełnoletnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad aktualnie zajęty jest tworzeniem kolejnej aktualizacji z nową zawartością; wprowadzenie zmian w międzyczasie będzie możliwe tylko jeśli będziemy operować na istniejących efektach i nie będziemy zmieniać działania podstawowych elementów gry.


Taką wiadomość napisał community manager ponad dwa miesiące temu.


cytat:
Witajcie, postanowiliśmy zatrudnić etatowego CMa, tak żebyśmy mogli z Konradem zająć się bardziej BW, a mniej śledzeniem i odpisywaniem na forum. Pozwoli to z jednej strony lepiej wykorzystać nasz czas, a z drugiej poprawi komunikację z Wami. Zakres obowiązków: - odpowiadanie na posty na FB - organizowanie konkursów na FB - przygotowywanie mailingów okazjonalnych (np. Wielkanoc, urodziny BW, Halloween, Boże Narodzenie i Nowy Rok) - przygotowywanie nagród okazjonalnych (jw) - prowadzenie forów (BW, TE), tj: -- nadzorowanie pracy ekipy moderacyjnej -- odpowiadanie na PW graczy -- udzielanie się w tematach na forum oraz odpowiadanie na posty w działach bugi oraz system gry -- przesyłanie do Konrada/Informatyka linków do tematów z działu bugi wymagających interwencji -- przygotowywanie dla Mnie/KoordynatoraProjektu informacji na temat najważniejszych uwag, propozycji oraz opinii graczy, plus linki do tematów jeżeli jest to potrzebne/wskazane.


a takim czymś miał się zajmować

nikt nic nie wie, gra wymiera
19-03-2021 12:49 CL0SER jest offline Szukaj postów użytkownika: CL0SER Dodaj CL0SER do Listy kontaktów
krulJulian
Newbie


Data rejestracji: 19-03-2021
Postów: 2
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria VII
Skąd: madagaskar

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pomysłów na ożywienie sami gracze mają sporo i można o tym na forum poczytać. I na tym kończy się cała historia. Dla Ciebie na początku pewnie będzie zabawa, dla większości grających którzy mają jakoś ogarnięte postacie to już raczej klikanie dla klikania.
Gdyby nie praca biurowa gdzie czasem trzeba odskoczyć na chwilę w inne okno przeglądarki, pewnie olałbym dawno temu

__________________
Krul wyspy
19-03-2021 13:57 krulJulian jest offline Szukaj postów użytkownika: krulJulian Dodaj krulJulian do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No niestety, każdy temat z pomysłami jest zamykany a każdy wpis zlewany przez bwteam, także nie ma się co produkować, tylko czekać aż ludzie sami zaczną zlewać tą grę, także ładujcie dalej w premkę licząc na dropa w grze którego nie ma u wszystkich ino u garstki osób, pozdrawiam.
19-03-2021 14:21 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gihad, nie wiem skąd pomysł wygaszania projektu. Jak sam zauważyłeś gra jest cały czas rozwijana i nie planujemy tego zmieniać. Jasne, liczba Graczy nie jest taka jak 7 lat temu, ale to jest zjawisko dotykające wszystkie gry przeglądarkowe, które w oczach wielu osób są reliktem przeszłości. Na szczęście BW w dalszym ciągu jest w stanie się utrzymać finansowo, dalej jesteśmy w stanie rozwijać projekt i nic nie zapowiada, aby to się zmieniło.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


19-03-2021 14:25 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MasterOfPuppets

To wytłumacz dlaczego olewacie pomysły graczy? Toż przecież my tą grę utrzymujemy, to chyba jednak warto by było aby brać pod uwagę nasze pomysły, my ją tworzymy, gramy latami i lepiej wiemy co należy zrobić aby się to wszystko dalej kręciło, jeden patch na rok to żaden postęp, ludziom naprawdę zależy aby ta gra się rozwijała ale wy ten rozwój sami blokujecie.
19-03-2021 14:29 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gihad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Gihad, nie wiem skąd pomysł wygaszania projektu. Jak sam zauważyłeś gra jest cały czas rozwijana i nie planujemy tego zmieniać. Jasne, liczba Graczy nie jest taka jak 7 lat temu, ale to jest zjawisko dotykające wszystkie gry przeglądarkowe, które w oczach wielu osób są reliktem przeszłości. Na szczęście BW w dalszym ciągu jest w stanie się utrzymać finansowo, dalej jesteśmy w stanie rozwijać projekt i nic nie zapowiada, aby to się zmieniło.


Coż, no głównie z obserwacji ilości aktywnych graczy i żywotności forum. Nowości jest masa to prawda ale nie było mnie w grze dobre kilka lat więc nie wiem kiedy zostały one tak naprawdę wprowadzone (tak wiem, changelog ale nie da się tego czytać z perspektywy 15lvlowej postaciTongue ).

Oczywiście zdaje sobie też sprawę że BW czasy świetności ma już za sobą, i jako CM musisz trochę świecić oczami ale w sumie to mnie trochę uspokaja, tak że ide dropić pałki.

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez gihad: 19-03-2021 14:40.

19-03-2021 14:35 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Asimof, musisz zdać sobie sprawę z tego, że BWTeam to studio indie, a nad całą grą pracuje jeden programista. Też chcielibyśmy częściej wydawać patche, ale jest to zwyczajnie niemożliwe.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


19-03-2021 14:36 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
gidusch
Junior Member


Data rejestracji: 27-11-2007
Postów: 11
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kilka lat temu, kiedy nie było jeszcze CM-a i administracja musiała poświęcać swój cenny czas na ogarnianie forum, patche były wprowadzane zdecydowanie częściej. Teraz poza kosmetyką nie pojawia się nic. Jest to ewidentnie dogorywająca gra. Administracja ma zapewne inne projekty/zobowiązania A BW jest robione po godzinach(dopóki się jeszcze opłaca)..
19-03-2021 14:56 gidusch jest offline Szukaj postów użytkownika: gidusch Dodaj gidusch do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@MasterOfPuppets

Chcesz mi powiedzieć że przy tylu serwerach, tylu graczach co większość gra na premium, nie stać Was na zatrudnienie kolejnej osoby, co by pomogła rozwijać tą gierkę częściej niż jest obecnie? Czy po prostu szkoda wam dać komuś zarobić i taka jaka sytuacja jest obecnie, jest wam wygodna? Ja już od kilku miesięcy gram bez premium, bo stwierdziłem że szkoda płacić za coś co i tak nic nie daje w zamian, fakt zestawy premium przy dołączaniu fajna sprawa ale i bez tego można grać, pielgi to syf totalny, jednym dropi innym wgl nic, także weźcie pod uwagę co się stanie jeśli kolejni gracze przestaną płacić za premkę, bo uznają że nie warto.
19-03-2021 15:12 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
searcher
Najlepszy gracz BW 2015


images/avatars/avatar-25504.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 835
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asimof napisał(a)
Chcesz mi powiedzieć że przy tylu serwerach, tylu graczach co większość gra na premium, nie stać Was na zatrudnienie kolejnej osoby.

Aż się wtrącę. Co masz na myśli? Ilu graczach? Ze wszystkich morii poza sezonową przy dobrych wiatrach wyjdzie im 4 000 PLN na miesiąc. Co to są za pieniądze?

__________________
Chlastam się co dwa miesiące, a Ty?
Nie klikaj!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez searcher: 19-03-2021 15:51.

19-03-2021 15:48 searcher jest offline Szukaj postów użytkownika: searcher Dodaj searcher do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)Od czasu kiedy wypowiadałem się w podlinkowanym wątku nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu dodanie kolejnych slotów na umagicznienia wymagałoby w najlepszym przypadku tyle samo pracy, co zupełnie nowy content. W związku z tym szanse na wprowadzenie takiej modyfikacji są bardzo nikłe.



Witam, czy biorąc pod uwagę tą wypowiedź mogę pewnie strzelać, że nowy content patch będzie zawierał 10 nowych przedmiotów jednorazowych?
19-03-2021 18:34 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
Asimof
Full Member


Data rejestracji: 27-02-2021
Postów: 58

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
searcher napisał(a)
cytat:
Asimof napisał(a)
Chcesz mi powiedzieć że przy tylu serwerach, tylu graczach co większość gra na premium, nie stać Was na zatrudnienie kolejnej osoby.

Aż się wtrącę. Co masz na myśli? Ilu graczach? Ze wszystkich morii poza sezonową przy dobrych wiatrach wyjdzie im 4 000 PLN na miesiąc. Co to są za pieniądze?


Ale wiesz że to pewnie nie jest ich jedyne źródło utrzymania? Zwróć uwagę że mało co robią, te śmieszne patche raz na rok są wielkim wysiłkiem? Im się nawet nie chce z tej gry zrobić p2w żeby więcej zarobić, ludzie i tak będą grać bo są uzależnieni od tej gierki, samo posiadanie premium gówno daje, kilka miesięcy bez premium gram i wcale nie tęsknie za chwilami kiedy je miałem.
20-03-2021 10:36 Asimof jest offline Szukaj postów użytkownika: Asimof Dodaj Asimof do Listy kontaktów
Kwinto
Double Ace


images/avatars/avatar-25510.jpg

Data rejestracji: 02-07-2014
Postów: 135
Klan: AK LA Revolution
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Chorzów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Gihad, nie wiem skąd pomysł wygaszania projektu. Jak sam zauważyłeś gra jest cały czas rozwijana i nie planujemy tego zmieniać. Jasne, liczba Graczy nie jest taka jak 7 lat temu, ale to jest zjawisko dotykające wszystkie gry przeglądarkowe, które w oczach wielu osób są reliktem przeszłości. Na szczęście BW w dalszym ciągu jest w stanie się utrzymać finansowo, dalej jesteśmy w stanie rozwijać projekt i nic nie zapowiada, aby to się zmieniło.


Nieprawda, to nie jest kwestia każdej gry przeglądarkowej, tylko administracji i sposobu prowadzenia danej gry. BW jest jedyną tego typu grą i spokojnie bylibyście w stanie utrzymać stałą liczbę graczy, wystarczyłoby tylko nie torpedować każdego pomysłu, albo nie odpisywać na zasadzie, że pomysł będzie przekazany i sprawa umiera. Sam dałem kilka prostych propozycji gdzie sam mi odpisałeś, że pomysł spoko i przekażesz dalej i temat umarł.

To, że z gry uciekają gracze to wina złej w dalszym ciągu komunikacji, braku komunikatów od administracji, braku aktualizacji, nowych rzeczy.
Skoro zatrudnili Ciebie to komunikacji żeby oni mieli więcej czasu na kodzenie to jak to się stało, że zamiast aktualizacji przybywało to jest ich mniej niż 2-3 lata temu.


cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Asimof, musisz zdać sobie sprawę z tego, że BWTeam to studio indie, a nad całą grą pracuje jeden programista. Też chcielibyśmy częściej wydawać patche, ale jest to zwyczajnie niemożliwe.


Przecież kiedyś było dużo więcej patchy a wtedy też pracował nad tym jeden człowiek. Teraz nadal pracuje jeden człowiek, więc albo nie ma już pomysłów (i znów to co wyżej - nie torpedujcie pomysłów graczy), albo po prostu już Wam się to nie opłaca, nie chce Wam się, macie inny projekt (niepotrzebne skreślić).

Poza tym jak to jest, że niektóre gry (mam na myśli w tym momencie jedną, o symulatorze ciężarówek) tworzą moda za darmo, przybywa tam Developerów (był 1 w 2013, teraz jest 7) - nikt tam nie zarabia i mod dalej żyje, graczy tylko przybywa. Dopiero 2 lata temu odpalili Patreon gdzie dalej nikt nie zarabia, jedynie mają pieniądze na serwery ale dalej się to utrzymuje.

Dodatkowo - niektórzy zieloni zachowują się jakby im płacono za wlepianie warnów, jak tak czasami czytam niektóre posty to za byle bzdurę wlepiano warny.
Mało forum opustoszało to jeszcze takie osoby odstraszają ludzi. Nie mówiąc już o zniechęceiu do pisania postów czy propozycji.

Wszystko zależy od administracji, zarządzania, podejścia do gracza i komunikacji. Tutaj jej po prostu nie ma i wszyscy to widzą.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kwinto: 21-03-2021 10:36.

20-03-2021 18:40 Kwinto jest offline Szukaj postów użytkownika: Kwinto Dodaj Kwinto do Listy kontaktów
Perła
Forum Ace


Data rejestracji: 18-11-2019
Postów: 82

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie było MOP-a i sie dało...jest MOP i sie nie da. To tak jak słynna sprawa z podróżami gdy francuski mop sie wysypał polski NIE NIE NIE ...a jednak tak. Nie mniej kazdy temat na forum jest torpedowany bo przyjdzie zielony wlepi po warnie i powie Wam jak bardzo sie mylicie...

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

21-03-2021 08:15 Perła jest offline Szukaj postów użytkownika: Perła Dodaj Perła do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kwinto napisał(a)
Nieprawda, to nie jest kwestia każdej gry przeglądarkowej, tylko administracji i sposobu prowadzenia danej gry. BW jest jedyną tego typu grą i spokojnie bylibyście w stanie utrzymać stałą liczbę graczy, wystarczyłoby tylko nie torpedować każdego pomysłu, albo nie odpisywać na zasadzie, że pomysł będzie przekazany i sprawa umiera. Sam dałem kilka prostych propozycji gdzie sam mi odpisałeś, że pomysł spoko i przekażesz dalej i temat umarł.

Bardzo mi przykro, że aktualizacje nie wychodzą tak szybko jakbyś tego chciał. Ja jedyne co mogę zrobić to przekazać pomysł. Nie wpływam na to, jak szybko i czy w ogóle uda się go wprowadzić do gry. Poważnie uważasz, że Konrad siedzi na krawędzi krzesła i nie może doczekać się żeby zakodować nowy patch, tylko że nie ma żadnych pomysłów bo mu nic nie przekazuję?
Tak wygląda mały wycinek z naszej tablicy na trello:
https://i.imgur.com/X3H6Aps.png
Wszystkich kart z pomysłami w tej chwili jest ponad 100, sporo jest zatwierdzonych i czeka na swoją kolej. Jak widzisz, brak pomysłów nie jest problemem.

cytat:
Kwinto napisał(a)
Przecież kiedyś było dużo więcej patchy a wtedy też pracował nad tym jeden człowiek. Teraz nadal pracuje jeden człowiek, więc albo nie ma już pomysłów (i znów to co wyżej - nie torpedujcie pomysłów graczy), albo po prostu już Wam się to nie opłaca, nie chce Wam się, macie inny projekt (niepotrzebne skreślić).

Kiedyś faktycznie jeden człowiek pracował nad rozwojem gry, ale mieliśmy też drugiego programistę który zajmował się właściwie całym backendem. Od kilku lat Konrad wykonuje sam pracę, którą spokojnie można by obdzielić trzy osoby.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-03-2021 10:56 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mając +-1000 graczy w przeglądarkowej grze tekstowej layout przystosowany dla osób niewidomych to oczywiście must have... rotfl
22-03-2021 11:20 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gader napisał(a)
Mając +-1000 graczy w przeglądarkowej grze tekstowej layout przystosowany dla osób niewidomych to oczywiście must have... rotfl

Rozumiem, że masz gdzieś osoby niewidome. Trochę dziwne, skoro sam masz na tyle słaby wzrok, że nie widzisz niczego co sięga dalej niż czubek własnego nosa. Wśród Graczy BW jest sporo osób niewidomych które niejednokrotnie sugerowały nam rozmaite poprawki interfejsu by gra była dla nich jak najbardziej przystępna. Tekstowe gry to jedne z niewielu, w które takie osoby mają szanse grać.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


22-03-2021 11:41 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Gader
Zbanowany

Data rejestracji: 29-04-2008
Postów: 117
Klan: 105; DROP TABLE Users
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Gader napisał(a)
Mając +-1000 graczy w przeglądarkowej grze tekstowej layout przystosowany dla osób niewidomych to oczywiście must have... rotfl

Rozumiem, że masz gdzieś osoby niewidome. Trochę dziwne, skoro sam masz na tyle słaby wzrok, że nie widzisz niczego co sięga dalej niż czubek własnego nosa. Wśród Graczy BW jest sporo osób niewidomych które niejednokrotnie sugerowały nam rozmaite poprawki interfejsu by gra była dla nich jak najbardziej przystępna. Tekstowe gry to jedne z niewielu, w które takie osoby mają szanse grać.



Dwa pierwsze zdania Twojej wypowiedzi jako Community Managera są jak najbardziej na miejscu. Po takiej odpowiedzi nie da się was traktować poważnie.

Zdajesz sobie sprawę, że Twoja wypowiedź by miała zupełnie lepszy odbiór jakbyś pominął te wycieczki osobiste, bo reszta wypowiedzi ma jakiś sens? Poproś lepiej Pana Macieja Prasala o ufundowanie kursu komunikacji, bo chyba nie jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
22-03-2021 11:48 Gader jest offline Szukaj postów użytkownika: Gader Dodaj Gader do Listy kontaktów
CL0SER
Forum Ace


images/avatars/avatar-15769.jpg

Data rejestracji: 12-11-2008
Postów: 86
Klan: Tczew
Kraina: Necropolia X
Skąd: Miałem wiedzieć że jest niepełnoletnia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Są szanse, że jakieś zmiany zostaną wprowadzone na nowy sezon nekro?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez CL0SER: 22-03-2021 12:11.

22-03-2021 12:11 CL0SER jest offline Szukaj postów użytkownika: CL0SER Dodaj CL0SER do Listy kontaktów
gihad
King


images/avatars/avatar-5619.gif

Data rejestracji: 10-08-2007
Postów: 754
Kraina: Moria IV
Skąd: Krk

Autor tematu Temat rozpoczęty przez gihad
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)

Kiedyś faktycznie jeden człowiek pracował nad rozwojem gry, ale mieliśmy też drugiego programistę który zajmował się właściwie całym backendem. Od kilku lat Konrad wykonuje sam pracę, którą spokojnie można by obdzielić trzy osoby.


Sushi Maker o ile dobrze pamiętam. Wyobrażam sobie że po takim czasie zatrudnienie nowego programisty nie wchodzi w grę bo wdrożenie go w BW zajęłoby mu dłużej jak kodowanie Tongue

__________________
R13:Gihad
cytat:
SushiMaker napisał:
Nie da się.

22-03-2021 12:45 gihad jest offline Szukaj postów użytkownika: gihad Dodaj gihad do Listy kontaktów
Borszczu
Viking


Data rejestracji: 03-12-2006
Postów: 584
Klan: SG
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Tak wygląda mały wycinek z naszej tablicy na trello:
https://i.imgur.com/X3H6Aps.png
Wszystkich kart z pomysłami w tej chwili jest ponad 100, sporo jest zatwierdzonych i czeka na swoją kolej. Jak widzisz, brak pomysłów nie jest problemem.


No patrząc na rzeczy do zrealizowania w najbliższym patchu to raczej nie mozemy byc optymistami. Zmiany nazw przycisków i zadań na sezonowkach xD

Tak, wiem, masz jeszcze 100 stron podobnych zadań...


Ale teraz pytanie z perspektywy gracza Hi LVL.

1. Czy serio planujecie nowy content czy to tylko bajeczka na dobranoc. Jeśli tak to ktory z obiecanych pomysłów jest realizowany aktualnie.
2. Kiedy mniej wiecej on wejdzie? Za rok, dwa czy pięć? Nie pytam o dzień i godzinę.
3. Czy bedzie to realne wyzwanie dla starych, znudzonych graczy, czy raczej cos w stylu podroży (czytaj, niby nowe ale nic nie wnosi na end game)?

Abstrachując o rzeczy ważnych mam jeszcze jedno pytanie.

4. Ilu nowych graczy przyciągnęła aplikacja i jaka część aktywnie grających graczy używa do logowania aplikacji?

__________________
r1: mark

r2,r5,r7,r19: Borszczu
22-03-2021 16:17 Borszczu jest online Szukaj postów użytkownika: Borszczu Dodaj Borszczu do Listy kontaktów
Sege
Emperor


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 1.339
Kraina: Moria
Skąd: Plemnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdrowienia dla wszystkich.

Amen

spam ostrzeżenie Kylin

__________________
""....Piwo nie wymaga gry wstępnej, zanim Cię zadowoli...." "

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 24-03-2021 13:30.

23-03-2021 18:47 Sege jest offline Szukaj postów użytkownika: Sege Dodaj Sege do Listy kontaktów
Grizz
Member


Data rejestracji: 20-07-2020
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
cytat:
Kwinto napisał(a)
Nieprawda, to nie jest kwestia każdej gry przeglądarkowej, tylko administracji i sposobu prowadzenia danej gry. BW jest jedyną tego typu grą i spokojnie bylibyście w stanie utrzymać stałą liczbę graczy, wystarczyłoby tylko nie torpedować każdego pomysłu, albo nie odpisywać na zasadzie, że pomysł będzie przekazany i sprawa umiera. Sam dałem kilka prostych propozycji gdzie sam mi odpisałeś, że pomysł spoko i przekażesz dalej i temat umarł.

Bardzo mi przykro, że aktualizacje nie wychodzą tak szybko jakbyś tego chciał. Ja jedyne co mogę zrobić to przekazać pomysł. Nie wpływam na to, jak szybko i czy w ogóle uda się go wprowadzić do gry. Poważnie uważasz, że Konrad siedzi na krawędzi krzesła i nie może doczekać się żeby zakodować nowy patch, tylko że nie ma żadnych pomysłów bo mu nic nie przekazuję?
Tak wygląda mały wycinek z naszej tablicy na trello:
https://i.imgur.com/X3H6Aps.png
Wszystkich kart z pomysłami w tej chwili jest ponad 100, sporo jest zatwierdzonych i czeka na swoją kolej. Jak widzisz, brak pomysłów nie jest problemem.

cytat:
Kwinto napisał(a)
Przecież kiedyś było dużo więcej patchy a wtedy też pracował nad tym jeden człowiek. Teraz nadal pracuje jeden człowiek, więc albo nie ma już pomysłów (i znów to co wyżej - nie torpedujcie pomysłów graczy), albo po prostu już Wam się to nie opłaca, nie chce Wam się, macie inny projekt (niepotrzebne skreślić).

Kiedyś faktycznie jeden człowiek pracował nad rozwojem gry, ale mieliśmy też drugiego programistę który zajmował się właściwie całym backendem. Od kilku lat Konrad wykonuje sam pracę, którą spokojnie można by obdzielić trzy osoby.



Po raz pierwszy w swojej karierze zrobiłeś coś za co można Cie pochwalić. Pokazałeś kawałek tablicy kanbanowej że coś się dzieje. Pomijam fakt jakie to ma znaczenie na "żywot" gry ale w końcu dałeś jakiś dowód a nie tylko "coś tam Konrad kombinuje, czekajcie na info"
23-03-2021 23:31 Grizz jest offline Szukaj postów użytkownika: Grizz Dodaj Grizz do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » PYTANIE Przyszłość gry?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH