Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » Urlopik dla pana. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Urlopik dla pana.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Urlopik dla pana. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedyś już miał z powodu wulgaryzmów dłuższy urlop ale niestety nie poskutkowało.

Może tym razem?

http://r13.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...48373473&type=2

Edit:
Dla niezorientowanych tutaj przykład co ten Pan ostatnio dawałSmile
Obraza

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Puma666: 16-06-2011 20:32.

16-06-2011 19:58 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
Marta
Ex Operator R9, R13 i RU


images/avatars/avatar-14476.jpg

Data rejestracji: 23-10-2008
Postów: 1.593

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnemoniac
postać: Suck and lick

wulgaryzmy, ban 2 dni

__________________
cytat:
Wojteq napisał(a)
Dlatego powinniśmy być wdzięczni - my, jako zbiorowość graczy serwera Moria III - za Panią Martę, która w swej bezwzględności jest przynajmniej dla wszystkich tak samo surowa; ergo: sprawiedliwa.

17-06-2011 12:45 Marta jest offline Szukaj postów użytkownika: Marta Dodaj Marta do Listy kontaktów
mnemoniac
Full Member


images/avatars/avatar-15073.jpg

Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy pani Marta nie widzi ze jest to znowu prowokacja temat nie zniknal od ostatniego bana moja propozycja jest prosta niech sie koles odkoleguje ode mnie ja go nie bede cisnął jezeli mu to nie pasuje to znaczy je ma jakis problem osobisty a to trzeba juz leczyc nie robmy jaj sory melis za klocek
17-06-2011 13:02 mnemoniac jest offline Szukaj postów użytkownika: mnemoniac Dodaj mnemoniac do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aha czyli to ja mam problem z Tobą tak?
No nie wiemSmile
Po pierwszym banie mogłem Ci załatwić od razu następny ale nie zgłaszałem wiadomości bo myślałem że dasz sobie spokój.
Jednak nic z tego.
Szkoda że tych poprzednich nie mogę dodać ale niestety termin ważności minął:/

Przypominam też że to Ty zacząłeś znowu do mnie pisać a nie ja do Ciebie.
Przypominam także że nie wysłałem nigdy do Ciebie żadnej wulgarnej/obraźliwej wiadomości która kwalifikowała by się na bana.

Dlatego proszę Cie po raz ostatni: Daj sobie chłopie spokój już!
Farmiony będziesz czy Ci się to podoba czy nie i nikt mi za to nic nie zrobi bo jest to dozwolone.Pogódź się z tym i nie pisz już do mnie bo ja na pewno nie zacznę pisać do Ciebie.
17-06-2011 17:49 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
mnemoniac
Full Member


images/avatars/avatar-15073.jpg

Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ty kur.. chory jestes to trzeba leczyc człowieku masz jakies powazna problemy ze swoja psychika wkurw.... ludzi pozniej ich podpierdal..... to nie jest normalne


jak dla mnie to mozesz zniknac z BW od samego poczatku probujesz wytępic mnie z tej gry pozniej donosy skladasz

szukasz wszystkich mozliwych sposobów

CHORY JESTES LECZ SIE !!!!!!!!
a ja i tak tak postaci nie skasuje twoje farmienie mam gleboko w dupie juz ci napisalem ze jestem na takim poziomie ze 5-10k krwi uzbieram w pół godziny swissa mi twoje farmienie to ty za 300l dzide chapiesz



pani Marto prosze właczyc myslenie !!!!

ktos z was musi bo pumie555 rACZEJ SIE NIE UDA


PS. KONTA NIE SKASUJE MI LUDZIE NIE PLUJA W MORDE NA ULICY A TOBIE ZAWSZE BEDA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mnemoniac: 18-06-2011 12:11.

18-06-2011 12:07 mnemoniac jest offline Szukaj postów użytkownika: mnemoniac Dodaj mnemoniac do Listy kontaktów
Puma666
Double Ace


Data rejestracji: 16-07-2009
Postów: 114

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Puma666
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PięknościSmile
Aż się łezka w oku kręci.
Naprawdę stary dziękuje że jesteśSmile
Pozdrawiam.
18-06-2011 23:29 Puma666 jest offline Szukaj postów użytkownika: Puma666 Dodaj Puma666 do Listy kontaktów
mnemoniac
Full Member


images/avatars/avatar-15073.jpg

Data rejestracji: 03-05-2008
Postów: 72
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ALE PUSTAK ŻAL AŻ
19-06-2011 10:17 mnemoniac jest offline Szukaj postów użytkownika: mnemoniac Dodaj mnemoniac do Listy kontaktów
PaniCiemnosci
Member


Data rejestracji: 15-03-2011
Postów: 25
Kraina: Moria
Skąd: Mazury

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

usunięte przez operatora +1

sam prowokuje
19-06-2011 11:42 PaniCiemnosci jest offline Szukaj postów użytkownika: PaniCiemnosci Dodaj PaniCiemnosci do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » Urlopik dla pana.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH