Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Spróbuj M3 Lee skosić IS-7. Powodzenia.

__________________

By me
10-07-2011 00:27 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Katatonia
Triple Ace


images/avatars/avatar-5045.jpg

Data rejestracji: 27-12-2006
Postów: 207
Klan: Asylum
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria
Skąd: brać konopie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jest! Kupione Pzkfw III i armata 75mm. po PZkpfw IIIa to miła odmiana Wink

__________________

10-07-2011 06:33 Katatonia jest offline Strona domowa Katatonia Szukaj postów użytkownika: Katatonia Dodaj Katatonia do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Spróbuj M3 Lee skosić IS-7. Powodzenia.



a grasz midem Big Grin no tak ;P gralem M3 Lee za brata (on tego czolgu nienawidzi)
Gra sie nim jak TD prawie ale jest duzo slabszy xD
ni to mid ni to TD Tongue

jesli chcesz grac mediumem to polecam Ruski ;P
wiekszy deff (zobacz sobie deffa wiezyczki), bardziej lekki (latwiej sie rozpedza i trudniejszy jest do wykrycia).
10-07-2011 09:36 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chciałem. Mam już M4, ktora rozwijam i zbieram na T1 HT

__________________

By me
10-07-2011 12:20 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

T1 heavy jest slaby, M6 slaby Tongue dopiero pozniejsze sa twardsze
10-07-2011 12:25 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To super. Gra ma z założenia sprawiać radość. Jak narazie tylko łapie RAGE po każdej bitwie, więc jeszcze kilka razy i Uninstall.

__________________

By me
10-07-2011 13:21 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to graj ruskim ciężkim Tongue lepszy jest na początku
10-07-2011 13:26 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie chce grać ruskimi Oo Równie dobrze mógłbym grać niemieckimi... Gra miała inaczej wyglądać po wbijaniu wyższych tierów, a wygląda jak wygląda Wink

__________________

By me
10-07-2011 13:44 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Nie chce grać ruskimi Oo Równie dobrze mógłbym grać niemieckimi... Gra miała inaczej wyglądać po wbijaniu wyższych tierów, a wygląda jak wygląda Wink



I tu sie myslisz przy wyszkolonej wysoko zalodze i w miare przemyslanych posunieciach mozna co bitwe wyciagac po 500 expa i bawic sie Smile ostatnio pobilem rekord swoj 5 czolgow w ciagu bitwy i maus uszkodzony a gram zaledwie KW-3 Smile
10-07-2011 16:18 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
Arcikaka
Viking


images/avatars/avatar-20532.jpg

Data rejestracji: 20-12-2007
Postów: 657

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyszkolona załoga to znaczy koło 90 %? Wink

Najlepiej to wygląda w moim profilu. Najwięcej zwyciestw mam na... T1 Wink bo aż 9 na 16 Wink A najwiecej rozgrywek mam oczywiscie na znienawidzonym M3 którym gram z przymusu... 131 bitw z tego 53 zwyciestwa rotfl Big Grin

Przetrwane bitwy aż 11 Big Grin Zniszczone czołgi 55.

__________________

By me
10-07-2011 17:18 Arcikaka jest offline Szukaj postów użytkownika: Arcikaka Dodaj Arcikaka do Listy kontaktów
BlAcK_SoLdIeR
Full Member


Data rejestracji: 25-09-2007
Postów: 59
Klan: WD/SAMURAI/_SH_/Soes ma
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia VI
Skąd: Kalisz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi sie ostatnio fajnie gra nisko tierowymi czołgami typu BT-2 Tongue wczoraj rekord - 9 zabitych tym g***** xD i nawet zarabiam sporo na tym Big Grin

__________________
R3: BlAcK_ShAmAn
10-07-2011 18:17 BlAcK_SoLdIeR jest offline Szukaj postów użytkownika: BlAcK_SoLdIeR Dodaj BlAcK_SoLdIeR do Listy kontaktów
dragonas123
Lord


images/avatars/avatar-25521.jpg

Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 315
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Wyszkolona załoga to znaczy koło 90 %? Wink

Najlepiej to wygląda w moim profilu. Najwięcej zwyciestw mam na... T1 Wink bo aż 9 na 16 Wink A najwiecej rozgrywek mam oczywiscie na znienawidzonym M3 którym gram z przymusu... 131 bitw z tego 53 zwyciestwa rotfl Big Grin

Przetrwane bitwy aż 11 Big Grin Zniszczone czołgi 55.


Moje wyniki tymi dwoma:

M3 do czasu dojścia do T1:
62 bitwy
32 wygrane
6 przeżytych
18 zniszczonych
2 zniszczonych max

T1 (dalej mam):
34 bitwy
21 wygrane
11 przeżytych
27 zniszczonych
4 zniszczonych max


Coś w tym jest w sumie..

edit:

a pochwalę się najlepszymi wynikami z ogólnych statystyk xD
wygrane 47%
przeżyte 27%
max zniszczonych 8 (M7 Priest)
max exp 953 (M41)

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez dragonas123: 10-07-2011 19:42.

10-07-2011 19:40 dragonas123 jest offline Szukaj postów użytkownika: dragonas123 Dodaj dragonas123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

90% a 100% to bardzo duża różnica (nie mówiąc już o dodatkach w postaci umiejętności kamuflażu itp)

jeśli dobrze pamiętam to przy załodze 90% jest to około 75% możliwości danej czynności (szybkości przeładowania, zasięg widzenia itp itd)
przy 100% to bylo chyba 87%

wykorzystywanie możliwości na 100% jest przy załodze na 100% + 5 z wentylacji + 5 10 z racji żywnościowych (itp, zależnie od nacji)
wtedy jeździ się najszybciej, najszybciej przeładowuje itp itd
najlepiej to widać przy przeładowaniu na haubicach z największymi działami

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
10-07-2011 19:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sherem*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Arcikaka napisał(a)
Chciałem. Mam już M4, ktora rozwijam i zbieram na T1 HT


Arcik, nie spiesz się tylko z dochodzeniem do M4A3E8 Sherman Big Grin
Jak dla mnie jest on słabszą wersją M4, wyposażoną w słabe dział 76mm i w dodatku walcząca zazwyczaj przeciwko hordom Tiger II czy IS-3 więc nie wielkie szanse na przeżycie.

O ile M4 Sherman ze swoją 105mm haubicą sprawiał ogromną radość, o tyle jego nowa wersja strasznie mnie wpienia Pleased

A T1 HT polecam. Są może i gorsze od KV i mogą przegrywać nawet z niemieckimi VKami, ale mają one w sobie coś za co je lubię Big Grin

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

11-07-2011 12:34 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odpaliłem ściąganie tego badziewia, za pół godzinki włączę i zobaczę co się pozmieniało i czy opłaca się graćSmile

jakie macie nicki w grze?

Sherem widzę, że istnieje, więc sądzę, że to Ty, Ce stworzył nawet na WoT konto administratorskie, które ma jak w bw 0 walk rotfl

__________________

Sygnatura by Olsz4k

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez apostle: 11-07-2011 14:26.

11-07-2011 14:26 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
apostle napisał(a)
odpaliłem ściąganie tego badziewia, za pół godzinki włączę i zobaczę co się pozmieniało i czy opłaca się graćSmile

jakie macie nicki w grze?

Sherem widzę, że istnieje, więc sądzę, że to Ty, Ce stworzył nawet na WoT konto administratorskie, które ma jak w bw 0 walk rotfl


Ce ma nick Ce47 nie C47 xD

Ja mam nick MindChanger
11-07-2011 22:33 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czy mnie się wydaje, czy 'sklepowe' KW-3 to jeszcze większa bieda jak 'sklepowe' KW? Frown

__________________


R4-> krecik
11-07-2011 23:52 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Rzeznik_necro
Full Member


images/avatars/avatar-10768.jpg

Data rejestracji: 26-01-2008
Postów: 62
Klan: Złodzieje Dusz
Kraina: Necropolia
Skąd: Skwierzyna

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O nie nieSmile


Armate KW-3 ma o wiele mocniejsza bo nawet w is masz taka ta 107 z KW to wiele nie postrzelaszSmile


Do tego wiekszy defikSmile


Kilka mankamentow to czeste uszkodzenia gasienicy i to ze jest po prostu wolny....
12-07-2011 00:11 Rzeznik_necro jest offline Szukaj postów użytkownika: Rzeznik_necro Dodaj Rzeznik_necro do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ha, że w pełni "wypasiona" wersja jest lepsza, to nie wątpię Big Grin

pytam o wersję 'sklepową' (= ze standardowym sprzętem) - bo póki co to widzę poczciwą 85-tkę z T-28, która nawet dawała radę... dwa tiery niżej :>

__________________


R4-> krecik
12-07-2011 00:24 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mjm napisał(a)
ha, że w pełni "wypasiona" wersja jest lepsza, to nie wątpię Big Grin

pytam o wersję 'sklepową' (= ze standardowym sprzętem) - bo póki co to widzę poczciwą 85-tkę z T-28, która nawet dawała radę... dwa tiery niżej :>


nie patrz na wersje sklepowe Big Grin
12-07-2011 09:11 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
mjm
Member


images/avatars/avatar-25061.gif

Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 27
Kraina: Necropolia III
Skąd: g-ce/m-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

spoko, patrzę tylko pod kątem frustracji która mnie czeka przy ciułaniu tych 5k exp na gąski, żeby zamontować lepsze działo.. Wink

właśnie, jakie czołgi "w standardzie" wspominacie najgorzej?

1) Pz III ausf A - wolny, bez pancerz, bez dziala... zresztą, nawet z wykupionymi wszystkimi modułami dużo lepszy nie jest :/
2) Luchs - scout który po 10 sek ma na blacie 20km/h .. yhh...
3) T-28 - jest... duży.. dużo za duży, żeby nim grać jako scoutem.. kartonowy pancerz i kiepskie działo dopełniają obrazu rozpaczy

'honorowa' wzmianka dla KW- przed wybadaniem 122-ki załoga równie dobrze mogłaby wyjść z czołgu i własnoręcznie go podpalić, żeby oszczędzić sobie nerwów...

__________________


R4-> krecik
12-07-2011 12:24 mjm jest offline Szukaj postów użytkownika: mjm Dodaj mjm do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sherem*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niemieckie czołgi na początku są okropne, jak dla mnie M3 Lee przy nich to wymiatacz. Dobra półka zaczyna się od VK----, wcześniej jest tragedia.

Ruskimi nie grałem w ogóle, ale amerykańce wszystkie wspominam ciepło.
Tylko - powtarzam się - ten nowy Sherman mnie wkurza strasznie Pleased

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

12-07-2011 12:28 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

oj Kartel klamczuchu Tongue

rozwalilem Cie, a Ty sie nie przyznales, ze to Ty :x Tongue
14-07-2011 17:36 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sherem*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No mi się zdarzyło prawie Ce dopaść, ale niestety... pomiędzy nim a mną stał jeszcze Tyrgrys który nie pozwolił mi dokonać historycznego czynu.

A pochwalę się, że zakupiłem w końcu M6. Lepszego klona T1. Niby fajnie, ale coś zbyt często trafiam na Mausy, T30 i IS-7 Big Grin

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

14-07-2011 23:43 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sherem* napisał(a)
No mi się zdarzyło prawie Ce dopaść, ale niestety... pomiędzy nim a mną stał jeszcze Tyrgrys który nie pozwolił mi dokonać historycznego czynu.

A pochwalę się, że zakupiłem w końcu M6. Lepszego klona T1. Niby fajnie, ale coś zbyt często trafiam na Mausy, T30 i IS-7 Big Grin


jaod nowa rosyjskiego mida robilem Tongue ale jednak wole TD Big Grin
lekkie poczatkowe wkurzaja :x Tongue
arte tez jakas zrobilem (Su-8) ale tez mi sie nie chce. TD/MID/HEAVY, ale TD dla mnie rzadzi Big Grin

Edit: na Kartela 2 razy trafilem bez umawiania sie (nie odzywa sie do mnie, bo mnie nie lubi Big Grin )

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Fretkomaniak: 14-07-2011 23:47.

14-07-2011 23:46 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Sherem*
Ex-Team


images/avatars/avatar-23726.gif

Data rejestracji: 07-09-2008
Postów: 204
Skąd: Z Nienacka

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sherem*
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja męczę się z tym M4A3E8 Shermanem, który - o zgrozo - posiada tylko 76mm działo, a to Tier 6!, aby dojść do T20 w którym będę mógł zamontować 105mm haubicę którą tak dobrze wspominam z M4 Sherman.

A M6 co prawda, w porównaniu z KV-3 jest dosyć słabe, chociaż wciąż zbieram na wymianę głównej baterii z kompletowego 76mm na 90.

Poza tym zacząłem sobie amerykańskie TDki.
Dziwna sprawa. Jedna bitwa, M6tką - walka z Mausami, T30 i IS-7, a druga, głęboki zeskok do Tier 1 - 3 Pleased



A tak ogólnie to strasznie się namnożyło pewnych rzeczy jak wzajemnych oskarżeń o cheaterstwo oraz oto że się kupiło czołg na ebay'u Big Grin
Wcześniej albo tego nie doświadczyłem albo i kultura gry była większa. Możliwe że co raz więcej osób o słabej psychice i niskim wieku dorwało się do gry.

__________________



Nie gram, nie moderuję, nie znam się - zarobiony jestem Tongue

Alkohol niszczy szare komórki... Ale tylko te najsłabsze.

15-07-2011 03:47 Sherem* jest offline Strona domowa Sherem* Szukaj postów użytkownika: Sherem* Dodaj Sherem* do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i tak Wink
cheatów do tej gry chyba nie ma, chociaż czasem detectowanie innych graczy na daleeekie odległości mogą budzić podejrzenia Big Grin

ale są za to boty (często ostatnio używane) - bot włącza się do gry i wychodzi z niej - tak sobie zarabiają Tongue
15-07-2011 09:42 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w tego typu grach ciężko o oszustwa

widzialem tylko to prawdziwe wykrywanie wrogów po śladzie pocisku, zostawało przez kilka sekund, więc artylerię można było od razu zniszczyć

ewentualnie można stworzyć aimbota, ale tylko do zwykłych czołgów
ale w taktyce to nie pomoże, jak ktoś źle gra to i tak dużo by na tym nie zyskał
to nie zwykły FPS gdzie można biegać i tylko naciskać fire ;]



boty wchodzące i czekające na koniec mało dają, nie wiem po co tego używają

a jak ktoś wychodzi od razu to nie bot tylko człowiek, który nie chce grać jeżeli nie jest na górze albo nie trafił na kolegę z którym kliknął w tym samym czasie

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
15-07-2011 10:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
apostle
Viking


images/avatars/avatar-11433.jpg

Data rejestracji: 18-01-2007
Postów: 720
Klan: DECADOS
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Płoty

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja ostatnio jak powiedziałem tak zrobiłem i gierkę ściągnąłem i nawet nieco sobie pograłem swoim złomiastym T-46 from mother russia i oczywiście na pierwsze 10 meczy byłem na dnie tabeli Roll Eyes To cud, że w ogóle kogoś zabijałem.

Odechciało mi się grać na kilka dni aż do wczoraj kiedy to się dowiedziałem, że wraz z nowym patchem, który ukaże się na przełomie lipca/sierpnia, ponoć będzie można zakładać darmowe plutony. Niestety tylko dwuosobowe, ale lepsze byłoby to niż klikanie w samotności cały czas Smile

A co do hacków to ponoć jak była beta i ktoś w dziwny sposób obrywał to się okazywało, że niektórzy grali bez trawy, drzew i architektury. Ale tak czy siak przyjemność z gry bez hacków jest większa niż chociażby w Combat Arms, gdzie codziennie minimum kilkukrotnie gram z cheaterami.

__________________

Sygnatura by Olsz4k

15-07-2011 10:57 apostle jest offline Szukaj postów użytkownika: apostle Dodaj apostle do Listy kontaktów
Fretkomaniak
Lord


images/avatars/avatar-20763.jpg

Data rejestracji: 17-01-2009
Postów: 469
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)
w tego typu grach ciężko o oszustwa

widzialem tylko to prawdziwe wykrywanie wrogów po śladzie pocisku, zostawało przez kilka sekund, więc artylerię można było od razu zniszczyć

ewentualnie można stworzyć aimbota, ale tylko do zwykłych czołgów
ale w taktyce to nie pomoże, jak ktoś źle gra to i tak dużo by na tym nie zyskał
to nie zwykły FPS gdzie można biegać i tylko naciskać fire ;]



boty wchodzące i czekające na koniec mało dają, nie wiem po co tego używają

a jak ktoś wychodzi od razu to nie bot tylko człowiek, który nie chce grać jeżeli nie jest na górze albo nie trafił na kolegę z którym kliknął w tym samym czasie


co do ostatniego to właśnie nie zawsze człowiek. Czasem to o ile się nie mylę klikacze mogą wychodzić. Wystarczy im czas odpowiedni podać i może okresowo wchodzić i wychodzić z gry.
Szkoda, że tak chcą się "wzbogacać". A czasem to dużo daje, jeśli będzie wygrana to nawet kilka k (brat nie uzyl ani jednego pocisku i zarobil 7 k)
15-07-2011 18:04 Fretkomaniak jest offline Szukaj postów użytkownika: Fretkomaniak Dodaj Fretkomaniak do Listy kontaktów
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] 7 8 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH