Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 440 441 [442] 443 444 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bai Lang
Triple Ace


images/avatars/avatar-4253.jpg

Data rejestracji: 02-08-2006
Postów: 157
Klan: VeN---Date
Kraina: Necropolia
Skąd: I stolica...

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poszło Pw Smile Smile

__________________

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę bo Ty jesteś ze mną...

[*]
[*]VeN[*]
[*]
Old School

Bai_Lang
44435

08-12-2017 13:20 Bai Lang jest offline Szukaj postów użytkownika: Bai Lang Dodaj Bai Lang do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lechv napisał(a)
Wbiłem sobie na stream WoWs (oficjalny, Lumberjacka), bo przy jedzeniu po pracy lubie sobie coś obejrzeć a nic ciekawszego nie leciało. Jakieś kody na flagi rozdawał dla oglądających, to sobie myśle posiedze i może coś za darmo przytule, bo "za darmo i ocet słodki". Jakieś 2 minuty oglądania a zaczął losować statek Alabama - nie gram w WoWs ostatnio to myśle sobie, że jakaś premka II tieru, wygrałem, sprawdziłem a się okazało ze to premka VIII. Kilka minut oglądania i wpadł statek za 170 zł. Niezły profit Tongue


I to jeden z lepszych okrętów... Me want Frown

Na amerykańskim serwerze sprzedałbyś ten okręt w mgnieniu oka, mocno popularny tam jest.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez xyre: 09-12-2017 19:37.

09-12-2017 19:33 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
xyre napisał(a)
cytat:
Lechv napisał(a)
Wbiłem sobie na stream WoWs (oficjalny, Lumberjacka), bo przy jedzeniu po pracy lubie sobie coś obejrzeć a nic ciekawszego nie leciało. Jakieś kody na flagi rozdawał dla oglądających, to sobie myśle posiedze i może coś za darmo przytule, bo "za darmo i ocet słodki". Jakieś 2 minuty oglądania a zaczął losować statek Alabama - nie gram w WoWs ostatnio to myśle sobie, że jakaś premka II tieru, wygrałem, sprawdziłem a się okazało ze to premka VIII. Kilka minut oglądania i wpadł statek za 170 zł. Niezły profit Tongue


I to jeden z lepszych okrętów... Me want Frown

Na amerykańskim serwerze sprzedałbyś ten okręt w mgnieniu oka, mocno popularny tam jest.


Nie sprzedam go bo prawdopodobnie otrzymam go od razu na konto. Prawdopodobnie bo go jeszcze nie otrzymałem, bo znając WG, na nagrody z giveawayów czeka się dłuuuugo... No nic, ale moge polecic oglądanie ich streamów, wystarczy oglądać i mieć konto na twitch żeby coś wygrać Smile

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

09-12-2017 20:25 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobrze wiedzieć, nie mam wiele czasu na oglądanie streamów, ale nie zaszkodzi czasem wejść, może też coś wygram Smile
10-12-2017 13:27 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wkleje linki do tematów z portalu
https://worldofwarships.eu/pl/news/community/cross-the-streams/
https://worldoftanks.eu/pl/news/community/cross-the-streams/
Są harmonogramy i linki do twitcha, na tych samych kanałach na twitchu lecą transmisje w innych językach (ger/hun/eng itd) więc jak się zna język to chyba nie ma przeszkód żeby też pooglądać i powygrywać Smile

ED: poprawiłem link do portalu WoT

ED2:
fajny event, szkoda że dostałem bana po 2 bitwach za team dmg no ale niestety, jak na X tierach 5 TDków robi w sumie niecałe 2k dmg to... brak słów...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Lechv: 15-12-2017 18:03.

10-12-2017 19:32 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu mój T28 wygląda jak połączenie steampunka z Warhammerem?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
15-12-2017 18:14 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Data: 23.12.2017 14:31:59
Dodano czołgi: leKpz M 41 90 mm GF
Dodano miejsca: 1

Data: 23.12.2017 14:45:39
Dodano czołgi: Object 907
Dodano miejsca: 1

<3 <3 <3

Otworzyłem 14 paczek, wyciągnąłem tylko t28 F30 czy jak mu tam i golda tyle, że się ledwo zwróciło... szkoda, bo sporo osób powyciągało premki VIII tieru, z tym że na samym początku eventu. WG musiało coś nagrzebać skoro wcześniej na 5 otwartych paczek wypadała min 1 premka Tongue

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

23-12-2017 14:48 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakupiono:
Kupiono: 'Super Conqueror'. Wydano: kredytów: 4 270 000.

Jakieś opinie i pro tipy?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
01-01-2018 21:52 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na enCORE WOT mam 3279 na srednich

a WY ?
04-01-2018 23:22 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony


jak na 3 letniego kompa to chyba dobrze... Widziałem kilka testów, gdzie WOT z mapami HD działał lepiej na tej samej konfiguracji niż obecna wersja. Jedno jest pewne, o ile czegoś nie schrzanią (huehue) to będzie lepiej niż jest teraz więc nie ma sie co bać o spadek stabilności..

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

05-01-2018 02:13 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10k na ultra, więc źle nie jest.


Jaki czołg ciężki polecicie do zaliczenia misji z zablokowaniem 2x hp przez pancerz i zadanie chyba 1k dmg?

EDIT: 1k dmg*

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KanarkiKikkers: 05-01-2018 10:02.

05-01-2018 09:59 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam cztery wolne załogantki z eventów świątecznych do przydzielenia, gdzie dac im zajęcie?
Musi być jakiś med. w takiej małej obsadzie, więc:

WZ-120 (musiałbym badać z lekkiego), czy:
Leopard PT-A (stoi w garażu)
T-54 (do zbadania z Ob. 416 bądź ltwt)

Przeraża mnie ilość grindu na chińszczyźnie stockowej.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
05-01-2018 16:47 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja załogantki, czy to z eventów czy z misji zawsze szkole na dowódców bo mają BiA (czy tam siostry stali) i można od razu szósty zmysł na 100% im wybrać. Zatrzymuje czołgi na parzystych poziomach zazwyczaj więc mają gdzie być, a 9 przeszkalam na 10 jak kupie.


Leopard wydaje się okey, zwłaszcza, że będzie można później je przeszkolić do leo1, zawsze chciałem go wygrindować Tongue O ile IndienPanzerem grało mi się świetnie to leo prototyp a sprawił, że przystopowałem z tą linią Tongue
05-01-2018 17:15 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Mam cztery wolne załogantki z eventów świątecznych do przydzielenia, gdzie dac im zajęcie?
Musi być jakiś med. w takiej małej obsadzie, więc:

WZ-120 (musiałbym badać z lekkiego), czy:
Leopard PT-A (stoi w garażu)
T-54 (do zbadania z Ob. 416 bądź ltwt)

Przeraża mnie ilość grindu na chińszczyźnie stockowej.


WZ 120 sobie odpuść, mobilność i działo HT, pancerz meda no i słabe opusczanie działa, 121 wcale nie lepiej. Ja bym dał na t54, naleśnikami gra się znacznie przyjemniej i są bardziej uniwersalne

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

05-01-2018 17:55 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
10k na ultra, więc źle nie jest.


Jaki czołg ciężki polecicie do zaliczenia misji z zablokowaniem 2x hp przez pancerz i zadanie chyba 1k dmg?

EDIT: 1k dmg*


kv-220 jeśli masz, a jeśli nie to T29.

@Damjan
Dej se spokój i z Leo i z WZ-120. Leopard 1 to jest na chwilę obecną najgorszy MT X tieru. Leo Pta jest trochę lepszy bo to jest w sumie trochę gorszy Leopard 1 na IX tierze. 121 jest całkiem spoko, jednak nie warta strasznego, ale to naprawdę dramatycznego grindu na WZ-120.

Ergo - robić ruskie. 140>T62a>>>>>>>430


*fap fap*


__________________

05-01-2018 18:05 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ruskie ruskimi, jazda Ob. 416 też sprawia że chcę się pochlastać. Właśnie kończę grind działa xDD

Chciałem zrobić 430 bo jest mało spotykana (hipster alert), T-54 jeździ pełno i spamują goldem. W drugiej kolejności raczej 140.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
05-01-2018 18:34 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ehh

chyba wymiana kompa mnie czeka Smile




do misji proponuję type 4 heavy
05-01-2018 20:17 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Ruskie ruskimi, jazda Ob. 416 też sprawia że chcę się pochlastać. Właśnie kończę grind działa xDD

Chciałem zrobić 430 bo jest mało spotykana (hipster alert), T-54 jeździ pełno i spamują goldem. W drugiej kolejności raczej 140.


grindowanie 430 to masakra, IX tier jeszcze gorszy niż poprzednik, więc radze jednak najpierw pójść w 140 i tam zostawić załogantki, bo gra się przyjemniej jak już powiedziałem (140 i t62a mam, a 430 "grinduje" na x5). 430 v2 kiedyś mógł pochwalić się całkiem fajnym pancerzem kadłuba, można było nawet skuteczny sidescrap stawiać (90mm na boku o ile pamiętam). Dziś na nikim to nie robi wrażenia i jedyne miejsce które dinga, to wieża...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

06-01-2018 03:10 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale w takim razie najrozsądniej byłoby sprzedać tą pomyłkę techniki o nazwie 416 i odkupić nowe LTTB z 8 tieru, expienie T-54 powinno być przyjemniejsze z niego xD

Choć za chwilę wejdzie patch i coś z medami namiesza też :/


Osobiście wolę brać załogantki na jeden czołg żeby nie startować od zera z załogą gdy zaczynam na jakimś rozwidleniu linii od wyższego poziomu Tongue

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
06-01-2018 04:57 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda że dopiero teraz się na to zdecydowałeś, bo najlepszy moment do ekspienia t54 był wtedy, gdy jeszcze nie było lightów X tieru a t54 ltwt był na VIII tierze, bo grało się nim mega. LTTB też jest spoko, chociaż light z taką bryłą i wielkością na VIII tierze wymaga troche innej taktyki gry, niż standardowe lighty

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

06-01-2018 10:07 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz mam chwilę więc expię, może uda się dokończyć ruskie lighty na dniach. Przez dłuższy czas było mało czasu na grę i znów będzie go mało Wink

Kurczę, kusi to Leo bo niemieckich medów jest tyle że przydałaby się druga załoga, ale chyba faktycznie się wstrzymam Smile

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
06-01-2018 13:15 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Damjan
Jak nie masz to rób E-50M, a nadwyżkę załogi możesz wrzucić na inny tier, niekoniecznie X. Na upartego tak jak wyżej, zostań na Leo Prototype.

__________________

06-01-2018 15:50 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do E50 idzie ta linia medów, która przechodzi przez ciężką VK na 5 tierze? xD
Z medów niemieckim mam VK 30 P z załoga, ale idzie do sprzedania. Wybadałem Tygrysa. Natomiast chciałem sobie zrobić którąś z pozostałych VK 6 tieru do misji. Z tym, że wcześniej zdążyłem ukończyć misję do której byłaby mi potrzebna xD

Do obsadzenia jest jeszcze T-55AM ale nie chce mi się go nawet wyciągać z garażu póki co.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
06-01-2018 16:12 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, po E-50m idzie się przez VK 30.01H.
Bardzo dobry i niedoceniany czołg - świetne działo na 5 tierach robi różnicę. Na tyle że szybko wbiłem na nim 3MoE. Ale nie można nim grać jak HT. Co do VI tieru u Niemców to albo 30.01P albo 30.01D. Fake Panther jest przeciętny w porównaniu do reszty wyróżniających się in plus czołgów na tym tierze.

__________________

06-01-2018 17:40 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istnieją jakieś tier-listy dla czołgów 6/8/10 tieru do gry zespołowej? Które najlepsze/w mecie na natarcia/twierdze/zespołowe itp na dany tier?
10-01-2018 21:35 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KanarkiKikkers napisał(a)
Istnieją jakieś tier-listy dla czołgów 6/8/10 tieru do gry zespołowej? Które najlepsze/w mecie na natarcia/twierdze/zespołowe itp na dany tier?


Najlepiej o to pytac dowódcy lub polowego w klanie, bo wszystko zależy od stylu gry...

Jedni na twiewrdzach VI grają 7x OI a inni 7x light...

Ale najczęściej widuje się:
VI: Type 64/Cromwell

VIII: T26E5/Defender/IS-3/WZ-132/Czarny bulldog/T32/Liberte

X: Ruskie naleśniki/WZ 111 5A/TYPE5 Heavy/Mausz/E100/OB 261/CGC/TVP/BC25t/T100LT/Badger/STRV

sporo tego ale na X już wszystkie czołgi nie są tak uniwersalne jak Cromwell na VI tierze

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

11-01-2018 17:39 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lechv napisał(a)
Ale najczęściej widuje się:
VI: Type 64/Cromwell

VIII: T26E5/Defender/IS-3/WZ-132/Czarny bulldog/T32/Liberte


Szkoda, że połowa i więcej z nich to premki, ale taki mamy klimat...

Załogę dałem w końcu na IS-2 chińskiego xD
Linia mocno forsowana teraz, a ruskich jakichś w koszarach znajdę. Siedzą i piją tylko.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
14-01-2018 22:09 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)

Szkoda, że połowa i więcej z nich to premki, ale taki mamy klimat...

Załogę dałem w końcu na IS-2 chińskiego xD
Linia mocno forsowana teraz, a ruskich jakichś w koszarach znajdę. Siedzą i piją tylko.


Co tu dużo mówić... Postaw naprzeciw siebie IS3 i Defendera, zgadnij który ma większą szanse wygrać pojedynek...

A co do chinoli to ciśń do WZ 111-5A, polecam z całego serca, zagrałem nim tylko kilka twierdz i natarć no i gra się nim mega. Pancerz nie powala, choć daje rade, mobilność całkiem spoko i do tego fajne działo z opuszczaniem do -7 stopni. Jest tylko jedno "ale"... Granie 110 to porażka, tak samo jak ekspienie topowego działa do WZ 111-4 (ponad 100k exp)

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

15-01-2018 21:27 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe czy nowe radzieckie premki będą OP, ponoć jakiś TD i HT 8 tieru jest w planach. Defendera bym przytulił, szkoda, że za złoto nie można go kupić ;<

W ogóle nie wiem dlaczego, niektóre nowe premki można kupić za złoto a inne tylko za złocisze. Nie, żebym januszował, ostatnio chiński i szwedzki TD 8 tieru kupiłem za złoto i chętnie jeszcze jakieś 2 bym kupił by sobie wyzerować złoto ale nic ciekawego nie ma.
16-01-2018 18:22 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogarnia ktoś te personalizowane kamuflaże? Widziałem parę dziwnych tanków już w bitwie. WOT widać chce kosić za skórki hajs jak CS xD

Sprawa jest taka, że mam już bliżej niż dalej do skończenia T-54ltwt
Chciałem specjalnie kupić czołg o nazwie "Testo" i nakleić mu jako emblemat pomarańczę, no ale się nie da. Widocznie dla pana to.
Ale może przynajmniej cały będzie taki dobry, pomarańczowy? rotfl

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
16-01-2018 18:48 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 440 441 [442] 443 444 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH