Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Obniżanie poziomu przedmiotu » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Obniżanie poziomu przedmiotu
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Aimshot
Triple Ace

images/avatars/avatar-13923.gif

Registration Date: 06-07-2008
Klan: White Tower[W-T] - Kaktusiki [-__-]
Kraina: Necropolia; Necropolia V; Necropolia VI; Moria IV

Obniżanie poziomu przedmiotu Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Aimshot
Przeglądarka internetowa: Chrome i android apka

Opis problemu: Dzień dobry, dziś zakupiłem sobie w bublu w sklepie Dobry Łuk Refleksyjny (chyba szybkostrzelności) +X
chciałem obniżyć jego poziom, no i zrobiłem to. Łuku nie ma a w zbrojowni widzę zawyły Łuk Szybkostrzelności +1. Nie mam zielonego pojęcia co się stało. Zdążenie miało miejsce w przedziale czasowym 7:20 a 10:20 11.06.2021

Wxxx Napisał: "Przecież to nie wina Pana Ce, że już nasrało mu przez te lata na krześle"
kaPxx Napisał: "Za CE47 nikt nie będzie płakał jak poda się do demisji^_^"

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Aimshot: 11-06-2021 10:37.

11-06-2021 10:36 Aimshot is offline Search for Posts by Aimshot Add Aimshot to your Buddy List Add Aimshot to your Contact List View the MSN Profile for Aimshot
searcher
Najlepszy gracz BW 2015

images/avatars/avatar-25504.jpg

Registration Date: 17-09-2015
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

W studni dusz obok przycisku "Obniż poziom przedmiotu" znajduje się przycisk "Obniż poziom przedmiotu do poziomu: zwykły +1"

Prawdopodobnie kliknąłeś ten drugi przycisk. Służył on kiedyś spawaczom do szybkiego zbijania itemów na zwykły +1 w celu oszczędzania many. Mam sugestię, żeby go całkowicie usunąć, ponieważ teraz mamy podczas spawania automat zbijający do zw+1.

11-06-2021 10:49 searcher is offline Search for Posts by searcher Add searcher to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Aimshot, wyślij zgłoszenie przez "napisz do nas" w grze, jeśli faktycznie przez pomyłkę kliknąłeś obniżenie do zwykłego +1 to nie powinno być problemu z cofnięciem tej akcji.

11-06-2021 11:46 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R19 Obniżanie poziomu przedmiotu

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH