Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA kolejna niespłacona pożyczka » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony kolejna niespłacona pożyczka
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
rossonero
Junior Member


Data rejestracji: 12-06-2011
Postów: 16

kolejna niespłacona pożyczka Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz raziel pożyczył 20k, termin minął ponad tydzień temu czekałem, ale wciąż się nie loguje od 3 czerwca.

__________________
R14 - Boateng
18-06-2011 17:23 rossonero jest offline Szukaj postów użytkownika: rossonero Dodaj rossonero do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID: 38194
Postać: Raziel

Kradzież - ban stały. Jako że na konto się nie logowano dłuższy czas, ban może być warunkowo zdjęty.

Uprzedzę pytanie które się pewnie pojawi - PR nie zostały nigdzie przekazane.

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

19-06-2011 06:13 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
wojciech_kski
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A to już nie będę zakładał tematu,skoro dostał bana stałego. Mi nie oddał 6k pr Smile

edit: BTW wczoraj konto jeszcze było, dziś już jest usunięte czyli nawet nie miał zamiaru oddawać Smile

__________________
R14 - Tal_Kharum
ID: 32930
Pomogę za repkę
dałem KT a nie dałem ofki? - pisz PW w grze nim zgłosisz łamanie punktu 9.f reg. handlu
WYPOŻYCZALNIA białej 1h i 2h fenek,hydra itd

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez wojciech_kski: 21-06-2011 15:08.

21-06-2011 15:01 wojciech_kski jest offline Szukaj postów użytkownika: wojciech_kski Dodaj wojciech_kski do Listy kontaktów
Caen
S-Ex Operator / Mobilny helpdesk


images/avatars/avatar-16488.jpg

Data rejestracji: 19-11-2006
Postów: 6.441
Klan: O_o
Kraina: Moria; Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
wojciech_kski napisał(a)
A to już nie będę zakładał tematu,skoro dostał bana stałego. Mi nie oddał 6k pr Smile

edit: BTW wczoraj konto jeszcze było, dziś już jest usunięte czyli nawet nie miał zamiaru oddawać Smile


Konto nie zostało usunięte i być nie mogło, bo jest zablokowane. Na pewno o tej samej osobie myślisz?

__________________
Who are you? - What do you want?

Why are you here? - Do you have anything worth living for?


We are not now that strength which in the old days; Moved earth and heaven; that which we are, we are;
One equal-temper of heroic hearts; Made weak by time and fate, but strong in will;
To strive, to seek, to find, and not to yield...

23-06-2011 15:43 Caen jest offline Szukaj postów użytkownika: Caen Dodaj Caen do Listy kontaktów
wojciech_kski
Full Member


Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 61
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Warszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm.. rzeczywiście, zablokowany.

Może jakiś chwilowy błąd wyskoczył wtedy gdy go sprawdzałem, było "brak gracza o danym ID"

__________________
R14 - Tal_Kharum
ID: 32930
Pomogę za repkę
dałem KT a nie dałem ofki? - pisz PW w grze nim zgłosisz łamanie punktu 9.f reg. handlu
WYPOŻYCZALNIA białej 1h i 2h fenek,hydra itd
24-06-2011 09:40 wojciech_kski jest offline Szukaj postów użytkownika: wojciech_kski Dodaj wojciech_kski do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » KRADZIEŻ / NIESPŁACONA POŻYCZKA kolejna niespłacona pożyczka

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH