Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Recydywa, multi - mordenkain » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Recydywa, multi - mordenkain 15 Ankieta - średnia ocena: 6,07
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Recydywa, multi - mordenkain Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordenkain Mordenkain

recydywa na forum
korzystanie z dwóch kont jednocześnie na forum
10 dni bana w grze, jedno konto zablokowane na forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-03-2007 22:30 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

10 dni bana w grze :/
jak przed chwila bylo 5
za co te x2 za to ze chce sie dowiedziec co to ma byc

Narythel dostal o 4 wiecej za puszhing to juz kpina do kwadratu
a jak dorwe tego co mi zrobil ten numer
eh...

z reszta co to ma byc
ja korzystam z bramki prox i wszyscy o tym wiedza
albo inaczej
skoro mam bana na ip a z tego ip
nigdy nie gralem w BW to jakim cudem dostaje bana
22-03-2007 22:34 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

masz bana w grze za recydywę i za korzystanie z dwóch kont jednocześnie na forum

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
22-03-2007 22:39 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dowody prosze
wszyscy wiedza z jakiej bramki korzystam
karzdy muglo zalorzyc 2 konto o podobnym, nicku

i za co ban z 5 dni na 10
za pushing dales o 4 dni wiecej

no sorry C ale to kpina w zywe oczy
nikomu tak nie robiles
tylko mi
ja sie pytam za co
za moje zdanie :/
zaslaniac sie zasadami karzdy moze
ale w regulaminie forum pisze
cytuje: "5. W przypadku założenia na forum drugiego konta przez tego samego użytkownika i aktywnego używania obu - ban na IP"

gdzie tu ban w grze i to taki ogromy
to przegiecie jest naprawde

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 22-03-2007 22:42.

22-03-2007 22:40 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejny raz administracja popelnila blad do ktorego nie potrafi sie przyznac
nic na to nie poradzisz takie juz jest zycie
jezeli chcesz wiedziec wiecej jest w mojej sygnie
pzdr
slowan (nick z gry jak by sie nikt nie domyslil)

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

22-03-2007 22:47 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
barthos
Lord


images/avatars/avatar-6800.jpg

Data rejestracji: 24-09-2006
Postów: 356
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet jeśli Mordek złamał regulamin forum to gdzie jest napisane, że za to dostaje się bana w grze?

__________________

22-03-2007 22:50 barthos jest offline Szukaj postów użytkownika: barthos Dodaj barthos do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie o to chodzi po prostu mam dosc
to ma byc zabawa
w ta gre wkladam prace jakiej sobie C
nawet nie wyobraza

no pomijajac fakt ze tu sie nie da nic powiedziec
bo odrazu dostajesz bana w grze za zdanie inne od pseudo elity

po prostu
to jest nie sprawiedliwe
krzywdzace i po prostu wredne
niech sie dowiem kto wykrecil mi ten numer no i kto napisal do C
ktory najwidoczniej jest stronniczy mnie nie lubi
no i do regulaminu sie odwoluje konkretnie prosze

bo czuje sie skrzywdzony
a te 10 dni z 5 to juz totalne przegiecie
ale rozumiem ze tyle dni bana kosztuje
naglosnienie czegos na forum
szansa na sprawiedliwosc
czyli stworzenie tematu przez C na forum <lol>

nawet nie chce pytac iloma dniami bana zaplacil Turok
za zmiane nicka i plci
22-03-2007 22:52 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
oles32
Double Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nigdzie
to takie widzimisieSmile


za to juz mam 2-3 klientow z kontem po 01 marca z murowanym przerzutem sprzetu ale co tam
to w koncu tylko gra Smile

__________________
Nie gram, wiec nic nie kupuje nic nie sprzedaje. OBSERWATOR
Populacja: 17922. Ilu z tej liczby jest aktywnych graczy 2-3tys?? A moze jeszcze mniej
22-03-2007 22:52 oles32 jest offline Szukaj postów użytkownika: oles32 Dodaj oles32 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki Oles za troche otuchy

przepraszam za to co napisze ale to jedyne co
do mnie przychodzi do glowy,
nie dedykuje tego nikomu i
prosze sie nie obrazac ale to jest
po prostu "skurwisynstwo (czytac swinstwo)"
zrobione mi....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 22-03-2007 22:57.

22-03-2007 22:56 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
oles32
Double Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mordek jesli masz podejrzenia co do kogos zrob tak samo zawsze moge ci pomoc Wink

zobaczymy co wtedy C wymysli wszytkich udupi na 10dni???

__________________
Nie gram, wiec nic nie kupuje nic nie sprzedaje. OBSERWATOR
Populacja: 17922. Ilu z tej liczby jest aktywnych graczy 2-3tys?? A moze jeszcze mniej
22-03-2007 22:58 oles32 jest offline Szukaj postów użytkownika: oles32 Dodaj oles32 do Listy kontaktów
bubu3451
Double Ace


images/avatars/avatar-1335.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 128
Klan: Rodzina Bundy'ch
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Dom Bundy'ch :P

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No zdecydowanie nie fajnieFrown 10 dni w grze to naprawdę dużo Frown szkoda, zwłaszcza że Mordek nic nie zrobił Frown

__________________
R1 = bubu1234
Janusz Kulig 19.X.1969 - 13.II.2004 PAMIĘTAMY!!
22-03-2007 22:58 bubu3451 jest offline Szukaj postów użytkownika: bubu3451 Dodaj bubu3451 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cie raczej nie bo juz nie grasz raczej da ci bana ip
na forcu, no nie wiem rece mi opadaja
pol roku gry 1 reset spadek po koledze
full pracy
najlepsze staty w podstawkach w Nekropoli
w koncu zaliczylem wszystkie pielgrzymki
wiedzialem ze cos musi mi dowalic w gl. grze
nie dosc ze zycie dokopuje to jeszcze gra

pisze do administracji bo niestety C47 nie jest w stanie
ocenic tego obiektywnie

10 dni bana :/


PS. 0 czego kolwiek C olal i sobie poszedl
albo zrobil sie nie widocznym zeby sobie glowy nie zawracac

po prostu ... nie wiem
chcialo mi sie krzyczec ale juz mi sie nic nie chce

....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 22-03-2007 23:04.

22-03-2007 23:01 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Ice_M
Junior Member


images/avatars/avatar-3779.jpg

Data rejestracji: 28-11-2006
Postów: 21
Kraina: Necropolia II
Skąd: Monastyr

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek nic nie zrobił. Po prostu pokazał jaka stronnicza jest administracja i jak nagina sobie regulamin do swoich decyzji.
Nawet się wytłumaczyć nie potrafią

__________________
R14 - ID 4234
22-03-2007 23:03 Ice_M jest offline Szukaj postów użytkownika: Ice_M Dodaj Ice_M do Listy kontaktów
Szary-w-Bieli
Viking


images/avatars/avatar-5296.jpg

Data rejestracji: 10-12-2006
Postów: 675
Klan: EXQ,FC,MONASTYR
Kraina: Necropolia II

Ista Quidem Vis Est Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mordek Ci Współczuje Ci Bardzo , Starałeś sie pokazać prawdę a zostałeś skazany na innym polu bitwy.


jeden cytat nasuwa mi się na język
Kto czyni cnotliwie i przed złem sie wzdraga, tego sławę po świecie roznoszą przechodnie.


i także proszę o Warna ponieważ złamałem prawo i jestem gotów przyjąć kare...

mordek: Irremeablis Unda Fala


C47 : Unikaj gniewu bo w nim nic nie może stać się właściwie ani rozsądne.

__________________
R3 nick: "mrrr" koteczku

KUPIĘ

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szary-w-Bieli: 22-03-2007 23:07.

22-03-2007 23:03 Szary-w-Bieli jest offline Szukaj postów użytkownika: Szary-w-Bieli Dodaj Szary-w-Bieli do Listy kontaktów
oles32
Double Ace


Data rejestracji: 18-08-2006
Postów: 129

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak to nie gram teraz ise bawie krwia ( i znow koncze) - czekam tylko jeszcze na kilku RESECIARZY Smile z przerzutem zobaczymy ilu jescze jest w moim zasiegu

dobra czas spadac
samo wspolczucie nie pomoze lepiej niech mui sciagna bana

co za idiotyzm ban w grze za multi na forum

C nastepnym razem wymysl cos lepszego

__________________
Nie gram, wiec nic nie kupuje nic nie sprzedaje. OBSERWATOR
Populacja: 17922. Ilu z tej liczby jest aktywnych graczy 2-3tys?? A moze jeszcze mniej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez oles32: 22-03-2007 23:05.

22-03-2007 23:03 oles32 jest offline Szukaj postów użytkownika: oles32 Dodaj oles32 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę że to totalny bezsens.
Zawsze dostawałem w czapę za to jaki jestem, w podstawówce; gimnazjum; liceum; na ulicy (tu nie jest inaczej).
I jeśli mam dostawać za nić bana na 10 dni i być traktowanym jak szmata to już mi się nie chce.

Pragną bym tylko przeprosić wszystkich których jakoś uraziłem w tym Lorda za teksty na ircu. Jestem tylko człowiekiem bywam chamowaty i wredny ale zawsze jestem sobą i umiem się przyznać do błędu. Przepraszam

I chciałbym pozdrowić parę osób:
KJ i Olesa32 z którymi razem grałem,
Diakona którego miałem przyjemność poznać osobiście
Turkoa dla którego bywałem wredny ale szanowałem jego prace
Drakoniusa niestety nie zdążyłem cię poznać w FC
Cornika który jest naprawdę dobrym dowódcą
Kubusia Puchatka który rozgryzł że jestem małym abscynetem
Yode z którym zawsze się kłóciłem i przekomarzałem na ircu X-worlda i nie tylko
Denne która pokazała mi ze w Ptaku też są tylko ludzie
Zybka zawsze byłeś porządku nie ważne po której stronie stałem Smile gdyby nie ty nigdy bym nie zaliczył sposta Dzięki
Oldavira dobry z ciebie druch i przeciwnik
Maua i SexLaske z wami nigdy się nie dogadam
Lordzia w porządku jesteś chłopak ale sobie wyluzuj czasem
Temikles miło było z tobą rozgryzać tajemnice irca
Canus fajnie było w akademii FC ale chyba masz nowego usera
Lessurk fajnie było cię uczyć jak się zarabia Wink
Lady Inacentre za to ze poznała mnie ze świetna dziewczyna
Oro/Nazo z którym mam przyjemność być w jednym klanie na uk
Exsowi za to że jest dobrym i wyrozumiałym liderem
Modlisiu dzieki za pokazanie co to jest żel KY świetna sprawa
DariuszowiZ choć go nie znam za cytowanie elektrycznych gitar
Oraz Malesterowi za spadek bez którego w top 50 bym nie był

I wielu, wielu innych których nie pamiętam teraz. ale na zawsze pozostaniecie w moim sercu.

Po prostu mam dość olewki i brutalnego chamstwa.
Jeśli to tak ma wyglądać 10 dni bana z 5 i to za nic to ja dziękuje.

Mam nadzieje że karzdy kto ma 2 czy wiecej kont na forum nie dostanie takiego bana
to sie nie opłaca za puszhing są o 4 dni więcej hehehe....

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 00:04.

22-03-2007 23:36 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Exhume
Triple Ace


Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 223
Klan: DATE

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja juz nawet nie wnikam w slusznosc bana. zapytam tylko skad wzielo sie 10 dni. jeszcze 30 minut temu bylo 5dni bana. moze w ciagu tych 30 minut mordenkain zaspamowal forum tak ze trzeba bylo mu podwoic kare.

prosze o rownie zabawna argumentacje jak ta broniaca tmoda w topiku nyraletha.

cytat c47:
"sama aukcja jest legalna aż do jej zakończenia (według regulaminu handlu na którym głównie opiera siępraca tmoda)
po zakończeniu aukcji i przekazaniu punktów jest to już pushing"

edit: literowki

__________________
Jesli cos wygram prosze o info w grze lub na PW.

w profilu lista przedmiotow na sprzedaz:

Exhume

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Exhume: 22-03-2007 23:40.

22-03-2007 23:37 Exhume jest offline Szukaj postów użytkownika: Exhume Dodaj Exhume do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Admoinistracje prosze u dokumentowanie sprawy

mianowicie logi ip z forum
dokładne zapisy w regulaminie forum i gry

podanie paru przykładów ludzi zbanowanych za recydywe na forum
przykłady ludzi zbanowanych na 10 dni za 2 akonty na forum
(zapisy w regulaminie forum)

tylko bez pominiecia faktu że aukcji nie podbijałem sobie ani nikomu nigdy Wink
2 akont jest bez warnów wiec za co 10 dni w grze


dalej jakim cudem 5 dni zmienia sie w 10
do tego co to ma być zmieniacie niki, płeć itp. nie 1 i nie ostatni raz

choć wiem że to durnota i nie będe sie sądzić o byle co
to właśnie pokazujecie że Dyrektor miał odrobine racji
a inne zdanie, oraz zachowanie odbiegające od włarzenia komuś w d.
jest karane w swoisty sposób

tak to wygląda
w wściekłości wyzwał bym was od H. i K. ale szkoda mi sił
i języka wiem z doświad czenia że nie słuchacie mnie ani sie nad tym nie zastanowicie więc prosze to udokumętować za nim zamkniecje temat nachama

1. dowody, wygłąda na to że bez przedstawionych dowodów
(nikt mi ich nie przedstawil) jestem winny a wy nie byliście (ku chwale ojca Dyrektora Wink )

2. przyklady ludzi co podostawali bany za recydywe naforum
(długosć banów)

3. przykłady ludzi co podostawali 10 dniowe bany za 2 akonty na forum

4. jakim cudem 10 dni z 5

5. Do wszystkiego prosze podac argumety inne niz Bo Tak, Sprawdziłem Tak Jest
oraz uzasadnienia w regulamine inne niz Bo Ja Tak Moge

To jest totalna kpina.
Rozumiem dostaje warna na 2 ac, a tu mam 3, podbijam se aukcje czy cos w ten deseń.
Ale tu nic takiego nie było więc jakim cudem 5 dni zmienia sie w 10 o 4 mniej niz za pushing.

Nie wiem co moge dodac ale zastanówcie sie.
Bo to kpina jakich mało i tylko totalny ignorant i i. by tego nie zauwarzył

Dziękuje i mam nadzieje że raz wywjarzecie sie w 100% z waszych obowjązków
jaskoncze gra i oddam konto bo to nie ma sęsu 100% chamstwa i nie tolerancji,
ale wy najpierw to wyjaśnicie ;]

Po prostu to jest patologia 10 dni bana za nic.
Eh... a Konrad smiał mi wypominac jakieś moje ograniczenia i patologie,

śmiać mi sie chce...

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 06:40.

23-03-2007 00:20 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
pan_ciemnosci
Double Ace


Data rejestracji: 10-09-2006
Postów: 139
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Swindon UK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a wiec jesli moge cos powiedziec to cos tu jest nie tak znam mordka z gry wiem jak bardzo mu zalezalo a co do bana w grze to jest dla mnie niezrozumiale


MORDEK jestem z Toba tak byc nie moze poczekam az ktos z adminow sie wypowie bo co jak co ale zapiskow o banie w grze za 2 konta na forum nie widzialem a 10 dni to zdecydowanie przesada !!!!!!!

__________________

r14 ciągutka r16 ciągutka

moje aukcje koncza sie po 24h od padniecia cm lub po uzyskaniu kt
23-03-2007 06:35 pan_ciemnosci jest offline Szukaj postów użytkownika: pan_ciemnosci Dodaj pan_ciemnosci do Listy kontaktów
reboo1111
Full Member


Data rejestracji: 05-03-2007
Postów: 66

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem Wszyscy nawet ja dostaniemy warna ale nie szkodzi
to w takim razie czemu kubus puchatek ma 2 konta >? nie prosze o ukaranie go tylko o sprawiedliwość!

__________________
KONIEC ZE SPAMEM

Dumny Resetowiec...
23-03-2007 10:31 reboo1111 jest offline Szukaj postów użytkownika: reboo1111 Dodaj reboo1111 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=18987 - tabela kar Forum, pkt 3 c, d.

cytat:
c. używanie kilku kont przez jednego użytkownika - blokada kont
d. recydywiści (drugie lub kolejne blokowane konto użytkownika) - blokada konta, ban na numer IP, ban w grze od 3 dni do stałego


1. Za złamanie pkt c zablokowane zostało 3cie konto.

2. Za złamanie pkt d otrzymałeś bana w grze.

3. Niniejszym skracam bana do 5ciu dni w grze.

4. Obecne konto na forum zostanie oczyszczone z Varnów.

5. W przypadku otrzymania na nim bana otrzymasz bana w grze na MIN 10 dni.

6. W przypadku założenia kolejnego konta na forum otrzymasz bana w grze na MIN. 10 dni.

7. W przypadku założenia kilku, aktywnych kont na forum dostaniesz MIN. 20 dni w grze.

8. Punkty 5, 6 i 7 mogą się kumulować!

Niniejsza decyzja jest ostateczna.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


23-03-2007 11:35 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dobra ale jakieś przykłady tak u karanych??
Chyba że jestem pjonierem.
Bądź co bądź nadal nie ro zumiem ca co aż tyle.
Nic złego 2 akontem nie zrobiłem.
A co do reszty czy ktoś za takie zabawy czyli 5 dni zienia sie w 10
nie powinien zostać ukarany.
Niestety nie moge sie oprzeć wrażeniu że tu rządzi jakaś uprzywilejowana grupa
a na forum jest full samowolki i wszelkiego rodzaju chamstwa.

Zapewne gdyby nie wsparcie do kolegów i kolerzanek z gry nic byście nie zrobili.
A i to jest za mało.

Ale mi recydywa ... <lol> normalnie powinni za to zamykać w wiezieniu.

Po prostu kpina.
(prosze o dokładną odpowiedz na moje pytania które podałem wyrzej)

Czyli udowodnienie mi winy i pokazanie kto jeszcze tak dostał ;]
bo cos tu nie gra, nawet nie chodzi mi o brak sprawiedliwości,
raczej o zabawe w Boga gry, jestem lepszy warzniejszy to możesz mi....

PS. za multi z wymjaną handlowa dostał bym mniej, to jest własnie ta kpina,
chciałbym wiedziec co takiego strasznego uczyniłem że zostaje zablokowany z powodu forum w grze,
SushiMaker dzieki za odrobine ludzkiej twarzy ale to troche za mało.
Zmieniacie nicki na chama nie 1 i nie ostatni raz, robicie co chcecie,
a ja za głupstwo którym naprawde nikomu nie zawiniłem
dostaje 5 dniowego bana który staje sie 10 dniowy i znowu 5 dniowy.
To przesada i nie moge sie pozbyc wrażenia że to kara za to iż komuś sie nie przypodobałem.
Niestety tak to wyglada, każdy inny dostał by ostrzezenie słowne albo szanse.
A gdybym sie nie postawił nawet szansy na obrone bym nie miał.

No to na tyle.

PS. Kolejne ostrzezenie, od C47 czy to nie jest stronniczość i naginanie zasad do swojego widzi mi sie?
Zmniejszono mi bana do poprzedniej długosci to sie mści inaczej.
Naprawde współczuje ci C takiej ignorancji.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 11:59.

23-03-2007 11:48 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

5 dni dostałeś za recydywę (to było 3 konto z tego co zauważyłem wtedy)
napisałeś do mnie PW z innego konta niż za to za któro zostałeś zbanowany w grze (czyli okazało się że nie dość że to bylo 4 konto lub jeszcze kolejne to na dodatek korzystałeś z dwóch kont jednocześnie na forum), wtedy zwiększyłem karę do 10dni, za recydywę (z 3kont na 4konta) oraz korzystanie z dwóch kont jednocześnie

były już konta banowane za recydywę, ale chyba nie pisałem w pręgierzu, teraz każdy taki przypadek będę wpisywał w nowym temacie

sprawy nikt mi nie przestawiał, sam zauważyłem kolejne konto przeglądając forum, pamiętałem że było już kilka zbanowanych z tym nickiem, później jeszcze zostało sprawdzone IP

nie ma uprzywilejowanej grupy, nie gram w grę, więc jak mogę byc stronniczy?

ostrzeżenie dostałeś za spam w tym temacie, posty nic nie wnoszące do tematu
zresztą każdy dostał po ostrzeżeniu, pręgierz to nie dział do ogólnej dyskusji

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2007 12:08 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

C ty chyba nie jarzysz, ban 5 dniowy za konto na forum,
konto które nie ma warnow ani nic.
Pytam sie prosto czym znowu ci zawadziłem "inteligęcie" ?


PS. My sie chyba rozmijamy:
recydywa to przestępstwo dokonane przez osobę już raz (albo więcej razy) karaną, co właściwie w prosty sposób tłumaczy ten termin.

gdzie popełniłem przestempstwo?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 12:20.

23-03-2007 12:13 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi niczym, złamałeś regulamin, założyłeś 4 lub kolejne konto na forum za co dostałeś bana w grze według regulaminu

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2007 12:16 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

4 <lol>
Mordek
i Mordenkain_Reaktywacja
gdzie tu 4 i gdzie tu zbrodnia
ja tu widze tylko jakąś patologie,
i nie sprawiedliwość

PS. Gdzie tu warny, podbijanie aukcji lub inne przestempstwo na forum i dowody po za ja widziałem ja tak mówie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 12:23.

23-03-2007 12:21 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordenkain
mordenkain_zbanowany
Mordenkain_Reaktywacja
Mordek

4 konta

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2007 12:34 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordenkain i Mordenkain_zbanowany
konta nie urzywane z powodu ;]
zbanowania

PS. ich nigdy nie używałem w tym samym czasie bo nawet nie mogłem
za multi z handlem dostał bym mniej (lol)

PS2. i poprosze dowody po za tym ja tak mówie
dowody tak mocne i dowody takiej winy żeby kogoś na 5 dni zbanowac

PS3. i miałem mieć bana zmniejszomego do 5 dni
a nie mam, jakieś przekłamanie?

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.

Konto zostanie automatycznie odblokowane za 9 d. 9 godz. 31 min. 41 sek.

Powód blokady: [Inne] recydywa na forum
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=101477


Po prostu ściema, olewka i dyktatura.

PS4. Mam nadzieje że Boski-lol G47 wyjaśni mi w swym - "geniuszu"
jak dostaje sie bana za 4 konta z których 2 są zbanowanie i nie mozna ich uzywać
albo jak dostaje sie bana za 3 konta z których 2 są zbanowane Pleased

mam wraźenie że komus tu czegos brakuje...
mi sprawiedliwości

Ten post był edytowany 5 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 23-03-2007 13:08.

23-03-2007 12:35 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
ChaosMaster
Lord


images/avatars/avatar-6387.jpg

Data rejestracji: 23-01-2007
Postów: 295
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak masz racje Mordek-śmierdzi z daleka

__________________
Życie jest jak gra w szachy. Albo posuwasz królową, albo bijesz konia.

R1 - SlAy3r
23-03-2007 14:59 ChaosMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: ChaosMaster Dodaj ChaosMaster do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Autor tematu Temat rozpoczęty przez C47
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nawet 5-cio latek od razu by załapał o co chodzi, ale jak widać Tobie trzeba 10 razy powtarzać :/
piszę ponownie:

konto w grze zablokowane za RECYDYWĘ - masz 3 ZABLOKOWANE konta na forum


wartość bana zmieniona na 4dni (1dzień minął)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
23-03-2007 15:11 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » Recydywa na forum » Recydywa, multi - mordenkain

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH