Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Pages (444): « first ... « previous 442 443 [444] Post New Thread Post Reply
Go to the bottom of this page World Of Tanks 48 Votes - Average Rating: 8.2548 Votes - Average Rating: 8.2548 Votes - Average Rating: 8.25
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Lechv
Lord

images/avatars/avatar-21067.jpeg

Registration Date: 04-07-2010
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Xavox napisał(a)
Rak.

Jak tam opinie o polskich czołgach? W sumie to nie gram, ale hobbystycznie śledzę co się dzieje w grze i wydają się gówniane trochę xD Ale "polska moc" rotfl

HUSARJAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Czołgi nijakie. Najgorsza linia wypuszczona od... 4 lat jak nie dłużej.
Każda nowa nacja/linia dostawała coś nowego, zachęcającego do expienia dychy.
Jeśli chodzi o 60TP to nie wiem co ma mnie zachęcić do jego expienia. Wolny, słaby DPM, niecelne, długo skupiające działo, pancerz (dolna płyta) przebijana przez wszystko.
Nie mieli żadnych czołgów historycznych powyżej 5 tieru, mogli stworzyć jakie tylko chcieli, więc stworzyli kupe. Polaczki i tak będą grać i płacić, bo HUSARJAAAA i POLSKA SIUA!!!

13-09-2018 00:03 Lechv is offline Search for Posts by Lechv Add Lechv to your Buddy List
markesz
King

images/avatars/avatar-19432.jpg

Registration Date: 23-07-2007
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

mnie się 50 TP prot. podoba Tongue
13-09-2018 10:15 markesz is offline Search for Posts by markesz Add markesz to your Buddy List
riasa
Zbanowany

Registration Date: 26-11-2018

Najbardziej wkurzajaca gra
26-11-2018 19:17 riasa is offline Search for Posts by riasa Add riasa to your Buddy List
Lechv
Lord

images/avatars/avatar-21067.jpeg

Registration Date: 04-07-2010
Kraina: Moria

Ta gra kona, ale jakby ktoś chciał przytulić kilka milionów kredek przez smiercią, to wystarczy się zalogować.
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/10-years-giveaway/

W skrócie: Za każdy rok stażu 1kk kredytów i 1k obligacji. Dla kont starszych niż 4 lata dodatkowo czołg t-50-2 (nie premka)

28-11-2018 17:02 Lechv is offline Search for Posts by Lechv Add Lechv to your Buddy List
bannat
Zbanowany

Registration Date: 11-12-2018

co jak co ale mi się już znudziła ta gra
11-12-2018 16:20 bannat is offline Search for Posts by bannat Add bannat to your Buddy List
Kilao
Zbanowany

Registration Date: 08-01-2019

gram w to od 3 lat i szczerze mam już dość
08-01-2019 11:15 Kilao is offline Search for Posts by Kilao Add Kilao to your Buddy List
bne1920
Newbie

Registration Date: 12-03-2018

Ja gram w War Thunder - ma swoje słabe strony ale ogółem bardzo solidna produkcja jak na f2p

30-03-2019 15:36 bne1920 is offline Search for Posts by bne1920 Add bne1920 to your Buddy List
YubY
Lord

images/avatars/avatar-21669.jpg

Registration Date: 06-11-2008
Klan: THE CURSED FOREVER! R1 SiH, R3 Saints
Kraina: Necropolia; Necropolia II

quote:
Kilao napisał(a)
gram w to od 3 lat i szczerze mam już dość

A ja tak daję radę od początku WoTa - szkoda tylko, że BETY nie zaliczyłem Pleased

Jeść albo nie jeść - oto jest pytanie.
Jeść - to tak prosta odpowiedź na nie.
Jedzenie życia rozkosz, więc jedzmy, czemu nie!?
Bez jedzenia ja przecież zabije się!!!

Wyrozumiały T-Mod Pożyczę/Najmę R14 | Sprzedam R15 oraz Sprzedam R16

TIN na PWR

R1 i R3 - nick YubY

29-04-2019 21:10 YubY is offline Homepage of YubY Search for Posts by YubY Add YubY to your Buddy List
markesz
King

images/avatars/avatar-19432.jpg

Registration Date: 23-07-2007
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia

no i pękło 25 ooo rozegranych bitew rotfl
17-08-2019 15:45 markesz is offline Search for Posts by markesz Add markesz to your Buddy List
Yrdrasil
Viking

Registration Date: 02-12-2007

troche zapuszczony temat ale co tam pochwale sie - bitwa zycia na ts-5 (4,6k dmg, M, pool, kolobanow, duzy kaliber, stalowa sciana, pasucci) pod wzgledem dmg to nie rekord (moj rekord to 5k+ na tierach 9) ale wszystko inne juz tak

dodam jeszcze ze jak zaczalem walczyc o kolobanowa to zostalo mi 89 hp i byly 2 arty + pare innych czolgow w tym scorpion 8 tierowy na szczescie byli na oparach) - jeden blad i byloby po mnie. Pod koniec arta mnie zaskoczyla ale ze arty wolno sie obraca i celuje to zdazylem w ostatniej sekundzie ja sprzatnac mimo ze ts-5 obrotem nie grzeszy tez

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by Yrdrasil: 07-01-2021 19:08.

07-01-2021 19:04 Yrdrasil is offline Search for Posts by Yrdrasil Add Yrdrasil to your Buddy List
Acrivec
Żelkowy Troll

images/avatars/avatar-21762.jpg

Registration Date: 27-09-2007

Nie dziwię się że zapuszczony. Próbowałem wrócić do tej gry, ale no nie idzie. W dalszym ciągu wbijasz tier 6-7, a Cię na hita zdejmuje tier 5 pomimo tego, że podobno jesteś "dosyć wytrzymały" jak na swój tier.
Balans artylerii nie istnieje, niektóre czołgi są takie że jak nie masz działa to ich nie zadraśniesz, inne pomimo gigantycznego działa nie robią nic.

Albo masz działo że byś mógł zniszczyć pół miasta, a przed tobą czołg który powinieneś zmieść z powierzchni ziemi. Wybierasz dobry punkt co by nie było rykoszetu, bawisz się w matematykę, a i tak ciul. 2 rykoszety, a on zabija.

Status serwerów BloodWars - odświeżane co 5 minut!
Osoba o nicku acrivec na League of Legends to nie ja, tylko podszywający się idiota.

07-01-2021 20:27 Acrivec is offline Search for Posts by Acrivec Add Acrivec to your Buddy List
WitekWitek123
Newbie

Registration Date: 05-06-2021
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Moria IV

WOT od zawsze miał sklapciałą mechanikę niestety, swojego czasu pękło mi 5k meczy, ale mechanika i Pay2win mnie odwiodła od dalszego ciach

reklama, spam Kylin

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Kylin: 05-06-2021 22:30.

05-06-2021 15:37 WitekWitek123 is offline Homepage of WitekWitek123 Search for Posts by WitekWitek123 Add WitekWitek123 to your Buddy List
Pages (444): « first ... « previous 442 443 [444] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Post Reply
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH