Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Brak maila odnosnie zmiany hasla » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Brak maila odnosnie zmiany hasla
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
spyrol12
Newbie

Registration Date: 06-04-2021

Brak maila odnosnie zmiany hasla Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze:
Przeglądarka internetowa:

Opis problemu:

Czesc,

Czy jest mozliwosc sprawdzenia na jakiego maila bylo zakladane konto forumowe
NICK: Spyrol

Jest to moje stare konto forumowe z 2009 i nie otrzymuje maili odnosnie odzyskania hasla, czy moglby ktos sprawdzic na jakiegos maila bylo zakladane owe konto ? Albo maualnie wyslac mi linka do resetowania hasla ?

//Wysłałem PW odnośnie zgłoszenia.
//Na przyszłość bardzo proszę o wysyłanie tego typu zgłoszeń na PW, a nie o zamieszczanie nowego wątku na forum.
//MasterOfPuppets
06-04-2021 12:50 spyrol12 is offline Search for Posts by spyrol12 Add spyrol12 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » FORUM Brak maila odnosnie zmiany hasla

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH