Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 441 442 [443] 444 następny » Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony World Of Tanks 49 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,1049 Ankieta - średnia ocena: 8,10
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

One nie są dostępne tylko dla Premek/8/10 tieru?
16-01-2018 19:20 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

z ostatniej misji specjal camo są dla 8 prem lub dych danego kraju
ja uzbierałem 3 takie, chinol wyglada bajka - srebrno-czerwony Smile

farbki - są spoko, ale zdaję się, ze camo nie daja, tylko wygląd
17-01-2018 00:05 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 483

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też mam trzy, na premki 8 tieru jest wrzuciłem, świetnie to wygląda, ale widzą tylko ci co nie mają włączonej opcji ukrywania niehistorycznych rzeczy.

Chińska dla WZ-120-1G FT
Nowoczesna dla Strv S1
Radziecka czeka na defendera aż kupie, jak się pojawi, może na rocznice wypuszczenia wróci Tongue Ew nowy TD 8 tieru jak wyjdzie ( a ma wyjść )


Muszę lepiej ogarnać miejscówki dla Strv, bo jak dla mnie to te TDki szwedzkie 8+ są OP jak się umie grać, a jak nie to meh.
18-01-2018 00:14 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem jak to zrobiliście, ja otworzyłem 17 paczek + 90% misji a ledwo udało mi się skompletować jedną pełną kolekcje i tylko 1 kamuflaż...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

18-01-2018 18:44 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sklep Premium
Dodano sztuk złota: 2 500.

Zakupiono:
Kupiono: 'Type 64'. Wydano: złota: 2 450.

edit:

Zwycięstwo!
Bitwa: Redshire
Pojazdy: T-54 ltwt.
Doświadczenia: 1 094
Otrzymano obligacje: 4
Kredytów: 36 205 (rekompensata za uszkodzenia zadane przez sojuszników: 450)
Osiągnięcia w walce: Wsparcie, Służba patrolowa, Odznaka mistrzowska: "I klasy"

Opracowano:
Pojazd: T-100 LT został opracowany. Koszt nierozdysponowanego doświadczenia: 279800. Koszt wolnego doświadczenia: 0.

edit:

Zakupiono:
Kupiono: 'T-100 LT'. Wydano: kredytów: 4 270 000.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 19-02-2018 20:56.

30-01-2018 03:35 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zwycięstwo!
Bitwa: Koło podbiegunowe
Pojazdy: Grille 15
Doświadczenia: 4 542 (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia)
Otrzymano obligacje: 2
Kredytów: 62 802
Osiągnięcia w walce: Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "I klasy"

Misja zrealizowana! Nagroda: Dodano miejsca: 2

Dodano: Ciastko i herbata (x15), Buchty (x15), Onigiri (x15), Duża apteczka (x22), Dodatkowe racje bojowe (x15), Ulepszone racje bojowe (x15), Kawa z bułeczkami cynamonowymi (x15), Skrzynka Coli (x15), Chleb ze smalcem (x15), Automatyczny system gaśniczy (x22), Duży zestaw naprawczy (x20), Czekolada (x15), Mocna kawa (x15)

Rezerwy osobiste: Dodatkowe doświadczenie załogi za bitwę (x10), Dodatkowe doświadczenie za bitwę (x10)


i to jest konkretna nagroda rotfl
18-03-2018 11:39 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
xyre
Lord


images/avatars/avatar-25297.jpg

Data rejestracji: 23-07-2011
Postów: 454
Kraina: Moria III
Skąd: z nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

EZ 20k exp i 50k commander XP, który mogę użyć na każdym kapitanie.



Chleb ze smalcem x15? Niech zgadnę, jedzenie polskiej załogi? Tongue
19-03-2018 12:56 xyre jest offline Szukaj postów użytkownika: xyre Dodaj xyre do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam odpuszczam wota, czasami wbijam żeby jakąś łatwą misje na rezerwy zrobić, w sumie nie wiem po co bo i tak z nich nie korzystam. Zamiast naprawiać problem z balansem, to się tylko pogrążają wprowadzając kolejne ruskie OP tenki. Do tego dochodzi sprawa MM, który działa dobrze tylko w ich statystykach.
Teraz jeszcze to całe podniecenie wokół zmiany grafiki... Fajnie, tylko że jak już wprowadzą te nową grafike, to przez najbliższe pół roku będą wprowadzać drobne zmiany, bo sie przecież przy grafie już napracowali, więc trzeba odpocząć.
Granie na tierach 8-10 bez premki mija się z celem, bez spamowania goldem niczego nie ugrasz przeciwko takim typom heavy czy tym nowym ruskim HT. Bardzo mądrzy ludzie w WG mówią, że wspomniane HT są wolne, aby można było je objeżdżać. Tak, szczególnie na mapach typu urwisko/stalingrad/ensk i tym podobnych bobslejach.
Poczekam jeszcze kilka miesięcy żeby zobaczyć czy coś zacznie się dziać w kierunku poprawy (chociaż wątpie), jak nie to pozbywam się konta. Zamiast satysfakcji ze odblokowywania czołgów ta gra przynosi mi jedynie frustracje.
Wiem, marudze, wkońcu jestem polakiem, ale w tej chwili ta gra to dla mnie dno i wodorosty, a za tydzień ta gra to będzie dno i wodorosty z mapami w jakości hiper ultra hd

ED:
Świetny ten patch, naprawde... połowy graczy czasami nie wczytuje do bitwy, i boty nawet nie kampią w krzxakach tylko na otwartym terenie...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lechv: 23-03-2018 15:01.

19-03-2018 16:22 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

grał ktoś tym Pragellatto już ?
14-04-2018 11:25 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
markesz napisał(a)
grał ktoś tym Pragellatto już ?


Jeśli pytasz, czy warto grindować go w maratonie grając po kilka (od 4 do 6) godzin dziennie to powiem, że nie (nawet taki no-life jak ja to mówi). Ceny z zestawu też nie jest wart (ponad 240zł bodajże), ale jak wyjdzie w normalnej cenie (ok 100zł) to podobno warto, bo jest nieprzewidywalny jeśli gra się przeciwko niemu. Wiem że pytasz o to kto grał, ale tutaj chyba nikogo takiego nie znajdziesz.

Ten temat na tym forum umiera, tak samo jak WoT. Może nie dosłownie, ale gra staje się bardziej casualowa i granica, między graczmi ze "skillem", a tymy grającymi "for fun" się zaciera. Jeszcze pare lat temu, jeśli nie radziłeś sobie na polu bitwy, jedyne co mogłeś zrobić to nauczyć się weakspotów, mechaniki... Dziś? Wsiada taki casual bez skilla w type 5 heavy, defendera czy tego chryslera i zamiast ginąć w pierwszych 5 min bitwy, to trzeba się z nim męczyć bo nauczył sie jednej miejscówki do kampienia i się z niej nie ruszy. A w dodatku taki type 5 heavy... nieważne jak dobrego sidescrapa postawisz, to i tak zabierze 300-500 hp jednym strzałem bez celowania w weakspoty.

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

17-04-2018 16:37 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sam mam Type 5 rotfl
23-04-2018 10:00 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ogarniam tego - grałem w wersje 1.0 na testowym i było wszystko git. 120 fps i płynne działanie. Teraz też działa płynnie ale wczytuje mnie do bitwy na samym starcie lub kilka sekund przed rozpoczęciem. Zmiana ustawień grafiki nie pomaga. Na forum piszą żeby zainstalować WoTa na SSD, specjalnie kupiłem SSD i nic. Support pisze żeby zreinstalować grę i żeby splunąć przez lewe ramie 3 razy jak się wysypie sól.

ED:
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/preferential-premiums-perfecti
on/


Buff dla KV-5 XD

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lechv: 21-05-2018 19:30.

24-04-2018 00:43 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zagrałem pierwszy raz od dłuższego czasu. Dramat. Syf. Podludzizm.
Niech zmienią nazwę na world of camping autoloaders.
PS. WIn rate na Type 4 z 53 na 45% <3

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
03-06-2018 01:35 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś bierze słowo "KAMPAnia" zbyt dosłownie...



Dawać 10x type 5 i E100, ukampimy się i nie dostaniemy punktów za porażke albo remis!
W składach ani jednego meda, ani lighta. Wszyscy uwaleni w zakamarkach, wychylić na nich się nie da bo od razu salwy od 3x type 5 i do garażu. Traci sie tylko 10-15 min na rozbijanie tego gónwa, bo arta musi troche poobijać. Zastanawia mnie tylko jak wyglądało by to gdyby te dwa klany spotkały się w jednej bitwie. Przez 10 min 0 wyspotowanych czołgów, potem "rush" w 13 minucie i koniec czasu. To musi być świetna zabawa stać 15 min w miejscu...

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lechv: 04-06-2018 20:53.

04-06-2018 20:52 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy mi się wydaje, czy już są autoaimy na piłkę?
Nie mówiąc już o kampieniu. Stanie dwóch takich na swojej połowie i tylko klika.
Niektórzy mają też podejrzanie szybkie przeładowanie.
Największy rak WOTa w pigułce. xD
Ech, grać się nie da

edit:

Dodatkowo gra zdycha przez magazynki.
Nigdzie już nie wyjedziesz sam na sam, bo skończył się skill - małpa musi teraz tylko kliknąć prawym i klikać lewym do skutku.
Kilka małp skampionych na końcu mapy niszczy wszystko co tylko się zaświeci. Progetto przebija mi Type'a 4, nie wiem na jakiej amunicji.
Ale ci podludzie często golda wożą, to fakt.

Ktoś w WG wpadł na "genialny" pomysł żeby do prawie każdej nowej maszyny włożyć magazynek, bo przecież "pro" to uwielbiają. Lepiej się kampi medem który strzela kilka razy co sekundę, niż medem ruskim. Choć takich też pełno.
Dla kogo jest w końcu dziś ta gra? Dla sebixów którzy nauczą się miejscówek na pamięć z filmiku innego gimba i stoją tam 10 minut, a potem z radości idą do łazienki brandzlować się pod swój kolor na xvmie?

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Damjan: 20-06-2018 01:41.

20-06-2018 00:12 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
autoaimów raczej nie ma, celowanie nie jest trudne, wystarczy strzelać bez celowania (z biodra czy jak to się zwie), bez widoku snajperskiego. O ile piłka zbyt szybko się nie toczy to spokojnie wejdzie 9/10 pestek. W"e-sto" troche trudniej bo pocisk leci wolniej.
Ale to kolejny event ściągający rzesze ameb. Obowiązkowo 45% winratio, "e-sto", taktyka na Sam Marino, czyli jeden napastnik (ja) i reszta obrońców.
A teraz najlepsze. Nieważne gdzie znajduje się piłka, te ameby w nią strzelają. Piłka znajduje się na linii bramkowej własnej bramki? No to trzeba strzelać, bo o to tu chodzi. Piłka znajduje się na linii bramkowej przeciwnika? trzeba w nią strzelać, tylko przez całe boisko trudniej trafić, więc pocisk ląduje za piłką, a splash wybija ją w boisko. Jedyny patent na to, to AMX, ale samemu ciężko ugrać coś vs 3.

A co do dalszego wątku to już pisałem, że WOT staje się coraz bardziej casualowy. Zaciera się różnica między graczami ze skillem, a tymi "weekendowymi"

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

20-06-2018 19:56 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A jaki to jest gracz weekendowy? Ten co kampi pod staty? raczej nie Tongue

KURRR
Nie mogłem przejść misji dla arty z 3k asysty, stwierdziłem że za dużo jest ameb i nigdy mi to nie wyjdzie.
Zmieniłem na inną.
W następnej bitwie by siadła...

Opracowano:
Pojazd: Object 430 Version II został opracowany. Koszt nierozdysponowanego doświadczenia: 150500. Koszt wolnego doświadczenia: 0.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
22-06-2018 03:21 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Weekendowy gracz to taki, który raz kampi, innym razem robi yolo, ogólnie mam na myśli takich co grają "for fun", doczłapali sie do tierów X ale jeszcze nie zdażyli ogarnąć tego, że np strzela się lewym przyciskiem myszy a do celowania służy myszka a nie kursory na klawiaturze Smile

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

22-06-2018 09:49 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WOT jest finansowo obliczony pod "tatuśków" którzy grają casualowo, tak jak mówisz.
Natomiast najwięcej na forach płaczą zapewne "pro" gracze, czyli jakieś sebki z techbazy xD Żeby im nie zabierać ich meta tanków.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
23-06-2018 02:43 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
btcd1sc1pul1
Newbie


Data rejestracji: 24-06-2018
Postów: 0
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przecież od dawna widać, że polityka większości gier idzie w strone casualowych pakietów. W tym przypadku w pakietach mamy czołgi, a w innych skórki. Niestety ludzie którzy siedzą po x godzin cierpią na tym, bo gry są po prostu łatwe.

__________________
Serwis poświęcony kryptowalutym - Kryptowaluty.site
24-06-2018 10:45 btcd1sc1pul1 jest offline Szukaj postów użytkownika: btcd1sc1pul1 Dodaj btcd1sc1pul1 do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprzedaży tak, gameplay jest ustawiony pod tych, co jarają się statami i kampią ały czas by je wbić. Przykład - likwidowanie boostów. Na nowej mapie jest je*itna górka, z której da się czyścić wszystko.

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
24-06-2018 17:47 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Rhiarr
Newbie


Data rejestracji: 05-01-2011
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Może poradzicie, zacząłem sobie znowu pykać w czołgi, ale w grze co parę minut, lub tuż przed strzałem mam micro lagi. Np. jadę sobie przez most, 40 ping normalnie, nagle 0,5 sec lub dłuższy lag, gra sie zawiesza na tą chwilę, ping rośnie do kilkuset a ja kończę w rzece. Nie mam pojęcia co może być przyczyną, ale nie da się tak grać, chcesz się wychylić czołgiem i oddać strzał, nie bo lag i wypadasz prosto pod lufy...
28-06-2018 01:42 Rhiarr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhiarr Dodaj Rhiarr do Listy kontaktów
markesz
King


images/avatars/avatar-19432.jpg

Data rejestracji: 23-07-2007
Postów: 787
Klan: + Decados +
Kraina: Necropolia
Skąd: z brzucha mamusi :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

WOT miał upgrade do wersji 1.0 - może po prostu komp Ci nie wyrabia...
28-06-2018 08:22 markesz jest offline Szukaj postów użytkownika: markesz Dodaj markesz do Listy kontaktów
Rhiarr
Newbie


Data rejestracji: 05-01-2011
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Komputer mam względnie nowy, wszystkie gry niewymagające internetu działają płynnie na b. wysokich ustawieniach graficznych (np. Wiedźmin 3), więc albo WoT ma teraz kosmiczne wymagania sprzętowe albo to wina połączenia internetowego, może to problem tego że internet mam po wifi a nie po kablu (po kablu nie mam możliwości).
28-06-2018 13:58 Rhiarr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhiarr Dodaj Rhiarr do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po mojemu to net. Sam miałem kiedyś z tym spory problem. Gdzieś muszą Ci uciekać pakiety wysyłane, wejdź na jakiegoś teamspeaka, kliknij PPM na "info o połączeniu klienta" i w tabelce masz ilość wysłanych i pobranych pakietów (także w procentach). Z 5% utratą pakietów jeszcze da się grać, ale powyżej 5% to już męczarnia.

Jeśli nie masz możliwości podłączenia kabla, zainwestój w repeater tudzież wzmacniacz sygnału wifi (za 60zł można już kupić). Ale zanim to zrobisz, spróbuj podłączyć kompa na "na krótko" do modemu kablem i sprawdzić czy jest lepiej. Jeśli dalej będziesz mieć lagi, a net nie będzie wykazywać utraty pakietów to wina wota, chociaż mało prawdopodobne.

Dasz info co to za net? Chyba że to mobilny LTE/3G, bo jak tak to jest najoczywistsza oczywistość, że zasięg jest zbyt słaby, lub BTS szwankuje Smile

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

28-06-2018 14:31 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Rhiarr
Newbie


Data rejestracji: 05-01-2011
Postów: 2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Netia bodajże 50 Mb/s, zauważyłem że im więcej się dzieje tym częstsze lag spike'i, spróbuję dać ustawienia graficzne na minimum, zobaczymy co się stanie.

Dodam że np. w LoLu problem też występuje lecz na trochę mniejszą skalę :/

Edit: ustawienie grafiki na minimum nie dało żadnego efektu.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Rhiarr: 28-06-2018 22:10.

28-06-2018 21:57 Rhiarr jest offline Szukaj postów użytkownika: Rhiarr Dodaj Rhiarr do Listy kontaktów
Damjan
Emperor


images/avatars/avatar-18803.jpg

Data rejestracji: 24-07-2008
Postów: 1.327
Klan: Ku Klux
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II; Necropolia IV
Skąd: mam wiedziec czego chcesz ode mnie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat martwy jak wkrótce WOT... Ale pomarudzę.

AMX 1357 to prawdziwe pay 2 win. OP cammo i 2137 pocisków w magazynku. Dobra robota, WG.
Do tego "balansuje" się goldem, więc obie strony są zadowolone Wink

__________________
r5 - Postal Dude ID 46038
r6 - Damjan ID 27188


Juz moge pisac co mi sie podoba.

img710.imageshack.us/img710/1807/damjans.png

Autor obrazka - Sley
06-09-2018 00:53 Damjan jest offline Szukaj postów użytkownika: Damjan Dodaj Damjan do Listy kontaktów
Lechv
Lord


images/avatars/avatar-21067.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2010
Postów: 278
Kraina: Moria
Skąd: z kąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Damjan napisał(a)
Temat martwy jak wkrótce WOT... Ale pomarudzę.

AMX 1357 to prawdziwe pay 2 win. OP cammo i 2137 pocisków w magazynku. Dobra robota, WG.
Do tego "balansuje" się goldem, więc obie strony są zadowolone Wink


http://www.dom1n.com/newsy/supertest-odwrocony-system-ladowania/

Więc twierdzisz, że MAX jest OP?
Nie wczytałem się, ale wygląda na to, że testują IS-3 z magazynkiem podobnym do włoskiego.
Tak, na VIII tierze magazynek z 3 pestkami po 390 alfy XD

__________________
cytat:
"Chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy..." rotfl

10-09-2018 21:40 Lechv jest offline Szukaj postów użytkownika: Lechv Dodaj Lechv do Listy kontaktów
Cichy46
Lord


images/avatars/avatar-3495.jpg

Data rejestracji: 24-10-2006
Postów: 459
Skąd: M-ce

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

MOC !

https://www.youtube.com/watch?v=Kh9UC-GOwHA

__________________
R1 : ID 21327


11-09-2018 14:10 Cichy46 jest offline Szukaj postów użytkownika: Cichy46 Dodaj Cichy46 do Listy kontaktów
Xavox
Lord


images/avatars/avatar-22260.jpg

Data rejestracji: 15-06-2009
Postów: 372
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Cichy46 napisał(a)
MOC !

https://www.youtube.com/watch?v=Kh9UC-GOwHA



Rak.

Jak tam opinie o polskich czołgach? W sumie to nie gram, ale hobbystycznie śledzę co się dzieje w grze i wydają się gówniane trochę xD Ale "polska moc" rotfl

__________________
That place in my mind...

11-09-2018 15:58 Xavox jest offline Szukaj postów użytkownika: Xavox Dodaj Xavox do Listy kontaktów
Strony (444): « pierwszy ... « poprzednie 441 442 [443] 444 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA World Of Tanks

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH