Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Expienie Na R1 oraz RESETOWCY » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Expienie Na R1 oraz RESETOWCY 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Expienie Na R1 oraz RESETOWCY Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nastepującą propozycję :

może by tak zmienić ilość expa z walk - do ilości zdobytego expa za wgraną dodać różnicę ilości punktów postaci atakującej i atakowanej, oczywiście w przypadku gdy atakujący ma mniej punktów od swojej ofiary.

Obecnie dolazłem do 62pkt i coraz trudniej mi się wspinać, za klienta co ma 128pkt dostaję 68 (lub 58 - nie pamietam) expa .

Ta sytuacja w połączeniu z beznadziejnym dropem od miesiąca mnie dobija co powoduje powolną agonie mojej postaci w świecie BW.

Dziękuję za uwagę i poproszę o opinie.

Pozdrawiam.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 22-03-2007 09:03.

21-03-2007 19:35 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Sorion
Viking


images/avatars/avatar-8527.jpg

Data rejestracji: 21-09-2006
Postów: 623
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Mroczne i tajemnicze lasy Beskidów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak jest dlatego żeby resetowcą nie było tak prosto... wiesz jak było przed ograniczeniem? taki resetowiec ciągną po 200 i więcej xp... a rekord był 500 z groszami...

__________________
Oby twój Miecz nigdy się nie złamał
Oby twa Zbroja nigdy nie zardzewiała
Oby Trzy Księżyce były przewodnikiem twej Magii
Oby Smoki wieczne latały w twych Snach...
21-03-2007 20:00 Sorion jest offline Szukaj postów użytkownika: Sorion Dodaj Sorion do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kurak26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OK- to rozumiem , sam jestem po restarcie jednak nie zabralem ze strej postaci nawet 1 prka ani nawet jednej palki - zawsze bedą cieniasy co muszą oszukiwać żeby cokolwiek ugrać - jednak dla mnie gonienie czolowki jest w tej chwili abstrakcją - postacie z ponad 150pkt maja za duzo spostrzegawczosci i zwinnosci zebym mogl je upolowac - poprostu nie trafiam.

Mozna by bardziej karac za przekazywanie przedmiotow z kasowanej postaci np. usuwaniem itemow oraz prkow i banem na 7 dni.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
21-03-2007 20:05 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Kartel
Forum Legend


images/avatars/avatar-10342.jpg

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 1.689
Klan: Decados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Moria III
Skąd: Odessa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
OK- to rozumiem , sam jestem po restarcie jednak nie zabralem ze strej postaci nawet 1 prka ani nawet jednej palki - zawsze bedą cieniasy co muszą oszukiwać żeby cokolwiek ugrać - jednak dla mnie gonienie czolowki jest w tej chwili abstrakcją - postacie z ponad 150pkt maja za duzo spostrzegawczosci i zwinnosci zebym mogl je upolowac - poprostu nie trafiam.

Mozna by bardziej karac za przekazywanie przedmiotow z kasowanej postaci np. usuwaniem itemow oraz prkow i banem na 7 dni.


sorki dla ciebie strata dorobka tego krwi to znaczy byc kozakiem??? a jak ktos jest tak madry zeby te itemki na które zebrał wziąśc ze soba to jest on cieniasem???
21-03-2007 20:14 Kartel jest offline Szukaj postów użytkownika: Kartel Dodaj Kartel do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kurak26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie gostek co kasuje postac na np.80pkt i zaczyna od nowa z d.demonem czy d.ak i dwoma setami oraz wypasionymi ciuchami, plus z zapasem prkow i wali maxymalnie dostepnych mu graczy ze wzgledu na poziom - to nie gracz tylko szczyl ktory grac nie potrafil i ni potrafi , bo jak dojdzie do 80pkt to znowu okaze sie ze nie moze sobie poradzic i znowu restart - z nowymi fajnymi itemami - czy to jest gracz ??

O wszem rozumiem kogos kto gral np. WZ i chce spróbowac inną rasą - robi reset i zaczyna zupełnie od nowa bez starych itemow i prkow - jego przewage stanowi tylko to ze wie o co chodzi w tej grze i ma zaplanowany rozwoj postaci od popczątku od 1 poziomu - to jest dla mnie gracz - i taki gracz powinien miec szansę na osiągnięcie przyzwoitego poziomu rozwoju postaci.

Moją propozycję można np. wprowadzićdla postaci kóre przekroczyły 50 czy 70 pkt .

Zabieranie starych itemów to nie mądrość - to oszustwo i dlatego jest karane Big Grin

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kurak26: 21-03-2007 20:39.

21-03-2007 20:29 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
manolo
Newbie


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: WAWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to mi się kurak podoba bo już kilku takich szczyli mnie dojechało z tak wypasionymi itemami ż w pierwszej rundzie padam jak kot

__________________
Nick na BW manolo
21-03-2007 20:56 manolo jest offline Szukaj postów użytkownika: manolo Dodaj manolo do Listy kontaktów
manolo
Newbie


Data rejestracji: 05-12-2006
Postów: 9
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: WAWA

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam na oku kola który od stycznia tego roku ma już 44 pkt jak to możliwe , ja gram z premium od zeszłego i tyle nie mam???????

__________________
Nick na BW manolo
21-03-2007 21:00 manolo jest offline Szukaj postów użytkownika: manolo Dodaj manolo do Listy kontaktów
Maronius
Member


images/avatars/avatar-2461.gif

Data rejestracji: 02-03-2007
Postów: 34

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
dla mnie gostek co kasuje postac na np.80pkt i zaczyna od nowa z d.demonem czy d.ak i dwoma setami oraz wypasionymi ciuchami, plus z zapasem prkow i wali maxymalnie dostepnych mu graczy ze wzgledu na poziom - to nie gracz tylko szczyl ktory grac nie potrafil i ni potrafi , bo jak dojdzie do 80pkt to znowu okaze sie ze nie moze sobie poradzic i znowu restart - z nowymi fajnymi itemami - czy to jest gracz ??


Podpisuje sie pod tym obydwoma rekami !
Jezeli ktos nie potrafi normalnie grac tylko sie posilkuje itemami i PR z poprzedniej postaci jest dla mnie poprostu zbyt ograniczony i powinien sobie tego rodzaju rozrywke jaka jest BW odpuscic a zajac sie np. ukladaniem klockow co powinno jego inteligencje lekko rozwinac ( ale nie spodziewajmy sie cudow ).

----------------------------------------------------------------------

EDIT: Sa tez inne mozliwosci chyba, jako przyklad SUPER statow:
http://r1.bloodwars.pl/?a=profile&uid=37777

__________________
nick: Links Smile

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=36115

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Maronius: 21-03-2007 21:19.

21-03-2007 21:11 Maronius jest offline Szukaj postów użytkownika: Maronius Dodaj Maronius do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
OK- to rozumiem , sam jestem po restarcie jednak nie zabralem ze strej postaci nawet 1 prka ani nawet jednej palki - zawsze bedą cieniasy co muszą oszukiwać żeby cokolwiek ugrać



O stary! Naprawde wielki szacunek, pierwszy UCZCIWY resetowiec! Az nie wierze Smile

Uczcie sie oszuści, mam nadzieje ze zostaną wam odebrane nieuczciwie przeniesione pusherskie itemy.

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 21-03-2007 21:29.

21-03-2007 21:27 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Bar22
Lord


images/avatars/avatar-9070.gif

Data rejestracji: 13-10-2006
Postów: 332
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
*69* napisał(a)
cytat:
kurak26 napisał(a)
OK- to rozumiem , sam jestem po restarcie jednak nie zabralem ze strej postaci nawet 1 prka ani nawet jednej palki - zawsze bedą cieniasy co muszą oszukiwać żeby cokolwiek ugrać



O stary! Naprawde wielki szacunek, pierwszy UCZCIWY resetowiec! Az nie wierze Smile

Uczcie sie oszuści, mam nadzieje ze zostaną wam odebrane nieuczciwie przeniesione pusherskie itemy.



może najpierw zastanów się co piszesz
dlaczego nazywasz oszustem osobę która chce zacząć od nowa swoją grę pożucają swoją starą postać w która włożyli mnóstwo czasu
czy przedmioty zdobyli nieuczciwie NIE przedmioty są cały czas na tym samym koncie

pamiętaj najpierw trzeba mieć dobre przedmioty i pr żeby być dobrym resetem a to łatwe nie jest

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bar22: 21-03-2007 22:17.

21-03-2007 22:16 Bar22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Bar22 Dodaj Bar22 do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tu juz chyba tylko ctrl+v pomoze..

nikt nie mowi ze nie zdobyles tych przedmiotow nieuczciwie, tylko ze te przedmioty powinny nalezec do postaci z tym 40 levelem, czy ktorym tam miales, a nie 15 - bo to w sposob jawny narusza rownowage gry! jaki jest wiec sens karanie za push albo multikonto? przeciez oni tak samo tylko sobie 'przekazuja' za nic! a skoro to nic takiego, to za co sa kary? pomysl chwile

btw, klikac dziesiecioma kontami naraz na wyprawy tez latwo nie jest. ile zachodu! zaden argument

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 21-03-2007 23:00.

21-03-2007 23:00 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
STOLPIK
King


images/avatars/avatar-16691.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 835
Klan: Rune
Kraina: Necropolia III
Skąd: Piła

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak kwestii przypomnienia , podobny temat juz byl o resetach

__________________
rotfl Rune Forever rotfl

22-03-2007 00:18 STOLPIK jest offline Szukaj postów użytkownika: STOLPIK Dodaj STOLPIK do Listy kontaktów
djhans1986
Triple Ace


images/avatars/avatar-455.jpg

Data rejestracji: 18-10-2006
Postów: 243

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bar22 napisał(a)
cytat:
*69* napisał(a)
cytat:
kurak26 napisał(a)
OK- to rozumiem , sam jestem po restarcie jednak nie zabralem ze strej postaci nawet 1 prka ani nawet jednej palki - zawsze bedą cieniasy co muszą oszukiwać żeby cokolwiek ugrać



O stary! Naprawde wielki szacunek, pierwszy UCZCIWY resetowiec! Az nie wierze Smile

Uczcie sie oszuści, mam nadzieje ze zostaną wam odebrane nieuczciwie przeniesione pusherskie itemy.



może najpierw zastanów się co piszesz
dlaczego nazywasz oszustem osobę która chce zacząć od nowa swoją grę pożucają swoją starą postać w która włożyli mnóstwo czasu
czy przedmioty zdobyli nieuczciwie NIE przedmioty są cały czas na tym samym koncie

pamiętaj najpierw trzeba mieć dobre przedmioty i pr żeby być dobrym resetem a to łatwe nie jest


to ty najpierw powinnes sie zastanowic co piszesz fakt resetu jest legalny ale juz przeniesienie zdobytych na poprzedniej postaci przedmiotow jest juz oszustwem i jest niezgodny z regulaminem:

IX. Push/pull - to:
a. notoryczne przekazywanie przedmiotów oraz punktów z jednego konta na inne, w efekcie powodujące ponad normalny rozwój danej postaci,
b. atakowanie własnych postaci oraz ustawianie wyniku starcia,
c. ustawianie wyników transakcji handlowych.

__________________
W grze dostepny jak orgazmus dawniej marius_orgazmus
22-03-2007 00:30 djhans1986 jest offline Szukaj postów użytkownika: djhans1986 Dodaj djhans1986 do Listy kontaktów
Mhelkir
Emperor


Data rejestracji: 07-02-2007
Postów: 1.365
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Djhans1986 widac nowy tu jesteś, Administracja wieki temu uznała ze przeniesienie przedmiotów (oraz pr) z jednej swojej postaci na druga po czym skasowanie poprzedniej nie jest uznawane za push...
no i stad tak zwani "resetowcy" Roll Eyes
22-03-2007 02:34 Mhelkir jest offline Szukaj postów użytkownika: Mhelkir Dodaj Mhelkir do Listy kontaktów
PitBull
Lord


images/avatars/avatar-2363.gif

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 438
Klan: XerVerQer
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A powinni być surowo karani znam osobiście kilku którzy sie resetowali nawet po kilka razy prawda jest taka ze graczy którzy grali od początku swoją postacią idze policzyć reset owców juz nie i co z tego ze sa ograniczenia jak kolo ma w pikuś itamów i pr i będze soebie ładował w postac moim zdaniem ban i tyle przeniósł na nowa postać jest szczucne wzmacnianie postaci wiec ban i koniec tematu Big Grin

__________________

ID-2937. GG-529620.
22-03-2007 03:43 PitBull jest offline Szukaj postów użytkownika: PitBull Dodaj PitBull do Listy kontaktów Zobacz profil MSN PitBull
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kurak26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co do resetowców :

zyskują co następuje :

1.Wiedzą jak grac i jak rozwijać postać od samego początku.

2.Zadania wykonują dużo wcześniej i zagrniają za nie większy bonus.

3.Łupy na początku są ogromne - postacie nie grające nie są usuwane i gromadzą zasoby dla resetowców i nowych graczy Big Grin .

4.Znają wartość itemów i nie dadzą się w siusiu dmuchnąć - Cornelius proponował mi za diamentowego ringa jak mialem 6pkt 1kPR i fajniutką Pałkę Mocy - wymiatacz.

5.Itemy staniały i to bardzo - mogą w dużo łatwiejszy i tańszy sposób skompletować ekwipunek. Jak ja resetowałem swoją postać to d.magnum kosztowało 2,8K a po resecie i zrobieniu 15lvl kupiłem 2 d.magnumy po 200PR za sztuke Big Grin . Znaleziony spaczony amu wymieniłem na 12K prkow i rozwijałem się uczciwie i z głową.

6.W ciągu 20 dni grania jest w stanie zdobyć około 400 uzi czyli jakies 12Kprkow - a to bardzo duzy bonus dla 7 pktowca Big Grin


Pytanie : Czy granie zresetowaną i sztucznie napakowaną postacią przynosi komuś satysfakcje ?? Według mnie taka gra frajdę przynosi tylko leszczom .oraz ......... . ( nie chcę bana więc resztę epitetów zachowam dla siebie).



No i mały apel - odbiegliśmy lekko od tematu przewodniego - ilość zdobywanego expa - można by chociaż te limity podwoić , ja chcę zamieszkac w kwadracie pod adresem 1/1/1 i pomijając fakt że aby to uczynić muszę przeskoczyć w rankingu ponad 500 osób Big Grin ( ciągle nad tym pracuję) to aby dostać sie do strefy 2 trzeba mieć coś koło 270pkt - tyle to ja za rok będę może posiadał przy tym tempie expienia, więc do kwadratu 1/1/1 to mdopiero mój synek będzie się mógł wprowadzić .

Dużo łatwiej jest mając 40pkt pojechać kogoś kto ma ich 70-80 ( np. złapać kogoś na wyprawach) i zdobyc 90 expa , niż gdy ma się prków 50 i za kogoś kto ma 150pkt dostaje sie lekko ponad 70 expa - a ja nie chcę zaczynać od nowa, bo i tak dojdę do tych 50-60 pkt i co - znowu stracę chęć grania i kolejny reset ?? -

JA PROTESTUJĘ PRZECIWKO TAKIEMU SYSTEMOWI.



A na koniec wspomnę że właśnie przez takich cwaniaczków ta gra traci urok oraz ceny itemów tak gwałtownie spadają. Kto kupi sobie d.magnum skoro po resecie ma d.ak ??

Dziękuję wszystkim za uwage oraz poświęcony czas - pewnie to nic nie pomoże, ale chociaż niektórzy będą wiedzieli, że cwaniaki-resetowcy mają taką a nie inną opinię w moich oczach.


POZDRO - uczciwi gracze.

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
22-03-2007 09:22 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
WOLFIACZEK
Double Ace


images/avatars/avatar-2145.jpg

Data rejestracji: 29-10-2006
Postów: 128
Skąd: Gliwice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
manolo napisał(a)
mam na oku kola który od stycznia tego roku ma już 44 pkt jak to możliwe , ja gram z premium od zeszłego i tyle nie mam???????


i co w tym dziwnego ??? ja tez gram od stycznia tego roku...bo wczesniej dostalem bana....i mam 45 pkt...trzeba umiec grac

__________________
R1: Wolfheart

http://www.allegro.pl/item932691722_okazja_ladowarka_gp_gp_kb_01gs250ds_z_4
_aku.html

22-03-2007 10:20 WOLFIACZEK jest offline Strona domowa WOLFIACZEK Szukaj postów użytkownika: WOLFIACZEK Dodaj WOLFIACZEK do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A więc może się wypowiem, jako człowiek który robi w tej chwili reset po trzech miesiącach gry.
1. Po dojściu do 4 strefy rozbudowaniu dość mocno kwadratu zrobieniu wszystkich zadań i zdobyciu 65K punktów (miejsce koło 430 o ile dobrze pamiętam - statystyki postaci wszystkie parametry ponad 30 pkt siła 33 spost 36 itp szanse na dalekie wyprawy wszystkie powyżej 50% z osprzętem) gra zrobiła się stanowczo zbyt ... monotonna - atak wyprawa itp - więc postanowiłem posmakować gry od nowa.
2. Oczywiście zabieram swoje przedmioty - wcale nie tak wypasione jakiś secik do ataków i parę kurtek trochę pierścionków itp. coś ze szczęściem. Zabieram bo sam to zdobyłem w ciągu trzech miesięcy gry więc mam do tego prawo.
3. Czy jestem leszczem i nobem - popularne słowa na forum - no cóż ocena drugiego człowieka wiele mówi również o oceniającym i jego dojrzałości.
3. Jest to tylko gra którą lubię i wykupuję premium - a reset ma mi ją uprzyjemnić i dać spojrzenie z nowej perspektywy - nawet nie wiecie jaką przyjemność dają mi (i mam nadzieję klanowi) historyjki o małym okrutniaczku zamieszczane od wczoraj na forum klanu - po prostu odzyskałem chęć do gry.
4. Wszystkim życzę jak najwięcej przyjemności z gry - co najmniej takiej jaką ja mam.
Pozdrawiam

PS Co do cen to po prostu rynek w miarę dopływu itemów się nasyca i resety nie maja z tym nic wspólnego - kiedyś moje pierwsze d magnum kupowałem po 2k pkt - potem znalezione na wyprawach złomowałem bo nawet akademii nikt za darmo nie chciał Smile .

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 22-03-2007 11:24.

22-03-2007 11:19 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

osoby ktore posiadaja multikonta tez same zdobywaja przedmioty, wiec naleza one do nich, jednak to jest nielegalne

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
22-03-2007 15:17 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
wiktor666
Junior Member


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kurak26 napisał(a)
dla mnie gostek co kasuje postac na np.80pkt i zaczyna od nowa z d.demonem czy d.ak i dwoma setami oraz wypasionymi ciuchami, plus z zapasem prkow i wali maxymalnie dostepnych mu graczy ze wzgledu na poziom - to nie gracz tylko szczyl ktory grac nie potrafil i ni potrafi , bo jak dojdzie do 80pkt to znowu okaze sie ze nie moze sobie poradzic i znowu restart - z nowymi fajnymi itemami - czy to jest gracz ??

Zabieranie starych itemów to nie mądrość - to oszustwo i dlatego jest karane Big Grin


co jest karane? ja robilem reset, majac jakies 15pkt. xD ale wtedy zabralem 2x dobry antyczny noz + komplet sily, a na poczatku wpadly mi elfie spodnie i na poczatku wymiatalem, ale przy 20lvl to juz zaczynalo byc ciezko jechac duzo lepszych i musialem expic po 60-70 tylko za walke xD

reset to cos normalnego, nie jest karane, wiec nie jest zabronione, wiec mozna to robic, wiec o co chodzi?? to tak jakbym zaczal nagle mowic ze to jest nie fair ze np. Yoda znalazl dobrego msciwego ringa lewitacji, on teraz bedzie wymiatal, a ja co? marny pierscien sily :/ kurde, ludzie skonczcie z takimi tekstami, nie podoba wam sie reset to go nie robcie, bedzie wiecej expa Big Grin
znam duzo resetowcow i nie uwazam zeby grali nieuczciwe, przeciez nic nie ukradli, nic nie wyleszczyli, graja tym co znalezli, wiec jest to ich i robia z tym co chca, dla mnie bezsensowny kolejny temat dla spamerow, ktorzy sami pewnie robili nie raz reseta i chca tylko nabic posty i sie pokazac :/ ehh


xxx (35lvl - 26pkt) vs yyy (44lvl - 61pkt)
- PODSUMOWANIE -
xxx 455/1361
yyy 0/1074
i 89expa
wiec nie mowcie ze po resecie jest tak latwo, trzeba czasem tez sie postarac zeby wygrac, nie wystarczy sam "RESET"

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wiktor666: 22-03-2007 15:33.

22-03-2007 15:28 wiktor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: wiktor666 Dodaj wiktor666 do Listy kontaktów
HADUS
Viking


images/avatars/avatar-25743.png

Data rejestracji: 09-09-2006
Postów: 744
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ci co maja multikonta, tez nic nie ukradli ani nie wyleszczyli

__________________
Każdy człowiek żyje, wierząc w to, co wie, oraz w to, czego doznaje. Sumę tych doświadczeń zwie rzeczywistością. Lecz wiedza i poznanie to pojęcia niejednoznaczne, są niczym więcej jak tylko ułudą, iluzją wykreowanego przez siebie świata.
22-03-2007 16:34 HADUS jest offline Strona domowa HADUS Szukaj postów użytkownika: HADUS Dodaj HADUS do Listy kontaktów
Morqadir
Triple Ace


Data rejestracji: 19-08-2006
Postów: 164
Skąd: Nałęczów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

resety wg. mnie były niedopatrzeniem ale teraz i tak już za późno żeby na r1 coś zmieniac. Na r2 nie ma to sensu i jest o wiele lepiej pod tym względem . Mam nadzieje że właśnie powoli wprowadzany handel na r2 nie zaszkodzi i tamtemu serwowi.
22-03-2007 16:49 Morqadir jest offline Szukaj postów użytkownika: Morqadir Dodaj Morqadir do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiktor666 - dobry jestes. ja i moi koledzy kradniemy, wiec nie uwazam zeby moi koledzy robili cos zlego. supcio Big Grin o to chodzi


jedynym waszym zalosnym argumentem jest plakanie 'ale ja siam, siam na to wszystko zapracowalem'. szkoda ze zaden z was nie zauwazyl (a raczej NIE CHCE zauwazyc) ze

>>!!GRACZE POSIADAJĄCY MULTIKONTA TEŻ BAAARDZO CIĘŻKO NA SWÓJ PUSH PRACOWALI!!<<


(ciekawe czy teraz ktos to zauwazy? milion razy juz to rozne osoby pisaly, ale jakos boicie sie podjac tego tematu.. chociaz - prawde mowiac - jakos mnie to specjalnie nie dziwi..)

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 4 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 22-03-2007 16:58.

22-03-2007 16:54 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kurak26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dwa pytania:

Czy przedmioty zabrane ze strej postaci - znalazłeś grając nową ??

Jeśli nie to znaczy ze te itemy były przypisane do starej postaci.

Czy granie postacią z itemami ze strej i dzięki nim wygrywanie daje taką samą frajdę jak walka postacią tworzoną od zera - wspartą jeynie twoją wiedzą o grze i sposobie grania ??





A co do cen - nie masz racji - gracz po resecie ze starymi itemami nic nie kupuje więc popyt maleje i ceny spadają - taki gracz ma to czego potrzebuje.


A ja zaczołem od pytania o zwiększenie expa - po to żeby gra po przekroczeniu 60pkt dawała szansę na rozwój i przeprowadzkę do lepszej strefy - chociaż na chwilkę Big Grin .

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
22-03-2007 17:15 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
glacjus
Junior Member


images/avatars/avatar-2171.png

Data rejestracji: 04-02-2007
Postów: 12
Klan: SZAJBUSY
Kraina: Necropolia
Skąd: OBERSCHLESIEN

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla mnie resetowcy i gracze z multi kontami to zwykli oszusci i tyle
kazdy ciezko pracuje na swoje itemy ale na danej postaci

i co z tego ze np. na poprzedniej postaci mialo sie d. msciwy set, diamentowy set, d. ak-47 itp.
to nalezalo to tamtej starej postaci

sa gracze ktorzy ciezko pracuja na swoj wynik i sa tacy ktorzy ulatwiaja sobie grze przez przerzucanie itemo i pr po resecie

__________________
Shepard ID - 182546
Wygrałeś, kupiłeś coś - złóż ofke w grze.
22-03-2007 17:34 glacjus jest offline Szukaj postów użytkownika: glacjus Dodaj glacjus do Listy kontaktów
wiktor666
Junior Member


Data rejestracji: 18-03-2007
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
*69* napisał(a)
wiktor666 - dobry jestes. ja i moi koledzy kradniemy, wiec nie uwazam zeby moi koledzy robili cos zlego. supcio Big Grin o to chodzi


jedynym waszym zalosnym argumentem jest plakanie 'ale ja siam, siam na to wszystko zapracowalem'. szkoda ze zaden z was nie zauwazyl (a raczej NIE CHCE zauwazyc) ze

>>!!GRACZE POSIADAJĄCY MULTIKONTA TEŻ BAAARDZO CIĘŻKO NA SWÓJ PUSH PRACOWALI!!<<


(ciekawe czy teraz ktos to zauwazy? milion razy juz to rozne osoby pisaly, ale jakos boicie sie podjac tego tematu.. chociaz - prawde mowiac - jakos mnie to specjalnie nie dziwi..)


ja sie nie boje podjac tego tematu...
jak dla mnie multi to jest oszustwo (w sumie zalezy jakie multi, bo jesli masz 2postacie naraz na jedynm servie, ktore nie maja ze soba zadnego zwizku i zadna wymiana handlowa sie miedzy nimi nie odbyla, to mozna sie zastanowic czy to multi), a uwazam ze multi, takie ze gram 2postaciami i wszystko na jedna przerzucam to oszustwo, bo nabijasz sobie postac postacia... to jest zupelnie co innego niz reset i wogole nie porownoj tych dwoch rzeczy, bo reset jest to przerzucenie itemow z jednej na druga po prostu, a multi to jest gra dwoma (albo i wiecej) postaciami naraz pracujacymi na jedna...
reset to po prostu nowy nick i wyzerowanie expa i statow, to co znalazles jest Twoje i robisz z tym co chcesz... czy sprzedasz doskonale ak47 do sklepu za plny, czy sprzedaz za prki, czy oddasz komus za darmo, czy przerzucisz sobie na druga postac, a stara usuniesz, to jest Twoja (i tylko Twoja) sprawa...

Po co wogole taki temat?? :/



cytat:
glacjus napisał(a)
dla mnie resetowcy i gracze z multi kontami to zwykli oszusci i tyle
kazdy ciezko pracuje na swoje itemy ale na danej postaci



sorki, ale przedmioty nie naleza do danej postaci (r1) bo nie moglbys nimi handlowac, bo nie jestes postacia, wiec z tego wynika ze przedmioty naleza do Ciebie i sa uzywane przez postac ktora kierujesz i w kazdej chwili mozesz je wziac i dac innej postaci (koledze z klanu, albo swojej drugiej postaci)
22-03-2007 18:51 wiktor666 jest offline Szukaj postów użytkownika: wiktor666 Dodaj wiktor666 do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kurak26
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Resetowcy, multikonta, gratisy, wyłudzenia oraz inne drogi pozyskiwania itemów zawsze będą miały miejsce - główne pytanie brzmi :

Czy nie uważacie że limit zdobywania expa za napad powinien zostać lekko zwiększony ??

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
22-03-2007 21:52 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

powinien, gdyby większosc resetowcow bylaby takich jak Ty.

na chwile obecna uwazam ze powinien zostac wrecz obnizony.

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.
22-03-2007 21:56 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc może zacznijmy od początku - na razie mam dopiero 8 poziom więc dopiero w weekend poczuję jak to jest po resecie - ale chce Ci powiedzieć że jest to dyskusja bez sensu - tak samo mogę się wkurzyć że mnie pomimo tego że miałem 40 szczęścia najlepszy gadżet jaki mi wpadł to dobre AK - po 99 nieudanej pielgrzymce na siłę miałem dość. Taka jest ta gra - reset jest dozwolony więc nie ma co psioczyć skoro takie są zasady Smile . Ja teraz jestem nie gościem z 66K punktów i jakąś pozycją w rankingu ale tylko z 2k i to mój wybór. Przedmioty można przekazać więc to zrobiłem. Więc wydaje mi się że ta dyskusja nie ma sensu bo nie znajdziemy konsensusu stojąc po dwu stronach barykady. Mam tylko prośbę więcej kultury języka bo ja nikogo nie obrażam, a niektóre wypowiedzi na mój reseciarza temat są obraźliwe. Jak zaczniesz się nudzić to może zmienisz zdanie na temat zabawy w BW. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

__________________
Okrutnik r5
22-03-2007 22:02 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
*69*
Triple Ace


Data rejestracji: 29-12-2006
Postów: 184
Klan: Złodzieje Dusz
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: V-va

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie zamierzalem nikogo obrazac, nazywam po prostu rzecz po imieniu. jesli chodzi o pielgrzymki - to zalezy od szczescia, tak samo jak od szczescia zalezy co znajdziesz swoja postacia. Reset dopamaga szczesciu w dokladnie taki sam sposob w jaki dopomaga multikonto. tu jest push/pull i tu. postac dostaje itemy za darmo. nie placi za nie. jesli itemy rzeczywiscie wedle regulaminu naleza do konta a nie do postaci, to jest to naprawde ogromny, ogromny bubel - ale o tym juz na szczescie dla graczy bez wspomagaczy (ktorych nazywam uczciwymi) wiadomo.


a jesli chodzi o to ze sa dozwolone wiec je mozna robic i nikt tu nikogo nie przekona, to takie male pocieszenie:

cytat:
C47 napisał(a)
prawdopodobnie w ciągu 3 miesięcy resety nie będą już fizycznie możliwe



czyzby jednak cos z nimi bylo nie tak? Wink

__________________
Koniec gry.

ID 2011, prawie jak koniec świata.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez *69*: 22-03-2007 22:12.

22-03-2007 22:09 *69* jest offline Szukaj postów użytkownika: *69* Dodaj *69* do Listy kontaktów
Strony (7): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Expienie Na R1 oraz RESETOWCY

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH