Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Razem z Kartelem mamy system (jak na razie) dwóch czołgów. Tzn wbijamy do gry jednocześnie, giniemy - wychodzimy i rush na drugie czołgi jednocześnie. Szybko zarabiająca kasa.
W sumie w ciągu 5 godzin tylko 2 razy nie trafiliśmy na tą samą mapę. 3 razy chyba byliśmy w przeciwnym teamie. A tak to ciągle razem.

Ktoś może mi powiedzieć czy warto zwykłe działko wymieniać na haubice?


Jaki czołg i jakie działo Tongue

__________________

04-07-2011 13:19 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

M2 MT działo M-6 na haubice 75 mm M-3.

__________________

By me
04-07-2011 13:47 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
M2 MT działo M-6 na haubice 75 mm M-3.


sprawdź staty pukawek i porównaj.

Penetracja
Damage
Rate of Fire
Accuracy

to są najważniejsze staty Tongue
04-07-2011 13:50 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to haubica. A powiedz mi to normalne, że nie mogę nic zadać dmgu od kilku gier?

__________________

By me
04-07-2011 14:20 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakies bugi sa od wczoraj nie moge sprzedac ani jednego czolgu...;D

Ale dorobilem sie 2 IV i zaczynam zbierac kase i doswiadczenie na KWSmile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rzeznik_necro: 04-07-2011 15:19.

04-07-2011 15:15 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Rzeznik_necro napisał(a)
Jakies bugi sa od wczoraj nie moge sprzedac ani jednego czolgu...;D

Ale dorobilem sie 2 IV i zaczynam zbierac kase i doswiadczenie na KWSmile


ograniczenie - można sprzedać 5 czołgów w ciągu 24 godzin

Arcik, a duża penetracja/celność?
04-07-2011 16:58 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na dany czołg najlepsze co mogę. A czołg o 1 tier wyżej mogę pomuskać i wyjechać na free killa.

__________________

By me
04-07-2011 17:35 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No czasem jest ten ból...też mi się czasem tak zdarza ;/ celuj w tył, pod kątem 90 stopni, żeby nie było rykoszetu i nie za daleko. Penetracja amunicji AP zależy również od odległości od celu. Zawsze możesz próbować HE. Nieraz dużo skuteczniejsze i świetnie walą criticale.

__________________

04-07-2011 17:42 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ehm. Ja rozumiem, że są lepsze czołgi i gorsze, ale gdy po raz 20 z rzędu dowala mnie na sam koniec stawki, mimo posiadania m3 lee oraz gdy kolejny raz ginę po jednym strzale (szkoda, że nawet jak mi wylosuje m3 na początku to nawet leichtraktora nie rozwale za 1 strzałem) to może jasny szlak trafić. Zero przyjemności z gry. A jak tym szajsem uzbierać na shermana? IDK.

__________________

By me
05-07-2011 16:04 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Ehm. Ja rozumiem, że są lepsze czołgi i gorsze, ale gdy po raz 20 z rzędu dowala mnie na sam koniec stawki, mimo posiadania m3 lee oraz gdy kolejny raz ginę po jednym strzale (szkoda, że nawet jak mi wylosuje m3 na początku to nawet leichtraktora nie rozwale za 1 strzałem) to może jasny szlak trafić. Zero przyjemności z gry. A jak tym szajsem uzbierać na shermana? IDK.



Mialem podobnie z t-28 non stop koniec stawki ;D

Nie zdazysz oddac strzalu i koniec^^

Ale cierpliwosc poplaca teraz mam KW i to ja jestem na poczatku stawki^^
05-07-2011 16:32 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Ehm. Ja rozumiem, że są lepsze czołgi i gorsze, ale gdy po raz 20 z rzędu dowala mnie na sam koniec stawki, mimo posiadania m3 lee oraz gdy kolejny raz ginę po jednym strzale (szkoda, że nawet jak mi wylosuje m3 na początku to nawet leichtraktora nie rozwale za 1 strzałem) to może jasny szlak trafić. Zero przyjemności z gry. A jak tym szajsem uzbierać na shermana? IDK.


M3 lee... ahhhh... najlepszy czołg jakim grałem Big Grin

Wg mnie jest dużo lepszy od T1 który niby jest tier wyżej. M3 to medium = w miarę szybki, pancerz niemal jak hvy tier V i nie najgorsze działo.

Ja tym miałem akcje, że wjeżdżałem pierwszy w ataku jako scout i pociski innych mediumów tylko rykoszetowały (nawet w tyłek ledwo co mi brały). M3 jest cudownym czołgiem. Chyba kupie znowu bo sprzedałem -.-

__________________

05-07-2011 17:34 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

M3 często potrafi zirytować, grając przeciwko niemu
T28 też potrafi sporo narobić

mimo, że KV ma ich zwykle na jeden strzał to potrafią go zabić, szczególnie mając na uwadze wolno obracającą się wieżyczkę KV czy innych ciężkich

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-07-2011 18:10 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No C47 masz racje wolno obracajaca sie wiezyczka to duzy mankament KW...

Jak ktos chce to moge postawic pluton/kompanieSmile

nick w grze ManituBW
05-07-2011 19:24 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zaraz Cię dodam ;D

KW ma małego deffa też i to z każdej strony
05-07-2011 19:25 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
zaraz Cię dodam ;D

KW ma małego deffa też i to z każdej strony



Twoj nick?


Ok juz zaczailem ze to ty ...

C47 taki sam nick jak tu?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Rzeznik_necro: 05-07-2011 19:58.

05-07-2011 19:57 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
dragonas123 napisał(a)
cytat:
Arcikaka napisał(a)
Ehm. Ja rozumiem, że są lepsze czołgi i gorsze, ale gdy po raz 20 z rzędu dowala mnie na sam koniec stawki, mimo posiadania m3 lee oraz gdy kolejny raz ginę po jednym strzale (szkoda, że nawet jak mi wylosuje m3 na początku to nawet leichtraktora nie rozwale za 1 strzałem) to może jasny szlak trafić. Zero przyjemności z gry. A jak tym szajsem uzbierać na shermana? IDK.


M3 lee... ahhhh... najlepszy czołg jakim grałem Big Grin

Wg mnie jest dużo lepszy od T1 który niby jest tier wyżej. M3 to medium = w miarę szybki, pancerz niemal jak hvy tier V i nie najgorsze działo.

Ja tym miałem akcje, że wjeżdżałem pierwszy w ataku jako scout i pociski innych mediumów tylko rykoszetowały (nawet w tyłek ledwo co mi brały). M3 jest cudownym czołgiem. Chyba kupie znowu bo sprzedałem -.-


Ale tylko mnie to irytuje, że muszę obracać całym czołgiem? Nie ma bata, zbieram badania na T1 i na M4 i sprzedaje go jak najdalej ode mnie.

Dodawajcie mnie też (Arcikaka)

__________________

By me
05-07-2011 20:33 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak będę w grze to Cię dodam też ^ ^
05-07-2011 21:06 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi w becie ktoś zabrał nick Frown
pod koniec bety przestał grać i chyba nadal nie wszedł do gry
póki co nie usuwają nieaktywnych kont

nick Ce47

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
05-07-2011 22:27 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mój nick: Kartel
05-07-2011 22:33 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ok mam dość uporczywy problem. Otóż dźwięki mimo, że są na maksa w grze, to są bardzo cicho... NIe mogę zrobić głośniej, muszę bardzo pogłośnić głośniki co jest uporczywe, gdy np. chce coś obejrzeć na chwilę na yt a tu tak głośno, że biurko podskakuje...

__________________

By me
05-07-2011 22:47 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Ok mam dość uporczywy problem. Otóż dźwięki mimo, że są na maksa w grze, to są bardzo cicho... NIe mogę zrobić głośniej, muszę bardzo pogłośnić głośniki co jest uporczywe, gdy np. chce coś obejrzeć na chwilę na yt a tu tak głośno, że biurko podskakuje...


a może reinstallnij grę i spróbuj jeszcze raz zmienić poziom dźwięku w opcjach? innego wyjścia nie widzę.

Może ktoś zrobi klan ludzi z BW? Tongue
05-07-2011 23:09 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z regulacją próbowałem na wszelakie sposoby. Spróbuje później reinstalke. Pisze się na taki klan ^^

__________________

By me
05-07-2011 23:11 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dobry byłby ;P clanwars \o/
05-07-2011 23:17 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak co to ja tez sie pisze a osob sporo by gralo;D
05-07-2011 23:59 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no dobrze byłoby Tongue C47 jest dobrym przywódcą BW, jak to na szefa - trzeba i narzekać, więc nadawałby się chyba na CLa klanu? Tongue rotfl

o ile ma czas, chęci i ambicje Tongue
06-07-2011 00:14 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
no dobrze byłoby Tongue C47 jest dobrym przywódcą BW, jak to na szefa - trzeba i narzekać, więc nadawałby się chyba na CLa klanu? Tongue rotfl

o ile ma czas, chęci i ambicje Tongue


nie kwestionuję żadnych zdolności przywódczych C47 ale to co napisałeś jest kompletną bzdurą -_-

pomijając kto będzie dowodzić to wszystko jedno z tym że dobrze jakby ogarniał grę Tongue
06-07-2011 00:17 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hehe wszystko spoko ale kto wyda 2,5k goldu rotfl rotfl rotfl
06-07-2011 00:20 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kartel napisał(a)
cytat:
Fretkomaniak napisał(a)
no dobrze byłoby Tongue C47 jest dobrym przywódcą BW, jak to na szefa - trzeba i narzekać, więc nadawałby się chyba na CLa klanu? Tongue rotfl

o ile ma czas, chęci i ambicje Tongue


nie kwestionuję żadnych zdolności przywódczych C47 ale to co napisałeś jest kompletną bzdurą -_-

pomijając kto będzie dowodzić to wszystko jedno z tym że dobrze jakby ogarniał grę Tongue


a gdzie bzdura? Tongue
C47 jest zajęty na BW, więc raczej ktoś inny by się przydał, ale jednak posty C47 dowodzą temu, że C47 zna się na World of Tanks


cytat:
Rzeznik_necro napisał(a)
Hehe wszystko spoko ale kto wyda 2,5k goldu rotfl rotfl rotfl



to jednak wolę, żebyś to Ty był szefem rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fretkomaniak: 06-07-2011 00:22.

06-07-2011 00:21 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dowódcą będzie ten kogo stać na premkę Tongue

__________________

By me
06-07-2011 00:22 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Premke to ja mam;D


Ale co z tego 2,5k goldu kosztuje zalozenie klanu;D


Ide spac kto chetny to zapraszam jutro od ranca na plutony^^


Ps. C47 przynosi pecha w losowaniach....;D
06-07-2011 00:26 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH