Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Nie wywiązanie się z kt » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nie wywiązanie się z kt 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Nie wywiązanie się z kt Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1) swój id w grze 626 r14 Drop Sensem Życia
2) skarga na id 3835 r14 Stary Grzejnik
3) link do aukcji 2 x dobry pierścień koncentracji



Gracz stary grzejnik umieścił w ofercie sprzedaży 2 x d ring koncentracji po 2,5k za sztukę, zakupiłem je za kt i złożyłem ofertę w grze, otrzymałem jedynie wiadomość ze 2,5k za ring koncentryka to o wiele za mało i w razie co jest gotów wziąć konsekwencje na klatę.

Teraz wystawił je w tym samym temacie za cm, chociaż już powinny być w moich łapkach, proszę o surowy wymiar kary dla Starego Grzejnika.

Ringi już mnie nie interesują, skargę składam ponieważ zostały kilkakrotnie złamane zasady licytacji i dobrego smaku.


Pozdrawiam

__________________

04-05-2011 07:22 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Stary_Grzejnik
Junior Member


Data rejestracji: 31-03-2010
Postów: 11
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zgadzam sie konsekwencje przyjme ale co do wstawki kilkukrotnie i dobrego smaku to chyba przegioles.
co nieznaczy ze niemasz racji i moj blad jak najbardziej
teraz po czasie widze ze to wszystko niepotrzebne bylo
a zeby wyjsc z twarza to zamieszanie cale dlatego ze ktos krzyczal ze ring 5k jeden conajmniej

To tak tylko nadmieniam dlaczego zamienilem kt na cm i dlaczego powiedzialem ze kare przyjme.
04-05-2011 07:51 Stary_Grzejnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary_Grzejnik Dodaj Stary_Grzejnik do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chcę zniechęcać do pozytywnych zachowań, a zabezpieczanie się przed spushowaniem kogoś jest pozytywne, ale w takim wypadku powinieneś się zwrócić do operatora, ewentualnie tmoda w celu ustalenia ceny i/lub dalszego postępowania, a nie lekceważyć ofertę która padła.

Dlatego:
ID: 3835
Postać: Stary Grzejnik

2 dni

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

06-05-2011 16:08 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU Nie wywiązanie się z kt

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH