Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!! 9 Ankieta - średnia ocena: 6,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Otóż od niedawna nękał mnie ten sam problem co wielu graczy. Czytałem wszytkie próby pomocy i dzięki mojej inteligencji Big Grin wynalazłem banalnie prosty sposób na "zrobienie tak żeby było dobrze". Big Grin


Przyczyna: No jakis głupot muszę wam tu nagadać Big Grin . Problemem wylogowania zalogowanego już użytkownika jest zmiana jego IP podczas grania. Ja sprawdzałem czy moje IP faktycznie się zmieniło lecz ciagle było to samo więc nie kierujcie się tym że jak macie ciągle to samo IP to problem jest nie do rozwiązania.


Rozwiązanie: Deser Big Grin . Skoro nasze IP zmienia się podczas grania sugeruję tutaj internet w którym jako modem mamy telefon (lecz nie koniecznie). Jezeli się zmienia to można by przecież programem zmienic sobie IP na jakieś inne które będzie cały czas prawda? Pobieramy program (ja go obecnie używam) Free Hide IP 3.7.1.6. Instalujemy go. Następnie mamy niewielkie okienko. Proszę znaleź opcję Hide IP i gdy się już zmieni (fake IP) mamy czarwony napis że nasze IP jest już zmnienione.

Wbijamy na strone logowania BW i logujemy się. Nie powinno się już włączyć zabezpieczenie BW że nastąpiło wylogowanie bo nasze IP jest ciągle to samo.

Plusy:
- można wogóle grać na BW
- nigdy ciebie nie wyloguje z powodu....(znanego już wam)
- Zmiana IP ma również swoje plusy (np utrudnia dostanie się hackerom do komputera).

Minusy:
- Wielkim minusem tego rozwiązania jest osłabienie łącza. Nie da się nic pobierać i przy słabszych internetach trzeba będzie wznawiać ładowanie strony.



Liczę że pomogłem! Pozdrawiam Admina (jakaś nagroda może Big Grin ?)

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiuek: 16-06-2011 12:02.

15-06-2011 23:06 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przykleiłem temat.

Pozdrawiam
SM

PS.
Dostał byś buziaka ale nie ta orientacja Wink

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


16-06-2011 09:07 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiuek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki. Tego się spodziewałem Big Grin



Liczę że każdy kto ma taki problem skorzysta z mojej rady.

I zapomniałem dopisać o minusach tej opcji. Zaraz to skoryguję.

P.S Co do buziaka to zdecydowanie wole dziewczyny Big Grin
16-06-2011 11:59 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Minus: - gra 'z tego samego ip' co wielu innych użytkowników korzystających z tego rozwiązania
(adresów, tj. serwerów proxy jest pewnie wiele)

<Brzytwa Ockhama> *ciach*

a może po prostu korzystanie z proxy (np. własnego providera) bez pośrednictwa zbędnych programów?
16-06-2011 16:56
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiuek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hehehe, jakbyś dokładnie sprawdził to byś zauważył że program wybiera z każdym kliknięciem inne IP. Wątpie abyście trafili 2x to samo IP


A co do proxy.... Wątpię aby użytkownicy w ogóle wiedzieli co to jest proxy a już nie mówię o kontrolowaniu go. Lepszy jest ten program w którym klikasz i jest.


Minus wycofany, teoria kolegi Mithrandir podważona Big Grin

Więcej mi takich numerów nie robić Big Grin Już 2 osoby skorzystały z mojej rady i wszystko cacy działa.
16-06-2011 18:28 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
Mithrandir
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Grzesiuek napisał(a)
hehehe, jakbyś dokładnie sprawdził to byś zauważył że program wybiera z każdym kliknięciem inne IP. Wątpie abyście trafili 2x to samo IP

z każdym kliknięciem inne IP?
jakbyś dokładnie sprawdził, to byś zauważył, że program wybiera któryś z (obecnie) pięciu adresów :-) podać wszystkie? (owszem, w wersji płatnej jest ich dużo więcej). Wciąż lepiej jest po prostu użyć proxy. Choćby nawet tych samych, z którymi łączy Cię ów program.

cytat:
Grzesiuek napisał(a)
A co do proxy.... Wątpię aby użytkownicy w ogóle wiedzieli co to jest proxy a już nie mówię o kontrolowaniu go. Lepszy jest ten program w którym klikasz i jest.

Wersja z proxy w porównaniu do użycia tego programu różni się właśnie jednym ogniwem więcej, którego użytkownicy nie znają ani nie kontrolują.

Użytkownicy, którzy nie mają pojęcia o sprawach związanych z komputerem/siecią ale są w miarę rozgarnięci - zgłoszą się do swojego dostawcy sieci i wymuszą rozwiązanie problemu (często proxy samego dostawcy) lub zmienią dostawcę.
Ci sami, ale nierozgarnięci - nawet nie trafią tu na forum. Ewentualni szczęśliwcy nawet nie znajdą tego programu w sieci, lub w poszukiwaniu jego trafią na stronę z którego ściągną execa o tej samej nazwie ale z niespodzianką gratis :-)
Ci zaś, którzy jakieś pojęcie o komputerze/sieci mają - wolą chyba ustawić sobie proxy we własnej przeglądarce niż korzystać z dodatkowego oprogramowania.

~ 6 klików w przeglądarce, wpisać adres, wpisać port

(a o adres i port proxy najlepiej pytać dostawcy, który poda taki będący blisko nas, często w tej samej sieci, a nie na drugim końcu świata)

PS
argument, że używanie jakiegoś programu, który kieruje nasze dane przez jakieś serwery zwiększa nasze bezpieczeństwo, to taki żarcik, prawda? ;-)
16-06-2011 21:33
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiuek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak ja lubię takie gry Big Grin

Dobra moja kolej.

Strasznie sobie dzielisz ludzi, ale niech ci będzie.

1 próba

ludzie rozgarnięci (o jakich wspominałeś) - "zgłoszą się do swojego dostawcy sieci" człowieku, zdajesz sobie sprawę że można to załatwić prościej i łatwiej w sposób jaki opisałem? Nie lepiej jest pobrać taki program i nie martwić się niczym? Takie zabezpieczenie widzę pierwszy raz tylko na BW. Może coś było jeszcze ale nic z czego korzystam tak często jak BW.


ludzie nierozgarnięci - ehhh no każdy ma choć 1 szarą komórkę (CHYBASmile ) No żeby się nie domyślić że nazwę którą podałem (programu) należy wpisać w google? Nie przesadzaj, BW jest grą na inteligencję. Nie ma tutaj tak nierozgarniętych ludzi.


"Ci zaś którzy mają pojęcie o komputerach/sieci" - hehehe, nie lubię obrażać takich ludzi bo sam do nich należę (tak przypuszczam Smile ) tacy ludzie nie mają takich problemów. Umieją sobie naprawić sami a jeżeli nie potrafią należą do 1 grupy ludzi rozgarniętych.


P.S Co do teorii że jakieś angielskie IP zwiększa nasze bezpieczeństwo, nie wiem jak do końca z tym jest zresztą nie napisałem tego po to aby wam chronić komputery tylko po to aby się w BW dało grać.

No tutaj 1 pkt dla Ciebie, nie powinienem dawać żadnych informacji gdy nie mam pewności 100%. Zresztą sam to sprawdzę.


Pozdrawiam i licze że coś jeszcze wynajdziesz bo już myślałem że będzie nudno Big Grin
16-06-2011 22:07 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
jarlaxle
Full Member


Data rejestracji: 07-12-2007
Postów: 61
Klan: Bregan
Kraina: Moria; Moria III; Moria IV
Skąd: Biłgoraj

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no wlasnie tak sie zrobilo ze mam dokladnie ten problem probujac grac z telefonu!

Co klik mam inne IP znaczy zmieniaja sie dwie ostatnie cyfry.
czy ktos wie jak skonfigurwac proxy w operze mini lub przegladarce Noki, lub moze te ustawienia sa gdzies w systemie?

A jezeli mam sie pytac operatora to o co dokladnie ?

Dzieki z gory za pomoc Smile
18-07-2011 12:19 jarlaxle jest offline Szukaj postów użytkownika: jarlaxle Dodaj jarlaxle do Listy kontaktów
Qad
Newbie


Data rejestracji: 15-07-2011
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten problem często nękał mnie na adapterze WiFi blueconnecta. Otworzyłem nową kartę, włączyłem dłuższy film na youtube w jakości HD, żeby się ładował, i mimo iż spowalniało to otwarte w pierwszej karcie BW (nieznacznie), to problem już się nie powtarzał (do momentu kompletnego załadowania filmu). Proponuję spróbować tego samego. W momencie całkowitego załadowania się filmu można zmienić jakość na niższą, po czym znów ustawić HDka i powinno grać Wink

__________________
Nick R10 - Daimon
07-08-2011 16:12 Qad jest offline Szukaj postów użytkownika: Qad Dodaj Qad do Listy kontaktów
tomi1974
Niezarejestrowany
RE: Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Free Hide IP
Da ktoś linka do strony gdzie pobrac można instalke telefonem na telefon.
Dostep do neta mam tylko przez fona
28-10-2011 06:11
ekilatip
Newbie


Data rejestracji: 26-02-2011
Postów: 3
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chcialbym poruszyc ten temat ponownie.
ja natomiast mam taki problem.
zaloguje sie, klikne i wylogowuje mnie.
mówie tu teraz o graniu z telefonu nokia c5. ale chcialbym wspomniecc że, uzywam dostepu wap. I przez jakies 3 miesiace grania przez tel, wszystko chodzilo. Po pewnym czasie sie tak zrobilo.. i juz 3 miesiac niestety nie moge grac przez telefon. W czym jest problem skoro ustawienia sie wogole nie zmienily? nagle z dnia na dzien przestalo dzialac. Dodatkowo niedawno zresetowalem ustawienia calego telefonu, ustawienia internetu na takie jak bylo od nowosci.. nic to nie zmienilo. jest ciagle ten sam problem. pytanie, czy przez dostep wap moze zmieniac sie ip z kazdym klik?Smile .. jak to sprawdzic, naprawic,czy chociaz ogarnac Wink .. bo stalo sie to naprawde uciazliwe.. duzo mniej czasu na bw przez to spedzam.
pozdrawiam.

__________________
Nick: Ekilatip

! AKADEMIA PANA KLEKSA !

Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały ;-)
08-02-2012 16:11 ekilatip jest offline Szukaj postów użytkownika: ekilatip Dodaj ekilatip do Listy kontaktów
Grzesiuek
Junior Member


Data rejestracji: 15-05-2011
Postów: 11

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Grzesiuek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

używasz przeglądarki opera?

Jeżeli tak to radzę o skasowanie wersji której masz obecnie i zainstalowanie jej na nowo. W wypadku gdy nie przyniesie to skutku lub na dodatek telefon będzie Ci się wyłączał skasuj przeglądarkę i używaj desktopowej.


Sam miałem przeglądarkę operę. I gdy logowałem się na bw. Zmieniało mi się IP samo. Nie wiem jak to możliwe ale po pewnym czasie telefon zaczął się wyłączać aż w końcu się nie włączył. Oddałem do serwisu i powiedzieli mi że stan telefonu to wina przeglądarki. Z początku nawet nie przywiązywałem wagi do tego bo pomyślałem że jakieś wytłumaczenie musieli znaleźć jednak telefon wyłączał się tylko wtedy kiedy logowałem się na bw.

W razie problemów idź do komisu i poproś o zrobienie flasha. Jeżeli nie wiesz co to jest to wygooglaj. Ja ci powiem tylko tyle że jest to jakby "reinstalacja systemu telefonu"


W razie pytań pisz.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Grzesiuek: 11-07-2012 13:30.

11-07-2012 13:19 Grzesiuek jest offline Szukaj postów użytkownika: Grzesiuek Dodaj Grzesiuek do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R3 Rozwiązanie problemu z wylogowywaniem co chwile!!!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH