Go to the Main Page Register Calendar Members List Team Members Search Frequently Asked Questions
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Brak HP na ekspedycji pomimo posiadanej krwi » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Add Thread to Favorites
Post New Thread Thread is closed
Go to the bottom of this page Brak HP na ekspedycji pomimo posiadanej krwi
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
syjan
Junior Member

Registration Date: 12-10-2010
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX

Brak HP na ekspedycji pomimo posiadanej krwi Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Pomidor
Przeglądarka internetowa: nie dotyczy

Opis problemu: Poniżej raport z ekspedycji:

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=9067600a2c

Jak widać gracz Albus na start ma 98//425 hp

Poniżej raport ze skanu tego gracza kilkadziesiąt sekund po fakcie (w tym czasie nie robił ataków, wyprawek, nic, więc krew się nie pojawiła tam 'nagle')

https://r20.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=e72bb2cc86

Moje pytanie - co tu się stało i dlaczego? I jeżeli to błąd gry, a na taki wygląda z mojej perspektywy - czy możemy w jakikolwiek sposób 'odzyskać' moją ekspedycję?
16-06-2021 12:38 syjan is offline Search for Posts by syjan Add syjan to your Buddy List
MasterOfPuppets
Community Manager

Registration Date: 07-03-2008
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

2021-06-16 12:30:35 :: Quest / CollectTreasure: Twoim oczom ukazuje się zawartość kufra: +11 000 litrów krwi! (Duża beczka krwi)

16-06-2021 13:12 MasterOfPuppets is offline Search for Posts by MasterOfPuppets Add MasterOfPuppets to your Buddy List
syjan
Junior Member

Registration Date: 12-10-2010
Klan: Hung
Kraina: Necropolia VII; Necropolia IX

Thread Starter Thread Started by syjan
Reply to this Post Post Reply with Quote Edit/Delete Posts Report Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dzięki, to wszystko wyjaśnia..

Do zamknięcia.
16-06-2021 13:52 syjan is offline Search for Posts by syjan Add syjan to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New Thread Thread is closed
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R20S Brak HP na ekspedycji pomimo posiadanej krwi

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH