Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » AKT 3 i R 15 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony AKT 3 i R 15
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
cybul92
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2010
Postów: 12

AKT 3 i R 15 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

witam chciałem się zapytać czy r15 wyjdzie razem z aktem 3

jeśli jest już coś poza forum poza informacja że jeśli "r 14 się zapełni to zrobicie r 15" to sorki za spam bo nic więcej poza taka informacja nie znalazłem a przewertowałem cale forum wczoraj w nocyBig Grin

wiec może powiedzcie co to znaczy że się zapełni i ile jeszcze jest miejsca na r 14
15-05-2011 14:15 cybul92 jest offline Szukaj postów użytkownika: cybul92 Dodaj cybul92 do Listy kontaktów
pokorny
King


images/avatars/avatar-16185.gif

Data rejestracji: 16-08-2009
Postów: 810
Klan: Adeptus Astartes
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Gniezno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ech... Masz w większości działów napisane info co do r15 zaczynając od systemu, przez misz-masz, na offtopie kończąc. Priorytetem jest akt III. Sushi albo Konrad napisał kiedyś, że przez takie tematy to nigdy nie wprowadzą kolejny akt Roll Eyes

Edit: I jak nie zaczniesz używać znaków interpunkcyjnych, to mało kto odpowie Ci na jakiekolwiek pytanie, bo to ciężko się czyta.

__________________
R10: Pokorny - GAME OVER
xbox 360 GamerTag: pokornyGNO


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pokorny: 15-05-2011 15:26.

15-05-2011 15:25 pokorny jest offline Szukaj postów użytkownika: pokorny Dodaj pokorny do Listy kontaktów
cybul92
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez cybul92
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja bym wolał r15 zamiast aktu 3 no ale pewnie większość jest odmiennego zdania Big Grin

co do tego

Edit: I jak nie zaczniesz używać znaków interpunkcyjnych, to mało kto odpowie Ci na jakiekolwiek pytanie, bo to ciężko się czyta.

to jak dla mnie to jest bezpodstawne widziałem tylko 1 odpowiedz może 2 na temat r15
więc czemu wykręcają się takimi postami jak nie odpowiadają na nie, a skoro nie odpowiadają to nie zabiera im to czasu ...

co do znaków interpunkcyjnych nie chce mi sie ich używać ale jeśli to tak bardzo ci przeszkadza to mogę zacząć używać . Big Grin
15-05-2011 20:07 cybul92 jest offline Szukaj postów użytkownika: cybul92 Dodaj cybul92 do Listy kontaktów
Achtung!
Viking


images/avatars/avatar-21766.jpg

Data rejestracji: 07-05-2010
Postów: 618
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nowy serwer wejdzie w okolicach wakacji, zapewne będzie nam nim wprowadzony Akt III chyba, że serwer będzie wcześniej "potrzebny" niż Akt III będzie skończony i gotowy do wprowadzenia.

P.S niech mnie linczują, ja tam nie chcę tego durnego Aktu.
15-05-2011 20:13 Achtung! jest offline Strona domowa Achtung! Szukaj postów użytkownika: Achtung! Dodaj Achtung! do Listy kontaktów
cybul92
Junior Member


Data rejestracji: 30-01-2010
Postów: 12

Autor tematu Temat rozpoczęty przez cybul92
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no proszę jednak ktoś ma podobne zdanie jak jaBig Grin Big Grin Big Grin

ps. R15 mogliby otworzyć 1 czerwca Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez cybul92: 16-05-2011 10:52.

16-05-2011 10:50 cybul92 jest offline Szukaj postów użytkownika: cybul92 Dodaj cybul92 do Listy kontaktów
GrafAir
Ex-Team


images/avatars/avatar-129.jpg

Data rejestracji: 23-08-2006
Postów: 1.772
Kraina: Moria
Skąd: mam to wiedzieć?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze gdyby któryś z was był nowy forum, to bym zrozumiał. Ale nie, same głodne wilczki liczące, że na nowym serwerze zabłysną. Nowy serwer = stary gameplay. A3 = urozmaicenie gry, ale tylko dla tych którzy rozwijają 1 postać, a nie resetują/wymieniają się postaciami/zmieniają serwer się jak coś nie idzie.

Ps: +1 dla autora za spam (r15 tak samo jak r16. r17 oraz r18, a być może także r19 i r20, będą, kiedy będą i ani dnia wcześniej).
Ps2: Co do "zapełni się": kiedy ilość aktywnych graczy > x, gdzie x = tajemnica handlowaTongue
Ps3: Przenoszę do misz-maszu
Ps4: Zamykam

__________________
Wygląd gry Scenariusze/Opisy Sala Trofeum R9 - bywa, że tu bywam

Nie piszcie do mnie nieragulaminowych PW: NIE MAM CZASU BY ODPOWIEDZIEĆ Frown


GrafAir GraFair Tongue
16-05-2011 13:39 GrafAir jest offline Szukaj postów użytkownika: GrafAir Dodaj GrafAir do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » AKT 3 i R 15

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH